ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΛΩΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 316 έως 329 (από 329 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #356940

    Άκη συγχαρητήρια για την θέση , δείχνεις ότι έχεις μπει για τα καλά στο "παιχνίδι".

    Για ένεση δεν ξέρω , δοκίμασε όμως αυτά που σου έγραψα και θα δεις διαφορά.

    Εμείς εδώ προετιμάζόμαστε για τον αγώνα της 17/5 στην Μαλακάσα(ο πρώτος φετινός για μένα) για να δούμε τι ψάρια πιάνουμε…

    Περιμένω και εγώ το κοντάκι μου σε λίγες μέρες από Ιταλία … ελπίζω να αξίζει τα λεφτά του :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #117999

    APO VALERIANO ERXETAI;PHGES EKEI GIA METRA;TA ESTEILES;SE ROTO GIATI EXO KAKIA EMPEIRIA APO ITALIA KAI STO DEIGMA KAI STIN TSEPH,KAI H DOYLEIA MOY EGINE ME 600 EURO STHN ELADA KAI TON KONTAKA TON EXO KAI DIPLA MOY ANA PASA STIGMH,TOSA K TOSA DOSAME KAI TIN DOYLEIA MAS TIN KANAME ME TA PIO LIGA.
    NA SKEFTEIS AKOMA K SHMERA MILHSA ME BERETTA GIA ALAGH RIGAS STIS XTRAP KANNES TOY TD10 KAI PERIMENO APANTHSH APO BERETTA TO POSO XRONO THA KANEI K POSO THA VGEI TO MALI(ZHTHSA 12ARA RIGA)
    DEN TO VIAZOMAI AFOY RIXNO ME TO SPORTING POY PHRA PERSI TO XEIMONA,OSO GIA MALAKASA ROTA SE PARAKALO THA TON KANOYN SE 3 STAND, THA PROLAVOYN MEXRI TOTE NA KANOYN TO TRITO STAND; GIATI EMATHA OTI TO FTIAXNOYN KAI POLIS KOSMOS ROTAEI (VLEPEIS TO 108 EINAI DYSKOLO GIA POLOYS POY EIXAN MATHEI NA KANOYN NOYMERA SE B,C,AGONES)
    MAKARI NA PAEI KALA TO XERI MOY KAI NA ERTHO STIN MALAKASA EINAI MIA EYKAIRIA NA DO TOYS GONEIS MOY AFOY KATAGOMAI APO EKEI AMA THEN TO XEREIS (RAFINA)KAI SIGOYRA MIA KALI AGONISTIKH PROPONHSH GIA TON POLY SYMANTIKO POY EINAI GIA MENA O AGONAS STA HANIA POY THA TON RIXO AKOMA KAI ME ENA XERI.
    EYXOMAI TO KONTAKI SOY NA EINAI OTI KALYTERO EIXES PIASEI POTE STA XERIA SOY GIA NA THEIS META TO ATHLIMA APO ALLH PLEYRA.

    AKIS.1 THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #118002

    Θα τον κάνουν σίγουρα σε 3 stand και θα είναι τραπ-σκητ μαζί οπότε θα έχει αρκετό κόσμο.

    Το 3ο Stand από ότι μου είπαν θα είναι φτιαγμένο. Δούλευε , αλλά στα άλλα δύο έκαναν ανακατασκευή στις μηχανές και τις σήκωσαν πιο ψηλά για να έχει πιο άμεση έξοδο το πιάτο – τώρα λογικά θα κανουν και σε αυτό.

    Πάντως είναι καταπράσινο το σκοπευτήριο (αν εξαιρέσεις το 4 σταντ) , η ανακατασκευή στις μηχανές έχει αποδώσει καρπούς και έχουν αρχίσει και γίνονται καλούτσικα νούμερα.

    Το κοντάκι το παρήγγειλα στον valeriano , ρυθμιζόμενο , σε μέτρα που είδα από φίλο σκοπευτή σε ένα όπλο με πολλές ομοιότητες με τα δικά μας DT10 (ASE90) και μου ταίριαξαν αρκετά καλά (έριξα με το όπλο του με πολύ καλά αποτελέσματα).

    Ήταν το καλύτερο που μπορούσε να γίνει , καθώς Ιταλία δεν μπορούσα να πάω.

    Ελπίζω να είναι καλό και να μου ταιριάξει …είδομεν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118062

    EMATHA TIN KAPSATE TIN MALAKASA SHMERA,TI LEEI TO KONTAKI ANDROU;EIDES TOY MARINOY,APOTI EMATHA TO ERIXE KALA KAI GINOTAN XAMOS APO KOSMO.
    TA DIKA MOY NEA ME TO HERI, O 2 GIATROS POY ME EIDE SHMERA DEN TO VLEPEI GIA EPIKONDYLITIDA ALLA TO TRAVIGMA AYTO ERXETAI APO TO AYXENIKO,LATHOS POY TO EDENA STON AGONA ,MOY TO EDESE META APO TON KARPO KAI ESTHANTHIKA KALYTERA,ELPIZO TO SAVVATO KYRIAKO STON POLYGHRO NA MHN EHO ENTONES ENOXLHSEIS.

    AKIS.1 THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118164

    POLYGYROS 98 PIATA ,VLEPO KATHE AGONA NA PEFTO KATA 4 PIATA ELPIZO STA HANIA NA MHN PAO 94.DIKAIOLOGIES DEN YPARXOYN HMOYN EKTOS AGONA,EIXA KAPOIES KALES STIGMES RIXNONTAS ENTYPOSIAKA(ME TA LEGOMENA ALLON)KORDONIA MONONTOYFEKION,ALLA STIS KOILIES DEN EIXA DEYTERES NA ME KRATHSOYN,TELIKA META TON AGONA PHGA LAGGADA KAI EFYGA ESTO APO EKEI EYXARISTHMENOS.
    ANDROU TI EGINE STIN ALEPOY;TO MONO POY EMATHA EINAI OTI TA STAND DEN LEITOYRGOYN KATHOLOY.

    AKIS.1 THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #118166

    Άκη , η αλεπού ήταν σήμερα και εγώ , λόγω υποχρεώσεων δεν πήγα.

    Όντως το ένα σταντ (το 3) χθες που πήγα έκανε κάτι περίεργες βλάβες , αν και την τετάρτη δούλευε κανονικά.

    Το κοντάκι του Μαρίνου το είδα προχθές και μου φάνηκε καλό , φαίνεται ότι τα έχει βελτιώσει αρκετά ο Σκριβάνος.

    Το δικό μου το περιμένω σε 2-3 μέρες για να δούμε το τι ψάρια πιάνει.

    Θα κατέβεις για τον αγώνα του ΣΚ ; Αν κατέβεις πάρε τηλέφωνο να πάμε για καμία προπόνηση παρέα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118198

    ANDROU FILE MOY MALLON DEN THA KATEVO MALAKASA GIATI VLEPO KATRAKILA TON TELEYTAIO KAIRO XORIS NA FTAIEI KATI STIN TEXNIKH MOY, MPOYXTISA STO RIXIMO KAI ARXIZO NA MHN TO EPITHYMO,VLEPEIS OTAN DEN EXEIS TON KATALHLO SXEDEIASMO PROPONHSHS TO NA XEREIS NA FOPMARIZESE GIA TON SYGEKRIMENO AGONA,TO NA RIXNEIS KAI KALA DEN LEEI TIPOTA,ALLA TO NA RIXNEIS XORIS NA GOYSTAREIS LEEI STOP.
    EKANA 3 AGONES SYNEXOMENOYS KAI KALO EINAI PRIN APO TA HANIA (POY GIA MENA EINAI AGONAS MOY)NA MHN RIXO,SYGOYRA THA EIMAI STON AGONA TIS A EKEI POY EINAI KAI AYTOS KONTA.
    OTAN ERTHEI TO KALODEXOYMENO THELO FOTO

    AKIS 1

    THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118374

    TI EGINE MALAKASA PERIMENO NEA,TO MONO POY EMATHA OTI EGINAN NOYMERA KALA,KAI OTI TIN PLHROSAN OI SKEETADES(EPREPE NA MHN RIXOYN TIS A SKOPEFTES AFOY O AGONAS HTAN B,C,)

    AKIS.1 THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #118378

    Άκη , ο αγώνας ήταν πάρα πολύ ωραίος , με πολύ καλές επιδόσεις από πολλά άτομα (μεταξύ των οποίων και εγώ).

    Τα σχήματα ήταν πολύ καλά φτιαγμένα και τα πιάτα σωστά , γι'αυτό έγιναν καλές επιδόσεις . Οι μηχανές έχουν ακόμη προβλήματα , αλλά είναι σίγουρα καλύτερα από πριν και έμαθα ότι έρχονται ανταλλακτικά και θα γίνει πιο πλήρης συντήρηση τους , οπότε θα βελτιωθεί και άλλο η κατάσταση.

    Αυτός ήταν και ο λόγος που δεν έγινε ο αγώνας σκητ , γιατί οι μηχανές του σκητ τα παίξανε τελείως.

    Νούμερα , όπως σου είπα έγιναν καλά με τον Αιβαλιώτη να κάνει 120 και άλλους δύο – τρείς της Α στο 117-118.

    Εγώ έκανα ατομικό ρεκόρ με 106 και μάλλον είμαι από του χρόνου στην Α' κατηγορία (αν και θα πρέπει να περιμένουμε γιατί το 106 ήταν το όριο τα 3 τελευταία χρόνια και δεν ξέρω τι θα γίνει του χρόνου).Οι πούλες μου ήταν 22-21-23-19-21 και έχασα πολλά πιάτα την δεύτερη μέρα λόγω άγχους .

    Για τον ίδιο λόγο έχασα και την συμμετοχή μου στο μπαράζ γιατί μπήκα κρύος και έριξα γεμάτος άγχος 1ος και έχασα το πιάτο (ένα ευθύ – σκότωσε με ρε γμτ).

    Δεν πειράζει όμως , είμαι πολύ ευχαριστημένος – ελπίζω στον αγώνα του Ιουνίου (20-21) τουλάχιστον να τα πούμε από κοντά.

    Καλή επιτυχία αν κατέβεις στην Κρήτη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118383

    MPRABOOOOOO AGOOOOOORI MOYYYYYY ,MHN ANXONESE GIA TIN A KATHGORIA GIATI TORA STON EPOMENO AGONA THA RIXEIS SYGOYRA KALHTERA AN KAI TA 106 FTANOYN ME TIS FETINES ALAGES,KAI PALI SYXARITHRIA FILE MOY.EGO PETAO THN TETARTH KAI AYRIO EXO RANTEVOY ME TO GIATRO MOY NA MOY KANEI 2 ENESEIS (KORTIZONI KAI ENZHMA)GIA NA VGALO TON AGONA,KAI APOTI EMATHA EIDIKA H MIA PONAEI ARKETA GIA ARKETH ORA,VARETHIKA NA PONAO RE FILE TOSO KAIRO VLEPEIS KAI EGO DEN TO XEKOYRASA KATHOLOY,META TA HANIA ELPIZO NA MPORESO NA TO XEKOYRASO MEXRI TIN MALAKASA TON IOYNH POY THA VRETHOYME SYGOYRA,KAI XANA EYGE::::::::::::::

    AKIS.1 THRAX PELT.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #118459

    Πολυ "περίεργα" τα νουμερα στην Μαλακασα!!! κοινως αποδεκτό. Που νομίζεις ότι οφείλονται Γιαννη?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #118463

    Περίεργα είναι αν τα συγκρίνεις με τα προηγούμενα χρόνια της Μαλακάσας .

    Τώρα που έχει φτιαχθεί το φόντο , οι μηχανές και οι πορείες των πιάτων και έχουν γίνει σύμφωνα με τις προδιαγραφές είναι λογικό να γίνονται καλύτερα νούμερα.

    Ειδικά για τα σχήματα δόθηκε ιδιαίτερη προσοχή και στις αποστάσεις των πιάτων και στις γωνίες (είδα την προσπάθεια των παιδιών ), με αποτέλεσμα να ειναι πολύ σωστά.

    Κατέβα τον Ιούνιο στον επόμενο αγώνα να τα πούμε απο κοντά και να τα δεις ιδιοίς όμμασοι .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #357215

    Περίεργα είναι αν τα συγκρίνεις με τα προηγούμενα χρόνια της Μαλακάσας .

    Τώρα που έχει φτιαχθεί το φόντο , οι μηχανές και οι πορείες των πιάτων και έχουν γίνει σύμφωνα με τις προδιαγραφές είναι λογικό να γίνονται καλύτερα νούμερα.

    Ειδικά για τα σχήματα δόθηκε ιδιαίτερη προσοχή και στις αποστάσεις των πιάτων και στις γωνίες (είδα την προσπάθεια των παιδιών ), με αποτέλεσμα να ειναι πολύ σωστά.

    Κατέβα τον Ιούνιο στον επόμενο αγώνα να τα πούμε απο κοντά και να τα δεις ιδιοίς όμμασοι .

    ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!! Εχω αρχίσει να υποψιαζομαι πως το προπονητήριο μου (Λαγκαδας) είναι ιδιαίτερα δύσκολο και μην εχοντας εμπειρία απο αλλα, εκανα την ερωτηση.

    Εχω στο πρόγραμμα να ερθω αν και εχω κανει όχι απλο reset, αλλα format στον τρόπο που ρίχνω εχωντας γυρίσει πίσω στα σκορ μου, απλα ευελπιστώντας να βελτιώσω την τεχνική μου, καθώς είναι το αδύνατό μου σημείο. Μου είναι δυσκολο να κρατηθώ ανεπηρέαστος σε αυτήν την προσπαθεια και να μην επιστρεψω στο παλιο μου ρίξιμο. Μου είναι δυσκολο επίσης καθώς δεν εχω δυνατότητα προπονήσεων μιας και δεν υπαρχει σκοπευτηριο κοντινότερο του Λαγκαδα (250 χλμ). Ακολουθώ 1 πρόγραμμα (για πρωτη φορα στην ζωή μου ΧΑΧΑΧΑ) στο σπίτι, με 1 εβδομαδιαία επίσκεψη στο σκοπευτήριο καλώς εχόντων των πραγματων. Το ευχαριστο είναι πως μεσα απο αυτην την διαδικασία εκμαθησης απο την αρχή, εχω βρει ξανα καποιο ενδιαφέρον και εχω απαλλαξει τον εαυτό μου απο το αγχος τυχόν αποτυχίας, με αποτελεσμα να το ευχαριστιέμαι όπως τα προηγούμενα 2 έτη. Ευχαριστο είναι επίσης ότι νιωθω να είμαι σε καλο δρόμο.

    Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλους τους φίλους που βρίσκονται στα Χανια και κυρίως να περασουν ομορφα στην πόλη που περασα 6 φοιτητικά χρόνια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    AKIS.1 στις #118657

    APO POY NA ARXSO KAI POY NA KATALIXO,FILOI MOY APO TIS KALYTERES SKOPEFTIKES EKDROMES POY EXO KANEI TA TELEYTAIA XRONIA,MEGALES SYGHNHSEIS SE AYTO TO 5MERO STA MAGEYTIKA HANIA,NA DOSO TA SYXARITHRIA STOYS FILOYS MAS KRHTIKOYS GIA THN PARADOSIAKH TOYS FILOXENIA POY M'EKANAN NA NIOTHO ME PERHFANIA KAI EGO KRHTIKOS.
    AGONISTHKA TA PHGA HALIA ME AFORITOYS PONOYS STO PROVLIMA POY EIXA STON AGONA, EIDIKA STA MESA TIS 2 POYLAS K META GIA MENA EIXE TELEIOSH O AGONAS TELEIONONTAS ME MONONTOYFEKIES AFOY DEN ANTEXA TIN 2 ,ENAS AGONAS ME POLLA SPASMENA (APOTI EMATHA ALLAXAN LASTIHA STIS MHXANES VAZONTAS MAIMOY)KAI ME ENAN KATAPLHKTIKO SYNAGONISMO KAI STA 2 AGONISMATA ME YPSILA NOYMERA.
    APO OLLON TON AGONA ENA KLIK PANO XEHORIZE O TRAPADOROS TIS KYPROY L.LEONTIOY POY DEN XORTENA NA TON VLEPO O ANTHROPOS TEXNIKA HTAN OTI KALYTERO MPOROYSES NA DEIS,ARMONIA KINHSEIS KAI KENTRO STA PANTA (ERIXNE TO LIGOTERO 45 SFAIRES STIN POYLA)K TA KOMATAKIA POY MONO AYTOS TA EVLEPE TOSO MEGALA.MIA KYPROS FILOI MOY POY EINAI STIS KORYFAIES SHOLES STON KOSMO EPENDYONTAS PARA POLLA STA SKOPEFTIKA ATHLIMATA POY VLEPONTAS TOYS ENIOTHA TRITOKOSMIKOS STON XORO AYTO,ME ENA TEAM APO PISO APO KATHE ATHLITH KAI HLIKIES APO 12 EOS 19 POY SIGOYRA APO AYTOYS THA VGALOYN TOYS EPOMENOYS PAGOSMIOYS PROTATHLITES KAI HTAN ARKETOI.
    AYTA TA LIGA APO HANIA, ELPIZO STON EPOMENO AGONA STIN MALAKASA NA EIMAI KALYTERAKAI NA MPORESO NA VGALO TON AGONA GIATI ME TA LEGOMENA PALION ATHLITON POY EIXAN TO IDIO PROVLIMA PHGE MAKRIA OI VALITSA.

    AKIS.1 THRAX PELT.

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 316 έως 329 (από 329 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων