ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ 4X4 , OFF ROAD

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    inca1099 στις #81259

    fΚαλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να βάλω τα Bridgestone Dueler MT. Το αυτοκίνητο είναι ενα daihatsu terios. Θα τα έχω μόνο για τους χειμερινούς μήνες. Αξίζουν σαν ελαστικά? Η γνώμη σας για κάποιον άλλο τύπο ειναι δεκτή. Σας ευχαριστώ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #81276

    πρόσφατα έβαλε ένας φίλος τα BF Goodrich AT 215/70/16, στην τιμή των 117euro το ένα, και του έδινε την ρεζέρβα με 90 euro..

    καλή τιμή ή όχι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #81282

    Ακούγεται ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ τιμή.!!! Μπορούμε να εχουμε πληροφόρηση για το καταστημα που εδωσε αυτην την τιμή. Εαν στελνει με αντικαταβολή θα με ενδιέφερε. Αν και εχω καταλήξει στα αντίτοιχα mad terrain.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #82218

    …..

     μήν ξεχνάμε ότι πολλές εταιρίες κατακευάζουν τα λάστιχα με δεδομένα διαφορετικά απο αυτά της Ελλάδας….
     π.χ. μερικές Ευρωπαϊκες χώρες έχουν τσιμέντο αντί για πισσα στους δρόμους….
     π.χ. άλλες θερμοκρασίες, άλλες υγρασίες, άλλες αλλαγές πρωϊ – βράδυ στην θερμοκρασία, κλπ κλπ κλπ…

     Δηλαδή ένα λάστιχο το οποίο είναι μάπα για τα δεδομένα της Ελλάδας σε άλλη χώρα μπορεί να είναι κορυφή.

    υγ
    BFGoodrich ~ Michelin 

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    444
    ΠΑΚΗΣ στις #82295

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΣΤΟ VITARA ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ COLWAY ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ 50-50 C-TRAX AT….4 ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ €400 ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΦΙΛΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ…ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΡΕΓΜΕΝΟ ΔΡΟΜΟ.ΚΑΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ ΤΟΥ ΠΕΛΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ BF GOODRICH

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων