ΕΤΗΣΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΕΘΝΟΥΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 92 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32922

    ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ….ΚΑΠΟΙΟΙ…..ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟ Σ-Κ

    ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΝΙCK-NAMES —LEO,DUCKHUNTER….

    ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΠΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑΝ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    kalogeros22 στις #32925

     JIM ΤΕΚΝΟΝ ΜΟΥ.ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΕΙΕΣ ΣΟΥ.(ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΞΕΜΑΤΙΑΖΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΩΣΟΦΑΓΙΑ ΤΟΥΣ(ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32926

    KAI ESY TEKNON ΒΡΟΥΤΕ???????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #32928

    Εκτακτη ανακοινωση στον δικτυακο τοπο του CNN:

    “Breaking news: It has been now double verified that Dimitris Papadomarkakis a.k.a. “Jimpap”, has shot down his first duck, a green winged teal (anas crecca) on Sunday, January 18th, 2004 at a yet unknown lake in Greece.  A lot has been said for the real reasons this duck met his death by a shot of the above mentioned individual. Both FBI and CIA are conducting in depth investigations for this unprecedented incident.”

    For CNN.com / Harley Eastbaum

    Οπως βλεπετε φιλοι μου, το συμβαν εχει απασχολησει και τα διεθνη μεσα ενημερωσης. Ελπιζουμε μονο να μην εμπλακει η χωρα μας σε διπλωματικο επεισοδιο, γεγονος παντως που φαινεται μαλλον αναποφευκτο με τα μεχρι στιγμης δεδομενα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32929

    ΞΕΜΑΤΙΑΖΕ ΚΑΛΟΓΕΡΕ22  ΞΕΜΑΤΙΑΖΕ

    ΘΑ ΜΕ ΦΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32930

     Αθηναικο Πρακτορειο ΕΙδησεων:

     Κυριακη 18 Ιανουαριου.

     “Διαστασεις χιονοστιβαδας παιρνει πλεον η γνωστη υποθεση με το πυροβολημενο παπι. Ο δραστης Δημητρης Παπαδομαρκακης, επιμενει  πεισματικα στην ενοχη του, δεν δειχνει καμμια σταση μεταμελειας, ενω δεν δισταζει να δηλωσει οτι θα προβει σε παρομοιες πραξεις με την πρωτη δοθησα ευκαιρια. Σοκαρισμενη η κοινη γνωμη, παρακολουθει με αμειωτο ενδιαφερον αυτη την υποθεση, ενω ανατριχιαστικες λεπτομερειες ερχονται καθε μερα στο φως της δημοσιοτητας. Φιλοι του, περιγραφουν το δραστη σαν ενα ησυχο οικογενειαρχη υπερανω πασης υποψιας, ενω οι γειτονες του δηλωνουν οτι δεν ειχε δωσει μεχρι τωρα κανενα δικαιωμα. Ο δραστης, ειχε απασχολησει και στο παρελθον με παρομοιες υποθεσεις, ενω κυκλοφορει και με το ψευδωνυμο JIMPAP.

     Θεση πηρε και ο κυβερνητικος εκπροσωπος, που δηλωσε οτι η κυβερνηση θα ριξει απλετο φως στην υποθεση αυτη, ενω τονισε και την εμπιστοσυνη του για το εργο της δικαιοσυνης. Εκτενεις αναφορες εχουν γινει στα διεθνη μεσα μαζικης ενημερωσης, ενω το FBI, η CIA, αλλα και αλλες μυστικες υπηρεσιες προσφεραν τις υπηρεσιες τους για την διαλευκανση της υποθεσης.”

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32934

    ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΣΙΑ  Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ    ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΜΙΚΡΟΣ

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #32935

    καλα ρε παιδιά. έχω μείνει έκπληκτος  με την τροπή που πήρε το θέμα. είστε απερίγραπτοι. αφήστε τον άνθρωπο στην ησυχία του. δεν ξέρω ποια θα είναι η αντίδραση του από τις τύψεις που θα τον καταδυναστεύουν.

    Δημήτρη κράτησε μου σε παρακαλώ μισό κιλό να βγάλω κάποια υποχρέωση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32939

    Εγώ θέλω μόνο τά πούπουλα Δημήτρη!!!Σκοπεύω νά ανοίξω βιοτεχνία παπλωμάτων βλέπεις!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    kalogeros22 στις #32946

    JIM STEILE EPIGONTOS ELAIOLADO DEN PROLABENO APO JEMATIGMA(KATA PROTIMISH PARUENO PARAKALV).JIMAΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΣΕΟΛΟΙ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ SITE KAI ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΧΡΥΣΑΕΤΑΙ ,ΣΕ ΕΥΛΟΓΑΩ ΑΒΕΡΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ,ΟΡΜΑ ΣΤΗ ΓΚΙΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΩΜΕΝΩ ΠΑΠΙ. ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ kalogeros22.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32948

     Τα πουπουλα νομιζω μπορει να φτασουν και για τους 2 μας Αντρεα, επειδη σκεφτομαι να αρχισω να φτιαχνω μπουφαν με γεμιση απο πουπουλα για εξαγωγη στην ΕΕ.  Και επειδη εχω ενα γνωστο με αλυσιδα κρεωπωλειων, νομιζω οτι μπορει να γινει κατι και να εφοδιαζει τα κρεωπωλεια του με κρεας παπιας.

     Ο Δημητρης ειναι αμετανοητος Θοδωρη, το δηλωσε αλλωστε οτι δεν θα σταματησει εδω, αλλα αντιθετα θα παει και για ακομα υψηλοτερα σκορ, καμμια χηνα δηλαδη …..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #32953


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tsamis στίς 21 Iανουάριος 2004


     

    Δημήτρη κράτησε μου σε παρακαλώ μισό κιλό να βγάλω κάποια υποχρέωση


    [/indent]ΕΙΧΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΟΜΟ………ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ…….ΕΙΝΑ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32954

     

    Παιδιά, παιδιά….. επιτέλους ο JIMPAP έλυσε άλλο ένα σοβαρό ζήτημα …

    Έμαθα από  αξιόπιστες πηγές, ότι μεγάλες αλυσίδες τροφίμων  τύπου Α/Β και βάλε σώθηκαν … αφού σταμάτησαν τις παραγγελίες για εισαγωγή φουά -γκρά από την Γαλλία, εκμεταλλευόμενες την … συκωταριά της πάπιας του ανωτέρω…. και προσδοκώντας ότι προσεχώς θα τους προμηθεύσει και με συκώτι χήνας………

      Ευτυχώς γιατί με το τρόπο αυτό σταματάει η αιμορραγία συναλλάγματος και οι καλοφαγάδες θα τον ανακηρύξουν ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ ….!!!!!!!!!!!!!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    kalogeros22 στις #32956

    THEOD ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ  ΣΑΝ ΔΙΕΥΘΗΝΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ  ΜΕ ΠΑΠΙΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ.(ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΣΕ ΣΤΥΛ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝ,ΝΑ ΠΩΛΗΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ. ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΚΝΟΝ ΜΟΥ.Υ.Γ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32958

     

        Επίσης επιβεβαιωμένες πληροφορίες…. από την πλευρά του

    Χριστογιάννη, του ΕΘΝΟΥΣ/ΚΥΝΗΓΙ και του ετήσιου οδηγού του, του Λοβέρδου αλλά και……………………………………

    άλλων τηλεοπτικοκυνηγετικών παραγωγών…. λένε ότι σφάζονται στα πόδια του να εξασφαλίσουν τα δικαιώματα από το μέγιστο αυτό κυνήγι…. και να…………………………………..

    υπογράψει συμβόλαιο αποκλειστικής συνεργασίας μαζί τους, ΑΦΟΥ οι

    άνθρωποι μετά τις τελευταίες αυτές δραματικές εξελίξεις και το συναρπαστικό κυνήγι που έκανε…κατέθεσαν όπλα και κάμερες… έχασαν τον ύπνο τους και τον εκλιπαρούν να γυρίσει μαζί τους, το επόμενο DVD, για τα ΥΔΡΟΒΙΑ στην Ελλάδα για να διαπιστωθεί άν όντως…έχουν σώας τα φρένα τους, άν έχουν τελικά αντανακλαστικά ως οφείλουν…  άν έχουν σοβαρά προβλήματα όρασης,ακοής και αντίληψης του περιβάλλοντος χώρου όπου κινούνται….(!!!!!!), γιατί από ότι φαίνεται μάλλον αυτοδιασύρονται και ανατρέπουν τις μελέτες που ξέραμε…(!!!!)και με υπογραφή JIMPAP  (!!!!!) βλέπω τους θηραματολόγους να ψάχνουν στις οικοδομές για δουλειά ….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 92 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων