ΠΕΡΔΙΚΕΣ…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,501 έως 1,515 (από 2,097 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #423949

    οσο παρατηρεις τα ζωα και την συμπεριφορα τους, ολο και πιο πολυ τα σεβεσαι

    και στον κυνηγοτοπο τα κυνηγας οσο μπορεις πιο ¨καθαρα¨.


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #424004

    Aντε καλα γενητουρια φιλε

    Εγω προχθες εφυγα μια βολτα με ενα φιλο να αφησουμε τα μελισσια  στο ελατο,αθανασιο διακο φωκιδα μερια

    ωραιο το χωριο του, και ειχαμε και ωραια θεα τα περδικοβουνια,ολο εκει ηταν το ματι μου και σκεφτωμουνα τις γκρεκες

    ελπιζω να πανε καλα με τα μικρα τους,το βουνο σε κατι μεριες ειχε ακομα χιονακι,,καλα περασαμε δυο μερες στα ελατα

    πηραν τα κεφαλια λιγο μας βουνισιο αερα,και ο υπνος με κουβερτα το βραδυ ειναι ολα τα λεφτα αυτη την εποχη

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #424211

    το βουνο ειναι μαγικο ολες τις εποχες του χρονου.

    οσο για τις περδικες, να δουμε θα μπορεσω να βγαλω μερικες θηλυκιες να κλωσσανε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #424385

    ax ρε λουι με ταξιδεψες παλι στα βαρδουσια.[παναγιωτη μακαρι να πανε ολα καλα φιλε!]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #424525

    Aντε καλα γενητουρια φιλε

     

    Εγω προχθες εφυγα μια βολτα με ενα φιλο να αφησουμε τα μελισσια στο ελατο,αθανασιο διακο φωκιδα μερια

    ωραιο το χωριο του, και ειχαμε και ωραια θεα τα περδικοβουνια,ολο εκει ηταν το ματι μου και σκεφτωμουνα τις γκρεκες

    ελπιζω να πανε καλα με τα μικρα τους,το βουνο σε κατι μεριες ειχε ακομα χιονακι,,καλα περασαμε δυο μερες στα ελατα

    πηραν τα κεφαλια λιγο μας βουνισιο αερα,και ο υπνος με κουβερτα το βραδυ ειναι ολα τα λεφτα αυτη την εποχη

    ΦΙΛΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ……….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #424545

    Ωραια ειναι φιλε [σχεδον] ολα τα περδικοβουνια,,ωραια ειναι και τα βαρδουσια

    πηγενα στην καστριωτισσα παλια ειχα ενα φιλαρακι εκει πανω,αλλα και τοτε ρεζερβα ηταν

    ο φιλος που πηγανε πανω [στην ανω μουσουνιτσα παλια τωρα αθανασιος διακος] τα εχει περπατιση τα βουνα

    ωραια μερη ειναι,εγω ελατο να βλεπω χαμηλα και απο πανω τους πετρωτα  και ειμαι οκ

    περδικα ψηλα μπεκατσα στα χαμηλα τι αλλο θελεις χα χα,,και αλλες δυο φωτο απο εκει πανω

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #424567

    Ωραια ειναι φιλε [σχεδον] ολα τα περδικοβουνια,,ωραια ειναι και τα βαρδουσια πηγενα στην καστριωτισσα παλια ειχα ενα φιλαρακι εκει πανω,αλλα και τοτε ρεζερβα ηταν ο φιλος που πηγανε πανω [στην ανω μουσουνιτσα παλια τωρα αθανασιος διακος] τα εχει περπατιση τα βουνα ωραια μερη ειναι,εγω ελατο να βλεπω χαμηλα και απο πανω τους πετρωτα και ειμαι οκ περδικα ψηλα μπεκατσα στα χαμηλα τι αλλο θελεις χα χα,,και αλλες δυο φωτο απο εκει πανω

    wraies foto loui…. taxidepse mas…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #424607

    Μερικες ακομα για τους φιλους περδικαδες και μη,,ειναι απο την ευρυτανια και την ευβοια

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #424625

    Ηλια η τελευταια απο την πρωτη σειρα εχει μπει φοντο.  πανεμορφες φιλε μπραβο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #424900

    Ηλια η τελευταια απο την πρωτη σειρα εχει μπει φοντο. πανεμορφες φιλε μπραβο.

    [/URL]ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ………..ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΗΛΙΑΣ………

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #424901

    lefteris.k wrote:
    Ηλια η τελευταια απο την πρωτη σειρα εχει μπει φοντο. πανεμορφες φιλε μπραβο.

    [/URL]ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ………..ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΗΛΙΑΣ………

    Uploaded with ImageShack.us SORRY ΕΝΟΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΙΡΑ…………………………..

    lefteris.k wrote:
    Ηλια η τελευταια απο την πρωτη σειρα εχει μπει φοντο. πανεμορφες φιλε μπραβο.

    [/URL]ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ………..ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΗΛΙΑΣ………

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #424908

    Βασιλη η φωτο που λεει ο λευτερης ειναι το βουνο καλιακουδα στην ευρυτανια,αυτη με τα νερα ειναι απο το πανετωλικο

    η φερμα ειναι στην ευβοια, και αυτες που βλεπεις θαλασσα,αιγαιο πελαγος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #425626

    Βασιλη η φωτο που λεει ο λευτερης ειναι το βουνο καλιακουδα στην ευρυτανια,αυτη με τα νερα ειναι απο το πανετωλικο η φερμα ειναι στην ευβοια, και αυτες που βλεπεις θαλασσα,αιγαιο πελαγος

    ΟΚ ………….ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΡΣΥ ΠΗΓΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ………….ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ,ΑΠΕΝΑΝΤΙ……………ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΗΜΕΡΩΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ…………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #425630

    Οποτε θες ελα,,στηλε και το τηλεφωνο σου γιατι εζβησα τα μηνυματα κατα λαθος πριν το γραψω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #425638

    δεν περναει ο καιρος μωρε παιδιαααα.  η αναμονη αυτη παντα ιδια σαν να ειναι η πρωτη φορα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,501 έως 1,515 (από 2,097 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων