Αεροβόλα / έκθεσιακός χώρος.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 100 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #127214

    Δυστυχώς το Θέμα αεροβόλα κλειδώθηκε…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #364950

    Δυστυχώς το Θέμα αεροβόλα κλειδώθηκε…

    Φιλε το< αεροβολα> αποδεικνυεται το ποδοσφαιρο του αθλητισμου!!!!!!!!
    Και καποιοι τυποι(αν προλαβες να διαβασεις)………..γραμματοσημα χωρις κολλα ………….ισα για να χαλαμε το σαλιο μας!!!!!!!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127217

    Δυστυχως κλειδωθηκε αλλα προλαβα να διαβασω αυτα που εγραψε ο Κ.Leo. Leo οσο αναφορα την επωνυμια μου και την χρηση της.Απειλες σε εμενα δεν περνανε οσο αναφορα τα προσωπικα μου στοιχεια, για να τελειωνουμε.Το ονομα μου δεν ντρεπομαι ουτε φοβαμαι να το πω λες και ειμαι κανενας υποδικος,ασε που πολλοι το γνωριζουν οπως γνωριζουν και τα τηλεφωνα μου.Αλλωστε το εχω αναφερει και δημοσια σε αλλο φορουμ.
    .Οσο αναφορα το δικο σου επιθετο ουκ ολιγες φορες εχει γραφτει στο e-artemis ασε που παρουσιαζεις και μια εκπομπουλα στο τηλεαστυ, εαν δεν κανω λαθος,οποτε μην μου προβαλλεις τετοια επιχειρηματα.Εαν θελεις κατι αλλο υπαρχουν και τα πμ.Τωρα για το ποιος με πεταξε εξω ολος τυχαιως ελαβε θεση οταν εσυ εγινες συντονιστης.Αυτα απο εμενα και σταματω εδω για να μην ζαλιζω τους φιλους και παλι συγνωμη παιδια αλλα οφειλα μια απαντηση .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #127218

    Εγώ για σας τους δυό έχω να πω τα καλύτερα. Εσύ Σωτήρη πέραν της (κατά την γνώμη μου) καλής συνολικής στάσης σου έκανες μια δήλωση ..ένα τελευταίο μήνυμα, που κατ' εμέ ήταν πολύ ντόμπρο και μπράβο σου. Και εσύ φίλε Στέφανε, με την συμμετοχή σου και με τα τόσα και τόσα εξαιρετικά posts σου έχεις κρατήσει πολύ ψιλά το ενδιαφέρον πολλών μελών και μπράβο σου και σένα. Το μόνο σου "ελάτωμα" αν θέλεις φίλε είναι το ότι είσαι εξαιρετικά νευρικός/ακράτητος (!!!) – ειδικά όταν οι άλλοι έχουν άδικο και σου την πέφτουν (από ζήλεια ή κακία πιστεύω εγώ)!
    Φιλικά σας λέω ότι δεν θα ήθελα να σας δω να τσακώνεστε… ειδικά εδώ σε αυτό το Θέμα που το πρωτοξεκίνησα κάποτε εγώ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #127219

    Το θέμα "Αεροβόλο" ήταν από τα θέματα που διάβαζα τακτικά. Μου έμαθε πολλά πράγματα, όχι μόνο γύρω από τα αεροβόλα, αλλά και γενικά γύρω από τα όπλα. Προσπάθησα και με την βοήθεια κάποιων φίλων έγινα λίγο καλύτερος σε αυτό. Τα κυνήγια μου τα έχω περιορίσει τα τελευταία δύο χρόνια για προσωπικούς λόγους και το αεροβόλο ήταν κάτι πολύ κοντινό και μπορούσε να τα υποκαταστήσει εν μέρει.
    Γιατί τα λέω αυτά; Δεν τα λέω για να σας συγκινήσω.
    Κύριε διαχειριστά (που έλεγε και ο αγαπητός μου ΘΒ) σε παρακαλώ πολύ μην ανοίξεις πάλι το θέμα "Αεροβόλο". Αυτοί που ήθελαν να το γ@μήσουν τα καταφέρανε. Ας μην τους κουράσουμε άλλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #365064

    Το θέμα "Αεροβόλο" ήταν από τα θέματα που διάβαζα τακτικά. Μου έμαθε πολλά πράγματα, όχι μόνο γύρω από τα αεροβόλα, αλλά και γενικά γύρω από τα όπλα. Προσπάθησα και με την βοήθεια κάποιων φίλων έγινα λίγο καλύτερος σε αυτό. Τα κυνήγια μου τα έχω περιορίσει τα τελευταία δύο χρόνια για προσωπικούς λόγους και το αεροβόλο ήταν κάτι πολύ κοντινό και μπορούσε να τα υποκαταστήσει εν μέρει.
    Γιατί τα λέω αυτά; Δεν τα λέω για να σας συγκινήσω.
    Κύριε διαχειριστά (που έλεγε και ο αγαπητός μου ΘΒ) σε παρακαλώ πολύ μην ανοίξεις πάλι το θέμα "Αεροβόλο". Αυτοί που ήθελαν να το γ@μήσουν τα καταφέρανε. Ας μην τους κουράσουμε άλλο.

    Παρακαλείσαι να προσέχεις "λιγάκι" το λεξιλόγιο σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #127432

    Oκ. απ' ότι καταλαβαίνω είναι ώρα να φεύγω και εγώ και γιαυτό θάθελα να πω δυο τελευταία λόγια..

    Κατ΄αρχάς ένα ευχαριστώ στο e-artemis για την δυνατότητα που μου έδωσε να συμμετάσχω.

    Κλειδώθηκε όμως το θέμα 'αεροβόλα", δεν γράφει πλέον κανένας και δεν έχει πλέον νόημα να μένω και εγώ.

    Σαν αιτία η διαχείρηση προέβαλε την κακή συμπεριφορά κάποιων μελών. Το απλό μου μυαλό αδυνατεί να δεχτεί ότι έκλεισε ένα θέμα ολόκληρο επειδή κάποια μέλη γράψανε το οτιδήποτε. Αδυνατώ να καταλάβω και να δεχτώ ότι έκλεισε το θέμα γιατί κάποια μέλη δεν συμπεριφέρθηκαν 'οπως θα έπρεπε.

    Για μένα αυτή η ενέργεια – το κλείδωμα του θέματος, εφ' όσον αφορά και έχει επίπτωση σε όλους που συμμετείχαμε, είναι κάτι σαν "τιμωρία" προς όλα τα συμμετέχοντα μέλη… δηλαδή και προς εμένα.

    Το γιατί ενήργησε έτσι η διαχείρηση , ούτε το γνωρίζω αλλά ούτε και το καταλαβαίνω. Σίγουρα όμως ήταν (είναι) αναφαίρετο δικαίωμά της.

    Θοδωρή… και πάλι ευχαριστώ.

    Φιλικά Παναγιώτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #139954

    Για μένα το Pro Sport είναι το ωραιότερο αεροβόλο ελατηρίου της αγοράς. Και απ΄ότι βλέπω φίλε sniperman το προσέχης ιδιαίτερα.
    …Τι κάνει το "κανόνι" το LG σου? Το έχεις ακόμα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #139992

    αααα θα μας ζουρλανετε πια……………ερωτησης το προσπορτ που λετε τι μαρκα ειναι ρε παιδια? ποιος τα σπρωχνει? γιατι αποτι ειδα το steyr ειναι πολυ ακριβο…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #139994

    κ αυτα τα condor airforce που ειναι στη προηγουμενη σελιδα ποιος τα φερνει???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #140681

    Λοιπόν, φίλε Discus

    1 : έτσι πουλιέται η μπουκάλα – σκέτη
    2: εξτρά χειρολαβή που για μένα είναι σαφώς απαραίτητη.
    3: εξτρά τάπα για να κλείνεις το στόμιο της στρόφυγγας της μπουκάλας προστατεύοντάς το από σκόνες κ.λπ.

    Εδώ τα βλέπεις όλα μαζί και επιπλέον φορεμένο στην μπουκάλα είναι ένα προστατευτικό δυχτάκι

    Και εδώ βλέπεις διάφορους αντάπτορες και μανόμετρα που χρησιμοποιώ στις μεταγγίσεις μου.

    Υπ'όψην σου ότι εγώ έχω ένα S10 που γιομίζει διαφορετικά από το S400 …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    123
    DISCUS στις #140683

    μεγαλη βοηθεια
    ευχαριστω παρα-παρα-πολυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #140684

    Το προστατευτικό δυχτάκι που χρησιμευεί?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    123
    DISCUS στις #140685

    θα με βοηθουσες καλυτερα αν μου ελεγες τι ειναι
    η πως εφαρμοζουν τα 4 , 5 , 6 , και 7

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    123
    DISCUS στις #140687

    σωληνακι απο μπουκαλα σε αεροβολο?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 100 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων