Σκοπευτική Εξόρμηση

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34538


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από SAMWIN στίς 20 Mάρτιος 2004


    ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ Σ/Π ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΕΒΛΕΠΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ,ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΡΙΝ ΣΕ ΕΣΑΣ.

    Φίλε μου με τα παιδιά αυτά ( αφού βέβαια αντιμετώπισαν το πρόβλημα μόνοι τους και με υπομονή) πιστεύω ότι άνοιξε ο δρόμος για τους υπολοίπους.

    ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ,Η ΗΛΗΚΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ…..,

    Ποιά ΗΛΗΚΙΑ ?? Το κρασί πάει με όλες τις ηληκίες από 18 έως 118. Στο κρασί δεν λέμε ΟΧΙ. Αν από το άλλο Σάββατο έρθει και ο JIMPAP θα δείτε τι κατάληξη θα έχουν οι συνατήσεις μας στα σκοπευτήρια……..

    Να δούμε αν μερικοί και τώρα θα θελήσουν την coca colitsa τους  ??


    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #334951


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mnikolai στίς 20 Mάρτιος 2004


    ΦΤΟΥ …. ΕΧΑΣΑ ΤΟ ORIENTATION DAY ?????? ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΝΔΟΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ.

    Στην ΑΡΑΧΩΒΑ πήγες ??

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΠΛΟ , ΛΟΓΩ ΓΝΩΣΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΞΑΡΤΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΣΕΙ.

    Αν έρθω θα σου δανείσω το δικό μου το ποζέ. Αυτό μην σε απασχολεί και να μην αισθάνεσαι άσχημα. Ηδη πρέπει να σου έχουν προσφερθεί και τα άλλα παιδιά παλαιότρεα.

     ΕΤΣΙ ΜΟΥ’ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΚΕΠ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

    Οχι να μην βιαστείς


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    pdimak στις #34553

     

    Αγαπητέ Λεωνίδα

    Μια ακόμα ωραία ημέρα περάσαμε στο σκοπευτήριο και προφανώς θα

    έρθουν και πολλές άλλες

    Σήμερα δεν θα σου κάνω το χατίρι να συμφωνήσω μαζί σου σε όλα

    Ένα και μοναδικό σημείο μόνον, στην κατά τα αλλά πολύ σωστή απάντηση σου στον νεαρό φίλο Ανδρέα ,και αυτό είναι ότι δεν δέχομαι τον όρο ΄(Ελλαδιτσα ) Ελλάδα είμαστε και φαινόμαστε και να γίνουμε το δυνατόν

    γρηγορότερα Ευρώπη γιατί αλλιώς χαθήκαμε

    Εάν Λεωνίδα μου υπήρχαν μερικοί σαν εσένα που πραγματικά ενδιαφέρονται στο μέγεθος που εσύ το κάνεις, τα πράγματα θα άλλαζαν

    άρδην και με πολύ σύντομους ρυθμούς, κάτι που πιστεύω ακράδαντα.

    Κάτι ακόμα σχετικά με αυτά που είδα το Σαββάτο στην Μαλακάσα

    Κόποι Κύριοι (και μάλιστα σημαντικοί του χώρου )κατέλαβαν ευγενέστατα????? για αρκετό χρόνο το Stan του Sporting για να

    Φωτογραφήσουν σκοπευτικές επιδεξιότητες τύπου

    Morgan Cain όπως με ένα χέρι στο ένα πόδι κλπ.κλπ. αυτή η συμπεριφορά είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

    Τι σκέφτηκαν και τι θα Προσπαθήσουν να κάνουν με την σειρά τους μετά από την σπουδαία επίδειξη και το λαμπρό παράδειγμα που

    πήραν από τους κατά τα άλλα ειδικούς ,και πολύ ειδήμονες της σκοποβολής οι νέοι που ήρθαν για πρώτη φορά στην Μαλακάσα.

    Εγώ ελπίζω ότι θα διαβάσουν τους κανόνες του σκοπευτηρίου που πολύ σωστά άγραφε ο Κώστας και να κρατήσουν μόνον αυτούς

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34555

    Δίκιο έχεις Παναγιώτη μου.

    Οι συγκεκριμένοι κύριοι διάλεξαν αρχικά λάθος μέρα για βιντεοσκόπηση, θα μπορούσαν να επιλέξουν μία καθημερινή ώστε να μην δημιουργήσουν συνωστισμό. Όσο για την επίδειξη, δυστυχώς και τα μεγάλα παιδιά καμμιά φορά παίζουν. Φαντάζομαι ότι παρασύρθηκαν και δεν κατάλαβαν ότι η εικόνα που περνούσαν ήταν αρνητική.

    Πάντως έχεις απόλυτο δίκιο, η σκοποβολή πρέπει να αντιμετωπίζεται με την δέουσα σοβαρότητα.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #34562


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 21 Mάρτιος 2004


    Μια cocacolίτσα πριν αποφασίσεις. πιστεύω ότι θα βοηθήσει την κρίση σου.


    [/indent]

    SIGOYRA

    ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #34565

    mnikolai ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤO SPORTING

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #334958

    Εγώ Αλέξη του τα λέω αλλά δεν με ακούει. Βέβαια είναι και θέμα προτεραιοτήτων. ’ν το θέλει κυρίως για το κυνήγι και δεν αντέχει χωρις το τρίτο φυσίγγι (πώς τα λέω, ε;), τότε ας πάρει καραμπίνα. Πάντως, η καραμπίνα σε περιορίζει ουσιαστικά να ρίχνεις μόνο sporting.

    Βέβαια, είναι και μία μεγάλη μερίδα κυνηγών, που πριν ασχοληθούν με το σκοπευτήριο, λένε “έλα μωρέ και πόσο συχνά θα πηγαίνω;”. Μάλλον δεν ξέρουν πόσο εθιστικό είναι…

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #34568

    E AS TA PAREI KAI TA DYO…………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #34571


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από alex στίς 22 Mάρτιος 2004


    E AS TA PAREI KAI TA DYO…………..


    [/indent]

    TOTE O LEO ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ .ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΚΑΚΟΛΙΤΣΑ  ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΟΤΑΤΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΚΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΖΕ —ALMAR—

    ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΙΣΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΡΡΕΙΑ ΚΟΚΑΚΟΛΙΤΣΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #334959

    Ασ’ το καλύτερα. Με το ALMAR  ούτε μία πούλα δεν θα προλάβει να τελειώσει. Μιλάμε για κορυφαία ποιότητα…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #34572

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ Η ΑΛΛΗ……….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    pdimak στις #34574

     

    Βρε παιδια γιατι ταλαιπωρειτε τον ανθρωπο σε λυγο καποις θα του προτεινει να αγορασει και κανενα

    ΣΟΥΠΕΡΠΟΖΟΚΑΡΑΜΠΙΝΟ

    Και τετε το πραγμα ισως χρειαστει κατι ποιο δυνατο απο

    κοκακολιτσα

    Παναγιωτης

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34576

    Μίμη, άσε τα χωρατά και λέγε αν θα έρθεις το Σάββατο Μαλακάσα…

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #334961


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 22 Mάρτιος 2004


    Ασ’ το καλύτερα. Με το ALMAR  ούτε μία πούλα δεν θα προλάβει να τελειώσει. Μιλάμε για κορυφαία ποιότητα…

     


    [/indent]

    ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΣ ΛΕΟ

    ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΟΥΛΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ **ΜΠΑΜΠΛΙ**ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ????ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΛΑΣΓΙΑ????????????????

    Η ΜΟΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΕΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ,,,,,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ…………….

    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ………ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ?????

    ΥΓ.ΑΛΗΘΕΙΑ  ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙ ΜΠΑΜΠΛΙ?????????

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΛΕΝΑ ……ΝΑΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34578

    Μα τι λέτε κυρ Χωροφύλαξ μου ΧΙΚ! Μια coca cola έχω πιει μόνο ΧΙΚ!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 63 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Το θέμα ‘Σκοπευτική Εξόρμηση’ δεν δέχεται νέες απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων