ραβδωτά-διόπτρες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #112189

    ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ!!

    ΛΟΙΠΟΝ,

    ΑΝ ΑΞΙΖΕ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!
    ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ!!!!

    ΑΛΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΗΘΗ ΚΑΙ ΕΘΙΜΑ,ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ, ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΙ,ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ!
    ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ?

    14 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ 12 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ 200 ΕΥΡΩ Η ΜΕΡΑ, ΟΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΟΥΓΛΑ!! ΣΥΝ 920 ΕΥΡΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ
    ΟΠΛΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΤΟ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΑΡΟΔΟΣΙΑΚΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ!!

    ΕΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ 2002 ΝΑ ΠΑΩ!
    ΕΚΑΝΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΒΑΖΑ 100 ΕΥΡΩ ΣΥΝ ΟΤΙ ΡΕΣΤΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ….

    ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΩΤΟΣ<<ΜΑΓΚΑΣ>>ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΝΟΩ!!ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!! ΤΟΞΑ ,,ΑΚΟΝΤΙΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΠΑΡΟΔΟΣΙΑΚΑ, ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΡΜΑΤΑ ΓΙΑΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΣΑΛΟΝΙ ΜΕΡΙΑ)ΣΧΕΔΟΝ ΤΖΑΜΠΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΑ ΞΥΛΙΝΑ ΓΛΥΠΤΑ!

    Α ΞΕΧΑΣΑ!! ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!! ΜΕ 15 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ !!!ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ,ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ ,ΤΟ ΠΟΤΟ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ!!

    ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΖΩΪΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ!!

    ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!! ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΝΗΣΤΩ!!!!ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ!!!!!!!!!!!ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ……


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    deminio στις #112202

    Φίλε Μάνο έχω ήδη κάποια χρήματα στην άκρη για κάποιο ταξίδι για κυνήγι στο εξωτερικό
    αλλά έλεγα για Ευρώπη. δεν μου είχε περάσει από το μυαλό για τέτοιες χώρες.
    Ξέρεις κάποιο site για περισσότερες πληροφορίες? ημερομηνίες και τα λοιπά..
    τι θηράματα κυνηγούσατε ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #112209

    Καλησπέρα φίλε Μάνο έχω και εγώ την περιέργεια να μας πεις τη κυνηγούσες στην Κένυα ? γιατί καλά μας τα περιγραφής αλλά εγώ που έχω πάει Κένυα και Σουδάν για κυνήγι και μάλιστα με πρόσκληση τα είδα κάπως διαφορετικά τα πράγματα εκεί ,μιλάω μόνο για το κυνήγι όλα τα αλλά που περιγράφεις ήταν τα ίδια .φυσικά εγώ πήγα το 1998. μπορεί να έχουνε αλλάξει τα πράγματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    deminio στις #112213

    φίλε ΝΑΒΑΧΟ εσύ τι κυνηγούσες ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #112318

    Της πρώτες μέρες αντιλόπη γαζέλα βουβάλια και ένα ειδώς αγριογούρουνο καμία σχέση με τα δικά μας τα άγρια όλα σε ρεζέρβα απέραντη έκταση φυσικά εκεί το κυνήγι είναι ελενχομενο σε ρεζέρβες και είναι καθαρά για τουριστικό λόγο τα κονομάει χοντρά το κράτος οι ντόπιο δεν έχουνε χρήμα όχι για όπλο ούτε για ψωμί και της δύο τελευταίες μέρες λιοντάρι. Όταν μου έδηξαν όλοι την προετοιμασία (το παρασκήνιο) ντράπηκα που ήμουνα άνθρωπος δεν θέλω να συνεχίσω γιατί θα ρίξω το μύθο του μαγευτικού κυνηγίου στους τόπους αυτούς για όσους έχουνε πάει εκεί και για όσους σκέφτονται να πάνε .και για να προλάβω κάποιους δεν είμαι οικολόγος ούτε αντί κυνηγός είμαι κυνηγός και άνθρωπος Πάνο από όλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    deminio στις #112320

    Ε πες μας να ξερουμε. αν ειναι να μην παμε..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1306
    xristosps στις #352613

    Έχει δίκιο ο φίλος Ναβαχο, δεν είναι κυνήγι αυτό, να σκοτώνεις λιοντάρια, γαζέλες και άλλα τέτοια ζώα που χαίρεσαι να τα βλέπεις στην τηλεόραση. Πως μπορείς να χαίρεσαι ή να καμαρώνεις όταν σκοτώνεις ένα λιοντάρι με ένα όπλο από τα 100μέτρα? Αλλά τι να πεις για αυτές τις τριτοκοσμικές χώρες που μπροστά στα χρήματα που βγάζουν οι εκάστοτε κυβερνήσεις από τέτοιες ενέργειες δεν θα δίσταζαν να έχουν και ανθρώπους για θηράματα. :D

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #112324

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,
    ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΣ!!
    ΤΩΡΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΝΑΒΑΧΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ Η ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ?
    ΜΗΠΩΣ ΦΙΛΕ ΝΑΒΑΧΟ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΟΥΓΚΛΑ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑΡΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ? ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΥΧΤΑ….
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΑΛΛΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΙΣΙΑ-ΣΙΑΜ ΓΙΑ ΤΑ ΑΞΙΟΘΕΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ……… ΠΑΙΔΙΑ!! ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.
    ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΗΘΗ ΚΑΙ ΕΘΙΜΑ ΑΛΛΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #112325

    Πρώτον η εκμετάλλευση τον βοηθών που πληρώνονται με το ποσόν τον 15 εύρο το μίνα στη χώρα τους πιο πολλή αξία έχουνε τα άγρια ζώα από τους βοηθούς .
    Δεύτερον τα άγρια ζώα που υποτίθεται κυνηγάμε από τα τζιπ η της φιλαχτρες είναι ήμερα ταΐζονται σε συγκεκριμένο μέρος συγκεκριμένοι ώρα και νερό σε συγκεκριμένο σημείο πάντα κοντά στον τόπο του κυνηγίου θα μου πεις τη πειράζει αυτό εμένα προσωπικά με πειράζει γιατί δεν κυνηγάω κάτι άγριο αλλά την κατσίκα που είχε ο παππούς μου και όταν τη σκότωσα το έπαιζα κυνηγός .
    Τώρα στα χοντρά θηράματα που ονομάζουνε εκεί πούμα λεοπάρδαλη λιονταρή .είναι καθαρά εκτροφείου σχεδόν ήμερα . τα κρατάνε με ένα ειδώς ηρεμιστικού στο φαγητό τους για να μην έχουνε ατυχήματα πάντα ταϊσμένα πριν γίνουνε θήραμα άρα εύκολος στόχος το θέμα το χειρίζονται επαγγελματίες του είδους καθώς και κάποια άτομα που είναι δήθεν κυνήγι αλλά είναι άτομα της εταιρίας που διαχειρίζεται το κυνήγι και σε παίρνανε σε μια φάση ότι όντως είναι πραγματικό κυνήγι.
    Και η χειρότεροι εικόνα που μου έχει μήνη είναι όταν μου δήξανε τα κλούβια με τα θηράματα και μου είπανε πια αύριο θα είναι κάτω και ένα πόδι θα στέκατε στο κεφάλι τους για να φωτογραφηθεί. Ας μας πι και ο φίλος αν πήρε το θήραμα που χτύπησε να το καθαρίσει ο ιδίως δεν νομίζω και ας με διαψεύσει γιατί εάν το έγδερνε θα έβλεπε ότι το χρώμα του κρέατος είναι κατακόκκινο και όχι το σκούρο που έχει το άγριο και κάτι ακόμα έχει λίπος πράμα που κανένα άγριο σε θερμά κλίματα δεν έχει ούτε η αρκούδα που έχουμε στην Ελλάδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #112327

    Φίλε Μάνο έχω γεννηθεί και μεγαλώσει στη έρημο της Νεβάδα είμαι της οικογένειας μαναχίκου της φίλης τον ναβαχο τα παιχνίδια μου ήτανε σε έρημο και με μάθανε να σέβομαι και τον εχθρό μου και το θήραμα μου κυνηγάω μόνο ότι μπορώ να φάω και όχι για φωτογραφίες η τρόπαια στο σαλόνι μου και περιπέτειες στους φίλους μου .
    Μπορώ να ζήσω και να επιβιώσω στην ζούγκλα καθώς και στην έρημο έχω μάθη από μικρός να σέβομαι τη φύση και όχι να τη φοβάμαι .
    Σέβομαι αυτό που μου δίνη απλόχερα και μισώ αυτούς που την εκμεταλλεύονται με κάθε τρόπο αυτά μου μάθανε αυτά πιστεύω .

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #112328

    ΝΑΒΑΧΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΗΘΗ ΚΑΙ ΕΘΙΜΑ!!ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΔΙΑΦΟΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΥΜΑ-ΛΕΟΝΤΑΡΙΩΝ Κ,Τ.Λ
    ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΔΑΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΘΗΡΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΧΩΡΟΥΣΑ ΣΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!
    ΤΩΡΑ ΑΝΤΙΛΟΠΕΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΝΕ ΜΕ 60-70 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΥΤΑ ? ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΜΟΥ.
    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #112329

    Δεν είπα ότι οι τα μηρυκαστικά είναι εκτροφείου αλλά ταΐζονται σε συγκεκριμένο μέρος και τα χοντρά είναι σχεδόν ναρκωμένα και ζούνε σε κλουβιά κυνός θυρεβοντε με παγίδες για να κυνηγηθούνε από κάποιους μεγάλους κυνηγούς αγοράζονται από κάποιους ντόπιους θηρευτές προς 1 εύρο το κεφάλι τώρα το περισσότερο κρέας που θηρεύετε πάει για το τάισμα τον ζώων . πάντως κρατάω αυτό που είπες ( δεν με ενδιέφερε)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #354124

    Φίλε Μάνο έχω ήδη κάποια χρήματα στην άκρη για κάποιο ταξίδι για κυνήγι στο εξωτερικό
    αλλά έλεγα για Ευρώπη. δεν μου είχε περάσει από το μυαλό για τέτοιες χώρες.
    Ξέρεις κάποιο site για περισσότερες πληροφορίες? ημερομηνίες και τα λοιπά..
    τι θηράματα κυνηγούσατε ?

    Φίλε ΝΤΕΜΙΝΙΟ πήγα και εγώ πέρυσι στην Νότιο Αφρική για κυνήγι με το δικό μου όπλο για φτερωτό κυνήγι και λαγούς. Ήταν μία φανταστική εμπειρία και το συνιστώ ανεπιφύλακτα.Μακάρι να μπορούσα να ξαναπάω.Επαναλαμβάνω φτερωτό και λαγούς ούτε λιοντάρια ούτε γαζέλες.www.mparitsafari.com, τηλ:2892043102 και 6937130447 είναι στην Κρήτη.Τώρα όσο για τα χρήματα είναι περίπου 2300 ευρώ για 8 κυνηγετικές ημέρες και όλα πληρωμένα εκτός τα φυσίγγια που θα ρίξεις.Μακάρι να μπορούσα να πάω και φέτος. Ότι θέλεις στην διάθεσή σου για διευκρινήσεις.Φιλικά. :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #354125

    Φίλε ΝΤΕΜΙΝΙΟ πήγα και εγώ πέρυσι στην Νότιο Αφρική για κυνήγι με το δικό μου όπλο για φτερωτό κυνήγι και λαγούς. Ήταν μία φανταστική εμπειρία και το συνιστώ ανεπιφύλακτα.Μακάρι να μπορούσα να ξαναπάω.Επαναλαμβάνω φτερωτό και λαγούς ούτε λιοντάρια ούτε γαζέλες.www.mparitsafari.com, τηλ:2892043102 και 6937130447 είναι στην Κρήτη.Τώρα όσο για τα χρήματα είναι περίπου 2300 ευρώ για 8 κυνηγετικές ημέρες και όλα πληρωμένα εκτός τα φυσίγγια που θα ρίξεις.Μακάρι να μπορούσα να πάω και φέτος. Ότι θέλεις στην διάθεσή σου για διευκρινήσεις.Φιλικά. :D :D

    οπως ειδα το συγκεκριμενο site αυτοδιαφημιζεται με σλογκαν του τυπου:αντεχεις να σκοτωσεις 200 φασιανους την ημερα ? και αλλα τετοια χαριτωμενα…
    φανταζομαι τα σαφαρι ειναι αναλογα αυτων που παρουσιασε πριν καναδυο μηνες το περιοδικο του Εθνους που εμενα τουλαχιστον μου φεραν μια εμετικη διαθεση και σιχαμαρα για το επιπεδο των παραγωγων…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #114487

    ΠΕΣΤΑ ΦΙΛΕ ΚΑΡΜΑ..Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ…"ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΡΙΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΓΡΙΜΗ"…ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ..ΘΑ ΙΔΡΟΣΕΙΣ,ΘΑ ΦΑΣ ΚΡΥΟ,ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ..ΘΑ ΦΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΘΥΡΑΜΑ ΙΔΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ..Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ!!

    ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ..ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΕΙ!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων