baikal

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 61 έως 67 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Baikal

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #356196

    Αυτό που δεν καταλαβενω είναι, γιατί πρέπει να κοπεί η κάνη για να βάλω τσακ και μάλιστα σταθερά, έτσι μου είπε ένας οπλουργός για το πλαγιοκανο που έχω. :unsure: :P


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    john.b στις #116986

    Να κοπεί η κάνη σους 62 και να μπούν ΕΝΑΛΑΣΩΜΕΝΑ τσοκ ενοούσα φίλε ΛΕΩΝ τι ενωείς αν δεχετε? τζαπα θα το κάνει ? ΡΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #117003

    Εννοώ,οτι αν κόψεις την κάνη,μπορεί να μην έχει το κατάλληλο πάχος εσωτερικά για να δεχθεί τσοκ,σε εκείνο το σημείο.Ενώ αν βάλλεις τα τσοκ όπως ειναι,πιθανότατα γίνεται γιατί οι καννες στα άκρα είναι πιο παχιές.Γιατί το πουλάς;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    john.b στις #117012

    καλημέρα φίλε το πουλώ γιατί αν είναι να του κάνω τις μετατροπές που ονειρεύομαι θα πρέπει να είναι ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ και όχι μονής . Προχτές ανέβηκα Αθήνα και κανόνισα στο big hanter ένα δισκάνδαλο με απλούς εξολκείς 70άρα θαλάμη 18,4 αυλό και μία κάνη η οποία θα πάει κατ΄ευθείαν στον ΄χασάπη' για αποκεφαλισμό ακόμα και άν δεν πέρνει τσόκ στους 62 πόντους , και κύλινδρος μου κάνει ! για μπεκάτσα , πέρδικα ,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #117016

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥΣ ΕΞΟΛΚΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ,ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΚΙ ΟΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ Η ΜΟΝΗ Ή ΟΧΙ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΙ ΟΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟΙ Ή ΟΧΙ ΕΞΟΛΚΕΙΣ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    70
    geork_ij-26 στις #117018

    Καλησπερα κυριοι ακουσα την συμβουλη του KYRKYRIAKOS και αγορασα το BAIKAL που μου υπεδειξε. Το συγκεκριμενο οπλο ειναι δισκανδαλο με απλους εξολκεις, μαγκνουμ κανες και το πιο ωραιο της υποθεσης ειναι οτι πωλειται με δυο σετ κανες, με 72εκ. και με 67εκ.Θελω και εγω να κανω αυτη την μετατροπη στις 67αρες κανες χωρις να τις κοντινω. Γνωριζει κανεις ποσο ειναι το κοστος της?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    john.b στις #356237

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥΣ ΕΞΟΛΚΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ,ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΚΙ ΟΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ Η ΜΟΝΗ Ή ΟΧΙ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΙ ΟΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟΙ Ή ΟΧΙ ΕΞΟΛΚΕΙΣ;

    σίγουρα απολύτως κανένα αλλά ΄΄περί ορέξεως κολοκυθόπητα'' , θα το κάνω που θα το κάνω θα φτιάξω και το κοντάκι του αγγλέ (μόνος μου) οπότε δεν νομίζεις ότι το ζητάει το δισκάνδαλο η δουλειά ?

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 61 έως 67 (από 67 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων