ΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ;;;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #30169

    ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟ … ΓΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ???
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΘΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΛΑΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ …. ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΟ ΜΕΡΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΥΝΗΓΗΣΗ ΑΚΟΜΑ.
    ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #335050

    ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ<< ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ>>,ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ Ν’ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ!!

    ΠΑΝΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335051

    Ελάτη Τρικάλων; Το αγαπημένο μου μέρος σ’ όλη την Ελλάδα. Τυχερέ, σε ζηλεύω. Εγώ θα το περάσω στο Ζούμπερι, στο εξοχικό του πεθερού μου. Το θετικό της όλης υπόθεσης είναι ότι το αρνί, το κοκορέτσι και το κοντοσούβλι που φτιάχνει, είναι άλλο πράγμα, καθ’ ότι Ρουμελιώτης γέννημα θρέμμα.

    Όπου και να περάσεις πάντως τις γιορτές, το σημαντικότερο είναι να είσαι με τους αγαπημένους σου.

    Χρόνια πολλά,

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35105

    Tι δουλεια εχετε εσεις με την ΕΛΑΤΗ?

    Η γυναικα μου ειναι απο τα ΑΓΡΑΦΑ και οπως καταλαβαινετε ειναι πολυ κοντα με την Ελατη!!!!!

    Μακη οσο για τις περδικες εδωσα σημα να μην εμφανιστουν τις μερες που θα πας!!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #35108

     Και μεις εδω οικογενειακα θα τη βγαλουμε. Το καλο ειναι οτι παρεα με το κατσικακι, θα ειναι και ενα γουρουνακι μικρο, το οποιο στη σουβλα ειναι αστα να πανε….

     ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!!!!!! Τι θυμηθηκα τωρα….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35111

    ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΥΡΙΟΙ

    ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ.ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ * ΑΓΡΑΦΑ* ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΖΕ……………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35114

    Δυστυχως και εγω εδω φετος!

    Οι τζογαδοροι δεν με αφηνουν να παω πουθενα!

    Και για να λεμε την αληθεια ΠΑΣΧΑ στην ΑΘΗΝΑ δεν εχει τοσο γουστο και κεφι οσο στην επαρχια!

    Ασε που δεν ξερω που να ριξω τοσα δυναμιτακια που πηρα!!!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #35116

     Καλυτερα να μην το κανεις. Δεν θελει και πολυ να σε βαλουν μεσα για τρομοκρατη….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #35117

    ΑΝΤΕ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΑΓΡΑΦΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΛΠ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟ … ΕΜΑΘΑ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΣΤΡΟΦΕΣ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #35118

    Νεαπολη βοίων και αφου δεν κυνηγαμε που δεν κυνηγαμε θα παω για κανενα ψαρεμα 4-5 μερουλες και θα παρω και κανενα κιλο ακομα, απο το φαι και το αρνακι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #335053

    ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ! ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΑΧΕΛΩΟΥ!ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ 30′ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΛΑΤΗ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ (ΑΘΑΜΑΝΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΓΑΡΔΙΚΙ) ΤΟ ΠΑΣΧΑ! ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΕΣΤΡΟΦΕΣ (ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ).ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ…………..ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΒΑΤΕΣ….ΓΙΩΡΓΟ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΧΩΡΙΟ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ?

    ΒΑΣΙΛΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335054

    Γιώργο, μην στενοχωριέσαι αγόρι μου. Πέρνα από το Ζούμπερι να ευχαριστηθείς ντουφεκιές. Από μπαλωθιές το Πάσχα, άλλο τίποτα…

    Αν είσαι καλό παιδί, μετά μπορεί να σε πάω κι απ’ τον Σχοινιά να κάνουμε μπανιστήρι στα παπάκια.

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35122

    Bασιλη απο το Αθαμανιο ειναι ενας φιλος καλος(ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)!!!!!

    Η γυναικα μου ειναι απο τα ΠΕΤΡΙΛΙΑ ΑΓΡΑΦΩΝ και συγκεκριμενα απο τον συνοικισμο ΡΩΣΙ!

    Οσο για πεστροφες στην ΤΥΡΝΑ ειναι ενα μαγαζι που του δειχνεις πια θες και κατευθειαν στο τηγανι!!!!!!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #335055

    Μ’ΑΡΕΣΕΙΣ,Μ’ΑΡΕΣΕΙΣ (ΤΥΡΝΑ…),ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΥΡΝΑ,ΠΑΛΙΟ,ΚΑΠΟΤΕ ΓΕΜΙΖΕ ΚΟΣΜΟ,ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΑΘΑΜΑΝΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΟΧΩΡΑ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΙ,ΑΡΜΑΤΩΛΙΚΟ ΚΛΠ? ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35124

    Nαι Βασιλη για εκεινο το μαγαζι λεω!Κριμα γιατι ηταν πολυ γραφικο μαγαζι.

    Το Αθαμανιο ειναι διπλα στο Βουλγαρελι!

    Πας για κανα τρυγονακι στον καμπο του Μουζακιου η τα κυνηγας αλλου?

    Γιωργος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων