Φωτιες 2009

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 180 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #119574

    συνεληφθει ο εμπριστης της γλυφαδας
    η ζουγκλα δεν ανφερει το ονομα http://www.zougla.gr/news.php?id=47444

    αλλα το τροκτικο αναφερει τον αλαμανο στην αργυρουπολη!!!!

    http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_2395.html "Η αστυνομία συνέλαβε τον Σωτήρη Αλαμάνο από την Αργυρούπολη, που είναι ιδιοκτήτης καταστήματος με είδη αλιείας, για εμπρησμό από πρόθεση στην Άνω Γλυφάδα" αυτα αναφερει το blog


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #358045

    συνεληφθει ο εμπριστης της γλυφαδας
    η ζουγκλα δεν ανφερει το ονομα [url=”http://www.zougla.gr/news.php?id=47444″]http://www.zougla.gr/news.php?id=47444[/url]

    αλλα το τροκτικο αναφερει τον αλαμανο στην αργυρουπολη!!!!

    [url=”http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_2395.html”]http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_2395.html[/url] "Η αστυνομία συνέλαβε τον Σωτήρη Αλαμάνο από την Αργυρούπολη, που είναι ιδιοκτήτης καταστήματος με είδη αλιείας, για εμπρησμό από πρόθεση στην Άνω Γλυφάδα" αυτα αναφερει το blog

    κάτι "βρωμάει" στις ιστορίες αυτές. Και δεν είναι το καμμένο μπαρούτι….

    Φωτιά από φυσίγγια;;; Με ατσάλινα σκάγια σε σιδερένια βαρέλια έριχνε;;; Ως γνωστόν το μολύβι δεν παράγει σπινθήρες… Και ούτε τα όπλα είναι φλογοβόλα. Κάτι δεν κολλάει στην ιστορία…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #119582

    φωτια απο φυσιγκια δεν περνει με τιποτα μην τρελαθουμε τωρα… ρε λες να πειγε ο ανθρωπος να κανη καμια δοκιμη σε φυσυγκια στο βουνο [ μεγα λαθος τετοια εποχη]
    και ειχαν βαλη τιποτα αλλοι φουρνελα με χρονοδιακοπτη και σκασανε και παρατησε και τα φυσιγκια και την εκανε τρεχοντας;
    τη να πω κατι μου βρωμαει και εμενα εδω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    dannygreek στις #119588

    καλημερα..Για να πω και εγω δυο πραγματα για τον Αλαμανο παιδια εγω δεν το πιστευω.Επειδη δουλευα καποια χρονια στον Σωτηρη ο ανθρωπος μονο εμπρηστης δεν ειναι,δεν ξερω τι εχει γινει αλλα το θεωρω αδυνατο να εχει κανει εσκεμενα αυτο που τον κατηγορουν.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #358059

    ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΠΟ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ;)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #119603

    καλα εχω πεση απο τα συννεφα

    θα μαθω και θα σας ενημερωσω……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #119604

    ρε μπας και τα φυσίγγια έγραφαν επάνω "ΑΛΑΜΑΝΟΣ" και τον τρέχουν άδικα τον άνθρωπο;; Φαντάζεσαι να έγραφαν Winchester??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #119611

    ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΡΟΧΙΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΦΩΤΙΑ!
    ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΙΣΩΣ.
    Ο ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟΥΡΚΙΚΑ. (ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΤΡΟΧ/ΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ?????)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    yannours στις #119612

    παιδια μη στεναχωριεστε.εχουμε φαει τοσο δουλεμα που στην επομενη φωτια εχουνε βρει τη λυση.ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕΡ ΘΑ ΧΟΡΕΨΕΙ ΤΟ ΧΟΡΟ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑΜΕ.να λεμε και καμια μαλακια να γελαμε γιατι θα τρελαθουμε μ αυτους.ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #358074

    Ε δεν καταλαβαινετε , και αυτοι πιανονται απο τα μαλια του Αλαμανου, που αλλου να ριξουν το φταιξιμο ? Σε καποιον που εκτος κυνηγετικης περιοδου εκανε σκοποβολη στο βουνο <παρανομο> ? ;)

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #119617

    τελικα μπορουμε να μαθουμε τι ακριβως εγινε?

    και να κανω τον συνηγορο του διαβολου ρε παιδια!!!τι δουλεια ειχε να παει τετοια εποχη και εκτος σκοπευτηριου να κανει σκοποβολη στο βουνο?να τρομαξει τους εμπρηστες?και παλι επαναλαμβανω αν ειναι αυτα που γραφετε αληθινα!!!

    εψαχνε τον μπελα του?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    379
    TROMOS στις #119619

    ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟ.
    ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΣΤΕ…..
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΑΣ….
    ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ-ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΗΣ ΓΝΩΜΗΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΙΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΚΡΑΔΑΝΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.
    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ,
    ΒΑΣΙΛΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #358079

    ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟ.
    ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΣΤΕ…..
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΑΣ….
    ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ-ΤΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΗΣ ΓΝΩΜΗΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΙΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΚΡΑΔΑΝΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.
    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ,
    ΒΑΣΙΛΗΣ.

    αυτό ακριβώς εννούσα όταν είπα πως κάτι δεν κολλάει στην όλη υπόθεση. Για κάρφωμα που κρύβει κάτι από πίσω μου μοιάζει εμένα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    d_spathis στις #119674

    θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει καποια μελετη απο καποιον ειδικο η αποια να αποδεικνυει οτι μπορεις πυροβολωντας με ενα κυνηγετικο οπλο να βαλεις φωτια !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #119677

    Εγώ θυμάμαι ένα επεισόδιο των MYTHBUSTERS, όπου έριχναν με ραβδωτό (ένα Μ 16 αν δεν κάνω λάθος) σε γεμάτο ρεζερβουάρ αυτοκινήτου και δεν ανεφλέγη! Που η σφαίρα του ραβδωτού είναι καυτή, ενώ τα σκάγια όχι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 180 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων