Γυναίκες και Κυνήγι

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 261 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #35850

    Προτείνω να τιμήσουμε τον φίλο Γιώργο με το χρυσό βραβείο της θεάς ’ρτεμης . Γιώργο πρέπει να είσαι μοναδικός.  Υπάρχει κανένας άλλος υποψήφιος;

    Φιλικά, Τριαντάφυλλος


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35851


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kritsilis στίς 13 Aπρίλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 13 Aπρίλιος 2004


    (ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΠΠΟΥ 25)………………………….ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟΝ


    [/indent]Πόσο χρονών είπες ότι είσαι Δημήτρη ??


    [/indent]

    7-5-1966 ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΑΝΤΩΝΗ,,,ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΑΠΛΑ ….ΑΛΛΑΞΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ…………

    .———————————————————————————————-

    ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,,,ΙΣΩΣ …ΛΟΓΙΚΟ ,,,ΙΣΩΣ… ΑΛΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 1ο ΟΡΟΦΟ ΣΤΟΝ 2ο ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ???????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    163
    gkiaouris στις #35855

    eklaige pou se ekane gampro tis re

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #35857

     

      Αυτή η συνταγή πάω κυνήγι, … συνοδεία της γυναίκας μου και μιάς φίλης

    της εφαρμόζεται και σήμερα ; πάντως η πρωτοτυπία της και η

    αυθεντικότητα των λεγομένων του Γιώργου, διεκδικεί OSCAR πανάξια και με

    απόσταση ασφαλείας από κάθε άλλον αντίπαλο … αυτό είναι κυριολεκτικά

    σύνθημα που πρέπει να λέγεται και όχι απλή υποσημείωση…!!!!!

     

      Πραγματικά μοναδική περίπτωση…κάτι τέτοιο στους κύκλους μας δεν

    ξανάκουσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35858


    [indent]

    ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,,,ΙΣΩΣ …ΛΟΓΙΚΟ ,,,ΙΣΩΣ… ΑΛΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 1ο ΟΡΟΦΟ ΣΤΟΝ 2ο ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ???????

    Μαλλον δεν εκλαιγε για το που πηγαινε Δημητρη αλλα ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #335213

    Την έχεις ρωτήσει ποτέ, μεταξύ σοβαρού και αστείου, γιατί έκλαιγε; Μήπως μπορεί να σε βοηθήσει ο πεθερός σ’ αυτή την απορία;

    Φιλικά, Τριαντάφυλλος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #35862

    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ & ΟΛΟΗΜΕΡΟ & ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΦΕΡΝΩ ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ & ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ,ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΗ ΡΑΝΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ & ΧΤΥΠΑΓΑΝ ΚΑΤΙ ΛΑΓΟΥΣ ΣΑ ΔΑΜΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΣΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΕΙΜΑΙ & ΝΙΟΠΑΝΤΡΟΣ ΑΚΟΜΗ 1 1/2 ΧΡΟΝΟ,ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΙΡΟΠΙΑ ΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ & ΒΛΕΠΟΥΜΕ.<<ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ & ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΣΟΥ>>,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ (ΓΟΝΕΙΣ-ΠΕΘΕΡΙΚΑ)ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΟΙ <<ΓΚΡΙΝΙΕΣ>>ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΖΟΥΝ!!!!ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ & ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ <<ΡΙΞΕΙ>>ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

    ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΑΠΌΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

    ΠΑΝΟΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #35865

    ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΕΝΝΙΑΣ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥ ΕΞΩ, ΠΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ (ΒΛΕΠΩ ΓΟΝΕΙΣ, ΘΕΙΟΥΣ ΚΛΠ), ΟΙ ΝΕΕΣ ΔΕΝ ΣΥΚΩΝΟΥΝ ΜΥΓΑ ΣΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥΣ, ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΜΕΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ …ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ! ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΟ ΤΗ ΠΡΩΤΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ “ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ” !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35868


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από DUCKHUNTER στίς 13 Aπρίλιος 2004



    [indent]

     

    Μαλλον δεν εκλαιγε για το που πηγαινε Δημητρη αλλα ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!

    Γιωργος

    [/indent]


    [/indent]

    ΣΕ ΚΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ…

    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ —–ΕΦΥΓΕ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ……ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΠΛΕΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΚΟΥΝΑΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΕΛΟΝΤΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #35870


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 13 Aπρίλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kritsilis στίς 13 Aπρίλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 13 Aπρίλιος 2004


    (ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΜΑΙ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΠΠΟΥ 25)………………………….ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟΝ


    [/indent]Πόσο χρονών είπες ότι είσαι Δημήτρη ??


    [/indent]

    7-5-1966 ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΑΝΤΩΝΗ,,,ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΑΠΛΑ ….ΑΛΛΑΞΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ…………

    .———————————————————————————————-

    ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ.Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,,,ΙΣΩΣ …ΛΟΓΙΚΟ ,,,ΙΣΩΣ… ΑΛΛΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΛΕΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 1ο ΟΡΟΦΟ ΣΤΟΝ 2ο ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ???????


    [/indent]

    Mηπως εκλαιγε η γυναικα επειδη η κορη της πηρε εσενα, που γυριζεις στο κυνηγι, και απο κει που νομιζε οτι επιτελους ησυχασε, καταλαβε οτι αρκετα Σ/Κ θα ειναι μονη της στο σπιτι και θα κατεβαινει στης μαμας της? 

     Κακια ηταν ε;

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35872

    ΕΛΑ ΡΕ ΒΙΚΤΩΡΑ ΟΛΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ……….HOME ALONE EIMAI…..ΧΕΧΕΧΕ 

     ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #35873


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 13 Aπρίλιος 2004


    ΕΛΑ ΡΕ ΒΙΚΤΩΡΑ ΟΛΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ……….HOME ALONE EIMAI…..ΧΕΧΕΧΕ 

     ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ


    [/indent] Lucky you!!!  Τιποτα αδελφες-ξεδελφες το ιδιο καλες, η καλυτερες, μηπως εχει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #35877


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 13 Aπρίλιος 2004


    ΕΛΑ ΡΕ ΒΙΚΤΩΡΑ ΟΛΟ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ……….HOME ALONE EIMAI…..ΧΕΧΕΧΕ 

     ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ


     

    • Γιατί δεν λες την αλήθεια;
    • Η γυναίκα σου πάει στην μαμά της, κι εσύ σπίτι προσέχεις τα παιδιά.
    • Και μην βγάζεις γλώσσα γιατί θα σε δώκω στεγνά στην Καρπενησιώτισσα.  

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35878

    Τι ακουνε τα αυτια μου παλι????

    Μητσο τι λεει ο Σταυρος?

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    Fast Eddie στις #35881

    Κακά τα ψέμματα. Το κυνήγι, τα όπλα γενικά, έχουν WAF κάτω από 10 στην κλίμακα 0-100, βάση το 50.

    WAF= wife acceptance factor!!!. Όρος των περιοδικών που ασχολούνται με hi fi για το πως αποδέχεται τα καινούργια μηχανήματα και ηχεία η γυναίκα στο σπίτι.

    Σταύρο ζήτω τα μπακούρια!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 261 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων