Περιοδικό "Κυνηγόσκυλα"

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #359556

    Σωτήρη, μόλις το ανακαλύψεις αυτό, γράψε με και μένα σε παρακαλώ… :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #359563

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]
    Επαναλαμβάνω για να μην "χαλάμε" το θέμα:

    Κατόπιν και της παράκλησης του συντονιστή σου ζητώ να αφαιρέσουμε από κοινού τις αναφορές πολιτικού περιεχομένου από τα μηνύματα μας και να δώσουμε τέλος εδώ.
    Το ίδιο ζητώ και από τον φίλο Stelios P[/font][/color]

    quote name='nickhunter58' date='7/8/20097/8/2009, 10:31) – ΦΙΛΕ LEO ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΛΟΓΟΥΣΑΜΕ (ελπιζω, εγω παντως αυτο εκανα)

    [font=”Verdana”] :lol: :D :P Θεωρείς δηλαδή ……………………………… :lol: :D B) [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #359564

    – ΦΙΛΕ LEO ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ [color=”#FF0000″]ΔΕΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΛΟΓΟΥΣΑΜΕ [/color](ελπιζω, ε[color=”#FF0000″]γω παντως αυτο εκανα[/color])

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”] :lol: :D :P Θεωρείς δηλαδή ότι οι θέσεις σου ΔΕΝ είχαν πολιτικό-κομματικό περιεχόμενο; :lol: :D B) [/font][/color]

    Εγω απαντοντας για μενα………δεν μπορω να καταλαβω το εξης: Πως γινεται να συμφωνουμε μαζι σου……και ενω εσυ δεν πολιτικολογεις(0πως ελπιζεις)……..να θεωρεις οτι το κανουν οι συμφωνησαντες!!!!!!
    Νομιζω οτι ο leo θελησε συνετα να υπενθυμησει απλα την υπαρξη οριων, και τιποτα περισσοτερο.
    Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος ανουσιας αντιδικιας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #359565

    – ΦΙΛΕ LEO ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ [color=”#ff0000″]ΔΕΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΛΟΓΟΥΣΑΜΕ [/color](ελπιζω, ε[color=”#ff0000″]γω παντως αυτο εκανα[/color])

    [color=”#8b0000″][font=”Verdana”] :lol: :D :P Θεωρείς δηλαδή ότι οι θέσεις σου ΔΕΝ είχαν πολιτικό-κομματικό περιεχόμενο; :lol: :D B) [/font][/color]

    Εντάξει Μάριε, δεν λέω ότι ξέφυγε η συζήτηση. Απλά γνωρίζω από άλλα φόρα, ότι όταν οι συζητήσεις περιστρέφονται γύρω από πολιτικά και κομματικά ζητήματα, τα πράγματα μπορούν να ξεφύγουν. Το ίδιο συμβαίνει φυσικά και με την θρησκεία και το ποδόσφαιρο. Το ΚΕΚ είναι κόμμα και είναι λογικό να μιλήσουμε για πολιτική, αλλά νομίζω πως ο άξονας θα πρέπει να παραμένει το κυνήγι και η σχέση του με την πολιτεία. Αναφορές σε άλλες πολιτικές πεποιθήσεις, πολιτικά καθεστώτα κλπ. φοβάμαι πως μπορούν να χτυπήσουν ευαίσθητες χορδές και να εμπνεύσουν άτσαλες αντιδράσεις.

    Όταν λες "οι θέσεις μου", δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι. Εξέφρασα μία έντονη αντίδραση σε ένα κείμενο που προσωπικά το θεωρώ ακραία ρατσιστικό και ανθελληνικό. Και στενοχωρέθηκα και εξεπλάγην που κάποιοι βλέπουν τον εαυτό τους σε μία περιγραφή "Παράδοξο πλάσμα , ατίθασο, ημίκακο, αβέβαιων διαθέσεων, σοφόμωρο και εγωπαθές".

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #359572

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Και έχω πάει και έχω ζήσει (ως ξένος βέβαια) 3 1/2 χρόνια!

    Τα "μυαλά" που λες ξεπούλησαν τις χώρες τους, τον εθνικό τους πλούτο ακόμα και τις κόρες και τις γυναίκες τους στο ξένο κεφάλαιο!

    Εγώ σου λέω για την [b]μακραίωνη [/b]ανθρώπινη ιστορία και συ μου λες για το τι έγινε σε συγκεκριμένες χώρες μετά το '89!

    Έχε υπόψη σου ότι ο όρος "αριστερά" δεν σημαίνει ΜΟΝΟ τα καθεστώτα του υπαρκτού σοσιαλισμού, χθες διάβαζα ότι ο Μπάρακ Ομπάμα θεωρείται "Αριστερός" από τους νεοσυντηριτικούς των Η.Π.Α. και ότι ο πρόεδρος του κόμματος των ρεπουμπλικάνων τον χαρακτήρισε "σοσιαλιστή"!

    Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι: [b]ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ "ΜΕΡΙΑ"
    [/b]
    ΕΣΥ;;;;

    Δεν μου απάντησες όμως: [b]εάν πραγματικά πιστεύεις ότι προσφέρεις ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΟ Κ.ΕΚ.![/b]

    Κατόπιν και της παράκλησης του συντονιστή σου ζητώ να αφαιρέσουμε από κοινού τις αναφορές πολιτικού περιεχομένου από τα μηνύματα μας και να δώσουμε τέλος εδώ.
    Το ίδιο ζητώ και από τον φίλο Stelios P[/font][/color]

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ (και συνφωνω) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
    ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:
    ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ!!! ΣΤΟ ΚΕΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΙΔΡΥΘΗΚΕ!!! (ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ!!!) ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ!!!
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΙΣ ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!
    ΕΦ'ΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ (ΚΕΚ) ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΛΟΓΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟΥ (το… ιστορικες διαπιστωσεις)
    Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΚΟΥΜΟΥΝΗΣΤΙΚΗ ΧΩΡΑ, ΔΗΛ. ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ!
    SECTOR- ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
    ελπιζω να ξεκαθαρισα το τοπιο
    ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #121169

    Φιλε Λεο σεβαστο να μην μιλαμε για πολιτικα αλλωστε ολοι υποθετω διαβασαμε τις υποχρεωσεις μας πριν γινουμε μελη,
    αλλα τυχαινει το κεκ να ταυτιζεται μετον μεσο κυνηγο και ολοι θα επρεπε να το υποστηριζουν,οι συλλογοι ,οι παντες.
    Παντως <καταλαβαινω> οποιους απο τους συλλογους δεν θελουν να φανουν, αφου αλλος εχει μπαρμπα στην κορωνη,αλλος θελει το ταδε ρουσφετη,αλλος δεν θελει να δυσαρεστησει τους αλλους εκει που υπαρχουν μικρες κοινωνιες,αλλα πως να το κανουμε ολοι θελουμε και την πιτα αφαγωτη και τον σκυλο χορτατο, η πως να το κανουμε θελουμε να το παιζουμε σε πολλα ταμπλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #359574

    Φιλε Λεο σεβαστο να μην μιλαμε για πολιτικα αλλωστε ολοι υποθετω διαβασαμε τις υποχρεωσεις μας πριν γινουμε μελη,
    αλλα τυχαινει το κεκ να ταυτιζεται μετον μεσο κυνηγο και ολοι θα επρεπε να το υποστηριζουν,οι συλλογοι ,οι παντες.
    Παντως <καταλαβαινω> οποιους απο τους συλλογους δεν θελουν να φανουν, αφου αλλος εχει μπαρμπα στην κορωνη,αλλος θελει το ταδε ρουσφετη,αλλος δεν θελει να δυσαρεστησει τους αλλους εκει που υπαρχουν μικρες κοινωνιες,αλλα πως να το κανουμε ολοι θελουμε και την πιτα αφαγωτη και τον σκυλο χορτατο, η πως να το κανουμε θελουμε να το παιζουμε σε πολλα ταμπλο.

    +1 :lol: ΣΩΣΤΟΣ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #359583

    Καλησπερα σας! Μάλλον ο Καιν μας μπέρδεψε λίγο…. :lol: :lol: και τα ερωτήματα μου δεν ήταν αρκετά ξεκάθαρα. Είναι απόρροια του άρθρου που πόσταρε ο φίλος Leovar.Και προς τιμή του χωρίς να "κρύβει"λόγια! Ήθελα να πιστεύω πως ο στόχος είναι κοινός και ότι θα πορευόμασταν προς αυτόν όλοι μαζί(ΚΕΚ-ΚΣΕ-κυνηγητικοί σύλλογοι-κυνηγοί).Τελικά πήγε ο καθένας από τον δικό του….. δρόμο. Γιατί?????Εδω είναι που βλέπω το τοπίο ….θολό!!Όσον αφορά τον σύλλογο συνειδητοποιημένων κυνηγών φυσιολατρών, Θεωρώ τον τίτλο του εγωιστικό. Και δεν βλέπω τον λόγο να προσπαθούμε συνέχεια να αποδείξουμε στους άλλους (μη κυνηγούς)ότι δεν είμαστε…. ελέφαντες!!Ο στόχος η ιδέα και η δράση του συλλόγου είναι σίγουρα ευγενική και δεν έχω καμία αντίρρηση. Ο τίτλος όμως…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #359596

    Καλησπερα σας! Μάλλον ο Καιν μας μπέρδεψε λίγο…. :) :) και τα ερωτήματα μου δεν ήταν αρκετά ξεκάθαρα. Είναι απόρροια του άρθρου που πόσταρε ο φίλος Leovar.Και προς τιμή του χωρίς να "κρύβει"λόγια! Ήθελα να πιστεύω πως ο στόχος είναι κοινός και ότι θα πορευόμασταν προς αυτόν όλοι μαζί(ΚΕΚ-ΚΣΕ-κυνηγητικοί σύλλογοι-κυνηγοί).Τελικά πήγε ο καθένας από τον δικό του….. δρόμο. Γιατί?????Εδω είναι που βλέπω το τοπίο ….θολό!!Όσον αφορά τον σύλλογο συνειδητοποιημένων κυνηγών φυσιολατρών, Θεωρώ τον τίτλο του εγωιστικό. Και δεν βλέπω τον λόγο να προσπαθούμε συνέχεια να αποδείξουμε στους άλλους (μη κυνηγούς)ότι δεν είμαστε…. ελέφαντες!!Ο στόχος η ιδέα και η δράση του συλλόγου είναι σίγουρα ευγενική και δεν έχω καμία αντίρρηση. Ο τίτλος όμως…….

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ??????
    Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΓΕΙΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ. ΔΗΛ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ( οπως μηχανακια- κραχτες, κ. αλλες παρανομες πραξεις).
    ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ (σε λιγες μερες ειναι ετοιμη), και ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ!
    ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ!!!
    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΙΘΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
    ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #359598

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ (και συνφωνω) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
    ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:
    [b]ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ!!! ΣΤΟ ΚΕΚ [/b]ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΙΔΡΥΘΗΚΕ!!! (ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ!!!) ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ!!!
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΙΣ ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ, ΑΝ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!
    ΕΦ'ΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ (ΚΕΚ) ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΛΟΓΟ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΜΟΥ (το… ιστορικες διαπιστωσεις)
    Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΚΟΥΜΟΥΝΗΣΤΙΚΗ ΧΩΡΑ, ΔΗΛ. ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΙΣ [color=”#FF0000″]ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ![/color]
    SECTOR- ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!
    ελπιζω να ξεκαθαρισα το τοπιο
    ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!!!

    [font=”Verdana”]Άκρη ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ κι ούτε πρόκειται να βγάλουμε :)

    Μα ΔΕΝ απάντησες! δικαίωμά σου βέβαια!

    Επειδή δεν βλέπω ο nickhunter58 να διαγράφει αυτά που θα έπρεπε να διαγράψει, λαμβάνω την πρωτοβουλία και διαγράφω τις – όποιες- αναφορές μου που μπορεί να θεωρηθούν "πολιτικού" περιεχομένου.
    Θα παρακαλέσω τους κ.κ. συντονιστές (ακούς Leo? :) ) να βάλουν τελείες στις παραπομπές ("παραθέσεις") σε μηνύματά μου εκεί που βάζω κι εγώ!

    Για τα μηνύματα άλλων μελών και το περιεχόμενό τους δεν εκφέρω καμία άποψη σχετικά με το αν πρέπει να διαγραφούν ή όχι, αλλά δεν θέλω παραπομπές σε δικά μου μηνύματα και παρερμηνείες ή αυθαίρετες ερμηνείες να γίνονται αιτία προβλημάτων στο φόρουμ!

    Υ.Γ. 1. ποιες "απορίες";;;;; δεν έχω καμία απορία που θα μπορούσες να λύσεις φίλε nickhunter58!!!!
    Υ.Γ.2. ΤΕΛΟΣ! [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #359600

    Εντάξει Μάριε, δεν λέω ότι ξέφυγε η συζήτηση. Απλά γνωρίζω από άλλα φόρα, ότι όταν οι συζητήσεις περιστρέφονται γύρω από πολιτικά και κομματικά ζητήματα, τα πράγματα μπορούν να ξεφύγουν. Το ίδιο συμβαίνει φυσικά και με την θρησκεία και το ποδόσφαιρο. Το ΚΕΚ είναι κόμμα και είναι λογικό να μιλήσουμε για πολιτική, αλλά νομίζω πως ο άξονας θα πρέπει να παραμένει το κυνήγι και η σχέση του με την πολιτεία. Αναφορές σε άλλες πολιτικές πεποιθήσεις, πολιτικά καθεστώτα κλπ. φοβάμαι πως μπορούν να χτυπήσουν ευαίσθητες χορδές και να εμπνεύσουν άτσαλες αντιδράσεις.

    Όταν λες [color=”#FF0000″]"οι θέσεις μου",!!!!! [/color]δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι. Εξέφρασα μία έντονη αντίδραση σε ένα κείμενο που προσωπικά το θεωρώ ακραία ρατσιστικό και ανθελληνικό. Και στενοχωρέθηκα και εξεπλάγην που κάποιοι βλέπουν τον εαυτό τους σε μία περιγραφή "Παράδοξο πλάσμα , ατίθασο, ημίκακο, αβέβαιων διαθέσεων, σοφόμωρο και εγωπαθές".

    [font=”Verdana”]Ωχ, τώρα το 'πήρα χαμπάρι" :)

    Λεωνίδααααααα μπερδευτηκεεεεεεεςςςςς!!!!! :blink:

    Δεν αναφερόμουν σε σένα!!!!! :)

    Η παραπομπή – "παράθεση" (Quote "Ελληνιστί) που σχολιάζω ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ!

    Συνελήφθης σε θέση off-side! :P

    Τζάμπα κάθισες κι έγραψες απάντηση! :D

    Η "τραγική" ειρωνεία είναι ότι κατά βάση συμφωνώ με αυτά που έγραψες! :) [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #359606

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Άκρη ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ κι ούτε πρόκειται να βγάλουμε :)

    Μα ΔΕΝ απάντησες! δικαίωμά σου βέβαια!

    Επειδή δεν βλέπω ο nickhunter58 να διαγράφει αυτά που θα έπρεπε να διαγράψει, λαμβάνω την πρωτοβουλία και διαγράφω τις – όποιες- αναφορές μου που μπορεί να θεωρηθούν "πολιτικού" περιεχομένου.
    Θα παρακαλέσω τους κ.κ. συντονιστές (ακούς Leo? :) ) να βάλουν τελείες στις παραπομπές ("παραθέσεις") σε μηνύματά μου εκεί που βάζω κι εγώ!

    Για τα μηνύματα άλλων μελών και το περιεχόμενό τους δεν εκφέρω καμία άποψη σχετικά με το αν πρέπει να διαγραφούν ή όχι, αλλά δεν θέλω παραπομπές σε δικά μου μηνύματα και παρερμηνείες ή αυθαίρετες ερμηνείες να γίνονται αιτία προβλημάτων στο φόρουμ!

    Υ.Γ. 1. ποιες "απορίες";;;;; δεν έχω καμία απορία που θα μπορούσες να λύσεις φίλε nickhunter58!!!!
    Υ.Γ.2. ΤΕΛΟΣ! [/font][/color]

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ???
    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΝΦΕΡΟΥΝ,ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ!
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ, ΟΠΟΤΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΟΥΤΕ ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΟΛΩΝ.
    ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΕΚ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΩ!!!
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑ η ΑΡΙΣΤΕΡΑ η ΔΕΞΙΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #359609

    Δεν χρειάζεται να σβήσεις κάτι Νίκο. Έσβησα εγώ μία μικρή φράση από το μήνυνά σου υπ. αρ. 15 στην πρώτη σελίδα, το οποίο και θεώρησα ως ανάρμοστο σχόλιο για ένα κυνηγετικό φόρουμ.

    Προχωράμε μπροστά, όλα καλά! :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #359610

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ??????
    Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΓΕΙΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ. ΔΗΛ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ( οπως μηχανακια- κραχτες, κ. αλλες παρανομες πραξεις).
    ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ (σε λιγες μερες ειναι ετοιμη), και ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ!
    ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ!!!
    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΙΘΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
    [b]ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!![/b]

    Νομιζω οτι εισαι σαφεστατος!!!!!!!!!!!
    Συνειδητοποιημενοι ειναι μονο οι κυνηγοι οι οποιοι δεν παρεκλινουν απο την Ελληνικη νομοθεσια περι θηρας,δεν θελουν να αποδειξουν κατι και δεν απολογουνται σε κανενα, και οποιος αλλος ειναι παρασιτο.
    Η ταπεινη μου αποψη, χωρις να μου πεφτει λογος ειναι οτι θα επρεπε να αντικατασταθει ο ορος <συνειδητοποιημενος> με τον ορο <νομιμος>.
    Οχι οτι εχω κανενα προβλημα…….απλα ισως ετσι γινοσαστε περισσοτερο συνειδητοποιημενοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #359611

    Δεν χρειάζεται να σβήσεις κάτι Νίκο. Έσβησα εγώ μία μικρή φράση από το μήνυνά σου υπ. αρ. 15 στην πρώτη σελίδα, το οποίο και θεώρησα ως ανάρμοστο σχόλιο για ένα κυνηγετικό φόρουμ.

    Προχωράμε μπροστά, όλα καλά! :)

    ΟΚ!!! :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων