ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #335915

    Καλησπέρα σε όλους.

    Σήμερα ήμουν κι εγώ στην Μαλακάσα και ειλικρινά το καταφχαριστήθηκα .

    Χάρηκα ιδιαίτερα που μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω κάποια μέλη που δεν είχα γνωρίσει στο παρελθόν (KOSTASGR2000 και Panex), αλλά και που ξανασυνάντησα αρκετούς φίλους που είχα μεν γνωρίσει ήδη αλλά δεν μας είχε δοθεί η ευκαιρία για διάφορους λόγους να κάνουμε απλά παρέα, να πούμε δυο κουβέντες, να ανταλλάξουμε κάποιες απόψεις .

    Κι εγώ φίλε Alex χαλάρωσα, έκανα την πλακίτσα μου, έριξα και μερικές πούλες για να ξεσκουριάζω και με την πρώτη ευκαιρία θα ξανάρθω.

    Με την ευκαιρία, θέλω να ευχαριστήσω τον φίλο Panex που με βοήθησε πάρα πολύ με τις συμβουλές του, σε κάποια στιγμή που απανωτά λάθη και αποτυχίες είχαν αρχίσει να με επηρεάζουν αρνητικά, (δεν μάσησα όμως ) και φυσικά τον…συνήθη ύποπτο Leo που για άλλη μια φορά, θυσίασε χρόνο της προπόνησης του για να πει και να δείξει και στην πράξη και σε εμάς τους αδαείς πέντε πράγματα για αυτό το όμορφο άθλημα που λέγεται Skeet.

    Νά’στε καλά φίλοι και να το ξανακάνουμε.

    Βαγγέλης


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #39129

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, Ο PANEX ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ??? ΕΡΙΞΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39130

    BLEPO OTI OXI MONO TOU FILOU MOU BASILH PHRATE TA ASTERIA ALLA KAI TA DIKA MOU. APO PLATINENIO MELOS ME KANTE XRYSO….KALAAAAA KURIE SYNTONISTA, 8A TA POUME.

    ELA GIA KYNHGI TON XEIMONA KAI AN SE AFHSO SE TIPOTA ERHMIES DE 8A FTAIO EGO, ALLA TO GEGONOS OTI 8A EIMAI APASXOLHMENOS NA BRO TO TRITO ASTERI MOU

    PERIMENO THN ANABA8MISH THN DIKH MOU KAI TOU BASILH….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #39135

    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΜΟΥ………

     

    ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ -ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΛΕΩ – ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΤΟ forum (ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΩΝ ΤΗΝ Κυριακη ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ  ΣΕ ΕΝΑ No πιατακι  ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΚΗΝ ΤΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ ΤΟΥ ΚΑΥΤΟΥ ΟΠΛΟΥ…ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ…

    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ εγω θα τα λεω… και θα σας ΑΓΑΠΑΩ…και προπαντως δεν Θα σας ΠΑΡΕΞΗΓΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335917

    ’ρχισες το γλύψιμο τώρα, για να τα πάρεις πίσω; Παρ’ όλο που δεν εγκρίνω την μεθοδολογία σου, πάρ’τα, δεν πειράζει. Ελπίζω μόνο να κατάλαβες γιατί σου αφαιρέθηκαν, in the first place.

    Όσο για τα αστέρια του Μπεκατσόφτερου, ιδέα δεν έχω τι έγινε, και φυσικά ουδεμία ανάμειξη δεν έχω. Πάνω που προσπαθώ να τον ψήσω να με φέρει πρόσωπο με πρόσωπο με κανένα παπάκι στα μέρη του, λέτε να του έκανα τέτοιο χουνέρι;

    Επί του θέματος τώρα, θέλω κι εγώ να πω ότι πέρασα ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΑ, χθες στην Μαλακάσα, τα παιδιά ήταν όλα υπέροχα, και όποιος δεν ήρθε έχασε. Και Σταύρο, όχι, δεν είναι μπηχτή για σένα!

    Η μεγάλη μου χαρά είναι ότι τα μέλη που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του σκοπευτηρίου μέσα από την σκοπευτική ενότητα, είναι πολύ πολύ περισσότερα από ότι αρχικά περίμενα. Η παρέα συνεχώς μεγαλώνει και δένει περισσότερο μετά από κάθε συνάντηση. ‘Ολα δε τα παιδιά, καταβάλλουν μεγάλες προσπάθειες, και βελτιώνονται σταθερά στις επιδόσεις τους.

    Νά ‘στε καλά φίλοι μου, γιατί μέσα από την παρέα σας, αναπτερώθηκε κι εμένα το ενδιαφέρον μου για το σκοπευτήριο. Μου δίνετε μεγάλη χαρά. Συνεχίστε έτσι.

    Φιλικά,

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #39141


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από alex στίς 30 Mάϊος 2004


    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, Ο PANEX ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ??? ΕΡΙΞΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ????


    [/indent]

    Όχι ALEX, είχε μόλις φύγει όταν ήρθες.

    Βαγγέλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39147

    FILE LEO, OXI ESY, ALLA KANENAS DEN PROKEITAI NA DEI PAPI FETOS STHN PERIOXH MOU AN DEN PARO PISO TA ASTERIA MOU OS SYNTONISTHS, PISTEYO EXEIS THN DYNATITHTA NA MOU TA DOSEIS.

    AN DEN PARO PISO TA ASTERIA MOU, FETOS POU 8A EIMAI OLO TO XEIMONA KATO, 8A TA EXONTOSO TA PAPIA .8A BGAINO KAI ME TIS 2 KARAMPINES GIA KYNHGI MEXRI NA MHN AFHSO KANENA!!!!

    ANTE KAI 8A SOU PO KAI MEROS GIA OLOHMERO KARTERI ME NOUMERO 3PLASIO TOU ORIOU

    PERIMENO ENERGEIES!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335920

    και φυσικά τον…συνήθη ύποπτο Leo που για άλλη μια φορά, θυσίασε χρόνο της προπόνησης του για να πει και να δείξει και στην πράξη και σε εμάς τους αδαείς πέντε πράγματα για αυτό το όμορφο άθλημα που λέγεται Skeet.

    Βαγγέλης

    Τι λες ρε Βαγγέλη, δεν έριχνα κι εγώ ταυτόχρονα την ώρα που σας βοηθούσα; Τι θυσίες και πράσινα άλογα; Και μην ξεχνιέσαι, έχουμε πει για μαθήματα επώμισης κατ’ οίκον…

    Φιλικά,

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335921

     

    FILE LEO, OXI ESY, ALLA KANENAS DEN PROKEITAI NA DEI PAPI FETOS STHN PERIOXH MOU AN DEN PARO PISO TA ASTERIA MOU OS SYNTONISTHS, PISTEYO EXEIS THN DYNATITHTA NA MOU TA DOSEIS.

    Μα στα επιστρέφω και ξανασβήνονται. Τι άλλο να κάνω; Κοίτα να τον καλοπιάσεις τον άλλο, γιατί απ’ ότι βλέπω έχει πειραχτεί μ’ αυτά που είπες για το όπλο του. Τέλος πάντων, για τελευταία φορά, να στα ξαναβάλω…

    Φιλικά,

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39148

    DEEEE XERO TI EINAI AYTA POU MOU LES GIA ALLOUS KAI PRASINA ALOGA,

    EGO 8ELO TA ASTERIA MOU PISO.

    FILIKA,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #335923


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 30 Mάϊος 2004


    και φυσικά τον…συνήθη ύποπτο Leo που για άλλη μια φορά, θυσίασε χρόνο της προπόνησης του για να πει και να δείξει και στην πράξη και σε εμάς τους αδαείς πέντε πράγματα για αυτό το όμορφο άθλημα που λέγεται Skeet.

    Βαγγέλης

    Τι λες ρε Βαγγέλη, δεν έριχνα κι εγώ ταυτόχρονα την ώρα που σας βοηθούσα; Τι θυσίες και πράσινα άλογα; Και μην ξεχνιέσαι, έχουμε πει για μαθήματα επώμισης κατ’ οίκον…

    Φιλικά,

    Leo, όσοι ήταν εκεί είδαν και κρίση έχουν για να καταλάβουν. Αλλιώς είναι να ρίχνεις μόνος σου στον ρυθμό σου κι αλλιώς να έχει ένα ατζαμή από πίσω να σε ρωτάει συνεχώς  για τα πιο απίθανα πράγματα όλη την ώρα και τους υπόλοιπους να έχουν κάνει εξέδρα.

     Βέβαια από ότι είδα εσύ έτσι ρίχνεις καλύτερα, οπότε ετοιμάσου από τον επόμενο αγώνα σου για “Eξέδρα Leo”. ’ντε, την Αθήνα μπορεί να μην την πρόλαβες, το Πεκίνο όμως είναι ο στόχος (κλεμμένη ατάκα από τον φίλο mnikolai, αλήθεια που έχει χαθεί αυτός:)

    Όσο για τα μαθήματα κατ’οίκον… μέσα !!! Θα εφοδιαστώ εν τω μεταξύ με σεβαστή ποσότητα Heineken… για την χαλάρωση μετά το μάθημα !!!

    Βαγγέλης


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #335929

    Όσο για τα μαθήματα κατ’οίκον… μέσα !!! Θα εφοδιαστώ εν τω μεταξύ με σεβαστή ποσότητα Heineken… για την χαλάρωση μετά το μάθημα !!!

    Κρασάκι μηπως???

    Οσον αφορα τα αστερια μου …..Ευχαριστω….

    Αλλα καποιος αλλος μου φαινεται οτι εκανε την δουλεια….

    Και ξερω ποιος ειναι…. 

    ’ρχισες το γλύψιμο τώρα, για να τα πάρεις πίσω; Παρ’ όλο που δεν εγκρίνω την μεθοδολογία σου, πάρ’τα, δεν πειράζει. Ελπίζω μόνο να κατάλαβες γιατί σου αφαιρέθηκαν, in the first place.

    Ε. τι φταιω εγω αν εσυ εχεις μια μονιμη ροπη προς καταστασεις τετοιες ωστε και να μην θελω να ακολουθω αυτη τη μεθοδολογια, εν τουτοις με αναγκαζεις…

    Στο κατω κατω μονο εγω ειμαι….ξεχνας τα προηγουμενα απο τους αλλους φιλους σου… ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΙΜΗ ΜΑΣ να μας τιμας με την παρεα σου και  να μοιραζεσαι τις πολυτιμες γνωσεις σου μαζι μας…

     

    Παντως ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΩΜΙΣΗΣ…. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335946

    ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΙΜΗ ΜΑΣ να μας τιμας με την παρεα σου και  να μοιραζεσαι τις πολυτιμες γνωσεις σου μαζι μας…

    Ε, με κάτι τέτοια που μου λες, μπορώ να μην σε αγαπάω; Να ‘σαι καλά Βασίλη μου.

    Φιλικά,

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #39214

     Εμεις εδω που ειμαστε μακρια, παλι δηλαδη θα μεινουμε απεξω;

    Λεωνιδα, περιοδειες στα νησια και στην υπολοιπη Ελλαδα δεν κανεις;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #39219

    Εσύ αγόρι μου έχεις τον Σαλαβαντάκη συμμαθητή από το δημοτικό, και ζητάς εμένα για δάσκαλο; Αυτό είναι ανωμαλία!

    Φιλικά,

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων