ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #73539

    Εγώ νομίζω ότι θα αρκεσθώ στο άθλημα της επιτραπέζιας ουζοποσίας με πιρούνι μεγάλου διαμετρήματος.

    Πιο Trap και Skeet και Double Trap

    Στο Double Ouzo θα το ρίξουμε….

    Γιατί ο πρωταθλητισμός θέλει την κατάλληλη άσκηση (στις μασέλες ) και φυσικά την κατάλληλη διατροφή


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #343423

     Δεν ξερω αν ειναι Ολυμπιακο αθλημα το Double OYZO, αλλα αν ειναι, θα ειναι στην ιδια κατηγορια με τις παιδομαχιες (πανε να τις καταργησουν μετα απο διαμαρτυριες των φιλοζωων), στη σκοποβολη σε κινουμενα πιατακια (με μεζεδες), τη σκοποβολη σε σταθερο (φαγωσιμο) στοχο με πηρουνι χωρις χρονικο περιθωριο, και στη πρακτικη σκοποβολη σε καθορισμενο χρονο με πηρουνι (οποιος προλαβε εφαγε). Ο στοχος συνηθως πεταγεται με το phonopull (μαστορα, πιασε ακομα ενα σπληνογαρδουμο) σε ακαθοριστα χρονικα διαστηματα (που ειναι επιτελους αυτο το τζατζικι;;;;) ή σε τακτα χρονικα διαστηματα χωρις παραγγελμα απο το σκοπευτη (ψηνε, και φερνε)

     Επισης ο σκοπευτης ή η ομαδα εχει τη δυνατοτητα μετα τα προκαταρκτικα, να διαλεξει ενα βατηρα (μονο παιδακια πχ) ή να συνεχιζει και να διαλεγει απο ολα (πιασε αλλο ενα γυρο οτι εχει ο καταλογος) 

     Ολα αυτα συνοδευονται απο Low Sonic μπυρες και κρασια, επειδη φυσικα απαγορευεται ο θορυβος γιατι πολλοι σκοπευτες χανουν την αυτοσυγκεντρωση τους.

     Επισης προτεινω να αλλαξει ο τιτλος σε ΚΡΑΙΠΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕΘΥΣΙ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343425

    Και βέβαια με το αγωνιστικό σύνθημα : στον αγώνα ενωμένοι και στην μάσα χωριστά.   

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #73545

    XAXAXAXAXAXAXAXA!!!!
    Είστε απίστευτοι!!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

    Παντως ταλέντα αυτού του είδους πρέπει να έχει πολλά το forum. Ισως καποια μέρα καποια απο αυτα μπορέσουν να κοντραρουν και το Brand name του είδους LEO. Δύσκολο αλλά … που ξέρεις.!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #73546

    Εγώ είμαι σίγουρος πάντως, ότι αν το προαναφερθέν αγώνισμα ήταν Ολυμπιακό, τα μέλη της e-artemis shooting team θα είχαν μια θέση στα τσάρτερ για Πεκίνο.

    Προχθές, έκανα το λάθος να υποτιμήσω τους συνδαιτ…. εεε λάθος τους συναθλητές μου ήθελα να πω.

    Το λάθος ήταν ότι όταν ήρθε το ούζο και τα πρώτα πιάτα εμφανίσθηκαν στο τραπέ… φτου, τερρέν, άναψα τσιγάρο χάνοντας έτσι πολύτιμα δευτερόλεπτα επαφής με τον στόχο. Το κατάλαβα όμως έγκαιρα και από την δεύτερη πούλα τα ποσοστά μου ανέβηκαν αισθητά.

    Τώρα υπόσχομαι να προπονηθώ σκληρά στις ολιγοήμερες Πασχαλινές διακοπές μου και να επιστρέψω δριμύτερος για να συνεισφέρω κι εγώ στην αγωνιστική άνοδο της ομάδας.

    Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73547

    ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΦΙΛΑΤΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΕ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 2ΗΜΕΡΗ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΤΕΛΕΟ.

    ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΦΤΗΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΑΨΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΕΔΕΞΟΥ ΟΤΙ…..

    1, Η ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΣ

    2, ΔΕΝ ΕΙΣΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΟ……..

    (ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ  ….ΕΙΣΑΙ ΟΚ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΣΤΙΒΟ!!!!!)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #73548

    Αυτό είναι Δημήτρη… απροπόνητος ήμουν.

    Αλλά από τα μεσάνυχτα του Σαββάτου και επί τριήμερον υπόσχομαι να προπονηθώ σκληρά και θα επανέλθω δριμύτερος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73566

    AΠΟ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑ ΧΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΕ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΩΣΤΕ.. ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΕΣΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΙΔΑ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΑΝ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ……ΜΑΣΕΛΟΜΑΧΙΑΣ…ΚΑΙ DOUBLE DANCE ΜΕΤΑ ΞΑΝΘΙΑΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΗΣ ΑΠΟ 2 ΜΕΛΑΝΟΥΡΙΑ………

    (ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΧΑΛΑΓΕ ΕΝΑΣ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΠΟΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟΣ ΛΕΟ)…..

    ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ …Η… ΚΡΙΤΕΣ…..ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ ΦΙΛΤΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΕ!!!!!!!!!!!

    ,

    ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΛΚΟΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΡΕΩΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343442

    Αγαπητέ  Παπαδοματάκια, η Ζουμπουλία, η Ζουμπουκάκη, ας ερχόσουν. Το ήξερες από το Μεγάλο Σαββάτο, αλλά τελευταία στιγμή βρήκες δικαιολογία, η καλύτερα η παντόφλα βρήκε στόχο.    

    ’σε λοιπόν τα παράπονα. Και άλλη φορά να ακολουθείς.     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #73630


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 25 Aπρίλιος 2006


    AΠΟ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑ ΧΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΕ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΩΣΤΕ.. ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΕΣΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΙΔΑ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΑΝ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ……ΜΑΣΕΛΟΜΑΧΙΑΣ…ΚΑΙ DOUBLE DANCE ΜΕΤΑ ΞΑΝΘΙΑΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΗΣ ΑΠΟ 2 ΜΕΛΑΝΟΥΡΙΑ………

    ΠΑΠΑΔΟΜΑΤΑΚΙΑΣ δεν ονομάστηκες τελικά τυχαία…

    (ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΧΑΛΑΓΕ ΕΝΑΣ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΠΟΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟΣ ΛΕΟ)…..

    Δεν είμαι χοντρός, απλά… (πώς το έλεγε ο Οβελίξ;)

    “Χαμηλοστήθης”


    ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ …Η… ΚΡΙΤΕΣ…..ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ ΦΙΛΤΑΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΕ!!!!!!!!!!!
    ,
    ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΛΚΟΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΙΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΡΕΩΝΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ…..


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343444

    Κοίτα, δεν είσαι χοντρός, απλά εύσωμος είσαι.

    Και κακός χορευτής είσαι, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας.

    Και ατσούμπαλος είσαι, αλλά ούτε αυτό είναι το θέμα μας.

    Και απρόσεχτος είσαι, και ζημιές κάνεις, αλλά ούτε αυτό είναι το θέμα μας.

    Το θέμα μας είναι ότι ο Ζούμπ……. ε χμ  ο Παπαδοματάκιας πάλι μας την έκανε. Και από πάνω μας την λέει κιόλας. Έπρεπε να είναι εκεί και να χορεύει με την δεσποινίδα με τις «φέτες». Ε ρε γέλιααααααααααα.     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #73632

     Ολα τα καλα τα κανετε οταν λειπω…  Και εκτος των αλλων, δεν τραβατε ουτε βιντεο, ουτε καν απλες φωτογραφιες, και αν τις τραβηξετε, δεν βρισκουν το δρομο της δημοσιοτητας.

     Τωρα ολα αυτα που λετε, περι “χοντρων” κλπ ειναι κακιες. Απλα το παιδι ειναι κοντος για τα κιλα του, οποτε καποια στιγμη θα το παρει σε μποι

     Σταυρο, απο που και ως που Ζουμπουλια;;;;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343449


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 28 Aπρίλιος 2006


     Ολα τα καλα τα κανετε οταν λειπω…  

    Ντάξι μωρέ πως κάνεις έτσι;

    Δηλαδή μόνο το «χοντρός» σε πείραξε;

    Σταυρο, απο που και ως που Ζουμπουλια;;;;

     

    Μα καλά δεν τον έχεις ακούσει να φωνάζει όταν συμβεί η όταν δει κάτι περίεργο η παράξενο;

    ’σε που μας έκοψε τα γόνατα μια φορά, μ’ αυτή τη φωνή, όταν είδε δύο μπεκάτσες, νομίσαμε ότι έπαθε κάτι κακό.  

     


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73645

    ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ.ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΚΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΝΟΙΞΕ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟ ΤΙΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ????? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΓΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΙΠΛΟ

    ΕΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343452


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 28 Aπρίλιος 2006


    ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ.ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΚΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΝΟΙΞΕ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟ ΤΙΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ????? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΓΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΙΠΛΟ

    ΕΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑ


    Ζουμπουλία σε βάπτισα όχι λόγο όγκου, αλλά λόγο φωνής (ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι), και μην ξεχνάς ότι έχω ΚΑΙ δικό σου βιντεάκι.

    Ξεψαρώσαμε;

    Που είναι το φακιόλι σου;

     

    [/indent]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων