ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 451 έως 465 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73647

    KOITA  KAI ΕΔΩ Λ’ΘΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΩΣ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΔΕΝ ΦΩΝΑΞΑ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ  ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ………ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝ0Υ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ……ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΔΩ!!!!!!!!.ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΚΡΗΞΗ!!!!ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΤΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΒΓΑ ΞΕΧΝΑΝΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΑΜΑ ΝΕΥΡΙΑΣΟΥΝ ……..ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥΣ!!!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ….ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΝΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΞΕΣΤΟΣ ,ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ,ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ,ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343454

    Καλά όλα τα’ άλλα, αλλά ο  καλός κυνηγός είναι ΚΑΙ νοικοκυρούλα χαρωπή;;;;;;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73747

    TI NA SOY KANΩ ΡΕ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΤΑΤΕΣ,,,,,ΤΗΝ (*(^%##$%$%@@ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΣ……………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343464

    Μύνημα σταλμένο από JIMPAP στίς 02 Mάϊος 2006 ώρα 4:08μμ – ip
    Προφίλ Αναζήτηση Μνημόνιο Αποστολή μηνύματος

    JIMPAP
    Πλατινένιο μέλος

    15 Mάϊος 2003
    2015   Μηνύματα

    TI NA SOY KANΩ ΡΕ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΤΑΤΕΣ,,,,,ΤΗΝ (*(^%##$%$%@@ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΣ……………

    ————-
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

     

    Και κατά φαινόμενα μάλλον θα σας την λέω συνέχεια.  Μια και θα εξακολουθώ να έχω αυτή την πολυτέλεια- ατέλεια.

    Γι’ αυτό πρόσεχε τι λες και τι κάνεις.   

    Χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ χαρ………….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #73876

    To Σαββατο η Μαλακάσα είναι διαθέσιμη για sporting?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #73881

    Όχι Αντρέα, έχει αγώνες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343490

    Κάποια ψυχή πάντως, ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε, θεώρησε ότι είναι πλέον αστείο να σπάει απλά πιάτα στο σκοπευτήριο.

    Γι’ αυτό πέρασε σε άλλο επίπεδο.

    Σπάει τις γυάλινες επιφάνειες στα τραπέζια της καφετέριας.

    Είναι πιο σικ.

    Έτσι δεν είναι Γιάννη;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #73890

    Βεβαίως, είναι αυτό που λένε “έκανα ζημιά στο μαγαζί”.

    Ότι μπορεί ο καθείς κάνει….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    cmkokkosis στις #73992

    Καλησπερα ,

    που μπορω να δοκιμασω τη βλητικη του οπλου μου σε χαρτι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #74047

    Πονεμένη ιστορία. Δυστυχώς, από τα σκοπευτήρια που ξέρω, δεν υπάρχει κάποιο που να προβλέπει έναν χώρο για δοκιμές. Μόνο με συνεννόηση με τον υπεύθυνο του σκοπευτηρίου θα πας να στήσεις κάπου τα χαρτόνια σου, ή φυσικά και παράνομα σε κάποια απόμερη τοποθεσία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #343523


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 10 Mάϊος 2006


    Πονεμένη ιστορία. Δυστυχώς, από τα σκοπευτήρια που ξέρω, δεν υπάρχει κάποιο που να προβλέπει έναν χώρο για δοκιμές. Μόνο με συνεννόηση με τον υπεύθυνο του σκοπευτηρίου θα πας να στήσεις κάπου τα χαρτόνια σου, ή φυσικά και παράνομα σε κάποια απόμερη τοποθεσία.


    [/indent]

    Παράνομα ε;  Δεν ήξερα ότι είναι παράνομα.

      Την επόμενη φορά θα πάρουμε την άδεια της αστυνομίας;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Ανώνυμος στις #74673

    Θα ήθελα την άποψη απο κάποιους που είναι τακτικοί επισκέπτες στα σκοπευτήρια.

    Για πρώτη φορά χτές κυριακή πήγα στο σκοπευτήριο (Λάρισας) και ενώ περίμενα να μην ρίξω κανένα δισκάκη για πρώτη φορά έκανα 8/25.Απο θέμα τεχνικής σκοπευτηρίου δεν ξέρω τίποτα ,μπορεί κάποιος να μου πεί τα απλά για να το βελτιώσω ;

    Πρός το παρόν το βλέπω σαν εξάσκηση για το κυνήγι αλλά δεν ξέρω τι θα μου προκύψει,πάντως σαν χώρος συνάντησης κυνηγών – απόψεων κ.λ.π με καλύπτει πλήρως για τις ελεύθερες ώρες μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #74935

    Καλημέρα σε όλους,

    Αύριο η Μαλακάσα ειναι ελεύθερη για sporting?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/06/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    135
    DKONSTAS στις #75022

    ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΕΣ?ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ SPORTING?
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #75062


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Τοξότης στίς 05 Ιούνιος 2006


    Θα ήθελα την άποψη απο κάποιους που είναι τακτικοί επισκέπτες στα σκοπευτήρια.

    Για πρώτη φορά χτές κυριακή πήγα στο σκοπευτήριο (Λάρισας) και ενώ περίμενα να μην ρίξω κανένα δισκάκη για πρώτη φορά έκανα 8/25.Απο θέμα τεχνικής σκοπευτηρίου δεν ξέρω τίποτα ,μπορεί κάποιος να μου πεί τα απλά για να το βελτιώσω ;

    Πρός το παρόν το βλέπω σαν εξάσκηση για το κυνήγι αλλά δεν ξέρω τι θα μου προκύψει,πάντως σαν χώρος συνάντησης κυνηγών – απόψεων κ.λ.π με καλύπτει πλήρως για τις ελεύθερες ώρες μου.


    [/indent]

    Γεια σου φίλε Τοξότη.

    Αν βάλεις στην χρονολογική μπάρα της σκοπευτικής ενότητας την ένδειξη “από την αρχή” θα βρεις πάρα πολλά θέματα και απαντήσεις. Αξίζει τον κόπο να διαβάσεις όλα τα θέματα, έχουν πολύ ζουμί.

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 451 έως 465 (από 467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων