ΠΟΙΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΠΡΟΤΙΜΑΜΕ & ΓΙΑΤΙ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 279 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #39996

    ΦΙΛΕ ΛΕΟ & ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,

    ΤΟ ΟΠΛΟ (CRIO) ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ. Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΝΝΗΣ (ΣΕ ΑΥΛΑΚΩΣΕΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ micron). ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΝΝΗ ΑΛΑΔΩΤΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ  ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΙΓΜΑΤΑ? ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ 2002.ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ GUN DOCTOR?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #39999

    Φίλε “Leovar” το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ με την κάνη της 391. Ο Gun doctor μου είπε να κάνω το εξής:

    Να την πλύνω εξωτερικά με βραστό νερό (εγώ έβαλα και απορυπαντικό) την στεγνώνεις καλά και την αλήφεις με μπόλικο γράσο. Την αφήνεις έτσι κανά δυο μέρες και μετά την καθαρίζεις και την περνάς με καλό λάδι συντηρήσεως, όχι σπρέυ γιατί στεγνώνει.


    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #40000

    DUSTIXOS OPOS EXO KSANAPEI OI MAKARONADES OI ITALOI MAS TA EXOUN MPERDEUSEI KAPOS.

    ERXETE ENAS PALATHS KAI THELEI NA AGORASEI MIA  BERETTA.   TOU DEIXNO AYTH STON OPLOBASTO,ALLA DEN THN THELEI GIATI THN EXOUN PIASEI  ALLOI  STA XERIA TOUS.

    PAO MESA STO GUNSAFE NA TOU FERO MIA ALLH ME TO KOUTI SFAGISMENO

    TO ANOIGO KAI TI NA DOUME!!H KANNH THS HTAN   SE MERIKA SHMEIA… OXI BLUE…KATALABENEIS!!! 

    THN ESTEILA PISO THN ALLH KIOLAS MERA.O PELATHS AGORASE TELHKA AUTH STON OPLOBASTO.(PALIKARI MPEKATSOFTEROS MHN BIASTEIS  …GIATI TO IDIO EGINE KAI ME MIA BENELLI ENA MHNA ARGOTERA!!!!

    PALIKARI LEOVAR,

    TA XHMIKA ALATA GIA KAPOIOUS LOGOUS DEN EXOUDETEROTHIKAN,

    OTAN KAI OPOS EPREPE   KAI  TORA PROSPATHOUN   NA BAPSOUN (SKOURIASOUN) THN KANNH. AUTO EXEI SAN APOTELESMA NA FERNEI SKOURIA STHN EPIFANIA(DIABASTE KAI ALLOU -EXO GRAPSEI GIA TIS “PEDIADES KAI TA POTAMIA”)

    PREPEI NA KANEIS OPOS O FILOS KOSTASK(KANONIKA THN BRAZOUME GIA 5 LEPTA  SE KATHARO NERO –DISTILLED WATER)

    ALLIOS BRASE NERO KAI PLUNTHN POLI KALA ME PANI .BALE STO BRASTO  NERO KAI  2 KOUTALIES  BAKING SODA  (1 LITRO  NERO)  

    PROSEKSE TA XERIA SOU!!! NA FORAS KAI GIALIA

    AMESOS META ,AFOU THN PLHNHS KALA KAI OTAN EINAI AKOMA ZESTH ,  BOUTA THN SE KRUO KATHARO NERO KAI AMESOS META SE LADI (PSILO OTI YPARXEI -AUTOKINITOU KANEI) AFISETHN STO LADI GIA MIA ORA

    BGALTHN, ASTH NA STRAGGIKSEI GIA ENA LEPTO KATHARISETHN MESA ME ENA PANAKI KAI PASALIPSETHN ME AFTHONO GRASSO.

    EAN DEN YPARXEI TO GRASSO ME TO ONOMA RIG(AUTO BAZOUME EMEIS PANTA GIA AUTHN THN DOULIA)TOTE BALE OTI UPARXEI ALLA AFTHONO SE OLH THN KANNH(KAI STHN RIGA KAI APO KATO APO THN RIGA)KAI TILHKSETHN OPOS EINAI ME TO GRASSO ,SAN REGGA SE KATHARO STEGNO PANI(OXI NERA) KAI ASTHN GIA 2-3 MERES

    META TIS 2-3 MERES KATHARISE TA GRASSA KALA, LADOSE ME KALO LADI  KAI PROPANTOS MHN THN AFHNEIS NA STEGNOSEI

    KALA KUNIGIA PALIKARI

    EUXARISTO POLI

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    25
    gv στις #40001

    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΜΕ REMINGTON 1187 ?

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ΟΠΛΑ ΕΧΕΤΕ ?

    H REM ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΑΥΤΟΓΕΜΗ … ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΤΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #336064

    GUNDOCTOR,

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΓΥΗΣΗ! ΓΙ’ΑΥΤΟ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ!

    ΑΓΑΠΗΤΕ GUN DOCTOR ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΣΣΟ RIG ΕΙΝΑΙ LITHIUM BASED GREASE, MOLYBDENUM BASED GREASE,SILICONE BASED GREASE κτλ? ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΔΩ ΕΙΣΑΓΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΣΣΑ MOLYKOTE MADE IN USA. ΕΧΕ ΥΠ’ΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΧΗΜΙΚΟ ΕΙΔΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 10 ΩΣ 20 ΦΟΡΕΣ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ!

    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ GUN DOCTOR!

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #40465

    FILE LEOVAR,

     GIA TO PASALHMA THS KANNHS BALE OTI FTHNO,APLO(ALLA PANTA KATHARO)GRASSO EXEIS.

    TO RIG EXEI TON KODIKO R-104 RUST INHIBITING GREASE

    EINAI ENA APLO FTHNO GRASSO SUNTHRISHS

    http://WWW.SILENCIO.COM

    TA  LADIA  (BRUNOX-GUNEX)DEN TA KSERO PALIKARI.KOITA , NA DEIS EAN KANOUN TI DOULIA POU LENE OTI KANOUN?KATHARIZOUN?STEGNONOUN GRIGORA?SE IKANOPOIOUN?  

    TO MILLITEC-1 EINAI GIA TA BARIA AUTOMATA OPLA TOU STRATOU(SAN KREMA -GALAKTOMA??)EINAI METRIO

    TO LADI BALLISTOL DEN TO EXO DOKIMASEI AKOMA (KAI O FILOS ASPETIS NOMIZO TO EXEI),ALLA TORA POU MOU TO THIMISES THA GINEI KAI AUTO.

    EUXARISTO POLI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #40470

    ΦΙΛΕ GUN DOCTOR,

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ SPRAY APO TA GUNEX 2000,BALLISTOL.(  http://www.ballistol.de/ )  & BRUNOXhttp://www.brunox.ch/index.html ) . ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !

    leovar@fnet.gr

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #40554


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από gv στίς 06 Ιούνιος 2004


    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΜΕ REMINGTON 1187 ?

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ΟΠΛΑ ΕΧΕΤΕ ?


    [/indent]

    Eγώ πάντως για καραμπίνα και βάλτο έχω αμερικάνικο Maverick mod 88 (χράπα χρούπα) , απλές πάμθηνες κάννες ( έχω 2 ) πολύ γερές ( έχει γράψει σχετικά και ο gun doctor ).

    Oπότε φίλε gv δεν είσαι μόνος 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #40599

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ΟΠΛΑ ΕΧΕΤΕ ?

    Δυστυχως ή ευτυχως οι Ιταλοι εχουν κακτησει την Παγκοσμια αγορα με ελαχιστες εξαιρεσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    95
    SHEED στις #40995

    παιδια εγω εχω την crio δεν εχω δει το προβλημα που αναφερετε με τη καννη, αλλα εχω ενα σοβαροτερο προβλημα.πηγα χθες στο σκοπευτηριο και ειδα οτι στο τσοκ *** ειχε αρχισει να ξεφλουδιζεται ελαφρα το χρωμιο στις εγκοπες.ρωτησα οπλουργο και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα και οτι αυτο ειναι απο λαθος φινιρισμα.ξερει κανεις κατι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #41305


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από gv στίς 06 Ιούνιος 2004


    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΜΕ REMINGTON 1187 ?

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ΟΠΛΑ ΕΧΕΤΕ ?

    H REM ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΑΥΤΟΓΕΜΗ … ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΤΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) …


    [/indent]Φιλε gv αν και καθηστεριμενα σε πληροφορω οτι απο το 1988 κυνηγω μονο με remington.(1100 μεχρι το 1993 και μεχρι τωρα με την αγαπημενη μου και μοναδικη 1187 μου.Φυσικα δεν υποτιμω καμια εταιρεια,αλλα τι να λεμε,ο καθενας μας με τις προτιμησεις του.Οπως τα λες φιλε μου,λιγο ελαφρυτερη δεν θα με πειραζε καθολου,αρκει βεβαια να μην εχανε αυτη την υπεροχη και μοναδικη γραμμη της βασης της.Γιατι πως να το κανουμε για να παλεψει το ergul το ατσαλι πρεπει να ειναι χοντροειδες και ακομψο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #336280


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από SHEED στίς 16 Ιούνιος 2004


    παιδια εγω εχω την crio δεν εχω δει το προβλημα που αναφερετε με τη καννη, αλλα εχω ενα σοβαροτερο προβλημα.πηγα χθες στο σκοπευτηριο και ειδα οτι στο τσοκ *** ειχε αρχισει να ξεφλουδιζεται ελαφρα το χρωμιο στις εγκοπες.ρωτησα οπλουργο και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα και οτι αυτο ειναι απο λαθος φινιρισμα.ξερει κανεις κατι?


    [/indent]

    DEN NOMIZO NA EXEIS PROBLHMA ME AYTO POU ANAFEREIS FILE MOU.

    EX’ALLOU ISOS AYTO NA EXEI FAGO8EI KAI APO TO KLEIDI POU XEBIDONEIS KAI BIDONEIS TO CHOKE TO SYGEKRIMENO!!!

    EXO KAI EGO THN CRIO ME ALLA OMOS PROBLHMATA, TA OPOIOA EYTYXOS BRHKAN LYSH.

    FILIKA,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #41306

    ΦΙΛΕ ΜΠΕΚΑΤΣΟΦΤΕΡΕ,

    ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΩΘΗΚΑΝ? ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ CRIO ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗ-ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ. ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΙΚΡΑ Η ΜΕΓΑΛΑ  ΜΕ ΤΟ CRIO ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ.

    ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Η ΣΚΟΥΡΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΒΡΩΣΗ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ ΑΦΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΟ.ΟΜΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΟΙ ΡΙΓΕΣ,ΝΑ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΟΥΝ ΤΑ ΤΣΟΚ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΝΝΕΣ ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ ΑΣΤΟΧΙΕΣ.

     ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #41307

    FILE MOU, OPOS EXO PEI XANA KAI SE AYTO TO 8EMA ALLA KAI SE PALIOTERO, EIXA PROBLHMA ME THN RIGA H OPOIA ESPASE TO STHRIGMA POU BRISKETAI KATO APO THN MOIRA KATA TH DIARKEIA PYROBOLISMOU.

    TO DEYTERO PROBLHMA POU EIXA HTAN ME THN BASH TOU OPLOU, OPOU STA SHMEIA OPOU GRAFEI URBINO MADE IN ITALY EIXE ARXISEI KAI ESKAGE TO XROMA THS BASHS OPOU HTAN XARAGMENO KAPOIO GRAMMA!!!

    BRHKA LYSH OMOS, AFOU 8A STEILO THN BASH TOU OPLOU STHN ITALIA ME THN LHXH THS SAIZON GIA ANTIKATASTASH THS KAI BAPSIMO THS KANNHS APO THN ARXH MIAS KAI O EDO ANTIPROSOPOS DEN EKANE KALH DOULEIA STHN EPIDIOR8OSH TOU PROBLHMATOS AYTOU!!!

    FILIKA,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    95
    SHEED στις #41344

    φιλε mpekatsoftere μετα απο ποσο καιρο σου διμιουργισε προβληματα η crio?απο τις πρωτες τουφεκιες η αργοτερα?εγω μεχρι στιγμης την εχω 5 μηνες, εχω χρισημοποιησει αρκετα μαγκνουμ,ακομη και με ζεστη,αλλα δεν εχω δει καποιο προβλημα.παντως το προβλημα με τη βαση το ειχε και ενας γνωστος μου.προσωπικα πιστευω οτι μια συγκεκριμενη σειρα απο αυτο το μοντελο ηταν ελατωματικη.  να σαι καλα φιλε,καλα κυνιγια….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 279 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων