BAIKAL CLUB…..είναι ΓΕΓΟΝΟΣ !!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 316 έως 330 (από 338 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #54480

     Μη με βαζεις σε πειρασμο, τετοιες μερες. To εχω δει, αλλα τωρα ειναι περιοδος ισχων αγελαδων  

     Αγορες οπλων αν γινουν, θα γινουν παλι μετα το 2005. Ισως τοτε παρω κανενα 20αρακι αλληλεπιθετο η κανω και γω το πρωτο βημα για να αποκτησω ενα πλαγιοκανο 12. Εννοειται οτι θα ειναι Βaikal. Επισης στα σχεδια μου ειναι και το SAIGA, παιχνιδι ισως, αλλα πιστευω οτι με τα καταλληλα Ρωσικα μονοβολα, θα εχει πλακα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #54481


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 15 Mάρτιος 2005


     Μη με βαζεις σε πειρασμο, τετοιες μερες. To εχω δει, αλλα τωρα ειναι περιοδος ισχων αγελαδων  

     Αγορες οπλων αν γινουν, θα γινουν παλι μετα το 2005. Ισως τοτε παρω κανενα 20αρακι αλληλεπιθετο η κανω και γω το πρωτο βημα για να αποκτησω ενα πλαγιοκανο 12. Εννοειται οτι θα ειναι Βaikal. Επισης στα σχεδια μου ειναι και το SAIGA, παιχνιδι ισως, αλλα πιστευω οτι με τα καταλληλα Ρωσικα μονοβολα, θα εχει πλακα.


    Αμαν …μην με βαζεις να πουλησω το saiga το 36αρι μου που εχει και την διοπτρα (την δικη του kalasnikof) επανω.

    Εκανα ενα υπολογισμο κόστους για εξοδα σκοπευτηρίου και ψαχνομαι για απόσβεση. Ασε που εαν βρω κανα 471 …… !!!

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #54492

     Χεχεχε, κρατησε το, μεχρι να βρω τα λεφτα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #54531

    Eπειδή με έχουν “μπλοκάρει” για την ώρα στην αστυνομία με το όριο, προσπαθώ για ερμάριο & συναγερμό. Το πρώτο οκ.

    Αν τα καταφέρω, θα το ήθελα το πλαγιόκαννο 36άρι φίλε Νεοπτόλεμε. Δηλαδή θα το πάρω έτσι κι αλλιώς μαζί με το beretta για να συμπληρώσω ….. το baikal

    Mπορεί να φαντάζει παράξενο, αλλά με το κάθε διαμέτρημα κάνω και διαφορετικά κυνήγια (εκτός βέβαια με το 36άρι μονόκαννο που το άφησα στον ΠΑΤΕΡΑ μου και χτύπαγε τα ψαρόνια που κάθονταν στα ψηλά δέντρα !!)

    Βέβαια φέτος δεν κυνήγησα καθόλου με το 28άρι αφού δεν μου δόθηκε η ευκαιρία για ορτύκια. Του χρόνου Νεοπτόλεμε.

    Δεν άκουσα ακόμα από τον Βίκτωρα την έγκριση για τον KOSTASGR2000 ??

    ΥΓ: Τα 5 baikal που πήρα μαζί με το σκοπευτικό που πήρα μου στοίχισαν σε 2,5 χρόνια περίπου 2000 χιλ ευρώ. Το beretta που σκέφτομαι ….. έχει γύρω στα 1800. Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα δυνατότητας οικονομικής αλλά απόφασης και επιλογής. Αν ήμουν μικρότερος ίσως να μην το έκανα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #54536

     Θελει και ρωτημα φιλε μου Αντωνη; Φυσικα και εγκρινω….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #56102

    Παιδια τι εγινε με την baikalαδα?Εχω χασει και τον ‘ΠΑΠΠΟΥ’..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #58106

    Kαλησπέρα!!!

    Μόλις αγόρασα το πρώτο μου όπλο. Ενα σούπερ ποζέ baikal IZ-27 με απλούς εξολκείς και δισκάνδαλο με τσοκάρισμα */***.

    Κύριε kritsili παρακαλώ όπως κάνετε δεκτή την αίτηση μου να γίνω μέλος του baikal  club.

    Mε εκτίμηση Παναγιώτης
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #63184


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Justinian στίς 12 Aπρίλιος 2005


    Παιδια τι εγινε με την baikalαδα?Εχω χασει και τον ‘ΠΑΠΠΟΥ’..


    [/indent]

    Nα και άλλος που με έχασε………. Ειχε χαθεί και το θέμα και έψαχνα να το βρώ πολύ ώρα.

    Ποιά Baikaliada Φίλε μου ….. Νομίζω πως έχω τοποθετηθεί στο θέμα μας. Κάποιοι μας την χάλασαν την δουλειά. Οχι τίποτε άλλο αλλα θα περνάγαμε πολύ καλά.

    Σε αυτό το θέμα μπορεί κάποιος από τους φίλους να στέλνει την επιθυμία του να γίνει μέλος του Baikal club. Ηδη έχω στείλει και την σχετική αίτηση στον φίλο strmag

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #340777

    Μετά και την προσθήκη καινούργιων μελών έχουμε την εξής ανανεωμένη κατάσταση:

    BAIKAL & ξερό ψωμί Club
    A/A Ψευδώνυμο Ονομα e-mail
    1 kritsilis Αντώνης kritsilis@mycosmos.gr
    2 Νεοπτόλεμος Νεοπτόλεμος neoptolemos@greekdivers.com
    3 Victz Βίκτωρας @otenet.gr">victz@otenet.gr
    4 Fast Eddie Λευτέρης  
    5 Delos Σπύρος delos@tellas.gr
    6 stratri1 Τριαντάφυλλος stratri1@lycos.com
    7 lagadia2001 Δημήτρης lagadia2001@yahoo.gr
    8 shaolin Γιάννης  
    9 Billbe Βασίλης vbeloukas@fortune.gr
    10 Old Timer Αλκης alkiskal@sparknet.gr
    11 Cambof Γιώργος cambof@yahoo.gr
    12 XIRO Γιάννης @pathfinder.gr" rel="nofollow">http://www.xiro@pathfinder.gr
    13 GARFIELD Κώστας garfieldcat@in.gr
    14 Hunterer303 Τάσος @otenet.gr">tahunt@otenet.gr
    15 Indianos Γιώργος [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]kritsilis@hol.gr[/font]
    16 GYPAR Μιχάλης info@zacho.gr
    17 mkosmatos. Μιχάλης mkosmatos@yahoo.com
    18 toz34 Τασος tsavvoulidis@in.gr
    19 G.MA   Δεν έχει απαντήσει έως τώρα
    20 ΝΑΣΟΣ   Δεν έχει απαντήσει έως τώρα
    21 JOHNSHT Γιάννης jkalavanos@europi.gr
    22 jger Γιάννης jger@hnms.gr
    23 LUPUS Νικόλας [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]lupusinfavola2003@yahoo.gr[/font]
    24 demetrio Δημήτρης demetriop@gmail.com
    25 dragonares Νικος dragonares2001@yahoo.com
    26 Christo Χρήστος christos.vassiliou@t-online.de
    27 kostask Κώστας kazerosgr@yahoo.gr
    28 leovar Λεονάρδος leovar@fnet.gr
    29 Justinian Προκόπης SINANIS@HOTMAIL.COM
    30 12345678 Χαράλαμπος tsatsakis_har@hotmail.com
    31 shutgun Χρήστος [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]estoril12000@yahoo.gr[/font]
    32 _geo_ Γιώργος geo_kalaganis@hotmail.com
    33 black_hawk Παναγιώτης [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]panos_unipi@yahoo.com[/font]
    34 KOSTASGR2000 Κώστας [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]kostasgr2000@yahoo.com[/font]
    35 Hunter.Gr Νίκος @hunter.gr">hunter@hunter.gr
    36 strmag Ευστράτιος [font=” ‘Arial Greek’, sans-serif; TEXT-DECORATION: none; mso-font-charset: 161″]strmag@hotmail.com[/font]

    Για τους 2 που δεν έχουν απαντήσει έως τώρα, μάλλον θα αυτοδιαγραφούν έως τις 30-09-2005 , όπου και θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση.

    Οι υπόλοιποι να ετοιμάζεστε για εκλογές τον Οκτώβριο !!!!

    Με 42% θα εκλέξουμε δημαρχ….. ε.. οχι … Πρόεδρο και ΓΓ του CLUB και το υπόλοιπο ΔΣ, συνολικά 5μελές

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #340778

    ‘Ελα Πρόεδρε!!! Σε έχω χάσει. Κατεβαίνεις καθόλου στους Μολάους;

    Όλοι έτοιμοι για τις εκλογές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #63314

    Πολύ σωστά , μετά τις εξαγγελίες του σύντροφου ΓΓ το ΔΣ να είναι σε ετοιμότητα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    LUKE στις #63543

    καλησπέρα στους συναδέλφους!Επιτέλους πήρα κεγώ σήμερα την οπλάρα το baical s/p izh-27em1c date of manufacture 5/7/05 λέει το βιβλιαράκι οδηγιών.

    μάγκνουμ ,με τέσσερα τσοκάκια,μονή σκανδάλη ,αυτόματους εξωλκείς & ασημενια βάση.

    το πήρα απο τον παπαδάκη στα 576ευρώ!ο πωλητής μου είπε οτι η συγκεκριμένη παρτίδα ήλθε απο γερμανία και είναι πολύ καλής ποιότητος,επίσης μου είπε οτι δεν έχει ξαναδεί τοσο προσεγμένο ξύλο σε baical και θα μου πρότεινε να μήν τρυπήσω το ξύλο για να βάλω αορτήρα για τον λόγο αυτό.Επίσης μου έδειξε συγκριτικά ένα baical που είχε στην βιτρίνα και όντως φαινόταν πολύ καλύτερο το ξύλο του νέου όπλου που μου έδειχνε.

    πήγα προετοιμασμένος να πάρω μαύρη βάση αλλα δεν είχε στα χαρακτηρηστικά που ήθελα και μολις είδα το συγκεκριμένο όπλο το χτύπησα κατευθείαν γιατί μου φάνηκε όντως προσεγμένο.

     παρακαλώ να καταγραφώ κεγώ στα πρακτικά του απόλυτου club!!!!Αντώνη το πήρα!!!!!!!!!!

    χαιρετώ τους φίλους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #64463

    Καλορίζικο το νέο σου όπλο φίλε LUKE. Εύχομαι να το χαρείς και να κάνεις καλά κυνήγια μαζί του.

    Επίσης σου έχω στείλει και την αίτηση εγγραφής για το baikal club

    Kαι πάλι ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ & ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    LUKE στις #64926

    ευχαριστώ πολύ Αντώνη!έκανα και την αρχή στην μαλακάσα ρίχνοντας σπόρτινγκ και σκήτ.τελεια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1048
    _geo_ στις #65343

    παιδια τι γινετε με τις εκλογες?

    επειδη δεν μπαινω κ πολυ συχνα παρακαλω να με ενημερωσετε στο κιν. μου για την ημερομηνια.νομιζω το εχω στην αιτηση για το club…

    ευχαριστω!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 316 έως 330 (από 338 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων