ΔΙΠΛΗ ΑΔΕΙΑ ΘΗΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΔΑΣΙΚΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162031

    Μπορεις να κανεις οτι θελεις
    Για τα συκα,θα τα δοκιμασεις με την πρωτη ευκαιρια.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162032

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #328807

    Δεν θέλω να σας χαλάσω την ωραία ατμόσφαιρα που δημιουργήσατε απλώς σκέφτηκα να γράψω κι εγώ μια παροιμία που λένε στο χωριό μου:

    [font=”Comic Sans MS”]Δουλειά δεν είχε ο διάολος γαμούσε τα παιδιά του[/font]

    Αν είμαι of topic να με συγχωρήτε αλλά να μου το πεί κάποιος για να το διαγράψω :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #328805

    Δεν θέλω να σας χαλάσω την ωραία ατμόσφαιρα που δημιουργήσατε απλώς σκέφτηκα να γράψω κι εγώ μια παροιμία που λένε στο χωριό μου:

    [font=”Comic Sans MS”][b][size=4]Δουλειά δεν είχε ο διάολος [color=”#FF0000″]γαμούσε[/color] τα παιδιά του[/size][/b][/font]

    Αν είμαι of topic να με συγχωρήτε αλλά να μου το πεί κάποιος για να το διαγράψω :D

    Οχι ρε Κωστα προς θεου…ιn topic εισαι . Για την< πραξη> συζητουσαμε.
    Η Δασαρχης Κα Κιοτου αδικως πηδηξε τον ξαδερφο του Vilanova. Kι εγω δικαιως τον συναδελφο.
    Αλλωστε και εγω εχω στην υπογραφη μια παροιμια που την ασπαζομαι και τηρω ως σοφη .
    Ολα καλα :lol:

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #328797

    :D :lol: :lol:

    Καταλαβα ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ δεν σε παιρνει και την κανεις με ελαφρα πηδηματακια……και φυσικα οσοι καταλαβαν καταλαβαν. :D

    Ολα τα θρασυδειλα οντα,οταν ηθελαν να πληξουν καποιον εκ του ασφαλους,εκμεταλευονταν την θεση τους ,πχ ο Γκεμπελς,ο Κισσιγκερ κτλ,ενας απο αυτους εισαι και εσυ,κατσε κρυμμενος πισω απο την οθονη και ριξε οτι λασπη και οτι βρωμια θελεις,δεν με αγγιζει,και οποτε θελεις βγαλε και την αδεια στον αερα.

    Οσο για τα pm με τις καρδουλες που στελνεις,μαλλον σε λαθος παραληπτη τις στελνεις και κανε υπομονη,καπου θα συναντηθουμε.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #328796

    Δεν θέλω να σας χαλάσω την ωραία ατμόσφαιρα που δημιουργήσατε απλώς σκέφτηκα να γράψω κι εγώ μια παροιμία που λένε στο χωριό μου:

    [font=”Comic Sans MS”][b][size=4]Δουλειά δεν είχε ο διάολος γαμούσε τα παιδιά του[/size][/b][/font]

    Αν είμαι of topic να με συγχωρήτε αλλά να μου το πεί κάποιος για να το διαγράψω :D

    Δεν ξερω αν ειστε on η of topic κυριε Κωστα,αλλα θα ηθελα αυτη η παρεμβαση σας να συμφωνουσε με τις θεσεις που διατυπωσατε στο θεμα<καποτε ηταν το artemis>

    Φιλικα παντα.
    Δημητρης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    kostask στις #162049

    Τι θα γίνει ρε παιδιά ? έχω βαρεθεί σε κάθε συζήτηση να υπάρχουν «δυο τρέλες που ξεμαλλιάζονται !!!»

    Μπορείτε να καταλάβετε ότι τα προσωπικά σας ούτε μας αφορούν ούτε μας ενδιαφέρουν στο κάτω κάτω δώστε ένα ραντεβού και σπαστέ τα μούτρα σας … καρφάκι δε μας καίγετε . έλεος πια ανταλλάσετε μηνύματα σα κομμώτριες που έκλεψε η μια τη πελάτισσα της άλλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    saket στις #162052

    Ο θηροφύλακας και η Δασάρχης εξάντλησαν το γράμμα του Νόμου και ταλαιπώρησαν ένα συγκυνηγό μας.
    Αυτή η Γραφειοκρατία και αυτοί οι ηλίθιοι περί Κυνηγίου νόμοι , μόνο στην Ελλάδα υπάρχουν.

    Το κακό είναι ότι εκεί που θέλουν και για να ταλαιπωρήσουν κάποιον επικαλούνται τον Νόμο.
    Όταν όμως εγκαλούνται για μη τήρηση των Νόμων πχ μη τοποθέτηση πινακίδων σε περιοχές που απαγορεύεται το κυνήγι και κυρίως μη τοποθέτηση πινακίδων που να αναφέρουν ότι απαγορεύεται το κυνήγι γιατί η συγκεκριμένη περιοχή δεν είναι Ζώνη Διάβασης , τότε ποιούν την νήσσαν.

    Ξέρετε πόσοι συνάδελφοι κυνηγοί έχουν ταλαιπωρηθεί σε Δικαστήρια για την ολιγωρία των Δασαρχών και των Κυνηγετικων Συλλάγων;
    Ξέρετε ότι Δασαρχεία και Κυνηγετικοί Σύλλογοι ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΣΗΜΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΕΚΤΟΣ ΖΩΝΩΝ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ;

    Απ' όσο ξέρω ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ή ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ…..

    Και κάτι οff topic: Επειδή με ενοχλεί αισθητικά η ανορθογραφία ο φίλτατος "Ιδικός ψυχολόγος" να διορθωθεί παρακαλώ θερμά σε "Ειδικός ψυχολόγος".

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #328781

    Δεν ξερω αν ειστε on η of topic κυριε Κωστα,αλλα θα ηθελα αυτη η παρεμβαση σας να συμφωνουσε με τις θεσεις που διατυπωσατε στο θεμα<καποτε ηταν το artemis>

    Φιλικα παντα.
    Δημητρης.

    Για το αν συμφωνεί θα σε παρακαλούσα θερμά να διαβάσεις ξανά ένα από αυτά που έγραψα στο <<Κάποτε ήταν το e-artemis>>

    5) Οι διαμάχες πρέπει να λύνονται σε προσωπικό επίπεδο και όχι να μας μπλέκετε στους διαξιφισμούς σας και να μας βγάζετε τα μάτια με το μακρύ και το κοντό σας. Κανείς δεν πρέπει να χλευάζει, να κοροϊδεύει, να προσβάλλει και να ασκεί υποτιμητική κριτική σε άλλους. Ο σεβασμός απέναντι στον άλλο πρέπει να αποτελεί πρωτεύουσα αρχή. Δεν πρέπει να ξεχνάς ποτέ, ότι στο άλλο άκρο της σύνδεσης κάθεται ένας άνθρωπος και το κείμενο που συντάσσεις, δεν διαβάζεται από υπολογιστές αλλά και από νοήμονες ανθρώπους

    Όπως επίσης και αυτό στο ίδιο θέμα

    Κώστα ο Διονύσης δυστιχώς ανήκει στις παράπλευρες απώλειες αλλά ευτυχώς διευθετήθυκε το θέμα όπως αναφέρω στο Νο 5) ……..και δεν θα δώσουμε τροφή στα κοράκια :D

    Οπότε βλέπεις ότι τηρώ αυτά που γράφω αλλά απ ότι καταλαβαίνω δεν σε ενόχλησε η επίκαιρη παροιμία που έγραψα παραπάνω αλλά το ότι κάποιος προσπάθησε έστω και με ανορθόδοξο τρόπο να επαναφέρει την ηρεμία στο Forum.

    ΥΓ
    Τι θα λέγατε να ανοίξουμε ένα νέο θέμα με τίτλο ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ ΜΕΛΩΝ ώστε να μπορείτε εκεί μέσα να βγάζετε τα μάτια σας?

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #328773

    Για το αν συμφωνεί θα σε παρακαλούσα θερμά να διαβάσεις ξανά ένα από αυτά που έγραψα στο <<Κάποτε ήταν το e-artemis>>

    Όπως επίσης και αυτό στο ίδιο θέμα

    Οπότε βλέπεις ότι τηρώ αυτά που γράφω αλλά απ ότι καταλαβαίνω δεν σε ενόχλησε η επίκαιρη παροιμία που έγραψα παραπάνω αλλά το ότι κάποιος προσπάθησε έστω και με ανορθόδοξο τρόπο να επαναφέρει την ηρεμία στο Forum.

    [u]ΥΓ[/u]
    Τι θα λέγατε να ανοίξουμε ένα νέο θέμα με τίτλο ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ ΜΕΛΩΝ ώστε να μπορείτε εκεί μέσα να βγάζετε τα μάτια σας?

    Αγαπητε Κωστα,το μονο που δεν με ενοχλησε,ειναι οτι προσπαθησες να επαναφερεις την ηρεμια,ειτε με ορθοδοξο ειτε με ανορθοδοξο τροπο,αν κοιταξεις μαλιστα,λεω οτι αυτο που εγραψες ειναι οτι πιο σωστο εχει γραφει εδω και παρα πολυ καιρο.
    Αυτο που με <πειραξε>,αν και δεν ειναι πειραγμα ακριβως,ειναι το οτι θα μπορουσες να επισημανεις στον υβριστη το 5ο σημειο του μηνυματος σου.
    Φιλικα.
    Δημητρης.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162060

    Προσωπικό μήνυμα
    SECTOR
    Rating: 5
    View Member Profile
    Add as Friend
    Send Message
    Πρόσθεση στο PM block list
    Προώθηση PM
    Find Member's Topics
    Find Member's Posts

    !!!!!!, Σήμερα, 14:00

    Advanced Member
    ***

    Group: Members
    Μηνύματα: 3.379
    Member No.: 8.816
    Joined: 12-February 09

    [URL=http://img254.imageshack

    ——————–
    Νομικος Συμβουλος ΣΣΚΠ
    Εκπροσωπος ΣΣΚΠ Κυκλαδων.
    Ιδικος ψυχολογος.

    ΔΩΣΕ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΙΑΤΗ,ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.

    Μην μου στελνεις προσωπικα μυνηματα σε παρακαλω,δειξτα εδω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162061

    ..

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162063

    Σαφης,τιμιος και μετρημενος…………………….ολα αυτα………………………….
    Τροπο να βρεις εσυ,δεν ειναι δικη μου δουλεια.

    Για τις προσωπικες προσβολες,υπαινιγμους και pm με καρδουλες,αλλα λογια……………………..
    Υπομονη.
    Και σου εχω πει κατ επαναληψιν
    ΜΗΝ με ανακατευεις με αλλους.Εχω δικη μου προσωπικοτητα και δεν αγουμαι και φερωμαι σαν μερικους εδω μεσα που λαμπουν δια της απουσιας τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162064

    .

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162066

    Εχω παραδεχτει κατ επαναληψειν οτι εισαι αριστος χειριστης του γραπτου λογου.
    Οταν παψεις να τον χρησιμοποιεις και προχωρησεις σε θεματα ουσιας τα λεμε.
    Για το θεμα της ηθικης,μαλλον δεν σε παιρνει.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων