ΔΙΠΛΗ ΑΔΕΙΑ ΘΗΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΔΑΣΙΚΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162067


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    kostask στις #162069

    Συνάδελφε sector

    πιστεύω ότι δε θα το βρεις ποτέ το δίκιο σου ,όπως λες , γιατί το site προσφέρει ανωνυμία και ο κάθε ένας γράφει , υποστηρίζει ότι θέλει κρυμμένος πίσω από την οθόνη του υπολογιστή του . Δεν εξαιρώ ούτε τον εαυτό μου γιατί και εγώ γραφώ με ψευδώνυμο .

    μπορεί να είμαι σχετικά καινούριο μέλος αλλά από το Φεβρουάριο του 09 καθημερινά διαβάζω τις συζητήσεις του site όπου οι καυγάδες έχουν γίνει ρουτίνα και τείνω να συμφωνήσω με το συνάδελφο που έγραψε ότι κάποτε υπήρχε το ARTEMIS .

    και ειλικρινά λυπάμαι για αυτό

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #328752

    [size=3][font=”Calibri”]Συνάδελφε sector [/font][/size]

    [font=”Calibri”][size=3]πιστεύω ότι δε θα το βρεις ποτέ το δίκιο σου ,όπως λες , γιατί το site προσφέρει ανωνυμία και ο κάθε ένας γράφει , υποστηρίζει ότι θέλει κρυμμένος πίσω από την οθόνη του υπολογιστή του . Δεν εξαιρώ ούτε τον εαυτό μου γιατί και εγώ γραφώ με ψευδώνυμο . [/size][/font]

    [font=”Calibri”][size=3]μπορεί να είμαι σχετικά καινούριο μέλος αλλά από το Φεβρουάριο του 09 [u]καθημερινά [/u]διαβάζω τις συζητήσεις του site όπου οι καυγάδες έχουν γίνει ρουτίνα και τείνω να συμφωνήσω με το συνάδελφο που έγραψε ότι κάποτε υπήρχε το ARTEMIS .[/size][/font]

    [font=”Calibri”][size=3]και ειλικρινά λυπάμαι για αυτό [/size][/font]

    Γεια σου συναδελφε.
    Ευχαριστω για την κατανοηση .
    Απολυτο δικιο εχεις . Δεν θα βγαλω ακρη το ξερω και το εχω ακουσει και απο πολλα στοματα .
    Αν το θεμα και οι κατηγοριες δεν ηταν σοβαρες για μενα δεν θα επεφτα σε αυτο το επιπεδο….αλλωστε καταλαβαινεις μπορει να μην βαζω ονομαστικη υπογραφη, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειμαι ανωνυμος για τα μελη .(τοσους φιλους και γνωστους εχω)
    Δεν ειναι θεμα ανωνυμιας ……αλλο ειναι δυστυχως…….και φυσικα εδω δεν υπαρχει τεστ εισαγωγης ως λογικο.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162074

    Νομιζω οτι εδω και ενα χρονο μιλαω με ακριβεια και σαφηνεια την ελληνικη γλωσσα ωστε να με καταλαβαινουν ακομα και οι αριστοι χειριστες της.
    Παρολο που δε μου αρεσει να επαναλαμβανομαι θα το κανω προς αποφυγη παρεξηγησεων και δυσκολονοητων -για μερικους- νοηματων.
    Αναρτηση επικυρωμενου φωτοαντιγραφου και των δυο οψεων της αδειας.
    Νομιζω οτι ειμαι αρκετα σαφης παρολο που χρειαστηκες εναν χρονο για να αντιληφθεις τα ελληνικα μου.
    Καθως παντα τηρω λοιπον το λογο μου δε θα διστασω να παραδεχτω τυχον λαθος μου ουτε για λογους εγωισμου οπως πρατουν αλλοι.
    Ευχαριστω τα μελη, τους αναγνωστες και τους διαχειριστες του φορουμ για την ανοχη που επεδειξαν και τους ζηταω συγνωμη για την προσωποποιηση του θεματος, ελπιζοντας να μου αναγνωρισουν ως ελαφρυντικο στην ανωτερω συμπεριφορα μου, την επανειλημμενη σπιλωση του ονοματος και της τιμης μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    manos1959 στις #328746

    Συναφελφε kkox.
    Zητω την κατανοηση σου.
    Τον κυριο δεν τον γνωριζω και ποτε δεν τον εχω δει.
    Οταν λοιπον με κατηγορει επανειλλημενα εδω(εσυ λογικο ως νεο μελός να μην γνωριζεις)
    α.Οτι δεν εχω αδεια
    β .Οτι καν δεν ειμαι κυνηγος
    γ. Οτι κανω ψευδη δηλωση για να βγαλω αδεια .
    Καταλαβαινεις οτι παυει να ειναι προσωπικο ,και φυσικα ειναι ακρως ενοχλητικο.
    Ετσι επικαλουμει την κατανοηση σας για να μπουν δυο πρασγματα στην θεση τους. Αλλωστε αυτα που ονομαζεις προσωπικα τελικα εγω θα τα παρομοιαζα με τσοντα που ολοι δειχνουν ανωτεροτητα ,αλλα και λοξες ματιες.

    Στην παρουσια μου εδω αυτε οι κατηγοριες εμμεσα και αμεσα εχουν[color=”#FF0000″] απαγγελθει επανειλλημενα απο τεσσερα ατομα[/color], χωρις να ακουσω απο κανενα μια συγνωμη.
    α. Ο Ναvαχο ……δεν γραφει πλεον
    β. Ο ΚΑΡΜΑ………δεν γραφει πλεον
    γ .ο ΜΑΝΟΣ……….ειναι ενεργο μελος
    δ ο Faraos………ειναι ενεργο μελος

    Εχουμε δυο λοιπον.

    FARAOS

    Πολυ χαιρομαι που αποδεχθηκες την προσταση μου μια και δυσκολευεσαι να αντιλληφθεις οτι δεν κατηγορουμε χωρις αποδειξεις καθως ειναι ανηθικο.
    Καθως ομως στην αδεια τα προσωπικα στοιχεια ειναι στην πρωτη σελιδα , και η θεωρηση σε αλλη σελιδα οπου ειναι η ανανεωση ([color=”#FF0000″]και δεν θελω να βρεις τροπο υπεκφυγης [/color]για την αντρικη υποσχεση που εδωσες) οτι αν εχω αδεια και μαλιστα θεωρημενη απο το Δασαρχειο της περιοχης μου , θα φυγεις ΚΑΙ ΕΣΥ απο δω,
    [color=”#FF0000″]βρες λυση για το πως να ποσταρω τα εγγραφα [/color],ωστε να ησυχασα μια για παντα απο σας.

    Κυριε Μπαριτακη αν και εσεις εχετε την ιδια αποψη και λογικη με τον Faraos αναμενω καθως η προκληση ισχυει ΚΑΙ για σας.
    Διαφορετικα μια συγνωμη Μανο μου αρκει απο σενα.

    Νομιζω οτι ειμαι σαφης τιμιος και μετρημενος.

    Υ.Σ Ζητω συγνωμη απο τους υπολοιπους αναγνωστες …..αλλα δεν παει αλλο παιδια.

    Μανο -Farao….. αναμενω

    Α καλα μ΄εκανες και γελασα!! γιαυτο νασαι καλα!!! Να ζητησω συγνωμη???? ουτε στα πιο τρελλα σου ονειρα δεν προκειται να συμβει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕΤ ΤΟΝ FARAO!! ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΟΜΑΙ !!!και σεβομαι απολυτα τις αποψεις του.
    μου εκανε εντυπωση πως με αποκαλεσες με το επωνυμο μου???το δικο σου που ειναι Σωτηρη???παλιωσαμε εδω μεσα και μαθαμε απ ολες τις πλευρες ο ενας τον αλλο.

    τι να σε κανω θα σου απαντουσα αλλα εδωσα το λογο μου σε πολυ σοβαροτερα ατομα απ εδω μεσα να μην πω τιποτα απολυτως.
    εγω δεν προκειται ν ασχοληθω μαζι σου το ιδιο θελω να κανεις κι εσυ!!ασχολεισου μ΄αλλα μελη.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #162081

    Έλεος σταματήστε συνάδελφοι εδώ και τώρα , φύγαμε από την παιδική ηλικία σας παρακαλώ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162094

    Απο λαθος εγινε διπλη παραθεση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162095

    ……

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #328682

    Διακρινω να διακατεχεσαι απο προβλημα κατανοησης των ελληνικων μου.
    Οταν θα κανεις αυτο που πρεπει να κανεις θα το σκεφτω να σε συγχωρησω για αυτα που εχεις πει μεχρι τωρα.
    Οσον αφορα τα προσωπικα μηνυματα -που λες οτι θα μου στειλεις- κρατα τα για τον εαυτο σου, εγω οτι εχω να πω το λεω στο φορουμ και δε κρυβομαι, οπως θα ηθελες, πισω απο φουστανια.
    Και στην τελικη, ποιος σου ειπε οτι θελω να εχω και προσωπικες παρτιδες μαζι σου????
    Μου φτανουν η λασπη και οι προσβολες που εκσφενδωνισες μεχρι τωρα.
    Οσο για τις "καρδουλες" που εστειλες να εισαι σιγουρος οτι αρεσαν παρα πολυ στην γυναικα μου!!! :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #162102

    ΡΕ ΦΑΡΑΕ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ
    (ΑΕΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ)
    ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ Κ ΑΠΟ ΚΑΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ
    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ

    [color=”#FF0000″>ΑΕΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ [/b][/size][/color]

    ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #162104

    Τι να πει κανεις;;;;
    Ουτε σηριαλ του Φωσκολου να ηταν αυτο το θεμα.
    Αυτη η καραμελα δε λεει να λιωσει με τιποτα.
    Τιποτ΄αλλο δεν εχει το menu;;;ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162107

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #328652

    ………….
    [b]Να σε χαιρονται ολοι αυτοι που σε εχουν φιλο,να σε χαιρονται.
    Ομοιος τον ομοιο αγαπα,και η κοπρια τα σκ@@α——->Λαικη παροιμια.[/b]

    Ο sector ειναι φιλος μου!!!!Το πως και το γιατι ειναι δικος μου λογαριασμος!!!!!!Και απαιτω να σβησεις αμεσως την παραπανω φραση που με παρομοιαζουν με κοπριες και σκατα και να ζητησεις αμεσα συγνωμη!!!!!!!!!! :rolleyes: :unsure:

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #328640

    Ο sector ειναι φιλος μου!!!!Το πως και το γιατι ειναι δικος μου λογαριασμος!!!!!!Και απαιτω να σβησεις αμεσως την παραπανω φραση που με παρομοιαζουν με κοπριες και σκατα και να ζητησεις αμεσα συγνωμη!!!!!!!!!! :rolleyes: :unsure:

    Καλα κανεις και τον εχεις φιλο,ειναι δκαιωμα σου,θα κανω αυτο που ζητας,συγνωμη δεν ζηταω,θα την ζηταγα αν εδειχνες την ιδια ευαισθησια οταν με αποκαλουσε @ουστη.
    Εγω εγραψα μια λαικη παροιμια,απο κει και περα…………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #162114

    Λοιπον παιδια .Σβηνω ολα τα μυνηματα μου στο τοπικ.

    Δανο δε επρεπε τελικα να ποσταρεις στο τοπικ , γιατι δινεις το εναυσμα να ποσταρουν και αλλοι φιλοι, κατι που δεν ηθελα και απετρεψα οσους ρωτησαν.
    Το θεμα παρακαλω να ληξει εδω.
    Αυτο που μπορω να κανω για τον χαζουλικα ειναι το εξης.

    Σε λιγες μερες ανεβαινω Αθηνα περαστικος για 10ημερο κυνηγετικο ταξειδι.
    Ειχα σκοπο ουτως ή αλλως να παρω τηλ τον προεδρο του ΣΣΚΠ τον Σταυρο Κυριμλιδη για καφε(τον οποιο εκτιμω).
    Εγω θα του απλωσω το χερι να δει το τελευταιο βιβλιαρακι της αδειας μου .
    Θεωρημενη για τα πεντε τελευταια πεντε συναπτα ετη με γενικη ΚΑΙ στο δασαρχειο Συρου.
    Αν δεν ντραπει ο ανθρωπος να την πισει στο χερι να την ελεγξει.
    Αυτο ειναι το μονο που μπορω να κανω για τον κεφαλα και τους ομοιους του……………

    Παρακαλω τους φιλους να κλεισει το θεμα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων