ΔΙΠΛΗ ΑΔΕΙΑ ΘΗΡΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΔΑΣΙΚΟΥ

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 106 έως 117 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162115

    Τα σβηνεις μεν αλλα προκαλεις δε,μην πιανεις τον Σταυρο στο στομα σου,αυτος ειναι ΚΥΡΙΟΣ,εν αντιθεσει με κατι αλλους.
    Οποιος θελει να ρωτησει το οτιδηποτε,αν δεν θελει να ποσταρει ,υπαρχουν και τα pm.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #328639

    Καθε χαρακτηρισμος χανει το νοημα.
    Ουτε να διαβαζεις δεν ξερεις :rolleyes:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #162128

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #328581

    Καλα κανεις και τον εχεις φιλο,ειναι δκαιωμα σου,θα κανω αυτο που ζητας,συγνωμη δεν ζηταω,θα την ζηταγα αν εδειχνες την ιδια ευαισθησια οταν με αποκαλουσε @ουστη.
    Εγω εγραψα μια λαικη παροιμια,απο κει και περα…………

    Δεν εδειξα κανενος ειδους ευαισθησια απεναντι κανενος και σε τιποτα απ'οσα ανταλλαξατε μεταξυ σας.Ουτε υπερ ουτε κατα κανενος.Ξεφυγες ομως απο την μεταξυ σας "κουβεντουλα" και η επιμαχη φραση οπως σου ειπα και πριν με θιγει!!Και σε καλω να επανορθωσεις!!!Αυτα….

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #162150

    Oπως ειδες αφαιρεσα το κομματι που σε εθιξε,για τα υπολοιπα στα ειπα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    73
    panzer27 στις #162288

    Παιδια καλημερα. Ειδα το θεμα και ειπα να γραψω αυτα που ξερω μιας και θεωρητικα ειμαι δασικος (δασολογος) αλλα με συμβαση, οχι μονιμος. Πρεπει καποιος να βγαζει αδεια στον τοπο μονιμης κατοικιας του. Τωρα τελευταια θα πρεπει να προσκομιζουν οι κυνηγοι πιστοποιητικο μονιμης κατοικιας αν βγαζουν για πρωτη φορα αδεια. Κατι που δεν ξερουν πολλοι ειναι το οτι εγω αν ειμαι μονιμος κατοικος Σερρων και κυνηγαω για καποιο λογο στα Τρικαλα, μπορω να βγαλω τοπικη αδεια απο το δασαρχειο Σερρων για Τρικαλα. Δηλαδη η αδεια μου να εκδιδεται απο το δασαρχειο Σερρων και να ειναι τοπικη μονο για τα Τρικαλα (χωρις να χρειαστει να βγαλω γενικη).Αυτο το λεω για καποιο φιλο που λεει οτι κυνηγαει Λημνο νομιζω και ειναι μονιμος κατοικος Θεσσνικης.Θα βαλει καποιο φιλο του να του βγαλει αδεια απο το δασαρχειο Θεσσνικης τοπικη για Λημνο. Ουτε περιφερειακες, ουτε γενικες αν κυνηγαω σε ενα νομο μονο. Ελπιζω να βοηθησα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #162350

    λοιπόν για να τελειώνουμε….

    ο Sector έχει κανονική άδεια απο το δασαρχείο Σύρου, είχε τύχει να κατέβω Σύρο και ήμασταν μαζί όταν πήγε να την παραλάβει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #328097

    λοιπόν για να τελειώνουμε….

    ο Sector έχει κανονική [size=3]άδεια απο το δασαρχείο Σύρου[/size], είχε τύχει να κατέβω Σύρο και ήμασταν μαζί όταν πήγε να την παραλάβει.

    Τσιφουταριό ο τομέας εεεεε;;; :unsure:
    Πόσα γλυτωσε ξέρεις;; :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #328096

    Παιδια καλημερα. Ειδα το θεμα και ειπα να γραψω αυτα που ξερω μιας και θεωρητικα ειμαι δασικος (δασολογος) αλλα με συμβαση, οχι μονιμος. Πρεπει καποιος να βγαζει αδεια στον τοπο μονιμης κατοικιας του. Τωρα τελευταια θα πρεπει να προσκομιζουν οι κυνηγοι πιστοποιητικο μονιμης κατοικιας αν βγαζουν για πρωτη φορα αδεια. Κατι που δεν ξερουν πολλοι ειναι το οτι εγω αν ειμαι μονιμος κατοικος Σερρων και κυνηγαω για καποιο λογο στα Τρικαλα, μπορω να βγαλω τοπικη αδεια απο το δασαρχειο Σερρων για Τρικαλα. Δηλαδη η αδεια μου να εκδιδεται απο το δασαρχειο Σερρων και να ειναι τοπικη μονο για τα Τρικαλα (χωρις να χρειαστει να βγαλω γενικη).Αυτο το λεω για καποιο φιλο που λεει οτι κυνηγαει Λημνο νομιζω και ειναι μονιμος κατοικος Θεσσνικης.Θα βαλει καποιο φιλο του να του βγαλει αδεια απο το δασαρχειο Θεσσνικης τοπικη για Λημνο. Ουτε περιφερειακες, ουτε γενικες αν κυνηγαω σε ενα νομο μονο. Ελπιζω να βοηθησα.

    Φυσικα και βοηθησες ,μονο που καθυστερησες ελαφρα :rolleyes:
    Μονο το πρωτο σκελος γνωριζα. :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #328089

    [b]Φυσικα και βοηθησες ,μονο που καθυστερησες ελαφρα[/b]
    Μονο το πρωτο σκελος γνωριζα.

    Ενω εσείς που βιαστήκατε το λύσατε άμεσα εε;;
    Ρε τόσο μελάνι και ο άνθρωπος που ρώτησε ακομα τρέχει :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #328019

    Ενω εσείς που βιαστήκατε το λύσατε άμεσα εε;;
    Ρε τόσο μελάνι και ο άνθρωπος που ρώτησε ακομα τρέχει :rolleyes:

    Ο αρχικος ενδιαφερομενος ειχε ειδη βγαλει τοπικη σε (και για) περιοχη μη μονιμης κατοικιας στην οποια δεν ειχε δικαιωμα να βγαλει, ενω ειχε κανει ταυτοχρονα και ψευδη δηλωση μονιμης κατοικιας.
    Με απογοτευεις ως αναγνωστης……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #328009

    Μ[size=2]ε απογοτευεις ως αναγνωστης……..[/size]

    Βρε κοκκινοσκουφίτσα…….αν λες εμενα κακο αναγνωστη, τι να πεις για τους υπολοιπους; :rolleyes:

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 106 έως 117 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων