Seminole Spreader

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 121 έως 129 (από 129 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #282955

    Δεν θα πω ρε Σταμάτη μου. Όχι αυτή τη φορά. Δεν είναι όλοι καλοπροαίρετοι. Γιατί όταν είμαι ειλικρινής και αναγνωρίζω το ρόλο και των τσοκ και των αυλών και των κώνων κλπ, κάποιοι πέφτουν να με φάνε. Θα έπρεπε βλέπεις να λέω ότι μόνο η σκόπευση μετράει και περάστε από το μαγαζί να σας τα πάρω.

    Δεν το γράφω για τον Άγγελο φυσικά, αλλά για κάποιον που έγραψε ένα απαράδεκτο πόστο που σβήστηκε αμέσως από κάποιον συντονιστή.

    ok sorry αν σε εφερα σε δυσκολη θεση. δεν το ειδα το ποστ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #282941

    Δεν θα πω ρε Σταμάτη μου. Όχι αυτή τη φορά. Δεν είναι όλοι καλοπροαίρετοι. Γιατί όταν είμαι ειλικρινής και αναγνωρίζω το ρόλο και των τσοκ και των αυλών και των κώνων κλπ, κάποιοι πέφτουν να με φάνε. Θα έπρεπε βλέπεις να λέω ότι μόνο η σκόπευση μετράει και περάστε από το μαγαζί να σας τα πάρω.

    Δεν το γράφω για τον Άγγελο φυσικά, αλλά για κάποιον που έγραψε ένα απαράδεκτο πόστο που σβήστηκε αμέσως από κάποιον συντονιστή.

    Φίλε leo, το ξέρω ότι δεν το είπες για εμένα.Από την άλλη έφυγα το μμεσημέρι απο το pc κάνοντας και ενα αστείο μάλιστα σε εναν συμφορουμίστα και μπαίνω τ΄ςρα και βλέπω να έχει γίνει πουτάνα η κατάσταση…και το pm στον androu παπαρια ολκής επίσης…'οπως είπε για ένα κολοτσοκ μιλάμε.Τι να πώ…δεν ξέρω αλλά αισθάνομαι λίγο άσχημα καθώς με πολλές ερωτήσεις μου μετά από δοκιμές με το τσοκ αυτό δεν έβλεπα τα πραγματα που βλέπετε οι περοσσότεροι και ίσως παρερμηνεύθηκε η επιμονή σας να μου τα εξηγήσετε…δεν ξέρω τι να πώ…λυπάμε και στενοχωριέμαι… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #282940

    Και μαζί με τον leo , βρέθηκα και εγώ στο στόχαστρο – μάλλον λόγω της φιλίας που με συνδέει (και δεν την έκρυψα ποτέ) με τον leo.

    Έλαβα το εξής ακατανόητα υβριστικό PM , το οποίο με αναφέρει προσωπικά , αν και ούτε έχω δικαίωμα να σβήσω μηνύματα και πλέον με το συντονιστιλίκι δεν ασχολούμαι εδώ και 2 χρόνια :

    "GIANNIS-K

    παντα πιστευα στα θαύματα, Yesterday, 03:51

    Newbie
    *
    Group: Members
    Posts: 5
    Member No.: 13.605
    Joined: 11-December 10

    Δεν κατάλαβα γιατί έσβησες το χθεσινό post. Το έγραψα γεμάτος ειλικρινή θαυμασμό για το τσοκάκι και σένα. Τέλος πάντων για να σοβαρευτώ όταν γράφτηκα στο site πίστευα πως θα μπορούσα να λέω τη γνώμη μου ελεύθερα.
    Με το τέταρτο κι όλας post αποδείχτηκε πως το site είναι προσωπική σου υπόθεση για να τσιμπας πελατάκια, θαυμαστές και κολογλύφτες. Ας πούμε πως το site είναι ένα μπουρδέλο , εσύ η πόρνη και ο ανδρούτσος η τσατσά.
    Δεν θέλω να είμαι γραμμένος ως μέλος και παρακαλώ πολύ να ακυρωθούν οι κωδικοί μου. Pm ή email μην κάνεις το κόπο να στείλεις γιατί δεν πρόκειται να τα διαβάσω.

    ps: Το περίεργο της ώρας δεν οφείλεται στο γεγονός πως σε είδα στον ύπνο μου και έπαθα ονείρωξη αλλά στο γεγονός πως φεύγω για κυνήγι. Αργησα κιόλας. Αυτά έχει η μπουρδελότσαρκα: ξεχνιέσαι. "

    Προσπαθώ ακόμη να καταλάβω το λόγο πίσω από όλα αυτά , καθώς ούτε πρόσβαλα-έθιξα κανέναν , ούτε κάτι άλλο έκανα.
    Στην τελική για τσοκάκια μιλάμε – σιγά το σοβαρό θέμα.

    Τι να πεις – άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου…

    ρε φίλε…μπας και παρεξηγησες το ποστ του ανθρώπου που σου είπε ότι και αυτός πιστεύει στα θαυματα…γιατί αν δεν κάνω λάθος είχες πεί just a miracle choke…θέλωντας απλα να σου πει οτι συμφωνει μαζί σου και όλο αυτό είναι εκ των ουκ ανευ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #180923

    Μην αγχώνεσαι Άγγελε δεν τρέχει τίποτα. Άσε με να ξέρω τι ήθελε να πει ο αποτέτοιος. Αύριο σε θέλω στην θέση σου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    180
    VasilisX στις #282917

    Και όγδοο… 8 μηχανές στο αριστερό σταντ και 7 στο δεξί φίλε. Και φωνοπούλ, και κονσόλες και στέγαστρα και και και… :D

    Bρε φίλε γιατί του το κάνεις αυτό? Να σαλτάρει από την κουπαστή και να γυρίσει κολυμπώντας? Ασ'τον στην μαυρίλα του εεε…. συγνώμη στην κιτρινίλα του ήθελα να πω (Μαλαισία) χαχααχα……
    Α ρε Σταύρακα όταν γυρίσεις θα βρεις μεγαλεία και με την κ@υλ@ που θα έχεις θα μας λιώσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    kostarkos στις #181229

    ΚΥΡΙΟΙ συγνομη που επανερχομε, αλλα εαν καποιος παλιοτερος κατοχος του seminole spreader εχει κανη δοκιμες με 36 ,38 ,40 γρ Νο4, 5, 6 ασ μας δωση τα φωτα του ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #282055

    ΚΥΡΙΟΙ συγνομη που επανερχομε, αλλα εαν καποιος παλιοτερος κατοχος του seminole spreader εχει κανη δοκιμες με 36 ,38 ,40 γρ Νο4, 5, 6 ασ μας δωση τα φωτα του ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ

    ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΜΕ 40 ΓΡ Νο 4 και 36 ΓΡ Νο 6 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    kostarkos στις #181318

    Εθχαριστω πολυ sam 13 να εισαι καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #280357

    Εθχαριστω πολυ sam 13 να εισαι καλα.

    ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 121 έως 129 (από 129 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων