ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #283570

    Επ,τι γίνεται εδώ?? Τώρα το είδα…
    Λοιπόν είμαι ο "άνθρωπός" σας.
    Πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Πόρτο Ράφτη,
    ελάτε να γνωριστούμε να ποιούμε και καφεδάκι,
    ελάτε να σας γεμίσω χρήμα…
    Για σας δουλεύω βρε κουτά!!!!! :lol:


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #283527

    Επ,τι γίνεται εδώ?? Τώρα το είδα…
    Λοιπόν είμαι ο "άνθρωπός" σας.
    Πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Πόρτο Ράφτη,
    ελάτε να γνωριστούμε να ποιούμε και καφεδάκι,
    ελάτε να σας γεμίσω χρήμα…
    Για σας δουλεύω βρε κουτά!!!!! :lol:

    [font=”Georgia”] Τους καφέδες στο καφενείο μας τότε γιατί δεν τους πληρώνεις :lol: :lol: :lol: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #283526

    [size=5][b] [font=”Georgia”] [color=”#8B0000″]Τους καφέδες στο καφενείο μας τότε γιατί δεν τους πληρώνεις :lol: :lol: :lol: [/color][/font][/b][/size]

    Δεν θυμασαι που τους παιξατε στο κινο και χασατε ?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #283524

    Δεν θυμασαι που τους παιξατε στο κινο και χασατε ?

    :lol: :lol: :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #180682

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #283506

    Γειά σας, είμαι διορισμένος καθηγητής μουσικής στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση και εργάζομαι στο Μουσικό Γυμνάσιο της Κέρκυρας και το Τμήμα Μουσικών Σπουδών του Ιονίου Πανεπιστημίου. Γράφω σε αυτό το τόπικ, όχι γιατί χρειάζομαι δουλειά, δόξα τω θεώ έχω πολύ περισσότερη από όση μπορώ να φέρω σε πέρας, αλλά επειδή λόγω του ότι είμαι ιδιαίτερα παθιασμένος με τη δουλειά μου (εκτός από το κυνήγι εννοείται) σκέφτηκα ότι με τις γνώσεις μου και το μεράκι μου για τη μουσική ίσως θα μπορούσα να βοηθήσω και κάποιους από τους συναδέλφους του φόρουμ. Αν κάποιος λοιπόν συνάδελφος είναι προβληματισμένος και χρειάζεται βοήθεια (συμβουλές, απορίες σε οτιδήποτε θέματα αφορούν εκμάθηση και ενασχόληση με τη μουσική, το τραγούδι, ωδεία, σπουδές στο εσωτερικό και το εξωτερικό, κτλ) για τα παιδιά του ή τον ίδιο που ήδη εδώ και κάποια χρόνια μαθαίνουν ή παίζουν μουσική ή θέλουν να ξεκινήσουν να μαθαίνουν κάποιο μουσικό όργανο μπορώ να σας συμβουλέψω και να σας βοηθήσω στη σωστότερη επιλογή για σας και τα παιδιά σας, καθώς ξέρω πολύ καλά τον χώρο και εδώ και μία 20ετία είμαι ιδιαίτερα δραστήριος με μαθήματα, συναυλίες, σεμινάρια, και διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις σε όλη σχεδόν την Ελλάδα και το εξωτερικό.

    Επίσης, αν κάποιος γονιός χρειαστεί βοήθεια ή πληροφορίες για τα παιδιά του, που θα περάσουν φέτος στις πανεπιστημιακές σχολές που υπάρχουν στην Κέρκυρα, είμαι στο μέτρο του δυνατού και παρά το συνεχόμενο φόρτο εργασίας στη διάθεση των συναδέλφων του φόρουμ.

    Σε εμένα αλλάζει το "μουσικής" με "φυσικής", και το "κέρκυρα" με "αλεξανδρούπολη". Οπότε εάν χρειαστείτε βοήθεια για κανένα νέο φοιτητή στείλτε ένα ΠΜ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #283501

    ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΟΤΟ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΠΕΣΙΑΛ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #283434

    Ok…Εγώ λοιπόν παιδιά, ασκώ το επάγγελμα του φοιτητή.Τελειωμένος βέβαια, απλά λόγω πτυχιακής πατάω ακόμα καμιά φορά…Όποιος θέλει λοιπόν να του γνωρίσω κανένα πιπιν@κι ας μου στείλει pm… :lol:.Γρήγορα όμως γιατί τελειώνωωωωω… :lol: :lol:

    (Ελπίζω να μην "παρεμβάλλω" στο topic.Αν το κάνω ας διαγραφεί το μήνυμα)

    ελα να σου δωσω κανενα τονο σταρι η τριφυλλι, και μου δινεις εσυ κανενα πιπινι. παει? :lol:

    αυτο θα πει συναδελφικη αλληλεγγυη :lol:

    παντως το τοπικ πραγματικα καλη ιδεα!! μπραβο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #283430

    ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ….ΠΗΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??? :lol: ……

    ΕΞΑΣΚΩ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #283337

    ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ….ΠΗΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??? :lol: ……

    ΕΞΑΣΚΩ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΑ!!!!

    [font=”Comic Sans MS”]Aν εισαι καλος,σου εχω ετοιμη δουλεια,τριμηνη,σε κατασκηνωση της Αττικης.[/font]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #283315

    ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ….ΠΗΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??? :lol: ……

    ΕΞΑΣΚΩ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΑ!!!!

    Φιλαράκι επειδή προβλέπονται πολλές φάσσες απο τον sniper και τον porto να βοηθήσεις λίγο στο μαγείρεμα γιατί μόνοι τους δεν θα τα καταφέρουν… :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #283076

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Aν εισαι καλος,σου εχω ετοιμη δουλεια,τριμηνη,σε κατασκηνωση της Αττικης.[/size][/font][/b]

    ΚΩΣΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ….ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ (ΜΟΡΙΑΚΗ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ) ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Η ΖΩΗ!!!!ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΜΟΥ….ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

    Φιλαράκι επειδή προβλέπονται πολλές φάσσες απο τον sniper και τον porto να βοηθήσεις λίγο στο μαγείρεμα γιατί μόνοι τους δεν θα τα καταφέρουν…

    ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ…ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!!!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #283073

    ΚΩΣΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ….ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ (ΜΟΡΙΑΚΗ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ) ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Η ΖΩΗ!!!!ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΜΟΥ….ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

    Φιλαράκι επειδή προβλέπονται πολλές φάσσες απο τον sniper και τον porto να βοηθήσεις λίγο στο μαγείρεμα γιατί μόνοι τους δεν θα τα καταφέρουν…

    ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ…ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!!!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!

    [font=”Comic Sans MS”]"Μοριακη γαστρονομια"????????
    Κατι σαν "μπριζολα σε χαπι,κοκορετσι σε ταμπλετα"??????? :D
    Ενδιαφερον ακουγετε,για αναλυσε το.
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #180854

    Ενδιαφερον ακουγετε,για αναλυσε το.[/size] [/b]
    [/quote]

    Aπλο ειναι κωστα, επιδη σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε κανονικο φαγητο θα τρωμε μορια φαγητου
    ειναι αυτα τα φαγητα που βγαζουν καπνους φιλε

    http://www.youtube.com/watch?v=mjSabUQWVeo

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #180855

    Εγώ είμαι πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών…. ασχολούμε με την κατασκευή ιστοσελίδων , βάσεων δεδομένων και γενικά συστημάτων διαχείρισης αποθηκών, πελατολογίου καθώς και ηλεκτρονικών καταστημάτων e-shop. Όποιος ενδιαφέρεται, μπορώ να τον εξυπηρετήσω με κόστος μηδαμινό. Επίσης, αν κάποιος θέλει κάποια βοήθεια σε θέματα ιδεών και τρόπων προβολής της επιχείρησής του στο διαδίκτυο είμαι διατεθυμένος να τον βοηθήσω όσο μπορώ (εννοείται αφιλοκερδώς).

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων