ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #283020

    Ενδιαφερον ακουγετε,για αναλυσε το.[/size][/font] [/b]

    Aπλο ειναι κωστα, επιδη σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε κανονικο φαγητο θα τρωμε μορια φαγητου
    ειναι αυτα τα φαγητα που βγαζουν καπνους φιλε

    http://www.youtube.com/watch?v=mjSabUQWVeo

    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ…..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΑΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ louis!!!!!

    ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΠΛΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ π.χ. ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΠΙΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΚΟΠΕΙΣ Η' ΨΗΣΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΝ ΣΥΝΗΘΗΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ….ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΑΙ ΓΕΥΣΗ,ΧΡΩΜΑ,ΚΑΙ ΣΤΥΛ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!!!ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ…..!!!!

    ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ!!!!ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΞΕΡΩ!!!! :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #282999

    ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ…..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΑΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ louis!!!!!

    ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΠΛΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ π.χ. ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΑΠΙΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΚΟΠΕΙΣ Η' ΨΗΣΙΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΝ ΣΥΝΗΘΗΖΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ….ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΑΙ ΓΕΥΣΗ,ΧΡΩΜΑ,ΚΑΙ ΣΤΥΛ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!!!ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ…..!!!!

    ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ!!!!ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΞΕΡΩ!!!! :)

    Να φαω μοριακη προβατινα ρε φιλε και μετα ας πεθανω,ειναι ο καιμος μου :D
    μανο ηταν να παμε και εμεις μια μερα σε ενα τετοιο μαγαζι,,αλλα εμεις τρωμε λιγο και δεν μας εφτανε κανα 500ευρο
    να φαμε αυτα τα πιατακια τις μπουκιας.αντε μολις γινεις μαστερ σεφ τις μοριακης κουζινας να μας κανεις το τραπεζι :lol:
    ποσες μετρας ακομα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #282987

    Να φαω μοριακη προβατινα ρε φιλε και μετα ας πεθανω,ειναι ο καιμος μου :D

    Μηπος ενωουν τον τραγο με το μοριο του ? :) :lol:

    Ελαται εδω να φατε γαμοπιλαφο και θα δηται το δικο σας μοριο να κανει σουζα . :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #180891

    μετα την απολυση μου απο την eurobank ανοιξα γραφειο τελετων για τα μελοι του φορουν κανω πολυ καλες τιμες χιχιχιιχχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #282983

    μετα την απολυση μου απο την eurobank ανοιξα γραφειο τελετων για τα μελοι του φορουν κανω πολυ καλες τιμες χιχιχιιχχ

    [font=”Comic Sans MS”]Δεν θα πεθανουμε ποτε,κουφαλα νεκροθαφτη.!!!!![/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #282937

    Ενδιαφερον ακουγετε,για αναλυσε το.[/size][/font] [/b]

    Aπλο ειναι κωστα, επιδη σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε κανονικο φαγητο θα τρωμε μορια φαγητου
    ειναι αυτα τα φαγητα που βγαζουν καπνους φιλε

    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=mjSabUQWVeo”]http://www.youtube.com/watch?v=mjSabUQWVeo[/url]

    Ηλία με έκανες και ξεκαρδίστηκα :D .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #282879

    Να φαω μοριακη προβατινα ρε φιλε και μετα ας πεθανω,ειναι ο καιμος μου :D
    μανο ηταν να παμε και εμεις μια μερα σε ενα τετοιο μαγαζι,,αλλα εμεις τρωμε λιγο και δεν μας εφτανε κανα 500ευρο
    να φαμε αυτα τα πιατακια τις μπουκιας.αντε μολις γινεις μαστερ σεφ τις μοριακης κουζινας να μας κανεις το τραπεζι :lol:
    ποσες μετρας ακομα;

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ!!!!ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΧΥΤΡΑ ΝΑ ΦΑΩ!!!!!

    ΓΤ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΡΠΕΖΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΣΕΦ!!!…..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΡΙΑΚΗ!!!ΜΕΡΑΚΛΗΔΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!!

    ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΥΓΝΩΜΗ… :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #282409

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ!!!!ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΧΥΤΡΑ ΝΑ ΦΑΩ!!!!!

    ΓΤ ΟΧΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΡΠΕΖΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΣΕΦ!!!…..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΡΙΑΚΗ!!!ΜΕΡΑΚΛΗΔΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!!

    ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΥΓΝΩΜΗ… B)

    Αμα ερθεις αθηνα μικρε να να ερθεις να σε παω στα πευκα να φας προβατο να γουσταρης,,αλλα εσυ σε κωβω να θελεις κανα κωλομπαρο ε; :angry:
    απολυθηκες,,αντε καλος πολιτης και καλα μυαλα,,ετσι δεν σου ειπαν οι γονεις σου οταν απολυθηκες :angry:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #282372

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Δεν θα πεθανουμε ποτε,κουφαλα νεκροθαφτη.!!!!![/size][/font][/b]

    Αυτό κάποια υπογραφή μου θυμίζει εάν δεν κάνω λάθος .

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #282352

    Αμα ερθεις αθηνα μικρε να να ερθεις να σε παω στα πευκα να φας προβατο να γουσταρης,,αλλα εσυ σε κωβω να θελεις κανα κωλομπαρο ε; B)
    απολυθηκες,,αντε καλος πολιτης και καλα μυαλα,,ετσι δεν σου ειπαν οι γονεις σου οταν απολυθηκες :angry:

    ΝΑΙ ΓΤ ΟΧΙ…..Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!! :angry:

    ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!!!! :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #270905

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8), τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει 10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    740
    αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ στις #186264

    Καλό ξεκίνημα συνονόματε κ καλές δουλείες σου εύχομαι !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #270894

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – [url=”http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1730&cat=8)”]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8)[/url], τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και [b]κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ[/b] (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει [b]10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".[/b]

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ

    ΨΩΜΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΣΟ (ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΗΡΑ)ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΜΙΛΙΑ…………..ΚΑΙ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ . ΦΙΛΙΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #270794

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – [url=”http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1730&cat=8)”]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8)[/url], τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και [b]κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ[/b] (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει [b]10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".[/b]

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Καλή αρχή φίλε. Καμιά μέρα που θα είμαι προς τα εκεί θα περάσω.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #270792

    Αλέξη καλή τύχη και καλές δουλειές στο νέο σου ξεκίνημα :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων