ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    44
    shooter_gr στις #270767

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8), τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει 10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Καλό ξεκίνημα φίλε μου. Αν τύχει και είμαι καμιά μέρα στην περιοχή θα περάσω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #270716

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – [url=”http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1730&cat=8)”]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8)[/url], τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και [b]κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ[/b] (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει [b]10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".[/b]

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Καλές δουλειές φίλε. Να σου πάνε όλα όπως τα θέλεις! Έχεις κάνει site;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #270712

    Καλές δουλειές φίλε. Να σου πάνε όλα όπως τα θέλεις! Έχεις κάνει site;

    Ευχαριστώ για τις ευχές σας παιδιά, σας περιμένω να τα πούμε κι απο κοντά.
    Χρήστο, το site το ετοιμάζει φίλος και θα γίνει και e-shop….
    Αλέξανδρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #270709

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – [url=”http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1730&cat=8)”]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8)[/url], τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και [b]κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ[/b] (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει [b]10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".[/b]

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Kαλοριζικο συναδελφε και καλες δουλειες αν με βγαλει ο δρομος προς τα εκει θα σε εμπισκευτω.Αν μπορεις γραψε και ενα τηλ του μαγαζιου να το ξερουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #270704

    Ευχαριστώ για τις ευχές σας παιδιά, σας περιμένω να τα πούμε κι απο κοντά.
    Χρήστο, το site το ετοιμάζει φίλος και θα γίνει και e-shop….
    Αλέξανδρος

    ok. Ενημέρωσέ μας όταν θα είναι έτοιμο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #270701

    ok. Ενημέρωσέ μας όταν θα είναι έτοιμο.

    Αλέξανδρε καλές δουλείες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #270697

    Σε τόσο δύσκολες εποχές ;;;Μπράβο σου ρε φίλε καλές δουλειές να έχεις και οπου μπορούμε θα το πούμε. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #270685

    Να προσθέσω κι εγώ τη συνεισφορά μου:
    Μόλις άνοιξα μαγαζί pet shop στη Λεωφόρο Βάρης, στα Βλάχικα, δίπλα από το φούρνο του Δρόσου. Μέσα έχω: Σκυλοτροφές από πολύ οικονομικές με 17 Ευρώ το 20κιλο, μέχρι τις πραγματικά Super Premium Αμερικανικες Artemis (6&5 αστέρων – [url=”http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1730&cat=8)”]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_re…1730&cat=8)[/url], τροφές για όλα τα ζώα και χύμα (γάτες, περιστέρια, κότες, τρωκτικά, ερπετά, ψάρια κλπ), αξεσουάρ για όλα τα ζώα και [b]κυνηγετικά ρούχα και αξεσουάρ[/b] (όλη τη γκάμα του "Αετού" – από γάντια, κάλτσες και ισοθερμικά εσώρουχα μέχρι άρβυλα, γαλότσες με νεοπρέν και γαλότσες στήθους για το βάλτο). Αργότερα θα προσθέσω και ζωντανά δολώματα και είδη αλιείας! Οτιδήποτε τυχόν θελήσετε και δεν το έχω άμεσα, το φέρνω σε 1-2 ημέρες το πολύ και αν είστε στα Νότια Προάστια (από Ελληνικό μέχρι Βάρκιζα) σας το φέρνω και στο σπίτι, δωρεάν φυσικά!

    Στο "δια ταύτα": Οποιος δηλώνει μέλος του e-artemis, λέγοντας και το nickname του, θα έχει [b]10% έκπτωση στις τροφές και τα είδη ζώων και 20% έκπτωση στα είδη του "Αετού".[/b]

    Είμαι ανοιχτά κάθε μέρα μέχρι αργά το βράδυ και τις Κυριακές μέχρι το μεσημέρι! Σας περιμένω για κουβεντούλα και καφεδάκι μετά από τις εξορμήσεις σας σε Χάρακα, Θυμάρι, Λεγραινά και όπου αλλού…

    Φιλικά,
    Αλέξανδρος

    Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ στο μαγαζί (πολύ ευτραφής :) 38άρης με γένι), θα είναι ο πατέρας μου (λιγότερο ευτραφής 65άρης με γκριζόασπρα μούσια), είναι ακριβώς το ίδιο: κυνηγός από τα γεννοφάσκια του. Ρωτήστε τον για ιστορίες από τα σαφάρι ελεφάντων και βουβαλιών στην Κένυα στα τέλη των 1960's – αρχές των 1970's, και για κυνήγια στον Γκιαούρ Αντά στη δεκαετιά του '80.

    Καλες δουλειες Αλεξανδρε.

    Ενημερωτικα πες μας ποιες τροφες φερνεις και εαν σου ειναι ευκολο γραψε και ενα τηλεφωνο του μαγαζιου..,
    Και παλι καλες δουλειες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #270678

    Καλές δουλειές Αλέξανδρε κι από μένα. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #186384

    Παιδια
    Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας. Το τηλ ειναι προς το παρόν το κινητο μου 6944863989 και το σταθερο, οταν δεησει η HOL, 213 0159011.
    Οι τροφες που φερνω ειναι:
    – Royal Canin ολους τους κωδικούς
    – Ολη τη σειρα τις ιταλικες τις Gheda (www.gheda.it), απο οικονομικές μέχρι super premium
    – Τις αμερικανικες Αrtemis (http://www.artemiscompany.com)
    – Πολύ οικονομικες ισπανικές με 17 Ευρώ το 20κιλο.
    Αν οτιδηποτε δεν υπαρχει σε στοκ στο μαγαζι το φερνω σε 1-2 το πολυ ημερες….

    Αλέξανδρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    185
    gastone στις #186862

    καλές δουλείες φιλεμου και μην ακούς κανένα για την κρίση οι καλοί πάνε μπροστά και οι έξυπνοι θα τα πούμε από κοντά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #187290

    Παιδιά αύριο έχουμε εγκαίνια!
    Σας περιμένω από τις 7.00 μμ και μετά στη Λ. Βάρης 16, στα Βλάχικα!
    Το μαγαζί λέγεται "Pet Palace".
    Αλέξανδρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #187296

    Αλεξανδρε, σου ευχομαι να σου πανε οι δουλειες οπως τις ονειρευεσαι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #268306

    Παιδιά αύριο έχουμε εγκαίνια!
    Σας περιμένω από τις 7.00 μμ και μετά στη Λ. Βάρης 16, στα Βλάχικα!
    Το μαγαζί λέγεται "Pet Palace".
    Αλέξανδρος

    Kουμπαρακι σου ευχομαι ολα καλα να σου πανε <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #268290

    Παιδιά αύριο έχουμε εγκαίνια!
    Σας περιμένω από τις 7.00 μμ και μετά στη Λ. Βάρης 16, στα Βλάχικα!
    Το μαγαζί λέγεται "Pet Palace".
    Αλέξανδρος

    καλεσ δουλειεσ να εχεις.
    ειχα την μηχανογραγηση του πρατηριου λ. βαρησ 70 οταν ηταν Α.Π.(ΠΕΤΡΕΛΑΙΚΗ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ε.Τ.Ε.Κ.Α. εκλεισε και το πηρε τωρα ενας απο την revoil.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων