jepp το εργαλειο του κυνηγου σε δυσκολες εποχες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 97 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #292389

    Kυριοι καποτε σε μια σηνεντευξη του Αντωνη Βολανη (μεγαλος ελληνας σχεδιαστης στο Παρισι εχει σχεδιασει σπουδεα μοντελα αυτοκινητων και σκαφων )των ρωτησαν πως βλεπει σημερα την κατασταση σε σχεση με τ αυτοκινητα και ειπαι ,πηστευω οτι ο κοσμος δεν παει καλλα , γιατι το λεται αυτο του λεει ο δημοσιογραφος και λεει , οταν βλεπω σε μεγαλες πολοις οπως ειναι η Αθηνα και το Παρισι να κηκλοφωραναι σε μεγαλους αρηθμους αυτοκινητα που σχεδιαστικαν καθαρα για τα βουνα τι μπωρο να πω .Εγω ξερω οτι την πρωτη φωρα που πηγα για φασσες στα σηνορα πηγα με ενα nissan chery στεισον μια χαρα πηγαμαι και καναμε τα κυνηγια μας περπατησαμαι και λιγακι μια χαρα τα τελευτεα χρονια πηγεναις και ερχωντουσαν εκει ακρηβος που ειναι το καρτερι η τζηπαρα και κατεβεναν τα μοντελα τελευτεα λεξη της μοδας αρβιλα ρουχα οπλα , πηστευω οτι χασαμαι λιγο την ενια της παραδοσης οπος θελουμαι να λεμαι για το κυνηγι , καλα ολα ρε παιδια αλλα με μετρο γιατι ετσι χανουμε την ουσια .Μπωρουμαι και με λιγοτερα κυβικα οσω για την ασφαλια αστε το μεγαλο δεν ειναι απαρετιτα και ασφαλες αλλα ο ελληνα το αυτοκινητο το παρομιαζει λιγο με την που…α του οσω ποιο μεγαλο τοσο ποιο ισχηρος νιωθει , το θεμα ειναι να προσπαθουμαι για τη βελτιοση του κυνηγιου , για να μην χρειαζεται καποιοι να ανεβαζουν την οικονομια των γητονων χωρων και μετα στο κυνηγι οταν ηπαρχει το μερακι και με γαιδουρακια οπως οι παππουδες μας , επηστρωφη στην παραδοση και να περπαταμαι και λιγο καλλο μας κανει γιατι μεχρει και την τουαλετα αν μπωρουσαμαι να παμε με το αυτοκινητο θα το καναμαι . :lol:
    .PANTA 4X4 DIESEL το καλητερο , τωρα σ αυτο που πρεπει να παραπονεθηται εσεις στην Αθηνα ειναι οτι ενω στην υποληπη ευρωπη το ποσοστο των diesel ειναι κοντα στο 80% εδω κοροιδευουν τον κοσμο γιατι υπαρχουν μεγαλα σημφεροντα . Κυριοι οταν παρεται diesel ειδικα για εμας που γηρναμαι στα βουνα δεν θα ξανα καβαλαται βενζηνα .Εκει να αντηδρασεται μαζι σας , αλλα για την τζιπαρα ε το βρησκο λιγο υπερβολη .Εχω δυο αυτοκινητα το ενα τουρμπο ντιζελ 1,9 και το αλλο βενζινα 1,2 . στα 550 χηλ. το ντιζελ εκαψε 48 ευρο και το βενζηνα 52 ευρο , χωρια τη ροπη του και μην πει κανεις οτι τα ντιζελ ειναι μονο μεγαλα κυβικα , υπαρχουν απο 1,2 και αν θα ακουσεται και την καταναλοση του οπιος εχει υβριδικο θα παει να το καψει δεν ειναι τυχεω οτι οι ευρωπεοι δεν βγαζουν υβριδικα , αυτα που τελος παντον καπιοι τα ονωμαζου ετσι , ενα αυτοκινητο με βενζινοκινητηρα απανω . :)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #292371

    ΕΔΩ ΚΑΡΑΒΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΒΑΡΚΟΥΛΕΣ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΝ
    ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑVARA TO TORNEDO KAI ΤΗ
    ΓΑ'Ί'ΔΟΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ!!!!!!

    ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ…. ΚΛΑΣΙΚΟ ΕΛΛΗΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΦΙΛΕ….ΠΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΣ…ΑΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΟΝΤΑΙ…ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΝ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ …ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΕΡΙΟΣ 1300 TOY 1999 KAI ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΓΡΑΦΙΚΟ ΙΣΩΣ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ..ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΦΙΛΟΙ <<ΑΘΗΝΑΙΟΙ>>.

    ΥΓ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #292369

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ……
    ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΟΤΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ
    ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΣΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
    ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ, ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ.

    ΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ …Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ,Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ…!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    359
    milou στις #292364

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΛΙΤΡΟ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ.ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΡΛΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΑΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΕΣΑ ΛΑΣΠΕΣ ΦΤΕΡΑ ΚΑΙ…. ΠΟΥΠΟΥΛΑ :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #292363

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΛΙΤΡΟ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ.ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΡΛΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΑΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΕΣΑ [size=4]ΛΑΣΠΕΣ ΦΤΕΡΑ ΚΑΙ…. ΠΟΥΠΟΥΛΑ :lol: [/size]

    :lol: :) Μόνο πρόσεχε μην ξεχάσεις καμιά τσίχλα μέσα όπως είχα κάνει εγω και ήταν κάτω απο το κάθισμα δυο εβδομάδες. :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #292361

    :lol: :) [size=3]Μόνο πρόσεχε μην ξεχάσεις καμιά τσίχλα μέσα όπως είχα κάνει εγω και ήταν κάτω απο το κάθισμα δυο εβδομάδες. :lol: [/size]

    Εσένα όπου και να ψάξω τσίχλες θα βρω άπα πα πα :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #292360

    [size=4][b]Εσένα όπου και να ψάξω τσίχλες θα βρω άπα πα πα :lol: [/b][/size]

    ΠΑΝΤΩΣ Ο ΠΑΤΕΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΡΙΧΩΤΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΦΤΕΡΩΤΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. :lol: :) :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    946
    faraos D στις #177321

    Οποιος ξαναποκαλεσει <εργαλειο> το σκυλι μου θα ακουσει οτι δεν εχει ξανακουσει,ποιο εργαλειο σας χαριζει απιστευτες χαρες??ποιο εργαλειο εχετε μαζι σας ειτε στα κατσαβραχα που πατε για περδικες ειτε στα τριφυλλια του καμπου και σας φερνει το αποτελεσμα των κοπων σας και των δικων γεματο χαρα με μια ουρα καμαρωτη?ποιο ερχεται να σας γλειψει τα χερια απο την χαρα του που σας βλεπει??
    Οσο για τα αυτοκινητα ο Αντωνης και ο Διονυσης εχουν απολυτο δικιο. Το να κανεις ενα ταξιδι μακρινο μονο το χρονο δεν λεει τιποτα,ειτε με Ναβαρα το κανεις ειτε με Φεραρι.Οταν ομως κανεις πολλα και με ασχημες συνθηκες λεει το τζιπ οπως και να το κανουμε,οσοι θελουμε κανα τεταρτο αντε μιση ωρα για να παμε στο καρτερακι μας δεν μπορουμε να κρινουμε με τα ιδια σταθμα τους συναδελφους Αθηναιους που θελουν 3 ωρες το λιγοτερο στο δρομο για μια τσιχλα ,ισως και καμια.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #177324

    Την γνώμη σας για το TERIOS .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #292338

    [size=4][b]Την γνώμη σας για το TERIOS .[/b][/size]

    Ολα ειναι καλλα καπετανιο μου αρκι να σε εξηπιρετουν και να ειναι πραγματικα αυτο που σου κανει , γιατι υπαρχουν πολοι που ειναι δουλοι του αυτοκινητου . Το αυτοκιμητο ειναι εργαλιο και πρωτα απ ολα πρεπει να βγαζει τα λευτα του και οχι μονο να τρωι .Εβλεπα ανθρωπους να πληρωνουν μια ζωη ενα αυτοκινητο επιδη ηταν αποθημενο τους και το εβγαζαν μια φωρα το μηνα , μεγαλη τρελα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #292310

    ",ποιο εργαλειο σας χαριζει απιστευτες χαρες??"

    Το :lol: άλλο ντε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    946
    faraos D στις #292265

    ",[b]ποιο εργαλειο σας χαριζει απιστευτες χαρες[/b]??"

    Το :lol: άλλο ντε.

    Πονηρε ε πονηρε,ολο στα ξανθα διποδα το μυαλο σου εσενα :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #292257

    [font=”Comic Sans MS”]ΣΑΣ ΜΑΜΗΣΕ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΙΠ??

    ΣΤ ΑΦΡΙΔΙΑ ΣΑΣ!!!!!

    ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ.

    ΠΑΡΑΔΩΣΤΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ Κ ΓΛΥΤΩΣΤΕ ΤΑ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ.

    ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΥΣΙΜΑ Κ ΓΛΥΤΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ.

    ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΤΖΙΠ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.

    ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ-ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΛΟΓΩΝ ΕΛΞΗΣ-[font=”Comic Sans MS”] Ο ΜΟΥΛΟΣ.
    [/font]
    ΕΙΔΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣ

    ΤΗΛ.Ο9Ο9Ο9Ο100[/b][/size]
    [/font]

    [/color]

    Uploaded with ImageShack.us

    :lol: :lol: :) :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #292255

    [size=4][b]Την γνώμη σας για το TERIOS .[/b][/size]

    Εαν μιλαμε για το τελευταιο μοντελο(μετα το 2006 δηλαδη)ειναι καλο εργαλειο.Εχει καλους χωρους αναλογα το μεγεθος του και ειναι σχετικα οικονομικο απο θεμα καταναλωσης…Το βγαζει 1500 και 1300κ.εκ….Το 1500 ειναι καλυτερη περιπτωση γιατι ειναι βαρυ το αμαξι για κινητηρα 1300…

    Πιστευω ειναι μια καλη λυση για καποιον που θελει να παρει ενα 4χ4 για ολες τις δουλειες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #292181

    ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΜΕΤΑΜΩΡΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΠΕΛΠΗΣΙΑ. ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟΥΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ 1975, ΣΤΑ ΛΕΓΡΕΝΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΑΡ ΜΕΡΗ, ΓΙΑ 4Χ4 ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΓΙΑ ΑΠΛΑ ΙΧ ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΑΝ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΠΑΡΕΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ, Η ΛΑΣΠΗ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΥΝΟΡΟ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟΥ ΚΑΘΩΣ ΟΛΟΙ ΑΦΗΝΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΛΑΣΠΗ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝ ΕΩΣ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Ή ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

    ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΟΙ ΤΟΤΕ ΠΕΡΔΙΚΟΚΥΝΗΓΟΙ-ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟΙ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΑΝΑ ΤΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΑΝ ΕΩΣ ΤΗ ΚΟΡΥΦΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ, ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΒΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ.

    ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ 4Χ4 Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΑ "ΚΑΠΑΚΙΑ" ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΤΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΛΑΓΟΥΣ, ΤΟ ΑΒΑΝΤΑΖ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΠΕΡΔΙΚΑ ΠΑΛΙΑ ΧΑΘΗΚΕ, ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΒΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ, Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΠΛΥΘΗΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΒΕΒΑΙΑ. (ΝΑ ΜΗ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΟΙ ΛΑΘΡΟΘΗΡΕΣ).

    ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ, ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΗ ΔΙΑΝΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ.

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ. ΕΙΜΑΙ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΣΤΑ 33 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΟΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥΛΙΑ, ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ, ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΔΗΛΑΔΗ 4Χ4 ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΚΑΝ ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΟΒΟΥΝΙΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΛΑΓΟΥΣ.

    ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΝΗ "ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ" ΟΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΘΕΙ, ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

    ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟΥΣ ΜΕ ΜΠΑΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΧΙΛ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.

    ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΟΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΟΡΕΙΝΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.

    ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΚΣΕ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΑΣ.

    ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΧΤΕΣ ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ…ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ :lol:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 97 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων