jepp το εργαλειο του κυνηγου σε δυσκολες εποχες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 97 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    149
    BAIKALAKIAS στις #292180

    ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΧΤΕΣ ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ…ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ :lol:

    ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.
    ΑΛΛΑ…ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.
    ΕΒΛΕΠΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΟ YOUTUBE ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ (ΚΥΛΥΟΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΗΤΑΝ) ΑΠΟ ''ΚΥΝΗΓΟΥΣ'' ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ.
    ΣΤΗ ΜΙΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΚΑΠΟ ΑΠΟ ΤΟ 4Χ4 ΤΙΓΚΑ ΣΤΗ ΠΕΡΔΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 2 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΟΣΤΡΑΡΑΝ.
    ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΡΑΤΑΓΕ ΕΝΑΣ ΤΗ ΠΟΥΛΙΑΣΤΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙΓΚΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟ 4Χ4.
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 4Χ4 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΕΙΣ????
    ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ, ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ?????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #177403

    Κυνήγι χωρίς κούραση δεν είναι κυνήγι.Είναι σάν φαγητό ανάλατο,χωρίς ουσία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #292128

    Οι αποστάσεις είναι σχετικές.
    Εγώ πχ για να κυνηγήσω πέρδικα- φάσσα οδηγώ 17χμ κακό χωματόδρομο κ μετά ποδαράτος για 2 ώρες ανηφόρα απότομη μέχρι τον κυνηγότοπο.
    Πέρδικα κυνηγώ από μικρός μόνο εκεί.Τώρα αν κάποιος μπορεί να κάνει όλο το δρόμο πεζός τι να πω ,χαλάλι του… :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #292127

    [size=4][color=”#008000″]
    [size=4][color=”#008000″][u]ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ

    [/u][/color][/size]
    [/color][/size][color=”#ff0000″][size=3]ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟΥΣ ΜΕ ΜΠΑΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 ΧΙΛ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.
    [/size][/color]

    [color=”#ff0000″][size=3]ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ Η ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΟΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΟΡΕΙΝΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ[/size][/color].

    Να είστε καλά ρε παιδιά με κάνατε και γέλασα.. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #292107

    Δηλ. να κυνηγάμε μόνο μέσα στα αμπέλια και τις πορτοκαλίες.για μένα πραγματικό κυνήγι είναι μόνο στο ΒΟΥΝΟ. :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #292092

    Συνάδελφοι πήρα το ΤΕΡΙΟΣ 1500 sx καινούργιο και πήγα να το στρώσω να κάνω τα πρώτα 1000 χιλιόμετρα πήγα λοιπόν από Αθήνα Βέροια και Θεσσαλονίκη επιστροφή Αθήνα χιλιόμετρα περίπου 1200 βενζίνα 180 ευρώ , συμπεριφορά αυτοκίνητου άριστη στην άσφαλτο δεν το πήγα στο κυνήγι , κάτι σημαντικό είναι το 17ομο αυτοκίνητο που οδηγώ το λέω αυτό για να καταλάβετε εχω πείρα μεγάλη για να ξεχωρίσω την συμπεριφορά ενός αυτοκινήτου .

    Y/S ΔΙΟΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ :lol: :) :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #292089

    [size=4][b]Y/S ΔΙΟΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ :lol: :) :lol: [/b][/size]

    Δεν τους είπες να σου κάνουν καλύτερη τιμή? :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #292088

    [size=2]Δηλ. να κυνηγάμε μόνο μέσα στα αμπέλια και τις πορτοκαλίες.για μένα πραγματικό κυνήγι είναι μόνο στο ΒΟΥΝΟ. :lol: [/size]

    ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ :lol: ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΙΕΤΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΩΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    I.Π στις #177439

    Το βουνο θελει περπατημα παιδες……Δεν ειναι για αυτοκινητα!!
    Δεν εχει αξια το κυνηγι αμα δεν περπατησεις τον τοπο……..Ακομα και τιποτα να μην καρπωθει καποιος θα δει χιλια δυο αλλα πραγματα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #177476

    4X4! Απίστευτα videos~!!!
    Ουπς ειναι μεγάλο το αρχειο για να το ανεβασω….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #177866

    θα επαναεξετασουν το θεμα των 2000 cc

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #291235

    Φυσικά και θα το ξαναδούν αφου τους ήρθαν τα μαντάτα ότι χιλιάδες ετοιμάζονται να καταθέσουν πινακίδες.

    Η μεγαλύτερη πίεση ασκήθηκε απο τις ασφαλιστικές εταιρείες οι οποίες θα κατέρεαν οικονομικά αν έβγαιναν απο την κυκλοφορία έστω και το 10% απο τα αυτοκίνητα που είναι πάνω απο 2000 κυβικά.

    Τώρα τι έκτρωμα θα σκεφτούν αυτό είναι αλλο θέμα.Κάτι είπαν ότι θα είναι ένας συνδυασμός εργοστασιακής αξίας αυτοκινήτου, οικονομικής δυνατότητας κατόχου :D οικογενειακής κατάστασης , και κάποια άλλα που δεν κατάλαβα.Είναι δυνατόν να νομοθετούν τόσο άχρηστοι άνθρωποι? Λένε και ξελένε διαρκώς και η αγορά καταρέει γιατί κανείς δεν ξέρει τι να κάνει.Και αυτό ισχύει παντού.Οσο πιό γρήγορα φύγουν τόσο καλύτερα για αυτόν το δύσμοιρο τόπο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #291214

    [size=4][b]Συνάδελφοι πήρα το ΤΕΡΙΟΣ 1500 sx καινούργιο και πήγα να το στρώσω να κάνω τα πρώτα 1000 χιλιόμετρα πήγα λοιπόν από Αθήνα Βέροια και Θεσσαλονίκη επιστροφή Αθήνα χιλιόμετρα περίπου 1200 βενζίνα 180 ευρώ , συμπεριφορά αυτοκίνητου άριστη στην άσφαλτο δεν το πήγα στο κυνήγι , κάτι σημαντικό είναι το 17ομο αυτοκίνητο που οδηγώ το λέω αυτό για να καταλάβετε εχω πείρα μεγάλη για να ξεχωρίσω την συμπεριφορά ενός αυτοκινήτου .

    Y/S ΔΙΟΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ :D :P :P [/b][/size]

    Kαλοριζικο και καλοταξιδο κυρ Θοδωρα…Νομιζω οτι εκανες καλη επιλογη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #291212

    καλοταξιδο και καλοτυχο !!!!!!
    δε το λυπασαι στο βουνο καινουριο αμαξι :P εμενα παλιο ειναι και οταν ακουω το τσιριγμα στις πορτες απο τα βατα κτλ….με πιανει κατι …αλλα μπροστα στην γκα..λα του κυνηγιου να μου πεις δε γα…εις και τισ γρατζουνιες…. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #291193

    [size=4][b]Συνάδελφοι πήρα το ΤΕΡΙΟΣ 1500 sx καινούργιο και πήγα να το στρώσω να κάνω τα πρώτα 1000 χιλιόμετρα πήγα λοιπόν από Αθήνα Βέροια και Θεσσαλονίκη επιστροφή Αθήνα χιλιόμετρα περίπου 1200 βενζίνα 180 ευρώ , συμπεριφορά αυτοκίνητου άριστη στην άσφαλτο δεν το πήγα στο κυνήγι , κάτι σημαντικό είναι το 17ομο αυτοκίνητο που οδηγώ το λέω αυτό για να καταλάβετε εχω πείρα μεγάλη για να ξεχωρίσω την συμπεριφορά ενός αυτοκινήτου .

    Y/S ΔΙΟΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ :D :P :P [/b][/size]

    καπετανιο να το χερεσαι το καινουργιοσου εργαλιο και να οργονεις ολους τους χοματοδρομους τις ελλαδας..
    δεν μου το ειπες οτι εψαχνες τζιπακι και πουλισα το δικομου..
    θα σου εκανα και καλη τημη και θα πειγενες κατευθιαν στο περασμα… :D :)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 97 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων