BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,221 έως 2,235 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #406563

    ΕΑΝ ΒΓΑΖΑΤΕ ΟΛΟΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΘΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ..ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ..

    ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406565

    ΕΑΝ ΒΓΑΖΑΤΕ ΟΛΟΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΘΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ..ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ.. ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

    AEK AEK AEK AEK AEK

    Σε αυτό το φόρουμ έχουμε πάθος για το κυνήγι, για την κατάντια πήγαμε και ψηφίσαμε πριν λίγο καιρό.

    Συντονιστής
    Ημ. εγγραφής:
    18/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    mod1 στις #406566

    Πριν κλειδώσει άλλο ένα θέμα και πριν αναγκαστούμε για  τη λήψη μέτρων, περιλαμβανομένου του μόνιμου αποκλεισμού από το forum (ban) θα ήθελα να σας υπενθυμίσω μερικά αποσπάσματα από τους όρους χρήσης.

    Τα μέλη οφείλουν να συμμετέχουν με ευπρέπεια και κατά τρόπο που σέβεται την ισχύουσα νομοθεσία, τα υπόλοιπα μέλη και την ομαλή λειτουργία του forum, κατά την κρίση της συντονιστικής ομάδας, προκειμένου να διατηρούν το δικαίωμα της συμμετοχής στο forum. Ιδιαίτερα, τα μέλη οφείλουν:

    Να εκφράζονται σαφώς, ευπρεπώς και ευανάγνωστα και να δίνουν περιγραφικούς τίτλους στα θέματα. Οι απαντήσεις σε ήδη υπάρχοντα θέματα συζήτησης είναι ευπρόσδεκτες εφόσον περιέχουν ουσιώδεις και μη παραπλανητικές πληροφορίες. Αν και δεν απαγορεύονται, οι μονολεκτικές ή/ και «μη ολοκληρωμένες» ή/ και «ανούσιες» απαντήσεις καλό θα είναι να αποφεύγονται. Προσπαθήστε να αποφύγετε μηνύματα που είναι εκτός θέματος, που διακωμωδούν τη συζήτηση, κλπ. Φροντίστε ώστε το μήνυμά σας να δημοσιευθεί στο κατάλληλο forum!
    Να σέβονται τους συνομιλητές τους, ιδίως όταν διαφωνούν με τις απόψεις τους, έχοντας υπ’ όψιν τους ότι είναι θεμιτή η κριτική στις ιδέες αλλά όχι στους ανθρώπους που τις εκφέρουν, ……………………………….
    ………………………………………………………………….
    Δεν επιτρέπεται η αποστολή μηνυμάτων που περιέχουν προσβλητικό περιεχόμενο, θίγοντας και προκαλώντας τα υπόλοιπα μέλη. Κάθε γνώμη -όσο ακραία και αν είναι- έχει δικαίωμα να ακουστεί, μπορεί όμως να εκφραστεί με πολλούς αποδεκτούς τρόπους και σίγουρα όχι μόνο με χρήση προσβλητικών λέξεων ή φράσεων. Mηνύματα με βωμολοχίες, προσβλητικές λέξεις ή φράσεις, υβριστικό περιεχόμενο ή συνεχόμενα μηνύματα που παρεκτρέπουν τη συζήτηση εκτός θέματος, θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση, ανεξάρτητα του λοιπού περιεχομένου τους.
    Να μην κάνουν συστάσεις προς άλλα μέλη σχετικά με την συμπεριφορά τους μέσα στο forum. Αρμόδια για το θέμα αυτό είναι μόνο συντονιστική ομάδα του e-artemis.gr (moderators) η οποία έχει και την ευθύνη να προβαίνει στην λήψη κατάλληλων μέτρων. Εάν έχετε πρόβλημα με κάποιο άλλο μέλος του forum, ενημερώστε με PM (προσωπικό μήνυμα) τον αρμόδιο Moderator, και εκείνος θα επιληφθεί του θέματος κατά την κρίση του.
    ………………………………………………………………………………
    ………………………………………………………………………………
    ………………………………………………………………………………
    ………………………………………………………………………………
    Να σέβονται τα προσωπικά δεδομένα άλλων μελών και μην δημοσιοποιούν ονόματα, τηλέφωνα, διευθύνσεις, κ.α στοιχεία τρίτων χωρίς την άδεια τους.



    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση και εύχομαι καλή συνέχεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406567

    Την φήμη (αν και δεν πιστεύω διότι έχουν μεγαλοποιηθεί λιγάκι τα πράγματα) την πρωτοάκουσα όταν πρωτοκυκλοφόρησαν οι κάννες crio.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #406569

    Συμφωνώ απόλυτα με την διαγραφή μηνυμάτων στο συγκεκριμένο, είχε παραγίνει.

    Good job

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406571

    Την φήμη (αν και δεν πιστεύω διότι έχουν μεγαλοποιηθεί λιγάκι τα πράγματα) την πρωτοάκουσα όταν πρωτοκυκλοφόρησαν οι κάννες crio.

    Κωνσταντίνος

    Ακριβώς έτσι είναι Κωνσταντίνε, το αν υπάρχει dream team, κλίκα του Σχιστού, καταστροφείς όπλων κτλ κτλ κτλ εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Αλλά το να παρουσιάζεται μια φήμη (όπως την λες) ότι ξεκίνησε από δύο τύπους στο Σχιστό, μεταξύ τύρου και αχλαδιού, εμένα μου φαίνεται γελοία και εμπαθής.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406572

    ηρθε η ωρα σας κουφαλες!!! :mrgreen:

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    τι παθατε ρε τα κανατε πανω σας??(χαχχαχαχα)

    λοιπον δεν θα απαντησω σε κανενα ποσταρισμα απο ολους τους συναδελφους οπου ειπανε ο καθενας οτι ηθελε.

    θα πω μοναχα ΕΝΑ. εγω ο ΜΑΛΑΚΑΣ ειχα ενα οπλο το εδωσα! πηρα ενα αλλο ιδιο! και οταν θα χρειαστει στο μελον θα παρω παλι το ιδιο!!!

    δηλαδη : εχω ενα οπλο το οποιο ΔΕΝ σκοτωνη ,κανει εμπλοκες, μου κουδουναει το κεφαλι και τον ωμο., και ενα σωρο προβληματα!!

    ενταξει τωρα που το ομολογησαμε νομιζω οτι δεν χρειαζετε να πουμε τιποτε αλλα!!

    ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΧΡΗΣΤΩ ΟΠΛΟ τελεια και παυλα. την πατησα τι να κανω τωρα θα πορευτω με αυτη την σαρμουτα που εχω!!!

    σας ευχαριστω . την αγαπη μου και τα φιλια μου!! να ειστε καλα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #406574

    Mod 1 αντί να κλειδώσεις το θέμα μήπως είναι προτιμότερο να καταλάβουν αυτοί που έχουν εμμονές ότι το παρατραβούν,ή να κλειδωθούν.Δε φταίνε τίποτα οι υπόλοιποι.

    Κι οποιος εξακολουθεί να πιστεύει οτι δε σκοτωνουν ,ας κάνει το πειραμα να μπει μπροστα σε ενα τετοιο,αμαν με τις βλακειες πια.Ακόμα και την πλάκα μας χάλασαν με τις εμμονές τους κάποιοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #406575

    ηρθε η ωρα σας κουφαλες!!! τι παθατε ρε τα κανατε πανω σας??(χαχχαχαχα) λοιπον δεν θα απαντησω σε κανενα ποσταρισμα απο ολους τους συναδελφους οπου ειπανε ο καθενας οτι ηθελε. θα πω μοναχα ΕΝΑ. εγω ο ΜΑΛΑΚΑΣ ειχα ενα οπλο το εδωσα! πηρα ενα αλλο ιδιο! και οταν θα χρειαστει στο μελον θα παρω παλι το ιδιο!!! δηλαδη : εχω ενα οπλο το οποιο ΔΕΝ σκοτωνη ,κανει εμπλοκες, μου κουδουναει το κεφαλι και τον ωμο., και ενα σωρο προβληματα!! ενταξει τωρα που το ομολογησαμε νομιζω οτι δεν χρειαζετε να πουμε τιποτε αλλα!! ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΧΡΗΣΤΩ ΟΠΛΟ τελεια και παυλα. την πατησα τι να κανω τωρα θα πορευτω με αυτη την σαρμουτα που εχω!!! σας ευχαριστω . την αγαπη μου και τα φιλια μου!! να ειστε καλα!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Γεια σου ρε Γιωργαρα , δεν παιζεσαι με τιποτα ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406577

    geo-benelli wrote:
    ηρθε η ωρα σας κουφαλες!!! τι παθατε ρε τα κανατε πανω σας??(χαχχαχαχα) λοιπον δεν θα απαντησω σε κανενα ποσταρισμα απο ολους τους συναδελφους οπου ειπανε ο καθενας οτι ηθελε. θα πω μοναχα ΕΝΑ. εγω ο ΜΑΛΑΚΑΣ ειχα ενα οπλο το εδωσα! πηρα ενα αλλο ιδιο! και οταν θα χρειαστει στο μελον θα παρω παλι το ιδιο!!! δηλαδη : εχω ενα οπλο το οποιο ΔΕΝ σκοτωνη ,κανει εμπλοκες, μου κουδουναει το κεφαλι και τον ωμο., και ενα σωρο προβληματα!! ενταξει τωρα που το ομολογησαμε νομιζω οτι δεν χρειαζετε να πουμε τιποτε αλλα!! ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΧΡΗΣΤΩ ΟΠΛΟ τελεια και παυλα. την πατησα τι να κανω τωρα θα πορευτω με αυτη την σαρμουτα που εχω!!! σας ευχαριστω . την αγαπη μου και τα φιλια μου!! να ειστε καλα!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Γεια σου ρε Γιωργαρα , δεν παιζεσαι με τιποτα ……

    +1000.   Ακούς εκεί “σαρμούτα” χαχχαχαχ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    fabarmidis. στις #406580

    Δημητρης Benelli wrote:
    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια , η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες νεροπιστολωνhttp://youtu.be/iUvNbm_BLUM

    Ναί στο 6.35 φοβερό σκότωμα !!!!!Ιδίως αν λάβεις υπ’όψη σου και τη φοβερή απόσταση που ήταν το πτηνό. Από όλο το Βίντεο έχω μείνει ΑΛΛΛΛΑΛΛΛΛΟΣ μπορώ να σου πώ, από το πού κόβουν τα όπλα τους.

    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίou
    .

     

    Πόσα μετρα λες οτι ηταν αυτό το πουλι αδερφε??

    Και με το πιστολακι για τα μαλλια ……….μαλλια θα το έκανες

    http://imageshack.us/a/img850/5581/62981061.png

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406582

    takisgts wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:
    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια , η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες νεροπιστολωνhttp://youtu.be/iUvNbm_BLUM

    Ναί στο 6.35 φοβερό σκότωμα !!!!!Ιδίως αν λάβεις υπ’όψη σου και τη φοβερή απόσταση που ήταν το πτηνό. Από όλο το Βίντεο έχω μείνει ΑΛΛΛΛΑΛΛΛΛΟΣ μπορώ να σου πώ, από το πού κόβουν τα όπλα τους. Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………
    Παναγιώτης Τζιβελέκας Κ.Σ Αμαρουσίou
    .

    Πόσα μετρα λες οτι ηταν αυτό το πουλι αδερφε?? Και με το πιστολακι για τα μαλλια ……….μαλλια θα το έκανες

    Της χοντρής μπάκας της φταίνε όλα

    Ρίξαν σε ένα παπί στα 20 μέτρα με extra full και με φυσίγγι black cloud και χαρήκανε που έγινε κομμάτια.. Πες τα ρε φίλε. Εδω και 2 χρόνια όλο αυτό για αυτό το σκότωμα έχουν να λένε..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406584

    Ρίξαν σε ένα παπί στα 20 μέτρα με extra full και με φυσίγγι black cloud και χαρήκανε που έγινε κομμάτια.. Πες τα ρε φίλε. Εδω και 2 χρόνια όλο αυτό για αυτό το σκότωμα έχουν να λένε..

    Άντε ρε που είδες 20 μέτρα, θες να κάνεις και βιντεοσκοπήσεις. Το πολύ να είναι 7 μέτρα από την άκρη της κάννης …  :-).

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406587

    BeReT wrote:
    Ρίξαν σε ένα παπί στα 20 μέτρα με extra full και με φυσίγγι black cloud και χαρήκανε που έγινε κομμάτια.. Πες τα ρε φίλε. Εδω και 2 χρόνια όλο αυτό για αυτό το σκότωμα έχουν να λένε..

    Άντε ρε που είδες 20 μέτρα, θες να κάνεις και βιντεοσκοπήσεις. Το πολύ να είναι 7 μέτρα από την άκρη της κάννης … .

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    Έγραψα 20 για να μην δημιουργήσω ψυχολογικά..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #406588

    καθομαστε και ασχολουμαστε με τα οπλα και πιο ειναι το καλυτερο και και και και…………

    ενα εχω να πω οτι κυνηγησα με πολλα οπλα μεχρι και με ενα που ειχε ο πατερας μου δεν θυμαμαι μαρκα με κινητο ουραιο και γεμιστηρα απο κατω λειοκανο ετσι μην μπερδευομαστε 😆 😆 !!και με οσα κυνηγησα εχω μεινει ευχαρηστημενος γιατι το καθενα με χαριζε ξεχωριστες στιγμες!!!τωρα αν με αποδειξει καποιος με στοιχεια οτι μια μπενελι ειναι καλυτερη απο μια bereta η φαμπαρμ  η οτιδηποτε αλλο εγω παω πασο!!!!την μπενελλι την πηρα για την ιστορια λογω μοδας και φινετσας και για τιποτα αλλο και δοξα το θεο με πολυ κακομεταχειρηση με εχει βγει πολυ καλη!!!!

    ΤΟΥΦΕΚΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΣΤΕ!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,221 έως 2,235 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων