BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,206 έως 2,220 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406351

    καλα ρε ‘σεις δεν μπορω να ληψω 10 μερες και το κανατε ριμαδιο το κλαπ??

    καθηστε να τελειωσω με κατι τρεχαματα που εχω και θα σας τακτοποιησω καταληλα!!!! 😉

    κατω τα χερια απο τα BENELLI ρεεεεε!!!!!! 😛 😆


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406355

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    brahamos wrote:
    (Η κουταμαρα οτι τα βenelli δεν σκοτωνουν βγηκε απο την dream team καταστροφης οπλων απο το 2010 και μετα λογω χοντρης κονομας, της ποιας θυματα επεσαν πολλοι. ) Ειπα να μην ασχολιθω με το θεμα αλλα επιδει ειμαι και εγω θυμα της dream team καταστροφης οπλων να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους,εχω και ενα οπλο βελτιωμενο απο την dream team και σας διαβεβαιωνω οτι το οπλο οχι δεν επαθε τιποτα αλλα και οτι δυσκολα θα βρεθει αντιπαλος του.Ωπιος θελει το παραχωρω για δοκιμη.Αυτα για να μην διαστρεβλωνουμε την πραγματικοτιτα,ειναι κριμα να αδικουμαι καποιους επιδη δεν τους γουσταρουμε,τελος…

    Γιατί δεν μας λες λίγα πράγματα παραπάνω; Τι όπλο είναι; Τι βελτίωση έγινε κτλ κτλ κτλ. Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις αλλά έχω ακούσει για πάρα πολλές καταστροφές όπλων από αυτήν την dream team. Όπλα που πειράχτηκαν οι κώνοι και γίναν οι κύλινδροι έξτρα φουλ. Όπλα που πειράχτηκαν οι σκανδάλες και με το πάτημα της μίας έχουμε ομοβρωντίες και πολλά άλλα. Το δικό σου όπλο πως και γλίτωσε την καταστροφή; http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Δηλαδη αμα ερθει ενας και σου πει δωσμου τοοπλο σου να στο κανω μυδραλιο να κρατας ενα ταγμα σε εφοδο θα του το δωσεις ? Αμα τραβαει ο οργανισμος μας την καζουρα τι μου λες τωρα ?

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    Κοίτα τι γράφει ο Brahamos στο μνμ του, κοίτα τι τον ρωτάω εγώ από κάτω και τι γράφεις εσύ….  😯

    Που κολάνε αυτά περί μυδράλιου και ταγμάτων, δεν καταλαβαίνω. Ας περιμένουμε να μας πει, αν θέλει, την προσωπική του εμπειρία από την ομάδα καταστροφής όπλων και μετά αρχίζουμε όλοι μαζί τις ειρωνίες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #406387

    ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΣΕ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΨΑΡΕΥΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ ΤΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΡΙΧΝΑΝ SPORTING ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 ΡΑΙΣΜΕΝΑ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ  ΣΤΟΥΣ  ΚΩΝΟΥΣ ΕΠΙΜΗΚΗΝΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΒΟΛΕΣ ΦΟΥΣΚΟΣΑΝ ΟΙ ΚΑΝΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ SP ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΣΟΦΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΝΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ  😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #406389

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… 😯

    Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν?

    Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406394

    ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΣΟΦΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΝΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ

    Αρκεί τις ρήσεις του σοφού λαού να τις παραδεχόμαστε για όλα τα θέματα. Δεν μπορεί π.χ. να μου επικαλείσαι τον καπνό που βγάζουν τα “τούρκικα” Beretta για να μου αποδείξεις ότι μπορεί να υπάρχει φωτιά και από την άλλη να αγνοείς το ΝΤΟΥΜΑΝΙ που επικρατεί πανελλαδικά για τα Benelli, λέγοντας ότι είναι κατασκεύασμα της dream team.

    To “όπου υπάρχει φωτιά…” ισχύει ή για όλα ή για τίποτα. 😉

    Υ.Γ. Όταν πρωτομπήκα στο Δ, ρώτησα πιτσιρικάς τον καλυβιέρη τι όπλο να πάρω για την επόμενη φορά και μου είπε Beretta. Μπορεί να χει 20 χρόνια να έρθει στην Αθήνα, λέτε να υπήρχε τότε κλίκα στο Σχιστό;   😆

    Καλημέρα σε όλους …   😎

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406427

    diomilesis τι δεν [[[[[[καταλαβαίνεις?]]]]]] Για {{{{{πες}}}}} (…..)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #406478

    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια ,  η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες νεροπιστολωνhttp://youtu.be/iUvNbm_BLUM

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #406484

    Benellara και τα μυαλα στα καγκελα , τα μοναδικα οπλα που σκοτωνουν τα πουλια , η φαση στο 6.35 αφιερωνεται σε ολες τις αλλες εταιριες νεροπιστολωνhttp://youtu.be/iUvNbm_BLUM

    Ναί στο 6.35 φοβερό σκότωμα !!!!!Ιδίως αν λάβεις υπ’όψη σου και τη φοβερή απόσταση που ήταν το πτηνό.

    Από όλο το Βίντεο έχω μείνει ΑΛΛΛΛΑΛΛΛΛΟΣ  μπορώ να σου πώ, από το πού κόβουν τα όπλα τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #406485

    δημητρη καλησπερα ποιο μοντελο εχεις ?

    οι τυποι δεν ξερω μην πυροβολουν και κατω απο το νερο απο την τρελα που εχουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406533

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν? Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους.

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;
    [/quo

    Αγαπητέ φίλε diomilesis θα σου πω ενα παραμυθάκι…μια φορά και έναν καιρό ήτανε ένα group ατόμων στο σκοπευτηριο του σχιστου οι οποίοι είχαν μεγάλο πάθος με τα όπλα και το άθλημα της σκοποβολής,μάλιστα είχαν γίνει θαμώνες στο χώρο.ο χρόνος κυλούσε όμορφα για εκείνους και τους νέους φίλους που γνώριζαν,πετάνε καμία πούλα,τρωγανε,πινανε και γλενταγανε όμως με την πάροδο του χρόνου άρχισαν να βαριουνται και να νοιώθουν ότι κάτι τους έλειπε.Σκεφτηκε τότε ο ένας εξ αυτών “γνώσεις πάνω στα όπλα έχουμε,κονέ υπάρχουν,δε φτιάχνουμε (βελτιωνουμε)και κανένα οπλακι να βγάζουμε κανένα φραγκο;Ωραία ιδέα λέει ο άλλος,αλλά πως θα ξεκινήσουμε;αυτό αστο σε εμένα λέει ο πρώτος.Ο καιρός πέρασε,κορόιδα βρέθηκαν και οι δουλειές πήγαιναν καλά,έλα όμως που υπήρξαν και κάποιοι δυσαρεστημένοι….και φτάσαμε στο σήμερα ωπου αυτοί τα φάγανε κι άλλοι τον ήπιανε!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406540

    diomilesis wrote:

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν? Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους. «Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;
    [/quo Αγαπητέ φίλε diomilesis θα σου πω ενα παραμυθάκι…μια φορά και έναν καιρό ήτανε ένα group ατόμων στο σκοπευτηριο του σχιστου οι οποίοι είχαν μεγάλο πάθος με τα όπλα και το άθλημα της σκοποβολής,μάλιστα είχαν γίνει θαμώνες στο χώρο.ο χρόνος κυλούσε όμορφα για εκείνους και τους νέους φίλους που γνώριζαν,πετάνε καμία πούλα,τρωγανε,πινανε και γλενταγανε όμως με την πάροδο του χρόνου άρχισαν να βαριουνται και να νοιώθουν ότι κάτι τους έλειπε.Σκεφτηκε τότε ο ένας εξ αυτών «γνώσεις πάνω στα όπλα έχουμε,κονέ υπάρχουν,δε φτιάχνουμε (βελτιωνουμε)και κανένα οπλακι να βγάζουμε κανένα φραγκο;Ωραία ιδέα λέει ο άλλος,αλλά πως θα ξεκινήσουμε;αυτό αστο σε εμένα λέει ο πρώτος.Ο καιρός πέρασε,κορόιδα βρέθηκαν και οι δουλειές πήγαιναν καλά,έλα όμως που υπήρξαν και κάποιοι δυσαρεστημένοι….και φτάσαμε στο σήμερα ωπου αυτοί τα φάγανε κι άλλοι τον ήπιανε!!!!

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Βελτιώσεις υπόσχονταν σε όλα τα λειόκανα ή μόνο στα όπλα κάποιας εταιρίας; 😕

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406543

    thor600 wrote:

    diomilesis wrote:

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν? Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους. «Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;
    [/quo Αγαπητέ φίλε diomilesis θα σου πω ενα παραμυθάκι…μια φορά και έναν καιρό ήτανε ένα group ατόμων στο σκοπευτηριο του σχιστου οι οποίοι είχαν μεγάλο πάθος με τα όπλα και το άθλημα της σκοποβολής,μάλιστα είχαν γίνει θαμώνες στο χώρο.ο χρόνος κυλούσε όμορφα για εκείνους και τους νέους φίλους που γνώριζαν,πετάνε καμία πούλα,τρωγανε,πινανε και γλενταγανε όμως με την πάροδο του χρόνου άρχισαν να βαριουνται και να νοιώθουν ότι κάτι τους έλειπε.Σκεφτηκε τότε ο ένας εξ αυτών «γνώσεις πάνω στα όπλα έχουμε,κονέ υπάρχουν,δε φτιάχνουμε (βελτιωνουμε)και κανένα οπλακι να βγάζουμε κανένα φραγκο;Ωραία ιδέα λέει ο άλλος,αλλά πως θα ξεκινήσουμε;αυτό αστο σε εμένα λέει ο πρώτος.Ο καιρός πέρασε,κορόιδα βρέθηκαν και οι δουλειές πήγαιναν καλά,έλα όμως που υπήρξαν και κάποιοι δυσαρεστημένοι….και φτάσαμε στο σήμερα ωπου αυτοί τα φάγανε κι άλλοι τον ήπιανε!!!! Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Βελτιώσεις υπόσχονταν σε όλα τα λειόκανα ή μόνο στα όπλα κάποιας εταιρίας;

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    για ένα benelli Vinci με του οποίου τον κάτοχο γνωριζόμαστε προσωπικά μπορώ να αναφερθώ γιατί αυτό θυμάμαι προς το παρόν…θα επανέλθω με νέο υλικό σύντομα.Μείνετε συντονισμένοι..!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406554

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    thor600 wrote:

    diomilesis wrote:

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν? Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους. «Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;
    [/quo Αγαπητέ φίλε diomilesis θα σου πω ενα παραμυθάκι…μια φορά και έναν καιρό ήτανε ένα group ατόμων στο σκοπευτηριο του σχιστου οι οποίοι είχαν μεγάλο πάθος με τα όπλα και το άθλημα της σκοποβολής,μάλιστα είχαν γίνει θαμώνες στο χώρο.ο χρόνος κυλούσε όμορφα για εκείνους και τους νέους φίλους που γνώριζαν,πετάνε καμία πούλα,τρωγανε,πινανε και γλενταγανε όμως με την πάροδο του χρόνου άρχισαν να βαριουνται και να νοιώθουν ότι κάτι τους έλειπε.Σκεφτηκε τότε ο ένας εξ αυτών «γνώσεις πάνω στα όπλα έχουμε,κονέ υπάρχουν,δε φτιάχνουμε (βελτιωνουμε)και κανένα οπλακι να βγάζουμε κανένα φραγκο;Ωραία ιδέα λέει ο άλλος,αλλά πως θα ξεκινήσουμε;αυτό αστο σε εμένα λέει ο πρώτος.Ο καιρός πέρασε,κορόιδα βρέθηκαν και οι δουλειές πήγαιναν καλά,έλα όμως που υπήρξαν και κάποιοι δυσαρεστημένοι….και φτάσαμε στο σήμερα ωπου αυτοί τα φάγανε κι άλλοι τον ήπιανε!!!! Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Βελτιώσεις υπόσχονταν σε όλα τα λειόκανα ή μόνο στα όπλα κάποιας εταιρίας; http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    για ένα benelli Vinci με του οποίου τον κάτοχο γνωριζόμαστε προσωπικά μπορώ να αναφερθώ γιατί αυτό θυμάμαι προς το παρόν…θα επανέλθω με νέο υλικό σύντομα.Μείνετε συντονισμένοι..!

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Πολύ παραστατικός και διασκεδαστικός ο λόγος σου  🙂 , αν και θα έπρεπε να ξέρεις (αφού ήταν φιλαράκι σου ) την κατάληξη του όπλου  ;-). Περιμένω με αγωνία…

    Από κει και πέρα θα ήθελα να ρωτήσεις τον φίλο σου, αν αυτοί που αναφέρεσαι είχαν τόσο δύναμη ώστε να ξεκινήσουν μια δυσφίμηση εναντίον μιας συγκεκριμένης εταιρίας και αν είχαν τόση δύναμη ώστε να πάρει αυτή η δυσφίμηση τόσο μεγάλες διαστάσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406560

    thor600 wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    thor600 wrote:

    diomilesis wrote:

    Ρε παιδιά είμαστε πολλοί απέξω που δεν καταλαβαίνουμε τι λέτε… Ποιά είναι αυτή η dream team?Είναι οπλουργοί?Είναι σκοπευτές που κάνουν πατέντες σε όπλα?Ονοματεπώνυμο έχουν? Μην μιλάτε με μισόλογα.Εξηγήστε και σε μας που δεν καταλαβαίνουμε .Η κουβέντα είναι δημόσια και πρέπει να γίνεται κατανοητή απ όλους. «Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;
    [/quo Αγαπητέ φίλε diomilesis θα σου πω ενα παραμυθάκι…μια φορά και έναν καιρό ήτανε ένα group ατόμων στο σκοπευτηριο του σχιστου οι οποίοι είχαν μεγάλο πάθος με τα όπλα και το άθλημα της σκοποβολής,μάλιστα είχαν γίνει θαμώνες στο χώρο.ο χρόνος κυλούσε όμορφα για εκείνους και τους νέους φίλους που γνώριζαν,πετάνε καμία πούλα,τρωγανε,πινανε και γλενταγανε όμως με την πάροδο του χρόνου άρχισαν να βαριουνται και να νοιώθουν ότι κάτι τους έλειπε.Σκεφτηκε τότε ο ένας εξ αυτών «γνώσεις πάνω στα όπλα έχουμε,κονέ υπάρχουν,δε φτιάχνουμε (βελτιωνουμε)και κανένα οπλακι να βγάζουμε κανένα φραγκο;Ωραία ιδέα λέει ο άλλος,αλλά πως θα ξεκινήσουμε;αυτό αστο σε εμένα λέει ο πρώτος.Ο καιρός πέρασε,κορόιδα βρέθηκαν και οι δουλειές πήγαιναν καλά,έλα όμως που υπήρξαν και κάποιοι δυσαρεστημένοι….και φτάσαμε στο σήμερα ωπου αυτοί τα φάγανε κι άλλοι τον ήπιανε!!!! Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Βελτιώσεις υπόσχονταν σε όλα τα λειόκανα ή μόνο στα όπλα κάποιας εταιρίας; http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    για ένα benelli Vinci με του οποίου τον κάτοχο γνωριζόμαστε προσωπικά μπορώ να αναφερθώ γιατί αυτό θυμάμαι προς το παρόν…θα επανέλθω με νέο υλικό σύντομα.Μείνετε συντονισμένοι..! Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Πολύ παραστατικός και διασκεδαστικός ο λόγος σου , αν και θα έπρεπε να ξέρεις (αφού ήταν φιλαράκι σου ) την κατάληξη του όπλου . Περιμένω με αγωνία… Από κει και πέρα θα ήθελα να ρωτήσεις τον φίλο σου, αν αυτοί που αναφέρεσαι είχαν τόσο δύναμη ώστε να ξεκινήσουν μια δυσφίμηση εναντίον μιας συγκεκριμένης εταιρίας και αν είχαν τόση δύναμη ώστε να πάρει αυτή η δυσφίμηση τόσο μεγάλες διαστάσεις.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Ολα όσα είπα τα έμαθα κατόπιν εορτης(αφού έπαθε ο φίλος μου την ζημιά).

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406561

    Ολα όσα είπα τα έμαθα κατόπιν εορτης(αφού έπαθε ο φίλος μου την ζημιά).

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    Πολύ άσχημο αυτό φίλε μου, να πηγαίνει κάποιος ένα καινούριο όπλο και να του το χαλάνε. Θα πεις τι ζημιά έπαθε το όπλο ή είναι κρυφό;  😕

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,206 έως 2,220 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων