ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,811 έως 12,825 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #470703

    Μπράβο maniakos όμορφα μας ταξιδεύεις με τις φωτό σου!!Και σε όλους μπράβο που ήσασταν στο ραντεβού σας πιστοί, όπως έγραψε κάποιο καλόπαιδο,να έχετε υγεία και οι συναντήσεις θα παιχτούν !Υπομονή κι επιμονή και καλές χελώνες!! :good:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #470729

    Το λοιπόν, τώρα που έπεσαν τα φύλλα κι έχουμε καλύτερη ορατότητα, την κοπάνισαν οι κυρίες από τα μέρη μου…. 😥

    Αλλά λεβέντες μου ΧΟΡΤΑΙΝΩ εικόνες…… ΑΠΟΛΑΥΣΗ :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #470737

    Μην προβληματίζεσαι ΜΑΡΙΕ,θα έρθουν άλλες περισσότερες. :good:

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #470761

    καλησπερα και απο μενα , αρκετα πουλια εδω στο νησι εδω και 4 μερες ολοι σηκωνουν πουλια αλλα μονο στα ψιλα 800-1000 μετρα , εγω κυριακη μπορεσα να παω σε 2,30 ωρες σηκωσα 5 διαφορετικα πουλια σε ανοιχτα μεροι αν και ευκολα πουλια και πολυ ωρα στην φερμα 2 μπορεσα και κρατησα και μια που πηρε σκαγια αλλα εφυγε και επεσε σε 300 μετρα μακρια και ουτε ασχοληθηκα μαζι της, σημερα 2 φιλοι σηκωσαν 6 και πηραν τα 4 και παλι ψιλα ομως

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #470764

    καλησπερα και απο μενα , αρκετα πουλια εδω στο νησι εδω και 4 μερες ολοι σηκωνουν πουλια αλλα μονο στα ψιλα 800-1000 μετρα , εγω κυριακη μπορεσα να παω σε 2,30 ωρες σηκωσα 5 διαφορετικα πουλια σε ανοιχτα μεροι αν και ευκολα πουλια και πολυ ωρα στην φερμα 2 μπορεσα και κρατησα και μια που πηρε σκαγια αλλα εφυγε και επεσε σε 300 μετρα μακρια και ουτε ασχοληθηκα μαζι της, σημερα 2 φιλοι σηκωσαν 6 και πηραν τα 4 και παλι ψιλα ομως
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Μπράβο ρε φίλε! Εγώ αυτό το Σ/Κ δεν μπόρεσα να πάω… Μπήκαν πουλάκια ε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #470773

    το σαββατο 12 σηκωματα πιθανως 7-8 πουλια τα οποια μας φευγαν πολυ μακρυα, δεν καναμε μπαμ!!!! Ολα αυτα στην οξυα…
    Σημερα πηγα σε μερος που χτες κανα πολλα σηκωματα και πηραν και πουλια. Απο της 7:30 εως και της 4 δε πηρα ουτε ντορο! Τα σκυλια δε σταματησαν πουθενα. Πρωτη φορα που στραβωσα τοσο πολυ, 8,5 ωρες κυνηγι, αλλαξα 5 ποστα τιποτα…

    Τι διαολο εγιναν τα πουλια?!?!?!?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #470775

    Τα φαγανε ο ΜΑΝΙΑΚΟΣ με το ΒΙΚ χαχαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Βασιλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #470786

    Τα φαγανε ο ΜΑΝΙΑΚΟΣ με το ΒΙΚ χαχαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Βασιλης

    ρε μπιλ δεν παιζεσαι, χαχαχ :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #470787

    Γεια σας παρεουλα, σημερα 5 ωρο κυνηγι βρηκα 5 με 6 πουλακια μονο ενα καταφερα να παρω… οι αλλες οι κυριες κοταριζανε κ με ξεποδαριαζανε,θα της αφησω να ηρεμησουνε κ θα τις ξανα επισκεφτω μολις αλλαξει ο καιρος,μιας κ το κοτετσακι ειναι πριβε….

    Σημερα πηγα κ πηρα το καινουργιο αρβυλο μου….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #470790

    Τι διαολο εγιναν τα πουλια?!?!?!?

    Φιλε gkiaouris ετσι την πατησα και εγω χθες αστα να πανε,το μονο που θα σου πω ειναι οτι αυτη την προταση θα την πεις πολλες φορες φετος,προς το παρον αρχισε να γυριζει ο τροχος
    απλα οπου κατση η μπιλια ειναι το θεμα,απο εκει που περασανε και πιασανε θα ξανακατσουνε παντος σιγουρα,τωρα το θεμα ειναι να εισαι εσυ εκει οταν θα ειναι και αυτες

    Μπραβο ρε βικτωρα τραβα που γυριζει ο τροχος,μανιακ με γεια τα μποτακια
    και μια μπεκατσα καλη ειναι φιλε,ξερεις σαν και αυτο που λεμε…ενα και καλο χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #470793

    (@gianniscorfu)Γιάννη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, μου άρεσε που εχετε αφήσει 1 πουλί και έτσι κάνετε εκπαιδευτικό στα σκυλάκια σας, χρειάζεται αυτοσυγκράτιση και ωριμότητα για να πετύχετε κάτι τέτοιο,
    Βίκτωρα είχα καιρό να σε δω και ανησύχησα λέω αυτός η έχει πέσει με τα μούτρα στο κυνήγι η δεν έχει τίποτα για αυτό δεν γράφει ωραίος με τα αποτελέσματα σου

    Μανιακέ βάλε μια υπογραφή με το μικρό σου όνομα (σόρυ δεν το θυμάμαι) γιατί αλλιώς θα σε λέω μπεκατσοκίλερ χαχα, μεγια τα καινούργια μποτάκια, πόσο κόστισαν άμα επιτρέπεται και ποια είναι;
    Οι τελευταίες ανήσυχες μπεκάτσες σε έλατο ήταν η κλαρί;

    Ηλία μην το βάζεις κάτω αφού το ξέρεις έτσι είναι το κυνήγι, όπου ναναι θα ρθει η σειρά σου να το γλεντήσεις!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #470832

    Καλημέρα στην μπεκατσοπαρέα!Από έγκυρες πληροφορίες στη Ζάκυνθο την Κυριακή φίλος έκανε 12 σηκώματα παίδες με 8 στο χέρι! :wacko: :wacko: :wacko: 😥 😥 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #470834

    Kαλημερα σας,εκανα την βολτα μου σημερα στο κοτετσακι διπλα απο το σπιτι μου,και οπως σας ειχα γραψει τελικα εδβω βαρεσα την πρωτη για φετος,,πολυ ωραια φαση με το πουλι φερμαριστο σε μια ακρουλα του πυκνου,βρηκαμε και αλλη μια αγαπουλα που ειναι εδω δυο βδομαδες αλλα οπως ειπα θα αγαπηθουμε με αυτη την κοπελα,πολυ εξυπνο πουλι,φευγει με τους υποηχους και μονο,η μπεκατσα να ξερετε οτι ακουη κουφια κλανια απο 40 μετρα χα χα,εχει αυτι ελεφαντα και ακουη υποηχους σε χερτζ που ο ανθρωπος δεν μπορη να ακουση
    για αυτο πολυ πριν πας εσυ την εχει κανη,ακομα και αν πας χωρις καμπανακι σκετος

    τελος καλο ολα καλα,το χαρηκα γιατι ηταν η πρωτη μπεκατσα του σκυλου,και ετυχος καταφερα να την παρω,γιατι πιστεψτε με εκει μεσα παιδια ειναι πολυ δυσκολες οι τουφεκιες
    εχω και βιντεακι θα το βαλω,αλλα με την τεχνολογια δεν ειμαι και εξπερ χα χα
    τωρα εχει καφεδακι με την πρωτη μπεκατσα για παρεα χα χα,μιλαμε για ερωτα μαγκες οχι αστεια,μεγαλη καψουρα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #470837

    Μπράβο στον μανιακό και στον Ηλία. Ηλία καταλαβαίνω την χαρά σου φίλε γιατί περιμένω πως και πως να το ζήσω και εγώ αυτό για φέτος. Μανιακέ καλοφόρετα με υγεία και εύχομαι κάθε 10 μέτρα που θα κάνεις με τα άρβυλα και μια μπεκάτσα! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #470847

    Μπράβο Μανιακέ για την ακόμα 1 επιτυχία σου και καλές περπατησιές με το νέο εργαλείο!!
    Ηλία καλή αρχή ρε παλικάρι και καλή συνέχεια σε όλους!! :good: :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,811 έως 12,825 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων