ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,246 έως 13,260 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #473531

    εμείς πάντως δεν βαριόμαστε να διαβάζουμε χαχα

    Γιάννη Κερκυραίε πως τα πάει το σκυλάκι σου;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #473537

    Μαικ κατι εκανα παλι φιλε,χαχαχαχα…. αν κ εφυγα κατευθειαν απο την δουλεια το πρωι κοματια….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #473538

    Λάμπρο υπομονή και επιμονή φιλαράκο εσύ το ΄πες χαχα
    και τώρα ξεκούραση και χαλάρωμα από μια γεμάτη κυνηγετικά μέρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #473540

    Καλησπερα μπεκατσοπαρεα. Μπραβο στους φιλους για τις επιτυχιες αλλα και σε οσους προσπαθησαν αλλα δεν την χαιδεψαν. Σημερα με τον κουμπαρο μου επιλεξαμε να παμε στον καμπο σε ενα τοπο με αραιο πυκνο και ανοιγματα λογο του οτι το πρωι εβρεχε και τελικα δικαιωθηκαμε ή μάλλον,οι βασίλισσες μας δικαίωσαν για την επιλογή μας. Σηκωσαμε 4 πουλια,τουφεκισαμε τις δυο (ο κουμπαρος μου) και ηρθαν μαζί μας. Οι αλλες δυο δεν μας εδωσαν την ευκαιρια. Ολα τα πουλια ηταν στις ακρες και δεχτηκαν τα σκυλια αλλες λιγότερο αλλες περισσότερο. Εδαμε καποιες ωραιες συνεργασιες απο την επανιελα του κουμπαρου με την ποιντερινα μου,αν ειχα το κινητο μαζι θα ειχα μια ωραια φωτο, σε φερμα με συναινεση,που θα παει καποια στιγμη θα παρω την καμερα. Το ξημέρωμα που καθησαμε να δουμε πίνοντας καφέ,είδαμε 3 πουλιά. Απο αυτα δεν βρήκαμε κανένα,οσα βρήκαμε ήταν στην απέναντι κατεύθυνση. Καλη συνεχεια σε ολους.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #473542

    εμείς πάντως δεν βαριόμαστε να διαβάζουμε χαχα

    Γιάννη Κερκυραίε πως τα πάει το σκυλάκι σου;

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    καλησπέρα Μιχαλη,υπομονη φιλε,ερχεται λενε τέλος του μηνα παγωνιες. Αυριο θα ξεκινησω τη θεραπεια με χαπι και ενεσεις και ο Θεος βοηθος να μην εχουμε τιποτα παρενεργειες απο τα φαρμακα Μιχαλη. Σ’ευχαριστω για το ενδιαφερον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #473545

    Μαικ κατι εκανα παλι φιλε,χαχαχαχα…. αν κ εφυγα κατευθειαν απο την δουλεια το πρωι κοματια….

    Λαμπρο φιλε,κοματια ξεκοματια,τις κανεις τις κηδειες,ειλικρινά φιλε καποιες φορες θαυμαζω τις αντοχες σου!!!!!! αλλα τι λεω αφου εισαι “Μανιακος”. Να’σαι καλα φιλε να εχεις αντοχες.
    Βασιλη,υπομονη και επιμονη,ο Γενάρης θα φερει πουλια πιστευω γιατι θα φερει και το χειμωνα απ’οτι διαβαζω και τοτε θα γυρίσει ο τροχός!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #473552

    Kαλημερουδια ρε μπεκατσοπαιδα,,μπραβο σε ολους για τις εξοδους σας και τους κοπου σας
    λαπμρο σε βλεπω να αρχιζεις να τις παστωνεις σε λιγο τις μπεκατσες χα χα βαρα στο ψαχνο
    γιαννη περαστικα στο σκυλακι σου,η αγαπη σου ειναι το καλητερο φαρμακο φιλε
    μιχαλακι πας ρε καραμητρο στην βιωτια και σηκωνεις τον γκιωνη,και δεν περνεις τηλεφωνο τον φιλο σου, 5 πουλια εχω εδω και τα αφηνω για να παιζει μπαλα το σκυλακι,
    ελα εδω να βαρεσουμε καμια γιατι τις εχει κανει καμια 100αρια σηκωματα
    και ελειξε ο χρονος τους χα χα. μαγκες καλα να περνατε εγω παω για κλαδεμα,αυριο μπορη να κανω καμια διακοπη γιατι θελω να βγω καμια βολτα,εχω να χουφτωσω καιρο και διακρινω μια ανισορροπια μεσα μου χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #473553

    ααα μολις βγηκα εξω αλλαξα γνωμη παιδια,παμε για μπεκατσα σημερα,εχει βορειαδακι
    το βραδυ ειχε ξαστερια,και ειναι η μονη μερα που θα εχει κρυο ολη την μερα
    οποτε φυγαμε για κανα πα πα παπ,να βγει και το σκυλακι λιγο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #473558

    Καλημέρα στην μπεκατσοπαρέα!Σε χθεσινό κυνήγι στην Αρκαδία σε γνωστά μέρη που τις προηγούμενες φορές μας έδωσαν τη χαρά με τις βασίλισσες μετά απο 5 ώρες ψάξιμο και αλλαγή μέρους κάτι ψευτοφέρμες και δύο κουτσουλιές!Τα πουλιά πρέπει να μετακινηθήκανε! 🙁 🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #473573

    Πιπιλα μαγκες,3 ωρες σε κοτετσια με μια αλλαγη μερους ουτε μυρωδια,και σε πουλια που τα ηξερα,και με δυο φιλους που μιλησα ουτε που την ειδανε σημερα,και μεχρι το σαββατο βρησκανε,τα πουλια την κανανε με ελαφρα μια βραδια με ξαστερια χο χο πολυ φοβαμε μην εχουμε τα περσυνα,που τετοια εποχη φυγανε τα πουλια και δεν ξαναρθανε
    οποτε θα κανω μια ευχη

    κυριε αγιε βασιλη μας φερτε καμια σκολοπακιδα κατα δω
    μην ερθω λαπωνια και τουφεκαω ταρανδους χο χο χο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #473574

    Πιπιλα μαγκες,3 ωρες σε κοτετσια με μια αλλαγη μερους ουτε μυρωδια,και σε πουλια που τα ηξερα,και με δυο φιλους που μιλησα ουτε που την ειδανε σημερα,και μεχρι το σαββατο βρησκανε,τα πουλια την κανανε με ελαφρα μια βραδια με ξαστερια χο χο πολυ φοβαμε μην εχουμε τα περσυνα,που τετοια εποχη φυγανε τα πουλια και δεν ξαναρθανε
    οποτε θα κανω μια ευχη

    κυριε αγιε βασιλη μας φερτε καμια σκολοπακιδα κατα δω
    μην ερθω λαπωνια και τουφεκαω ταρανδους χο χο χο

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Λιακο ακουσα την ευχη σου που τις θες φιλαρακι? :yahoo:

    [/url]
    jpg images[/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473583

    Καλησπερα παρεα. Μπραβο Βικτωρα,παντα τετοια. Εχω να κανω μια προταση στον Λαμπρο και τον Βικτωρα: ανταλασω διακοπες στην Κερκυρα το καλοκαιρι με μπεκατσοδιακοπες τωρα στα μερη τους χαχαχα. Να’σται καλα παιδια.

    οποτε γουσταρεις φιλε μπορεις να ερθεις και χωρις ανταλλαγες :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473584

    Μπράβο σε όλους
    Στέφανε άντε να σε βλέπουμε ποιο συχνά χαχα
    Μάριε σήμερα φίλε έγραψες και στο βουνό αλλά και στην περιγραφή εδώ μέσα!
    (Αυτοί ο Ηλίας και ο Βίκτορας που χάθηκαν;)
    Λάμπρο δεν σε πήρα τφ σήμερα για να δω πως θα τα πας χαχα

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    φιλε μιχαλη δες τα γραφομενα μου και τις φωτο το σαβαττο…. :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473587

    χθεσινο 3 ωρο αν και ξεκινησε οπως συνηθως φετος, το πρωτο 10 λεπτο βρηακνε τα σκυλια μου μια κυρια ζωηρουλα που περπατουσε πολυ αλλα την μπλοκαρε καλα η μικρη και την πηραμε το υπολοιπο αν και με πηγε φιλος σε μερος πολυ καλο που ειχα πολλα χρονια να παω και πολλα υποσχομενο δεν βρηκαμε ουτε μυρωδια, την ταταρτη τωρα παλι καλη συνεχεις σε ολους σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #473589

    Μανο ξερει αυτος που να τις αφησει φιλε,αρκη να τις φερει χα χα
    γεια σου ρε βικτωρα με τα ποιντερ,,δε εχω ξεχασει φιλε για αυτο που λεγαμε B-)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,246 έως 13,260 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων