DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,941 έως 5,955 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #437604

    Ειπα να αφησω τα μικρα και να παω για κανενα μεγαλο χτες.το πρωτο για φετος με ακολουθισε σπητι.


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #437613

    Το παπι οπως και να το κανουμε ειναι αλλο θηραμα…!!!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #437650

    Να σου και τα παλλάζια (πιτσουνια).!Μπραβο billis79.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    alex 1912 στις #437805

    Τα ίδια με το αεροδρόμιο Καβάλας έγινε και στα γειτονικά βαλτοτόπια της Ξάνθης. Πολύ παρανομία. Έλεγχος μηδέν. Ένας μάλιστα διπλανός συνάδελφος την ώρα που έψαχνα ένα χτυπημένο θήραμα και από “φιλότιμο” προσπαθούσε να με κατευθύνει για να το βρω, μου εκμηστηρεύτηκε ότι χτύπησε 4 το απόγευμα του Σαββάτου και δεν βρήκε κανένα. Τα λόγια είναι περριτά. Τίποτα δεν είναι τυχαίο που είμαστε σ΄αυτή την κατάσταση σαν χώρα. Δεν μας φταίνε οι άλλοι. Παρόλα αυτά εύχομαι καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους του νόμιμους συνηδητοποιημένους συναδέλφους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #437806

    δεν ηξερα που να το γραψω και σας το αναφερω εδω….

    Στην εφημερίδα ΚΥΝΕΓΙΤΙΚΑ ΝΕΑ που κυκλοφόρησε εχτες 18/09/2013, αναφέρετε πως δόθηκε αμνηστία για την λαθροθηρία με υπουργική απόφαση, για αυτούς που εκκρεμούσαν δίκες από της 31/08/2013 και πριν.

    Ο λόγος είναι η αποσυμφόρηση των δικαστηρίων, μιας και εκκρεμούν υποθέσεις πολύ πιο σοβαρές.

    https://www.facebook.com/KynegiStenBorioEllada?ref=hl

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #437808

    δεν ηξερα που να το γραψω και σας το αναφερω εδω….

    Στην εφημερίδα ΚΥΝΕΓΙΤΙΚΑ ΝΕΑ που κυκλοφόρησε εχτες 18/09/2013, αναφέρετε πως δόθηκε αμνηστία για την λαθροθηρία με υπουργική απόφαση, για αυτούς που εκκρεμούσαν δίκες από της 31/08/2013 και πριν.

    Ο λόγος είναι η αποσυμφόρηση των δικαστηρίων, μιας και εκκρεμούν υποθέσεις πολύ πιο σοβαρές.

    https://www.facebook.com/KynegiStenBorioEllada?ref=hl

    Πρωτη φορα ειναι,εχει ξαναγινει αυτο,,το μονο που χανουν οι λαθροθηρες ειναι το οπλο τους
    αντε και κανενα σαραβαλο,,και μετα ξανακανουν τα ιδια,φετος θα ξεφυγουν τα πραματα γενικος
    μπραβο σε ολα τα παιδια που το ματωσαν,καλη συνεχεια σε ολους σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #437817

    δεν ηξερα που να το γραψω και σας το αναφερω εδω….

    Στην εφημερίδα ΚΥΝΕΓΙΤΙΚΑ ΝΕΑ που κυκλοφόρησε εχτες 18/09/2013, αναφέρετε πως δόθηκε αμνηστία για την λαθροθηρία με υπουργική απόφαση, για αυτούς που εκκρεμούσαν δίκες από της 31/08/2013 και πριν.

    Ο λόγος είναι η αποσυμφόρηση των δικαστηρίων, μιας και εκκρεμούν υποθέσεις πολύ πιο σοβαρές.

    https://www.facebook.com/KynegiStenBorioEllada?ref=hl

    [/quote

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #437818

    Δυστυχως η παρανομια μενει ατιμωρητη σε ολους τους τομεις στην χωρα μας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #437820

    μετα απο ενα καλο απογευματινο
    μαυρα πιστολια και ζιζελ μαζι………..
    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #437835

    Να ρε φιλε Τζο αυτα μου κανεις και που να στειλω εγω το ενα που πηρα σημερα? Ντρεπομαι… Εχετε ξεκινησει πολυ δυναμικα και η Ζιζελ πρεπει να ειναι αστερι… 😉
    Ενα μου βγηκε αρκετα μακρια σημερα εκει που περιμενα για κανα τρυγονι και δεν μπορεσα να αντισταθω… 🙂
    Αντε να αρχισει να βρεχει…

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #437839

    δεν ηξερα που να το γραψω και σας το αναφερω εδω….

    Στην εφημερίδα ΚΥΝΕΓΙΤΙΚΑ ΝΕΑ που κυκλοφόρησε εχτες 18/09/2013, αναφέρετε πως δόθηκε αμνηστία για την λαθροθηρία με υπουργική απόφαση, για αυτούς που εκκρεμούσαν δίκες από της 31/08/2013 και πριν.

    Ο λόγος είναι η αποσυμφόρηση των δικαστηρίων, μιας και εκκρεμούν υποθέσεις πολύ πιο σοβαρές.

    https://www.facebook.com/KynegiStenBorioEllada?ref=hl

    Αυτο δεν εχει να κανει ειδικα με την λαθροθηρια αλλα γενικα με πλημμεληματα που προβλεπουν τιμωρια κατω των εξι μηνων.

    Μπραβο στα μαυρα τα πιστολια αλλα και τους αλλους που συνεχιζετε να τα ροκανιζετε κανονικα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #437930

    για μια ακομη φορα τα μαυρα πιστολια καναν καλη δουλεια
    αλλα το πιο δυσκολο εργο το εχει το κοριτσι μας ειναι αστερι
    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #437941

    για μια ακομη φορα τα μαυρα πιστολια καναν καλη δουλεια<br>
    αλλα το πιο δυσκολο εργο το εχει το κοριτσι μας ειναι αστερι<br>
    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια τα μαυρα πιστολια εεεεε φτανει πια με τα μαυρα πιστολια….. καντα camo να αλλαξουμε λιγο παραστασεις….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    HUNTERPATRA στις #437946

    Ναι για το αεροδρόμιο μιλώ Εγώ φίλε μου κυνηγώ τον τόπο εδώ και 26 χρόνια.<br>
    Το μόνο που θα σου πω είναι πως η θηροφυλακη είναι για το ανάχωμα σιγά μην μπουν μέσα.<br>
    Αυτοί που ήταν στο πίσω νησί (το μεγάλο) τους ξέρω. Χρόνια κυνηγανε εκεί. Και το ερώτημα είναι… έχουν άδεια? Μπορούν να βγάλουν?

    Εγώ την είδα την δουλειά. Και πήγα και έκατσα ανάμεσα σε αυτούς και την γλώσσα του σφαγείου.

    Στην γλώσσα επάνω, είδες τι έγινε? Γιαυτο χαλιέμαι πάντα την πρώτη μέρα. Εμείς κάναμε 16 πουλιά όλοι μαζί. Όλα με το στανιό.

    Εσύ τι νομίζεις? Πως αν πάρεις τηλ την θηροφυλακη, θα μπει μέσα?

    γεια σας παιδια.. ειαμι καινουργιος εδω μεσα και με αφορμη οτι μιλατε για τα αγαπημενα μου παπακια και για την λαθροθυρια βρηκα αφορμη να γραψω και εγω λιγα λογια…Παντου τα ιδια!!!!!! και εδω κατω την κυριακη στο νοιγμα ολοι οι δολοφονοι και οι ασχετοι μαζευτηκαν στην λιμνη..οτι πετουσε το τουφεκαγαν δεν τους ενοιζε..και δεν μιλω για τους ντοπιους οι οποιοι ειναι παντα μεσα στο απαγορευμενο και δεν γλιτωνει τιποτα…. οντως η θυροφυλακη κανει ελεγχους …μονο στα αναχωματα και στον δρομο οπως ειπατε γιατι φοβουντε να μπουν μεσα η ειναι και αυτοι οι ιδιοι μεσα και κυνηγουν…αυτα ηθελα να πω και νομιζω πως θα συμφωνησετε…. καλες εξορμησεις ευχομαι σε ολους και προσοχη μεαλη για λιγοτερα θυματα σε συναδελφους κυνηγους!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #437950

    γεια σας παιδια.. ειαμι καινουργιος εδω μεσα και με αφορμη οτι μιλατε για τα αγαπημενα μου παπακια και για την λαθροθυρια βρηκα αφορμη να γραψω και εγω λιγα λογια…Παντου τα ιδια!!!!!! και εδω κατω την κυριακη στο νοιγμα ολοι οι δολοφονοι και οι ασχετοι μαζευτηκαν στην λιμνη..οτι πετουσε το τουφεκαγαν δεν τους ενοιζε..και δεν μιλω για τους ντοπιους οι οποιοι ειναι παντα μεσα στο απαγορευμενο και δεν γλιτωνει τιποτα…. οντως η θυροφυλακη κανει ελεγχους …μονο στα αναχωματα και στον δρομο οπως ειπατε γιατι φοβουντε να μπουν μεσα η ειναι και αυτοι οι ιδιοι μεσα και κυνηγουν…αυτα ηθελα να πω και νομιζω πως θα συμφωνησετε…. καλες εξορμησεις ευχομαι σε ολους και προσοχη μεαλη για λιγοτερα θυματα σε συναδελφους κυνηγους!!

    Μηπως λες στο Μεσολογγι?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,941 έως 5,955 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων