Αγορα καινουργιου οπλου benelli-winchester.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 121 έως 126 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #228687

    ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ… ;) ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ… :lol:
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ Κ ΤΟ ΜΙΣΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ… :lol: :P ;) :lol: ΧΑΧΑΧΑ…

    θα παμε δε θα παμε για καφε με τις γυναικες…κατσε να αρχισω να κελαηδαω για τα γραφομενα………..παλι καλα καλοκαιριασε θα της πω τη δικιας σου να φοραει σαμπο να ναι καπως βαρυ…… :P :D :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #228504

    καλοτουφεκο φιλε κ σκατα στο οπλο σου ευχομαι αλλα να ξερεις αυτες οι παλιο μπενελι ΔΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝΝΝΝΝΝ/……παρτε το χαμπαρι……………. :lol: :P ;)

    Σκατα στο οπλο σου σου :P ;;;; Την τουτο παλι; Πρωτη φορα μου δινουν τετοια ευχη! Οπως και να εχει ομως καλοδεχουμενη! :D Ελπιζω μονο να μην ανακαλυψω απο προτο χερι οτι οι μπενελλι δεν σκοτωνουν και φαω σκατα στα μουτρα μου τελικα :D

    Ευχαριστω παντως παιδια να ειστε ολοι καλα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #228429

    αμα σου πω καλα κυνηγια συνηθψς θα πανε ολα σκατα ….οποτε σκατα στο οπλο σου για να πανε καλα …..με πιασες?? ;)

    κοιτα αντικειμενικα οι μπενελι δε σκοτωνουν…..ενω οι remington πχ εξαερωνουν….αυτο το χει πει μπενελακιας…… :lol: :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    52
    nikos2341 στις #227910

    αμα σου πω καλα κυνηγια συνηθψς θα πανε ολα σκατα ….οποτε σκατα στο οπλο σου για να πανε καλα …..με πιασες?? :)

    κοιτα αντικειμενικα οι μπενελι δε σκοτωνουν…..ενω οι remington πχ εξαερωνουν….αυτο το χει πει μπενελακιας…… B) :D

    Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα τετοια ευχη. Παρ'ολα αυτα ειναι δεκτη :D Ευχαριστω, να εισαι παντα καλα!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    skb 605 στις #203901

    benneli να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    tsilosntoulis στις #211804

    και εγω εχω την super sport  κυνηγαω λαγο τρυγωνι φασσα και καμια τσιχλα αλλα το κυνηγι μου ειναι κυριως λαγο και φασσα.το οπλο ειναι απιστευτο και μου εβγαλε φοβερες ντουφεκιες κατανομες απιστευτες και ακαριααια σκοτωματα σε οριακες αποστασεις.για φασσα δουλευω ΔΥ 38 γρ.6 και lamro biturbo 6 ,για λαγο remington magnum nitro 4 kai remington magnum dublex 4×6 και τα ιδια σε semi τις ζεστες μερες.και για τρυγονι ΔΥ 32γρ 8 και 3Α 33γρ 7.ολα με ** και *** τσοκ το οπλο ειναι 71Cm και 18,4.αυτος που γραφει παραπανω για τσιχλα για τραυματισμους σε λαγους κτλ τι να πω προφανως να σημαδευε στο γαμο του καραγκιοζη.η εβαζε φυσιγγια τις γειτονιας.και μπορω να κανω συγκριση γιατι στην συλλογη μου εχω και μια remington 1100 magnumm την οποια κυνηγησα κοντα στα 15χρονια,skb καραμπινα και ενα δικανο super poze breda.Οντως σε διατρησεις υπερεχει λιγο η remington αλλα σε κατανομες και συγκεντρωσεις καμια σχεση μερα με την νυχτα…τα συμπερασματα δικα σας.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 121 έως 126 (από 126 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων