ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 1,823 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #232671

    Βεργή, Λεβέντη και Οικολόγους δεν έχω δει ακόμα κι ανησυχώ :blink: :blink:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    185
    gastone στις #232670

    Ναι θα δεις . :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #232669

    [b][size=3]Βεργή, Λεβέντη και Οικολόγους δεν έχω δει ακόμα κι ανησυχώ :blink: :blink: [/size][/b]

    δεν εβαζες και τους τυρρανοκτονους????? :o :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    panos vouno στις #201868

    τον ερειξα και εγω!
    αντε να δουμε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #232668

    δεν εβαζες και τους τυρρανοκτονους????? :blink: :blink:


    Αυτούς με χάλασε που δεν έβαλα αλλά δεν τους χωράει ….. θέλανε δικιά τους σελίδα :o

    "Ανεξάρτητη Ανανεωτική Αριστερά, Ανανεωτική Δεξιά, Ανανεωτικό ΠΑΣΟΚ, Ανανεωτική Νέα Δημοκρατία, Όχι στον Πόλεμο, Κόμμα Επιχείρηση Χαρίζω Οικόπεδα, Χαρίζω Χρέη, Σώζω Ζωές, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα Ελλάδος"

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    panos vouno στις #232667

    [b][size=3]
    Αυτούς με χάλασε που δεν έβαλα αλλά δεν τους χωράει ….. θέλανε δικιά τους σελίδα :blink:

    "Ανεξάρτητη Ανανεωτική Αριστερά, Ανανεωτική Δεξιά, Ανανεωτικό ΠΑΣΟΚ, Ανανεωτική Νέα Δημοκρατία, Όχι στον Πόλεμο, Κόμμα Επιχείρηση Χαρίζω Οικόπεδα, Χαρίζω Χρέη, Σώζω Ζωές, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα Ελλάδος"[/size][/b]

    τι ειναι ολα αυτα ρε κωστα????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #232665

    τι ειναι ολα αυτα ρε κωστα????


    Στο βάζω ολόκληρο το όνομα όπως είναι στο διαδύκτιο για να μην σε μπερδεύω :blink:

    Ανεξάρτητη Ανανεωτική Αριστερά, Ανανεωτική Δεξιά, Ανανεωτικό ΠΑΣΟΚ, Ανανεωτική Νέα Δημοκρατία, Όχι στον Πόλεμο, Κόμμα Επιχείρηση Χαρίζω Οικόπεδα, Χαρίζω Χρέη, Σώζω Ζωές, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα Ελλάδος (ΠΑ.Ε.Κ.Ε.) (Μ. Τζαλαζίδης).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #232663

    Εγω πάντως ψηφισα, αντε ριχτε και οι υπολοιποι να δούμε τη δική μας δημοσκόπηση :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #201869

    Καλημέρα ……. ΤΟ κάρφωσα τον ψήφο και μάλιστα με τρελα έτσι για να αρχίσουμε να ζεσταινόμαστε σιγα σιγα …άντε να βλέπω τα βολεμένα κομματόσκυλα του φόρουμ να ψηφίζουν άντε μπράβο η ζωή δεν είναι μονο κάννες τσοκ μπαρούτες και αν έχει τρυγόνια για να πάμε τον Αύγουστο και μην διανοηθεί κανένας γνωστός άγνωστος να πει εδώ είναι κυνηγητικό φόρουμ και αηδίες για τι σε λίγο Αγαπητοί φίλοι όχι ρεύμα δεν θα έχουμε αλλα ούτε μαντήλι για να κλάψουμε. [/size][/color]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #232660

    ψήφισα κι εγώ :blink:
    όχι στα λαμόγια :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #232653

    Άντε ρε παιδιά!

    Υπάρχουν 14.181 εγγεγραμμένα μέλη στην online κοινότητα του e-artemis κι έχουμε ψηφήσει μόνο οι 23 ??? :o

    Ρίχτε την ψήφο σας ελεύθερα σε αυτούς που πιστεύεται ότι σας αντιπροσωπεύουν μαζί με ένα έστω και κενό πόστ για να δούμε πόσοι τελικά συμμετέχουμε έστω και σαν αναγνώστες των θεμάτων του FORUM :blink:

    ΥΓ1

    Αν ήταν για καμιά άλλη δημοσκόπηση του στιλ "ποιός θα μήνει ή θα φύγει" ή "ποιός είναι ο καλήτερος" θα πετάγατε τη σκούφια σας :blink:

    ΥΓ2

    Μη φοβάσται ρεεεεε!!!!
    ΚΑΝΕΝΑΣ δεν βλέπει την επιλογή σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #201878

    Τον έριξα κι εγώ.
    ΟΧΙ στα λαμόγια που μας κατέστρεψαν. Και επειδή πιστεύω ότι τίποτα δεν έχει κριθεί. Και ας θέλουν να μας πείσουν ότι τα μνημόνια είναι μονόδρομος – είναι ο μόνος δρόμος που βολεύει τους λίγους και καταστρέφει την πατρίδα μου και τις οικογένειές μας.
    Μαύρο λοιπόν στον Μαυρογιαλούρο. Το τραβάει και το όνομά του (που έλεγε κι ο Κωνσταντάρας)!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #232643

    [b][size=3]Άντε ρε παιδιά!

    Υπάρχουν 14.181 εγγεγραμμένα μέλη στην online κοινότητα του e-artemis κι έχουμε ψηφήσει μόνο οι 23 ??? :o

    Ρίχτε την ψήφο σας ελεύθερα σε αυτούς που πιστεύεται ότι σας αντιπροσωπεύουν μαζί με ένα έστω και κενό πόστ για να δούμε πόσοι τελικά συμμετέχουμε έστω και σαν αναγνώστες των θεμάτων του FORUM :blink: [/size][/b]

    [size=3][b][u]ΥΓ1[/u]

    Αν ήταν για καμιά άλλη δημοσκόπηση του στιλ "ποιός θα μήνει ή θα φύγει" ή "ποιός είναι ο καλήτερος" θα πετάγατε τη σκούφια σας :blink: [/b][/size]

    [b][u][size=3]ΥΓ2[/size][/u]

    [size=5]Μη φοβάσται ρεεεεε!!!!
    ΚΑΝΕΝΑΣ δεν βλέπει την επιλογή σας.[/size][/b]

    Κώστα καλημέρα,

    Δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάς και μήνυμα (post) από κάποιον που θα ψηφίσει; Από την στιγμή που η συμμετοχή στην δημοσκόπηση είναι τόσο μικρή, είναι σαν να ζητάς από τον άλλον να δηλώσει τι θα ψηφίσει. Ας συμμετέχει ο κόσμος και ας μην στείλει post, δεν είναι ανάγκη. Το πόσοι συμμετέχουν στο site λίγο πολύ το ξέρουμε όλοι και δεν ξεπερνούν τα 100 άτομα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #232642

    Κώστα καλημέρα,

    Δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάς και μήνυμα (post) από κάποιον που θα ψηφίσει; Από την στιγμή που η συμμετοχή στην δημοσκόπηση είναι τόσο μικρή, είναι σαν να ζητάς από τον άλλον να δηλώσει τι θα ψηφίσει. Ας συμμετέχει ο κόσμος και ας μην στείλει post, δεν είναι ανάγκη. Το πόσοι συμμετέχουν στο site λίγο πολύ το ξέρουμε όλοι και δεν ξεπερνούν τα 100 άτομα.


    Μπας και βρεί αφορμή να μπει και κανένας καινούριος ρε Γιώργο.

    Έτσι για μια μικρή ανανέωση όχι μόνο στη βουλή :o

    Άρχισα να νοιώθω δεινόσαυρος εδω μέσα και θέλω κάτι να με ανανεώσει και να μου αναπτερώσει το ηθικό :blink: :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #232639

    ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ….. :blink:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 1,823 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων