ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #55064

    ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ENERGY-ΟΠΛΟ- ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΥΣΜΑΤΩΣΗ ΠΟΥ ΛΟΓΟ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΑΥΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΕΥΡΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΥΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΕΙΤΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ.ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΚΡΑΙΕΣ ΔΙΕΥΡΗΝΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 18.00-19.00χιλιοστα.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ELEY GRAND PRIX. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ  ΠΟΣΟΣΤΑ  ΜΙΑ & ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΙΞΗ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ! ΑΠΛΑ Η ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΑΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 19.00 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ 18.5-18.6 !   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #55398

    ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΚΑ ΔΥΟ ΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ CHEDDITE ΤΟΝ STANDARD ΜΕ 34γραμ. ΣΚΑΓΙΑ Κ ΤΟΝ  JK6 ΠΑΛΙ ΜΕ 34γραμ, ΜΙΑ Κ ΤΟ 36αρι ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ & ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑΣ  ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΣΕ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ! ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΚΤΗΜΙΣΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΑΥΤΗΣ!  ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 6 ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΣΕ ΠΑΠΙΑ & ΤΟ 2.7 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΣΕ ΜΕΣΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ! ΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΕΙΔΑ ΠΩΣ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΥΑΘΙΟ ΜΕ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 18.7 & ΤΑΠΑ ΑΠΟ ΦΕΛΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙ ΧΡΕΗ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗ -ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ- ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ! ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΑΕΙΝΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΙΑ & ΠΟΛΛΟΙ ΧΑΜΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΜΑΛΗ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΤΙΟΥ ΤΟΥΣ! ΕΝΑ ΥΛΙΚΟ ΠΟΥ ΑΠΕΤΥΧΕ ΣΑΝ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΗ ΒΥΣΜΑΤΩΣΗ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΑΝ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΟ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #55585

    ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ ΣΕ ΚΑΝΗ ΚΥΛΙΝΔΡΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ STOKAS,ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ 10-15 ΜΕΤΡΩΝ! Η ΚΑΛΥΨΗ & ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ.Η ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΕΛΑΦΡΥΟΥ ΟΠΛΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΕΚΤΗ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ,ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ, ΕΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΚΑΤΟΣΤΑ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ) ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΑ ΜΕ ΚΡΗΤΗΡΙΟ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΙΑΣΠΟΡΑ! ΤΑ ΔΥΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ & ΤΟ ΕΝΑ ΙΤΑΛΙΚΟ.   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    749
    old-timer στις #55597

    Χρηστο,

    δεν εχω προσωπικη γνωμη για τα διασπορας του Στοκα και αναφερω για τους τυπους οτι τα αλλα του φυσιγγια τα θεωρω απο πολυ καλα μεχρι αριστα.

    ομως για τα διασπορας δεν εχω ακουσει καλα λογια. ακουσα για γρηγορο ανοιγμα μεν, αλλα για κατανομη που χαρακτηριζοταν “λουκουμας” δηλ. πυκνη περιφερεια με πολυ αραιο κεντρο και πολλες “τρυπες”.

    ειδες κατι τετοιο??? πες αναλυτικοτερα μηπως αξιζουν επαναδοκιμης…

    ο φελλος στον συγκεντρωτηρα εκτος απο προσθετο αμορτισερ για τα σκαγια, επιτρεπει στην εταιρια να χρησιμοποιει τον ιδιο συγκεντρωτηρα με διαφορετικο βαρος σκαγιων κλεινοντας παντα σωστα το φυσιγγι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #55601

    ΑΛΚΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΣΤΑ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΗΤΑΝ & ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΚΥΛΙΝΔΡΟ! ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝ & ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΚΕΝΑ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ! ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ & ΙΔΟΥ =STOKAS ΝΟΥΜΕΡΟ 9 34γραμ  ΑΠΟΣΤΑΣΗ 15μετρα ΑΝΟΙΓΜΑ 100εκατοστα. ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ. ΤΟ JORDAN DIAΣΠOΡAΣ 34γραμ. 105εκατ. ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ.ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 7 ΤΟ STOKAS EXEI ΚΥΚΛΟ 90εκατ. ΟΠΩΣ & ΤΟ NOBEL SPORT N7 EXEI 90εκατ.ΣΤΑ 15μετρα ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΕ ΧΑΡΤΟΠΟΛΤΟ ΜΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 8 ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΓΜΑ 65εκατ. ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΤΟ NOBEL SPORT EXEI ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ Ν 9 55εκατοστα!  ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ & ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 7 ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΥΧΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΜΕ ΧΟΝΤΡΟΤΕΡΟ ΣΚΑΙ.ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΜΙΑ & ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ 10 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ!  ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΡΙΞΟΥΜΕ 12 Ν Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΤΑ 10-15 ΕΚΑΤ.  ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΙΚΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΚΑΛΥΨΗ ΣΕ ΣΚΑΓΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΜΕΣΗ ΚΑΤΑΒΟΛΗ! ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    221
    kostasts στις #55907

    Θα συμφωνήσω με τον φίλο με το ψευδώνυμο borafeltro. Και θα προσθέσω και τα εξής προς τα περιοδικά του χώρου: “Βρείτε τρόπο να κάνετε αξιόπιστα τεστ, αλλιώς πως διεκδικείτε μερίδιο του αναγνωστικού κοινού”. Το ΜΕΓΑ τεστ των φυσιγγίων του περιοδικού Κυνηγεσία & Κυνοφιλία ήταν διάτρητο, όχι τόσο ως προς τα αποτελέσματα αυτά καθεαυτά, αλλά κυρίως ως προς τον τρόπο παρουσίασης και τη δημιουργία εντυπώσεων. Υπάρχουν σαφείς, γνωστοί και επιστημονικοί τρόποι αξιολόγησης της ποιότητας των φυσιγγίων και αυτούς περιμένουμε να δούμε, μπορεί να κοστίζουν βέβαια ή τα αποτελέσματά τους να μην είναι πολύ αρεστά στους κατασκευαστές ή αντιπροσώπους. Το παλιό περιοδικό Κυνήγι και Σκοποβολή π.χ. λίγο πριν σταματήσει να εκδίδεται έστελνε φυσίγγια σε Τράπεζα δοκιμών της Αγγλίας. Τέλος κάποτε θα πρέπει να λείψουν από τον ειδικό τύπο του Κυνηγίου “παρουσιάσεις” όπλων που ελάχιστα απέχουν από πληρωμένες καταχωρήσεις και σαν βάση τους έχουν το προσπέκτους του συγκεκριμένου όπλου.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #55942

    Τα clever mirage τα γνωρίζετε? έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά για υδρόβια είναι ιταλικά, έχετε κάποια άποψη για τα συγκεκριμένα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #55962

    ΘΕΟΦΑΝΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΜΕ 35γραμ. ΣΚΑΓΙΑ & ΑΠΟ ΜΝΗΜΗΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΑΝΕΓΡΑΦΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΣ-ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΠΑΝΤΑ- Ο ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ-ΑΡΑ ΛΙΓΑ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΑ- ΚΑΘΩΣ Κ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ,ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑΣ ΣΦΑΙΡΙΔΙΑ! ΣΤΟ ΟΠΛΟΜΑΓΑΖΟ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΕΙΧΕ Κ ΤΟΝ ΤΥΠΟ DEMI-MAGNUM ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΜΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠΟΧΗΣ ΓΙΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΥΣ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #56725

    Πάντως είναι φθηνά … 2,90 το κουτί  είναι πολύ καλή τιμή.

    Εγώ που ρίχνω αρκετά στο σκοπευτήριο , το σκέφτομαι να τα δοκιμάσω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #56736

    Γείτονα Γιάννη, αν τα δοκιμάσεις πές μου τη γνώμη σου, στο site της εταιρίας που μπήκα είδα ότι ότι διακρίνονται σε μεγάλες διοργανώσεις, φυσικά εμένα με ενδιαφέρουν οι γομώσεις των 42 και 50γρ, αλλά σίγουρα και το σκοπευτικό είναι μια καλή αναφορά.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #57315

    Τα clever mirage τα έχω δοκιμάσει σε 28γρ όπου μου έχει φέρει μερικά κουτιά ένας φίλος από Ιταλία τα δοκίμασα πέρσι στην έναρξη σε χαρτί με πολύ καλά αποτελέσματα και σε κυνήγι σε τρυγόνια και λίγο σε ορτύκια θεωρώ ότι είναι παρά πολύ καλά και ποιοτικά τουλάχιστον αυτά που δοκίμασα εγώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #57320

    Παιδιά , για τα mirage που έγραψα σε προηγούμενο μύνημα μου ,πήρα τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι η προσφορά των 2,90 δεν αφορούσε τα mirage , αλλά τα ALMAR ….

    Επίσης μου είπαν ότι δεν υπάρχουν πλέον και η τιμή τους την νέα χρονιά θα είναι υψηλότερη.

    Ίσως αν αγοράζαμε ομαδικά φυσίγγια , να πετυχαίναμε καλύτερες τιμές…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #57355

    ποιος ξερει να μας πει την αποψη του για τα κατωθι φυσιγγια;

    1) cheditte  aquila trap 3.70 ευρω

      2)  b&p  competition  trap kai skeet

    καζαμ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #339775


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kazam στίς 04 Mάϊος 2005


    ποιος ξερει να μας πει την αποψη του για τα κατωθι φυσιγγια;

    1) cheditte  aquila trap 3.70 ευρω

    Κλωτσάει (τουλάχιστον σε σχέση με άλλα 24άρια)

      2)  b&p  competition  trap kai skeet

    Πολύ καλό, αν και στην πολύ ζέστη, λόγω πολλών calories (είναι γεμισμένα με διβασική) οι κάννες θερμαίνονται πολύ περισσότερο απ’ ότι με άλλα φυσίγγια. Θα έλεγα ότι είναι μάλλον ένα καλό “χειμερινό” σκοπευτικό φυσίγγι.

    καζαμ 


    [/indent]

    Δοκίμασε και τα RC1. Τίμιο φυσιγγάκι και πολύ οικονομικό. Και φυσικά τα NS-20 είναι κορυφαία κατά την γνώμη μου αλλά είναι πολύ “σφικτά” στις κατανομές. Αν δεν σε πειράζει αυτό, τότε δεν θα βρεις καλύτερο φυσίγγι σε αυτήν την κατηγορία τιμής. Καταπληκτικά και τα τα NOBEL SPORT QUATTRO αλλά σε άλλη κατηγορία τιμής (κοντά στα 5,50 ευρώ).

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57371

    Γειά και χαρά σας, μιά και μιλάμε για φυσίγγια έχει δοκιμάσει κανείς τα RIO ROYAL τα μαύρα στα 36 γραμμάρια?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων