ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,231 έως 7,245 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #409797

    με * τσοκ , την κατανομη την ειδα στο χαρτι , και δεν μου αρεσε καθολου, δεν ειχε καντρικη τουφεκια και περιφερεια αναλογως , κατι σκορπια σκαγια τρελα.

    Βεβαια εριξα 2 φυσιγγια , δεν ξερω αν ηταν η παρτιδα οτι να ναι .Γενικα οτι φυσιγγια εριξα με Α1 , ηταν για πεταμα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #410642

    Καλησπερα! Βρηκα σε προσφορα φυσιγγια B&P F2 classic 34gr.Πηρα νουμερα 9-10 για τσιχλες.εχει κανεις αποψη γι αυτα τα φυσιγγια;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #410711

    Καλησπερα! Βρηκα σε προσφορα φυσιγγια B&P F2 classic 34gr.Πηρα νουμερα 9-10 για τσιχλες.εχει κανεις αποψη γι αυτα τα φυσιγγια;

    Εχω ακουσα γενικα καλα σχολεια και εγω ειμαι ευχαριστημενος.Ποσο τα βρηκες;περιοχη;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #410852

    καλημερα! 6.5 ευρω τα βρηκα! Σε μαγαζι στα Χανια! χθες που τα δοκιμασα το νουμερο 9 κατι εκανε,το νουμερο 10 δεν μ αρεσε πολυ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #410864

    ΤΑ F2  ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΠΟ 7 ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ, ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙΡΟ…

    ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ”ΑΝΗΣΥΧΟΣ” ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΨΥΛΙ 684 ΣΤΑ BITURBO? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 686 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #410893

    ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ »ΑΝΗΣΥΧΟΣ» ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΨΥΛΙ 684 ΣΤΑ BITURBO? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 686 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?

    Αρη, το 688 είναι. Το είχαμε ξανασυζητήσει προ καιρού στο φόρουμ,  ότι οι νέες παρτίδες 688 δεν έχουν το γνωστό σκούρο πράσινο χρώμα, αλλά μια αχνή “ξεθωριασμένη” πρασινωπή απόχρωση, που πιο πολύ φαίνεται άσπρο παρά πράσινο !!! Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ biturbo, αλλά είμαι 99% βέβαιος ότι έχουν 688… Αν και με τα φυσίγγια του εμπορίου δεν μπορεί ποτέ κανείς να είναι σίγουρος για τίποτα! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #410895

    aris_kalamata wrote:
    ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ? ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ »ΑΝΗΣΥΧΟΣ» ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΨΥΛΙ 684 ΣΤΑ BITURBO? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 686 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?

    Αρη, το 688 είναι. Το είχαμε ξανασυζητήσει προ καιρού στο φόρουμ, ότι οι νέες παρτίδες 688 δεν έχουν το γνωστό σκούρο πράσινο χρώμα, αλλά μια αχνή «ξεθωριασμένη» πρασινωπή απόχρωση, που πιο πολύ φαίνεται άσπρο παρά πράσινο !!! Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ biturbo, αλλά είμαι 99% βέβαιος ότι έχουν 688… Αν και με τα φυσίγγια του εμπορίου δεν μπορεί ποτέ κανείς να είναι σίγουρος για τίποτα!

    —————————————————–
    Στέλιος – 1ος Κ.Σ. Χανίων

    ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΣΤΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ… 688 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΓΡΑΨΑ 686…

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ”ΞΕΘΩΡΙΣΜΑΝΟ” 688 , ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ…

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #411565

    Καλησπερα,σε σημερινο τσιχλοκυνηγι  σε 3 φυσιγγια  Bravo 32gr του Ναυπλιωτη δεν εσκασε το καψυλι στην benelli της παρεας μου,βελονα δεν ειναι γιατι σε αλλα φυσιγγια δεν το εκανε,εχει τυχει σε κανεναν αλλον?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #411596

    Καλησπερα,σε σημερινο τσιχλοκυνηγι σε 3 φυσιγγια Bravo 32gr του Ναυπλιωτη δεν εσκασε το καψυλι στην benelli της παρεας μου,βελονα δεν ειναι γιατι σε αλλα φυσιγγια δεν το εκανε,εχει τυχει σε κανεναν αλλον?

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    συχνο και συνυθησμενο φαινομενο  σε καψουλια Nobel sport

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #411669

    Φιλαρακι σταματα να κατηγορεις… τα παντα και τους παντες/////////////????????

    Δημητρης Benelli wrote:

    faraos dim wrote:
    Καλησπερα,σε σημερινο τσιχλοκυνηγι σε 3 φυσιγγια Bravo 32gr του Ναυπλιωτη δεν εσκασε το καψυλι στην benelli της παρεας μου,βελονα δεν ειναι γιατι σε αλλα φυσιγγια δεν το εκανε,εχει τυχει σε κανεναν αλλον? Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    συχνο και συνυθησμενο φαινομενο σε καψουλια Nobel sport

    Φιλαρακι σταματα σε παρακαλω να κατηγορεις τα παντα και τους παντες??? ΦΙΛΙΚΑ….π/ρ/τ/ακια.

    ………….ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠ” ΤΟ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥ ΣΟΥ΄ ………………
    ΄ Σοφοκλης.
    ….ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑΥΡΟ,ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΓΑΪΔΑΡΟ, ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΒΛΑΚΑ………. .

    ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΤΟΥΣ  ΕΧΘΡΟΥΣ ΣΟΥ ,  σου απαντω με ενα μεγαλο χαμογελο  λοιπον  , και εσενα και στους φιλους σου …….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #411674

    Τα καψουλια ειχαν σημαδι μετα την αφλογιστια;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #411730

    Καλησπερα παιδια. Χθες στις τσιχλες χρησιμοποιησα lambro tordo και ειχα προβλημα.Ενω την πρωτη τουφεκια την εριχνε κανονικα στην δευτερη δεν ανεβαινε το φυσιγγι.Αλλαξα το συγκεκριμενο μηπως και ηταν τυχαι0 και μου εκανε παλι τα ιδια.Με αλλα φυσιγγια δεν μου το κανει αυτο.Τι μπορει να φταιει;Εχει καποιος αντιμετοπισει το ιδιο προβλημα;

    Ευχαριστω εκ των προτερων

    giannis222

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #411781

    Καλησπερα παιδια. Χθες στις τσιχλες χρησιμοποιησα lambro tordo και ειχα προβλημα.Ενω την πρωτη τουφεκια την εριχνε κανονικα στην δευτερη δεν ανεβαινε το φυσιγγι.Αλλαξα το συγκεκριμενο μηπως και ηταν τυχαι0 και μου εκανε παλι τα ιδια.Με αλλα φυσιγγια δεν μου το κανει αυτο.Τι μπορει να φταιει;Εχει καποιος αντιμετοπισει το ιδιο προβλημα; Ευχαριστω εκ των προτερων giannis222

    με τι όπλο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #411822

    beretta urika standard

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #411897

    Καλησπερα παιδια. Χθες στις τσιχλες χρησιμοποιησα lambro tordo και ειχα προβλημα.Ενω την πρωτη τουφεκια την εριχνε κανονικα στην δευτερη δεν ανεβαινε το φυσιγγι.Αλλαξα το συγκεκριμενο μηπως και ηταν τυχαι0 και μου εκανε παλι τα ιδια.Με αλλα φυσιγγια δεν μου το κανει αυτο.Τι μπορει να φταιει;Εχει καποιος αντιμετοπισει το ιδιο προβλημα; Ευχαριστω εκ των προτερων giannis222

    δοκίμασες απο τότε να ξαναβάλεις άλλα φυσίγγια? μήπως έγινε κάτι με την αποθήκη σου ή με την ασφάλεια της αποθήκης και την έχεις τραβήξει κατά λάθος?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,231 έως 7,245 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων