ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,501 έως 7,515 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438210

    Tα Β&P ΜΒ32 τα εχει ριξει κανεις σε τσιχλα?Γενικα τι λενε σαν φυσιγγι?Λεω να το προμηθευτω.Καπου διαβασα οτι ξυριζουνε.

    Αποψη μου μην αγορασεις ακριβο φυσιγγι σε τσιχλα , με μονοβασικη(τροποποιημενη) . Οχι οτι θα σου κανει κακο , απλα στις συνθηκες που θα το ριξεις και με gm3 να ριξεις θα εισαι οκ.
    Τι θελω να πω : εαν θελεις να δωσεις λιγα παραπανω χρηματα ,παρε καποιο διβασικο για υγρασια, οπως b&p nike, nsi sipe κλπ
    για κανονικες συνθηκες μπορεις να παρεις lambro tordo , nsi ok και λοιπα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #438220

    Πολυ καλη συμβουλη..οντως ετσι ειναι.Eυχαριστω.Νομιζα οτι η MB32 κανει για το κρυο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    ΑΝΤΩΝΗΣ BENELLI στις #438221

    καλησπέρα σε όλους
    θα ήθελα την γνώμη σας για τα euromix

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438223

    φθηνο φυσιγγι , καλουτσικη ποιοτητα , εαν το ριξεις οταν πρεπει δεν θα εχεις προβλημα
    στην τσιχλα προτεινω 7-8 , για να μην τις κυνηγας , να πεφτουν ξερες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    ΑΝΤΩΝΗΣ BENELLI στις #438224

    έχεις να προτείνεις κάποιο συγκεκριμένη καλύτερης ποιότητας και οικονομικό και αν ξέρεις τιμή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438225

    αντωνη καλο ειναι πραγματικα , δεν θα εχεις προβλημα οταν δεν εχει υγρασια
    εναλλακτικα το τορντο της λαμπρο , τα οκ της νομπελ σπορτ, αυτα ριχνω εγω σε καλες συνθηκες και δεν ειναι και ακριβα
    αν μπορεις αγοραζε λαμπρο , εχει περιπου ιδια τιμη ιδια ποιοτητα με τις ιταλικες αλλα ειναι ελληνικη
    δεν αγοραζω ποιο ακριβω φυσιγγι για τσιχλα , δεν υπαρχει λογος
    στο τρυγονι να φανταστεις ριχνω 28 γρ , καποιοι μπροστα 36 , βλεπεις στην καθε τουφεκια ψαχνουν να βρουν το τρυγονι επειδη η καννη φευγει κανα μετρο απο την σκοπευτικη γραμμη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #438226

    takispapad με την διβασικη μπορω να ριχνω και σε κανονικες συνθηκες η προτεινεις μονο οταν εχει υγρασια?(Σε μουρλαναμε)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438227

    οχι ρε παιδια σιγα, οτι ξερω να σας πω, νομιζω οτι με την διβασικη ισως εχεις ενα θεματακι οταν εχει ζεστη και το κλιμα ειναι ξηρο
    για μενα , το φυσιγγι για ενα θηραμα οπως η τσιχλα , το τρυγονι δεν ειναι δυσκολη επιλογη , βρισκεις αυτο που θες και απο αποψη τιμης
    το σημαντικο ειναι να ριξεις τα σκαγια πανω στο πουλι , αυτο πιστευω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #438228

    Σωστα.Εγω μεχρι τωρα εριχνα lambro tordo.Γενικα τα lambro τα παει η vittoria.Eτσι μου φαινεται τουλαχιστον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #438235

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ TO EUROMIX ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΙΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ,ΕΝΑ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ.ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΤΗΝ ΤΣΙΧΛΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΟ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΛΑ.ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΚΟΠΕΥΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ”ΦΤΗΝΑ” ΦΥΣΙΓΓΙΑ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ ΛΥΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΡΟΕΛΕΥΣΕΩΣ,ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ 1,2 ΕΥΡΩ..ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ”ΕΠΩΝΥΜΗΣ” ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΔΟΞΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΥΝΔΙΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΡΟΕΧΕΙ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #438284

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>faster1 wrote:</div>
    Tα Β&P ΜΒ32 τα εχει ριξει κανεις σε τσιχλα?Γενικα τι λενε σαν φυσιγγι?Λεω να το προμηθευτω.Καπου διαβασα οτι ξυριζουνε.

    Αποψη μου μην αγορασεις ακριβο φυσιγγι σε τσιχλα , με μονοβασικη(τροποποιημενη) . Οχι οτι θα σου κανει κακο , απλα στις συνθηκες που θα το ριξεις και με gm3 να ριξεις θα εισαι οκ.<br>
    Τι θελω να πω : εαν θελεις να δωσεις λιγα παραπανω χρηματα ,παρε καποιο διβασικο για υγρασια, οπως b&p nike, nsi sipe κλπ<br>
    για κανονικες συνθηκες μπορεις να παρεις lambro tordo , nsi ok και λοιπα

    ΤΟ ΜΒ32 ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ 6 ΕΥΡΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438285

    σιγουρα ειναι καλο ,η b&p παραγουν πολυ καλα φυσιγγια
    η τιμη που το βρισκεις ειναι καλη , απο τοπικο μαγαζι να φανταστω?
    ωστοσο εγω δεν θα το εριχνα με πολυ υγρασια
    εαν εσενα σου πηγαινει , τοτε δουλευε το

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #438287

    ΝΟΜΙΖΩ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΡΙΞΕΙ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #438290

    οχι δεν τα εχω ριξει με υγρασια ,απλα οπως ειπα παραπανω μαλλον στην ιδια τιμη θα προτιμουσα φυσιγγια με διβασικη για να τα ριξω με υγρασια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #438291

    ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ NSI S4 KAI SIPE ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,501 έως 7,515 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων