ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #57853

    Βικτωράκο, για παπιά μιλάω. Φάνη, ανάλογα με το μέρος. Εκεί που κυνηγάω εγώ, περνάνε σύριζα στο νερό.

    Τιμή, 7 ευρώ τα 10.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57866

    Leo, σύμφωνα με αυτό που μου έγραψες παραπάνω για τις μαλινόταπες υποπτεύεσαι ποιά είναι η επόμενη ερώτηση μου. Αλλά δεν περιμένω απάντηση. Τουλάχιστον είναι κοντά στην Αθήνα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #57867

    Πολύ κοντά. Για περισσότερες πληροφορίες, private.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57868

    Οκ, να τα πούμε κάποια στιγμή και από κοντά μιάς και δουλεύω στην περιοχή που μένεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57871


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από SHEED στίς 11 Mάϊος 2005


    παιδια εχει δοκιμάσει κανείς τα alfa game 40 gr ?σε δοκιμες που εχω κανει σε κυκλο 76εκ  με *** 18.3 αυλο νουμερο 6 το φυσιγγι αυτο μου δινει μ.ο 76%.σε δοκιμες στο κυνηγι (κυριως παπια) εχω αριστα αποτελεσματα σε μακρινες αποστασεις κ χωρις σφιχτοτερο τσοκ.τα ιδια κ καλυτερα αποτελεσματα ειχα παλιοτερα με το alfa game magnum 48 gr που δυστυχως δεν κατασκευαζεται πλεον.παρολα αυτα πιστευω οτι η Α0 που γεμιζονται αυτα τα φυσιγια (τωρα γεμιζονται κ με jk3)για μακρινες αποστασεις ειναι φοβερη ή την πηγαινει το οπλο μου (crio).


    [/indent]ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΥΠΟΘΕΤΩ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ 36,5 ΜΕΤΡΑ η ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ! ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΗ κ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΤΟΥ *** ΤΣΟΚ ,ΚΑΘΩΣ κ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ “ΣΦΙΚΤΩΝ” ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ,ΓΙΑ ΓΝΩΣΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ! ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΤΗΚΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΑ & ΣΚΛΗΡΑ ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #339872


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 11 Mάϊος 2005



    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun στίς 08 Mάϊος 2005


    WINCHESTER 43γραμμαριων 4Ν ΑΜΕΡΙΚΗΣ & ΙΤΑΛΙΚΑ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΠΩΝΥΜΙΑΣ ΜΕ 40γραμμαρια!

    Τα έχεις δοκιμάσει σε χαρτί ή και σε θήραμα; Ρωτάω γιατί τα ιταλικά Winchester δεν τα έχω και σε πολύ υπόληψη. ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ κ ΑΡΙΣΤΑ ΣΤΟ ΘΥΡΑΜΑ! ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΣΗ ΕΧΟΥΝ κ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΑ ΣΚΑΓΙΑ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ,ΜΕ ΑΝΕΚΤΗ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ (ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΓΚΝΟΥΜ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ) & ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΑ “ΡΙΧΝΕΙ” ΣΤΑ ΠΑΠΙΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!   ( ΛΕΩΝΙΔΑ ΝΑ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΣΟΣΤΑ κ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ!). 

    ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΣΕ ΥΠΟΛΗΨΗ ΤΑ ΝΙΚΕΛ ΤΗΣ Β&P MIA & ΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΔΟΚΙΜΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ 79,5% ΣΤΑ 36,5ΜΕΤΡΑ! ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΤΑ Ν&S ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΣΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΕΜΟ(ΑΡΓΕΙ ΤΟ ΚΥΑΘΙΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ!) ΚΑΘΩΣ κ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ! 

    Και πάλι, η επιφύλαξη αυτή είναι από δοκιμές ή έχεις απλά ακούσει για προβλήματα; Σε ρωτάω γιατί εγώ προσωπικά αδυνατώ να βρω φυσίγγι της κλάσης του NOBEL SPORT σε αυτήν την κατηγορία τιμής. Μιλάω για τα φυσίγγια της που είναι γεμισμένα με TECNA. Τόσο στο χαρτί όσο και στην πράξη με έχουν αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο. ΟΝΤΩΣ Η ΣΧΕΣΗ ΤΙΜΗ-ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ N&S ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ! ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ SPEED ΜΕ 34-36 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ! ΑΠΛΑ ΣΕ ΔΟΚΙΜΗ ΤΩΝ 50 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ( COSMI ) ΤΑ 36αρια ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 ,ΔΗΛΑΔΗ 3,3 χιλ. ΕΒΑΛΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ 76εκατ. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65% ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ (ΚΑΝΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ), ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΣΥΓΚΡΗΤΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΑΜΦΙΒΟΛΙΑΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΙΑ κ ΤΑ ΣΥΜΠΑΘΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!

    Φέτος μάλλιστα, λέω να δουλέψω τρία φυσίγγια από την σειρά Special Collection. Το Cotturnice με 37 γρ. Νο 6/7 μαλλινόταπα για το ξημέρωμα και το σούρουπο, και για ημερήσιο, τα Colombo 37 γρ. Νο 5 και Anatra 40 γρ. Νο 4. Ξέρω ότι σαν προδιαγραφές (πυρίτιδα, συγκεντρωτήρας, καψύλι κλπ.) είναι ίδια με φθηνότερα φυσίγγια της Nobel, αλλά έχω διαπιστώσει μεγαλύτερη προσοχή στην λεπτομέρεια σ’ αυτήν την σειρά, κυρίως στην ορθότητα των νουμέρων και στην ποιότητα και ομοιομορφία των σκαγιών.   ΣΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ LEPRE ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΓΟ,ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,ΚΑΝΕ ΤΑ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ! ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΣΤΑ N&S ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΤΗΣ ΑΝΑΓΡΑΦΗΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟΥ κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ κ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΝΑ ΞΕΦΤΗΣΟΥΝ κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ! ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΤΩΝ ΕΞΙΔΗΚΕΥΜΕΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!

    Επίσης, πολύ χρήσιμη είναι και η δυνατότητα του να κωδικοποιείς τα διαφορετικά φυσίγγια με το χρώμα, κάτι που είναι πολύ εύκολο με τα Special Collection, καθώς κάθε τύπος έχει και άλλο χρώμα. Μέχρι στιγμής πάντως στις δοκιμές, έχουν δείξει πολύ ωραία πράγματα. 

    ΟΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ κ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ,ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΥΚΝΗΣ,ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΗΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ,ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ! 


    [/indent]


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57934

    http://www.nobelsport.fr/

    Στο παραπάνω site υπάρχουν τα φυσίγγια της fob,δυστυχώς δεν μπορώ να κατεβάσω τις φωτογραφίες, υπάρχει κάποια άποψη για κάποια από αυτά? αναφέρομαi στη σειρά prestige και gold

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #57936

    Πριν δύο χρόνια λέγονταν VIRI και τα έφερνε ο Ιορδάνογλου στον Βύρωνα. Δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει κάποιο για να έχω άποψη. Νομίζω πάντως ότι τα φέρνει ακόμα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57938

    Leo,εάν σου φέρω κάποια φυσίγγια μπορούμε να πάμε κάποια στιγμή μαζί σε κάποιο σκοπευτήριο να τα δοκιμάσουμε? με το όπλο σου φυσικά γιατί εγώ έχω μπλέξει με τα διαδικαστικά και ακόμα περιμένω την έκδοση του ποινικού μου μητρώου εδώ και έξι μήνες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #57941

    Όποτε θέλεις

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #57954


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 13 Mάϊος 2005


    Πριν δύο χρόνια λέγονταν VIRI και τα έφερνε ο Ιορδάνογλου στον Βύρωνα. Δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει κάποιο για να έχω άποψη. Νομίζω πάντως ότι τα φέρνει ακόμα.

     

    ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ κ ΣΤΟ ΘΥΡΑΜΑ ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΑΥΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ κ ΜΕ ΛΥΠΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ κ ΕΠΙΝΗΚΕΛΩΜΕΝΑ ΣΤΑ 40 κ 36 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΜΕ ΤΟ 36αρι ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΙΑ κ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ! ΑΝ ΑΝΑΤΡΕΞΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ FIOCCHI ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 5 ΤΟ VIRI SEMI-MAGNOYM ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ κ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΦΕΡΕ 1,5! ΠΙΘΑΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #57958

    Χρήστο θυμάσαι με τι όπλο- αυλό έκανες τις δοκιμές, γιατί μου κάνει και εμένα εντύπωση, υποτίθεται ότι οι Γάλλοι είναι πολύ καλοί και στα όπλα αλλά και στα φυσίγγια που κατασκευάζουν, όχι τίποτα άλλο αλλά θα με γλιτώσεις από τα έξοδα αγοράς τους για δοκιμή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #57961

    ΟΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΛΟ 18,5 ΜΕ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΓΓΙΑ! ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΜΩΣ κ ΣΕ 18,4 & 18,7 ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ! ΘΕΟΦΑΝΗ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΤΡΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΜΙΑ κ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΦΙΣΙΓΓΙΑ (ΤΑ 36-40) ΙΣΩΣ ΤΑ ΑΔΙΚΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ! ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΑΛΛΑ κ ΠΙΘΑΝΩΝ ΜΩΛΩΠΕΣ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΑΝ ΤΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΕ ΔΙΚΑΝΟ! ΜΕΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57980


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun στίς 12 Mάϊος 2005



    [indent]
    [indent]

    Τα έχεις δοκιμάσει σε χαρτί ή και σε θήραμα; Ρωτάω γιατί τα ιταλικά Winchester δεν τα έχω και σε πολύ υπόληψη.  ΛΟΙΠΟΝ ΕΨΑΞΑ ΣΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ = ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 45 ΜΕΤΡΩΝ ΜΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 4 ΔΙΑΜΕΤΡΟ 3,1 ΜΕ 40 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ 53,4 % 126 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ 76 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ! ΓΙΑ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ N&S HEAVE-LOAD ME 42 GRAM . ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ 135 ΣΚΑΓΙΑ κ ΠΟΣΟΣΤΟ 54%. ΜΕ ΑΥΛΟ 18,5 & ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ 10/10! ΜΕΤΑ ΔΟΚΙΜΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ! 

    [/indent][/indent][/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #339893

    Πράγματι το Heavy Load είναι καταπληκτικό φυσίγγι. Ένας φίλος πριν φύγει για τον Γκιαούρ Αντά τον Γενάρη, μου ζήτησε να του συστήσω κάποιο φυσίγγι. Του είπα να πάρει τα συγκεκριμένα και μου έφερε απ’ την χαρά του πεσκέσι τα μισά παπιά που χτύπησε!

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων