ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,501 έως 7,515 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #387144

    Μπράβο αγορίνα τουλάχιστον το ματώσατε..Τα bITURBO με ζέστη μην τα ρίχνεις καν φίλε. Προτίμησε το F2 34 gr..Θα πάθεις πλάκα.

    ΤΩΡΑ ΜΑΚΗ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ…

    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ… 😯 🙄

    ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΡΑ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #387148

    BeReT wrote:
    Μπράβο αγορίνα τουλάχιστον το ματώσατε..Τα bITURBO με ζέστη μην τα ρίχνεις καν φίλε. Προτίμησε το F2 34 gr..Θα πάθεις πλάκα.

    ΤΩΡΑ ΜΑΚΗ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ… ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ… 🙄 ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΤΩΡΑ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    α ιασωνα πηγαινε παιξε κανα τζοκερ με τετοια τυχη….. και εγω το σαββατο με τα biturbo  μαδησα 1 αλλα δεν επεσε η ρουφιανα.  πως εξηγητε αυτο ρε παιδι μου η φασσα να περνει σκαγια και να φευγει δεν μπορω να το καταλαβω.  και με το ιδιο φυσιγγι να κατεβαινουν τα παππια τα χοντρα στα 35+μετρα??

    σκατοπουλια τι να πεις?? 🙄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #387152

    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα.

    Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #387156

    α ιασωνα πηγαινε παιξε κανα τζοκερ με τετοια τυχη….. και εγω το σαββατο με τα biturbo μαδησα 1 αλλα δεν επεσε η ρουφιανα. πως εξηγητε αυτο ρε παιδι μου η φασσα να περνει σκαγια και να φευγει δεν μπορω να το καταλαβω. και με το ιδιο φυσιγγι να κατεβαινουν τα παππια τα χοντρα στα 35+μετρα?? σκατοπουλια τι να πεις??

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ…ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ…ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ,Η ΖΕΣΤΗ…ΔΕΝ ΞΕΡΩ…

    ΠΕΡΣΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙΣ ΘΕΡΙΖΑ…Κ ΣΤΑ 15 Κ ΣΤΑ 20-25-30-35 ΜΕΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΩΛΟΠΑΝΟ ΚΑΤΩ….ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΣΚΑΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ…ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΤΖΑΜΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ… 🙁

     

    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα. Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια  

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΗ…

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ….Κ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #387169

    lefteris.k wrote:
    α ιασωνα πηγαινε παιξε κανα τζοκερ με τετοια τυχη….. και εγω το σαββατο με τα biturbo μαδησα 1 αλλα δεν επεσε η ρουφιανα. πως εξηγητε αυτο ρε παιδι μου η φασσα να περνει σκαγια και να φευγει δεν μπορω να το καταλαβω. και με το ιδιο φυσιγγι να κατεβαινουν τα παππια τα χοντρα στα 35+μετρα?? σκατοπουλια τι να πεις?? [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ…ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ…ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ,Η ΖΕΣΤΗ…ΔΕΝ ΞΕΡΩ… ΠΕΡΣΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙΣ ΘΕΡΙΖΑ…Κ ΣΤΑ 15 Κ ΣΤΑ 20-25-30-35 ΜΕΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΩΛΟΠΑΝΟ ΚΑΤΩ….ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΣΚΑΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ…ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΤΖΑΜΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ…

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:
    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα. Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΗ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ….Κ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 37 λεπτά πριν από τον jason.

    ειναι μεγαλη συζητηση αυτη με τα φυσιγγια φιλε. αυτα που λεει ο φανης πολυ καλα φυσιγγια συμφωνω αλλα λιγο ακριβα.

    εγω ομως δυσκολα θα αλλαξω φυσιγγια γιατι χρονια που τα ριχνω και τα  biturbo και τα μπλε ειναι ελαχιστες η φορες που μου την εχουν κανει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #387171

    Σημερα  ηταν μια “νεκρη” φυση απο αποψη πουλιων.

    Απο το πρωι ειδα δυο μονες και χαρακτηριζονταστες ως “οδηγους”,εμεινα μονο με τη χαρα.Και αυτη μιση,

    Δεν πεταγε ουτα σπιναρι.

    Οποτε,κατα τις δεκα στο χωριο και μεχρι τωρα που γραφω,ειχαμε πλακωσει τρεις σηκωταριες αγριογουρουνισιες με τα φιλαρακια,και κατι μπυρες !!!!!

    Σημερα το προγραμμα εχει relax και αυριο για γουρουνακι.

    Πεμπτη,επιστροφη και δε μπα να γ…….. και οι φασσες.

    Καλα Χριστουγεννα,πλεον.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #387173

    Σημερα ηταν μια «νεκρη» φυση απο αποψη πουλιων. Απο το πρωι ειδα δυο μονες και χαρακτηριζονταστες ως «οδηγους»,εμεινα μονο με τη χαρα.Και αυτη μιση, Δεν πεταγε ουτα σπιναρι. Οποτε,κατα τις δεκα στο χωριο και μεχρι τωρα που γραφω,ειχαμε πλακωσει τρεις σηκωταριες αγριογουρουνισιες με τα φιλαρακια,και κατι μπυρες !!!!! Σημερα το προγραμμα εχει relax και αυριο για γουρουνακι. Πεμπτη,επιστροφη και δε μπα να γ…….. και οι φασσες. Καλα Χριστουγεννα,πλεον.

    http://imageshack.us/clip/my-videos/341/u96kbgbkfgmhwcekpaxdbh.mp4/

    Ετσι αγορίνα μου, γουρουνάκι το σίγουρο, τουλάχιστον ξέρεις ότι απο δαύτα η περιοχή κρατάει 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    ASSOS67 στις #387175

    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα.

     

    Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια

    Συμφωνώ  με  τον  Θεοφάνη   ταβ/[quote=387152]Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα.

     

    Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια

    Συμφωνώ  με  τον  Θεοφάνη  για τα  B/P πολύ  σταθερά  φυσίγγια  ,εγω  για  να  σου  δωσω  ακόμα  μερικές   επιλόγές σου  προτεινω  RIO36  γρ.μαυρο  που  δεν  το  βρισκω  εύκολα  στην  αγορά  αλλα  με  έχει  στην  φάσα  δικαιώσει  αρκετές  φορές  με  τσοκαρ. 2  αστρα. και  σε  μακρινες αποστάσεις  αλλα  και  κοντινές  συνήθως  με  ψυχρο  καιρό. Φετος πήρα  πυρκάλ  36  γρ  , γιατι  βάζω  στην  τσίχλα και  μπεκάτσα  μαυρο  πυρκαλ 32 γρ  και  πανε πολυ καλά αλλά  οι  φάσες  με  έστησαν κάπου  στα  φουρνά  και  στην  Καρδιτσα  και  δεν  τ α δοκίμασα  για να  έχω  αποψη.

    Εαν βρεί  κάποιος  36  γρ. ΡΙΟ     ας  μας  υποδείξει  το  κατάστημα

    φιλικα   Φώτηςlefteris.k wrote:
    α ιασωνα πηγαινε παιξε κανα τζοκερ με τετοια τυχη….. και εγω το σαββατο με τα biturbo μαδησα 1 αλλα δεν επεσε η ρουφιανα. πως εξηγητε αυτο ρε παιδι μου η φασσα να περνει σκαγια και να φευγει δεν μπορω να το καταλαβω. και με το ιδιο φυσιγγι να κατεβαινουν τα παππια τα χοντρα στα 35+μετρα?? σκατοπουλια τι να πεις??

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ…ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ…ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ,Η ΖΕΣΤΗ…ΔΕΝ ΞΕΡΩ…

    ΠΕΡΣΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙΣ ΘΕΡΙΖΑ…Κ ΣΤΑ 15 Κ ΣΤΑ 20-25-30-35 ΜΕΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΩΛΟΠΑΝΟ ΚΑΤΩ….ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΣΚΑΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ…ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΤΖΑΜΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ…

     

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:
    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα. Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΗ…

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ….Κ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 37 λεπτά πριν από τον jason.

    [/quote]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #387176

    jason wrote:

    lefteris.k wrote:
    α ιασωνα πηγαινε παιξε κανα τζοκερ με τετοια τυχη….. και εγω το σαββατο με τα biturbo μαδησα 1 αλλα δεν επεσε η ρουφιανα. πως εξηγητε αυτο ρε παιδι μου η φασσα να περνει σκαγια και να φευγει δεν μπορω να το καταλαβω. και με το ιδιο φυσιγγι να κατεβαινουν τα παππια τα χοντρα στα 35+μετρα?? σκατοπουλια τι να πεις?? [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ…ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ…ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟ,Η ΖΕΣΤΗ…ΔΕΝ ΞΕΡΩ… ΠΕΡΣΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙΣ ΘΕΡΙΖΑ…Κ ΣΤΑ 15 Κ ΣΤΑ 20-25-30-35 ΜΕΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΩΛΟΠΑΝΟ ΚΑΤΩ….ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΣΚΑΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ…ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ…ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΤΖΑΜΗΣ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ…

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:
    Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις, ιδίως σε τέτοια κυνήγια θα τα έβαζα στο όπλο μου σαν τελευταία επιλογή, τα τελευταία τρία χρόνια δουλεύω τα Β&P colombacio , με ότι καιρό με ότι θερμοκρασία.. δουλεύουν άψογα. Κρίμα Ιάσσωνα τα πουλιά και επειδή πιστεύω ότι η εικόμα με τα τουφεκισμένα πουλιά να φεύγουν, θα μείνει για αρκετό καιρό στο μυαλό σου, άλλαξε φυσίγγια

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΗ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ….Κ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙ… [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ … Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 37 λεπτά πριν από τον jason.

    ειναι μεγαλη συζητηση αυτη με τα φυσιγγια φιλε. αυτα που λεει ο φανης πολυ καλα φυσιγγια συμφωνω αλλα λιγο ακριβα. εγω ομως δυσκολα θα αλλαξω φυσιγγια γιατι χρονια που τα ριχνω και τα biturbo και τα μπλε ειναι ελαχιστες η φορες που μου την εχουν κανει.

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ετσι είναι , με ότι έχει συνηθίσει ο καθένας και νοιώθει καλά ψυχολογικά, πάντως θεωρώ ότι με υγρούς και ζεστούς καιρούς φίλε Λευτέρη τα συγκεκριμένα φυσίγγια θα σε ξαναπροδώσουν…όχι όχι…δεν θέλω να σε επηρρεάσω ψυχολογικά 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    58
    mitsos στις #387262

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote: Eγώ έχω ξαναπεί την γνώμη μου για τα φυσίγγια του Labro, έχουν φοβερές διακυμάνσεις,

     

    Συμφωνώ απόλυτα.

    Κυνηγώ φάσσες πάνω απο 20 χρόνια και μέχρι πριν 2 χρόνια έριχνα μόνο τα biturbo (36)γρ. τα τελευταία χρόνια.

    Πίστευα οτι είχα βρεί ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ .

    Πρίν 2 χρόνια μια φασσομέρα Νοέμβρη μήνα με ζέστη στο Καρπενήσι μου έφυγαν τραυματισμένες πάνω απο 7-8 φάσσες.

    Τα νεύρα μου κουρέλια . Το ξεπέρασα ρίχνοντάς τα στόν ζεστό καιρό.

    Μετά απο 1 μήνα με κρύο στη Ρεντίνα έριξα σχεδόν 1 κουτί biturbo , τουφεκιές 20-40 μέτρα και δέν πήρα ούτε ένα πουλί.!!!!!!

    Τα παράτησα και πήγα στο αυτοκίνητο και πήρα οτι άλλα φυσίγγια είχα και ξαναγύρισα και πήρα 4 πουλιά.

    Απο τότε biturbo τέλος.

    Τώρα γεμίζω μόνος μου τα φυσιγγια μου και έχω βρεί την υγειά μου. Μιλάμε ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ . Καμία σχέση . Σε όσους έχω δώσει έχουν πάθει.

    Και βέβαια μου κοστίζουν μέχρι 8 EURO το κουτί με τα καλύτερα υλικά και δεν δινω 13 και 15 EURO να τα πάρω. Απαράδεκτα ακριβά τα

    λεγόμενα καλά φυσιγγια.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #387278

    Μετά  απο  ένα βροχερό  βράδυ και ένα  πρωινό  με  ομίχλες   πουλιά  δεν φάνηκαν.   Μία ξεκομένη που δεν της την χάρισα   αλλά    με ωραίο  ….στύλ   έστω  και   μπρούμητα .

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    482
    kostassp στις #387280

    Σημερα ηταν μια «νεκρη» φυση απο αποψη πουλιων. Απο το πρωι ειδα δυο μονες και χαρακτηριζονταστες ως «οδηγους»,εμεινα μονο με τη χαρα.Και αυτη μιση, Δεν πεταγε ουτα σπιναρι. Οποτε,κατα τις δεκα στο χωριο και μεχρι τωρα που γραφω,ειχαμε πλακωσει τρεις σηκωταριες αγριογουρουνισιες με τα φιλαρακια,και κατι μπυρες !!!!! Σημερα το προγραμμα εχει relax και αυριο για γουρουνακι. Πεμπτη,επιστροφη και δε μπα να γ…….. και οι φασσες. Καλα Χριστουγεννα,πλεον.

    http://imageshack.us/clip/my-videos/341/u96kbgbkfgmhwcekpaxdbh.mp4/

    Κώστα να σου στείλω κανά καφάσι κόκα κόλες για να χωνέψεις !!!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #387281

    Για συνεχεια απο Αγρινιο και 2-3/11 παιξανε απο καποια λιγα κοπαδακια ενω στις 4/11 εγινε αλλο ενα καλο περασμα με κοπαδια μεγαλα και μικρα.Τωρα ας ψαξουμε στις αργιές για πιασμενες……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #387288

    Για συνεχεια απο Αγρινιο και 2-3/11 παιξανε απο καποια λιγα κοπαδακια ενω στις 4/11 εγινε αλλο ενα καλο περασμα με κοπαδια μεγαλα και μικρα.Τωρα ας ψαξουμε στις αργιές για πιασμενες……

    BREDA ASTRO

    ΦΙΛΕ ΟΙ ΑΡΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ….

    ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΡΝΙΑ… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    482
    kostassp στις #387292

    ΧΡΗΣΤΟΣ. wrote:
    Για συνεχεια απο Αγρινιο και 2-3/11 παιξανε απο καποια λιγα κοπαδακια ενω στις 4/11 εγινε αλλο ενα καλο περασμα με κοπαδια μεγαλα και μικρα.Τωρα ας ψαξουμε στις αργιές για πιασμενες…… BREDA ASTRO

    ΦΙΛΕ ΟΙ ΑΡΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ…. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΡΝΙΑ…

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    συμφωνώ μ’αυτό που λές  jason για τις αργιές

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,501 έως 7,515 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων