Σκοπευτηριο Σχιστου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,966 έως 1,980 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #414850

    Μολις γυρισα απο το Σχιστο. Αν και απεχω περι τους 8 μηνες απο το σκοπευτηριο,πηγα για τρεις λογους. Ο πρωτος ηταν οτι ο φιλος μου ο stathis,ηθελε να δοκιμασει να ριξει στο σκοπευτηριο. Ο δευτερος λογος,ηταν ο φιλος μου ο Αγγελος να δει το καινουργιο του κοντακι. Ο τριτος λογος ηταν οτι ηθελα να δω εγω ο ιδιος τον βαθμο δυσκολιας των πιατων. Ξεκινα απο τον πρωτο λογο,ο Stathis,αν και πρωτη του φορα και σαν καθαρος τσιχλας,τα πηγε παρα πολυ καλα!!!!!!!!!!! Δε λεω τιποτα παραπανω για να μην παρουν τα μυαλα του αερα.Μπραβο Σταθακο. Ο Αγγελος,τα πηγε καλα,αλλα τον ειχε κυριευση μια δυστακτικοτητα στην πρωτη πουλα. Αγγελε,οταν ο Δασκαλος λεει οτι οταν μπαινουμε μεσα,μπαινουμε για να γ…..ε,μπαινουμε για να γ……ε. Ε,στη δευτερη τα πηγε πολυυυυ καλυτερα.Ασε που εκανε και κατι καπνισμτα Φοβεραααα!!!!!!!!!!! Οσο για μενα,τωρα,εριξα τρεις πουλες.Σχεδον μονοντουφεκες. Δεν ειδα σπουδαιο βαθμο δυσκολιας,παρα μονο κατι καινουργια πιατα και καινουργιες τροχειες. Αν δωσεις βαση στις τροχειες των πιατων και σημαδεψεις καλα και πατησεις την σκανδαλη την στιγμη που πρεπει,ολα ειναι easy,to easy. Πληροφοριακα να πω οτι στο αριστερο stand εκανα 19 και 21 και στο δεξι stand 17. Πληροφοριακα παλι να πω οτι τον φιλο μου τον Αδαμοπουλο τον εκανα να σταυροκοπιεται και οχι μονο. Αυτα,καλη συνεχεια. υσ.Ολα τα πιατακια εσπασαν με 28 γρ. σκαγια Ν09 και skeetαδορικα τσοκακια.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος”.

    Το σημαντικό είναι να περνάς καλά και να μην φεύγεις με τα μούτρα κατεβασμένα και μπονώρα μπονώρα, όπως και να έχεις ρίξει.

    Mπράβο σου που το ευχαριστηθήκατε και έριξες καλά. Σταθερά ανεβασμένος.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #414856

    Η ομαδα μας ειναι ολοκληρωμενη!!!!!!

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος”.

    Κωστα , ποσο καιρο ριχνεις το κοντακι που εχεις την φωτο ? το περιπου ποσα φυιγγια εχεις ριξει ?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #414866

    Πληροφοριακα να πω οτι στο αριστερο stand εκανα 19 και 21 και στο δεξι stand 17.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος”.

    Κώστα, αυτά τα αποτελέσματα τα έκανες με 3 μονά και 1 double ή με 1 μονό και 2 double ? Οι ντουμπλέδες ήταν sim ή on report?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #414867

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    Δεν ήξερα ότι ο Ψυλλάκης ξαναγύρισε στις πρωτιές. Συγχαρητήρια Γιώργο και αν μας διαβάζεις, έλα πάλι να τα λέμε από δω μέσα. Είσαι από τα καλά παιδιά και κορυφαίος στο να φέρεις ένα όπλο στα μέτρα κάποιου.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ALTAIR ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 391 MOY. ΤΑ ΣΥΚΑ ….ΣΥΚΑ ΓΙΩΡΓΟ ΑΝ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ….

    Beretta A 301 Beretta AL 391 light Benelli Vinci
    Της καμπαρντίνας το κουμπί …είναι του πουκαμίσου.. http://www.youtube.com/watch?v=ErbxlqxUdKI

    Πανούτσο άναψες φωτιές, είχε μαραζώσει το συγκεκριμένο topic 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    56
    Johny pigeon στις #414868

    εχουν ραμαζανι γιαυτο οι κολοτουμπες ,το χαλακι στον βατηρα δεν το ειδες?

    τον αποκαλουμε ΓΚΟΥΡΟΥ

    Σήμερα έχει θρησκευτικά.

    ραμαζάνι > μωαμεθανοι + Γκουρού > βουδιστοινδουιστες => κάτι ξέρω ο χριστιανός και δεν πάω σκοπευτήριο

     

    Μια παράκληση μόνο στον κυριο sniper 645 τα αποτελέσματα να τα γράφει με τα ψευδώνημα γιατί μπερδεύτηκα άσχημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    56
    Johny pigeon στις #414870

    Πανούτσο άναψες φωτιές, είχε μαραζώσει το συγκεκριμένο topic

     

    Ρε θα μου πείτε κι εμένα μόλις πέσουν τα κάρβουνα να φέρω λίγα κάστανα?

     

    Ο Ψυλλάκης ποιος είναι?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #414871

    Σήμερα έχει θρησκευτικά. ραμαζάνι > μωαμεθανοι + Γκουρού > βουδιστοινδουιστες => κάτι ξέρω ο χριστιανός και δεν πάω σκοπευτήριο 

    Πληροφοριακα παλι να πω οτι τον φιλο μου τον Αδαμοπουλο τον εκανα να σταυροκοπιεται και οχι μονο.

    Περιστέρι κάνεις λάθος, όπως βλέπεις άρχισε πολύς κόσμος να στραβοκοπιέται με τις επιδόσεις του Κώστα.

    λοιπον παιδια φοβερη εμπειρια και μακαρι να το ξανακανω . . . . για το κωστα τωρα τι ναπω respect μονο που τα κοιταζε επεφταν κατω τους εκανε ολους στο σκοπευτηριο να παραμιλανε . . . . .

    Με ποιο αποτέλεσμα παραμιλάγανε;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #414872

    Ο Ψυλλάκης ποιος είναι?

    χαχαχαχα …… να σαι καλά βραδιάτικα …. χαχαχα … 🙂 🙂 🙂 .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414874

    Sniper645 wrote:
    Η ομαδα μας ειναι ολοκληρωμενη!!!!!! http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    «Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος».

    Κωστα , ποσο καιρο ριχνεις το κοντακι που εχεις την φωτο ? το περιπου ποσα φυιγγια εχεις ριξει ?

     

    19/Αυγουστου 2011,Δημητρη,ειχα το κοντακι στα χερια μου.Θυμασαι αλλωστε οτι στον αγωνα ειχα ερθει με αυτο.

    Απο τοτε μεχρι σημερα το δουλευω ανεληπως   στο κυνηγι και οποτε παω σκοπευτηριο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414875

    Sniper645 wrote:
    Πληροφοριακα να πω οτι στο αριστερο stand εκανα 19 και 21 και στο δεξι stand 17. http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    «Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος».

    Κώστα, αυτά τα αποτελέσματα τα έκανες με 3 μονά και 1 double ή με 1 μονό και 2 double ? Οι ντουμπλέδες ήταν sim ή on report?

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Το σχημα,αν και τη θεωρω την ερωτηση ως “παρηγορια στον αρρωστο”,ηταν 3 μονα και ενας ντουμπλες on report.

    Οι τροχειες των πιατων,οπως και να εχει το θεμα,ειτε sim,ειτε on report,δεν αλλαζουν.

    Στο συγκεκριμενο σκοπευτηριο,αν ηταν simultane,θα εχανα απο χερι πολλα πιατα λογο φοντου.

    Και το λεω αυτο λογω του οτι και στο σκοπευτηριο του Αγγελου του Καλυκα και στο Δρακοντειο που εριξα skeet,το φοντο ειναι τελειως διαφορετικο.Βλεπεις ουρανο,ενω στο Σχιστο βλεπεις βουνο.Και καπου εκει χανω τον μπουσουλα.(μπουσουλας=πυξιδα=>αποπροσανατολιζομαι)

    Το θεμα λοιπον δεν ειναι το σχημα,το θεμα ειναι το κατα ποσο αφοσιωμενος εισαι εκεινη τη στιγμη που κανεις αυτο που κανεις και ποσο σε βοηθαει και ο περιβαλον χωρος για να κανεις αυτο που πρεπει να κανεις..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414876

    Μια παράκληση μόνο στον κυριο sniper 645 τα αποτελέσματα να τα γράφει με τα ψευδώνημα γιατί μπερδεύτηκα άσχημα.

    Σεβαστο το αιτημα σου,θα το διευθετησω στα επομενα σκορ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414877

    Το σημαντικό είναι να περνάς καλά και να μην φεύγεις με τα μούτρα κατεβασμένα και μπονώρα μπονώρα, όπως και να έχεις ρίξει. Mπράβο σου που το ευχαριστηθήκατε και έριξες καλά. Σταθερά ανεβασμένος.

    Γιαννη,εσυ τουλαχιστον οπως και εγω,θυμασαι πως ξεκινησαμε δειλα-δειλα απο την Παρνηθα.

    Δεν ξεραμε την “τυφλα μας”,αλλα παρ΄ολα αυτα με την αγαπη και την κα@λα μας για το αθλημα,εχουμε φτασει σε ενα αρεστο και επιθυμητο αποτελεσμα.(εμενα βεβαια απο τον Σκριβανο και μετα με βοηθησε και ο Γιωργης)

    Εγω προσωπικα ειχα βιωσει πολλες “ηττες”,αλλα στο πρωτο πρωταθλημα του Σχιστου,ειχα σταθει στο “υψος” μου καθως  και εσυ ειχες ανεβει στην Α΄κατηγορια.

    Ολα αυτα λοιπον ειναι αποτελεσματα που εγιναν με κοπο και με οικονομικη δυσχερια παντα.

    Παραυτα,οταν φευγαμε απο το σκοπευτηριο,ειχε προηγηθει και ενα μπιρονι (για μενα που ειμαι του σκληρου ποτου,παντα coka), φευγαμε χαμογελαστοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414878

    Με ποιο αποτέλεσμα παραμιλάγανε;

    Εδω ειναι το λαθος σου.

    Κοιτας το αποτελεσμα και χανεις την ουσια η οποια ειναι ο τροπος σκεψης,ο τροπος στησιματος του σωματος σου και των καννων σου ωστε να φτασεις στο επιθυμητο αποτελεσμα.

    Με την ειρωνια Γιωργη δεν σπας πιατακια.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #414881

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Με ποιο αποτέλεσμα παραμιλάγανε;

    Εδω ειναι το λαθος σου. Κοιτας το αποτελεσμα και χανεις την ουσια η οποια ειναι ο τροπος σκεψης,ο τροπος στησιματος του σωματος σου και των καννων σου ωστε να φτασεις στο επιθυμητο αποτελεσμα. Με την ειρωνια Γιωργη δεν σπας πιατακια.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος”.

    Ο υγιης τροπος προσεγγισης ειναι ακριβως αυτος αλλα μην ξεχνας εμεις ειμασταν τυχεροι γιατι εχουμε τον  ΓΙΩΡΓΗ, υπαρχει πολυ κοσμος που δυστηχως εχει εθιστει στον λαθος τροπο σκεψης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #414882

    Σταθη περα απο την πλακα ,ο κωστας ειναι τυχερος στην ατυχια του[γυρισμα κοντακιου και σπασιμο 4 σημειων απο τον ειδικο στο να φερνει μετρα, για να λεμε τα συκα συκα ]με το νεο κοντακι που εφτιαξε στον σκριβανετι κυριολεκτικα απογειωθηκε  και επεται και συνεχεια βεβαια

    Εσενα Βαγγο σε αφησα τελευταιο.

    Ουδεν σχολιον.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,966 έως 1,980 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων