ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,136 έως 9,150 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #435437

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:</div>
    Να είσαστε καλά παλικάρια, να είμαστε και εμείς να ανταμώνουμε και να περνάμε καλά

    Στο ευχομαι ρε Φανη και σε ολα τα παιδια φυσικα!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    να είσαι καλά Κώστα μου, και όπως λές να είμαστε όλοι καλά να περνάμε καλά και να έχουμε όμορφες στιγμές που θα μένουν ανεξίτηλες αυτούς τους χαλεπούς καιρούς


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #435450

    οχι ρε πουστη…..τετοιο παραμυθι….με τετοιο τελος…….!!!!!! χαχαχαχαχα 😀

    μπραβο ρε μαγκες να ειστε παντα καλα και καλα να περνατε με την ομορφη παρεα σας!!!!!!

    και εσυ ρε βρουτε θεοφανη???…..να εισαι καλα φανη και ως ελευθερο παιδι να τα συνδυαζεις ολα οπως μονο εσυ ξερεις 😀

    κωστα(ksap)…..και οπως ειπε και ο ΖΑΜΠΕΤΑΣ ‘ο πενηνταρης ειναι απιαστο πουλι’…… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #435454

    Α βρε Κώστας μου το χάλασες στο τέλος….Κι ο μάγειρας ήταν έτοιμος να σου ζητήσει το τηλέφωνο…της Τζούλιας μέσω του φίλου σου.
    Πότε θα μας πεις για το άλλο ταξίδι σου στη Ν.Ζηλανδία…εκείνο το βράδυ που ΄λεγες;;;……Δε μαζευόμαστε από κοντά να τσικνήσουμε τίποτα να μας το διηγηθείς;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #435455

    Α βρε Κώστας μου το χάλασες στο τέλος….Κι ο μάγειρας ήταν έτοιμος να σου ζητήσει το τηλέφωνο…της Τζούλιας μέσω του φίλου σου.<br>
    Πότε θα μας πεις για το άλλο ταξίδι σου στη Ν.Ζηλανδία…εκείνο το βράδυ που ΄λεγες;;;……Δε μαζευόμαστε από κοντά να τσικνήσουμε τίποτα να μας το διηγηθείς;<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Να μαζευτούμε Μήτσο γιατί τον χάνουμε τον πρόεδρο και πρέπει να γίνουν εκλογές. Πρόεδρος με δίαιτα γραμμένη από γιατρό για αυξημένη χοληστερίνη δεν γίνεται, θα κλατάρει γρήγορα.
    Θέλουμε ή κάποιον νέο ή ένα μεσήλικα με χοληστερίνη, τριγλυκερίδια και ζάχαρο εντός ορίων. Υποψηφιότητες και γρήγορα.

    Υ.Γ. Τι τους τάισε αυτός ο τζακάς και γύρισαν με την χοληστερίνη να τρέχει από τ΄αυτιά?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #435456

    Πόσο καίνε οι ηλεκτρικές συσκευές
    http://www.in2life.gr/features/notes/articles/293526/article.aspx?m=61

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #435462

    Κι ο μάγειρας ήταν έτοιμος να σου ζητήσει το τηλέφωνο…της Τζούλιας μέσω του φίλου σου.

    ρε μητσαρα το τηλεφωνο της τζουλιας το εχω τα 800 ευρω/45’λεπτο μου λειπουν……. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #435467

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΛΕΩΝ wrote:</div>
    Κι ο μάγειρας ήταν έτοιμος να σου ζητήσει το τηλέφωνο…της Τζούλιας μέσω του φίλου σου.

    ρε μητσαρα το τηλεφωνο της τζουλιας το εχω τα 800 ευρω/45′λεπτο μου λειπουν……. :D

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    <span style=”text-decoration: underline;”><span style=”color: #008080; text-decoration: underline;”>Ε να σε δανείσουμε ρε παληκάρι όλοι μαζί, να το ζήσεις και εμείς θα κρυφτούμε για μάτι</span></span>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #435510

    Αυτές τις στιγμές που έζησα με μερικούς εκλεκτούς ανθρώπους και φίλους

    Εγώ τί να πώ τώρα;Αυτή η φράση,στο τέλος της διήγησης του Κώστα, τα λέει όλα,απλά ”οι στιγμές”που ζήσαμε τρείς μέρες στο αυτοκίνητο,τρείς μέρες στό κυνήγι….στις μάσες μας στις ξάπλες μας……έχει περάσει μιά εβδομάδα από τότε που γυρίσαμε και οι κοιλιακοί μου ακόμη πονάνε από το γέλιο που έκανα.Να μή πώ και για τη παρέα από τα βόρεια,Δάνο, Μιχάλη, Γάκη,μόνο όποιος τους γνωρίσει από κοντά και νιώσει το σφίξιμο του χεριού τους θα μπορέσει να καταλάβει πόσο ψηλά τους έχω στην προσωπική μου ιεραρχία.Τελικά όλα αυτά,η αλήθεια είναι,ότι δεν περιγράφονται γραπτά,ακριβή περιγραφή και για να νιώσει κάποιος το κλίμα όλης της παρέας θα έχουμε όταν οι ‘βόρειοι ‘μας δώσουν τα στοιχεία από το δορυφόρο που καταγράφει εμάς τους νότιους….γιατί όλα τα μαθαίνουν αυτοί!!!!
    Αντε ρε γαμώ το είχατε… δεν είχατε πάλι χάλια με κάνατε απόψε….συγκινήθηκα τώρα που ξαναδιάβασα ”το ταξίδι μας”
    Αντε καλό ξημέρωμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #435516

    ksap το εσωσες τωρα στο τελος γιατι ειχα αρχισει να τα παιρνω με την συνεχη αναφορα στα κωλοσκοπια, να φανταστεις οτι δεν παω να τους αφησω ουτε 1 ευρω τους γ@….ους.

    Η παρεα καλη αν και λιγο περιεργη!!!!(εκεινος ο αθωως ο γιατρος τι σας φταιει ρε;;;; αφηστε τον να παει στην γυναικα του) χα χα χα χα αλλα δεινο τουφεκι ο π@…ης!!!

    Μακαρι του χρονου να ειμαστε καλυτερα και να ξανασυναντηθουμε παλι καπου στην μεση (τι θα λεγατε για Πολυκαστρο;;;)

     

     

    ksap αφηγηση για οσκαρ!!!! θα σου εβγαζα το καπελο αλλα θα κρυωσει το κεφαλι μου.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #435517

    μπα μπα μπααααα !!! τα πουλάκια εξέδραμαν στους αδελφούς βορείους ε;;;  ωραία στιγμιότυπα και δεν αμφιβάλλω για το πόσο καλά περάσατε! πάντα τέτοια !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #435527

    μπραβο ρε παλικαρια παντα τετοια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #435571

    Πρόεδρος με δίαιτα γραμμένη από γιατρό για αυξημένη χοληστερίνη δεν γίνεται, θα κλατάρει γρήγορα.

    Τι τους τάισε αυτός ο τζακάς και γύρισαν με την χοληστερίνη να τρέχει από τ΄αυτιά?

    Δέ φταίει ο τζακάς ρε παιδιά….Οσο είμασταν μαζί τούς είχα υπό έλεγχο!!!!
    Το πιθανότερο είναι να είχε ΄΄ξωκείλει ”ο πρόεδρος τη βδομάδα πρίν την έναρξη και μας ήρθε φορτωμένος με ΄΄καλούδια”,πάντως ότι έχει ο καθένας καλό είναι!!!
    Από τα λίγα πάντως που ξέρω από γιατρική θα πρότεινα κάποια”ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ”θεραπεία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #435586

    Μπραβο  σας!!!!!!!Και σε σας που δεν μασησατε και εκδραματε και σε αυτους που σας υποδεχτηκαν!!!!!!!!!!!!Οσο για την περιγραφη των γεγονωτων ουδεν σχολιον.Απλα απιθανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Το νημα ομως το μαμησατε μαγκες!!!!!Ουτε κουβεντα για τις προβατινες μου καταβροχθησατε!!!!!Big Smile

    Να εισται καλα ρε παλικαρια και παντα να περνατε ετσι !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #435606

    Καλο μηνα με πολυ πρατινα !!!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #435609

    καλό μήνα παλικάρια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,136 έως 9,150 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων