Σπρίνγκερ Σπάνιελ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #402805

    louis wrote:
    Γεια σου μπιλ με την ζελντα την ναζιαρα την κουκλα,το τραμπολινο που κανει στα πουρναρια ειναι ολα τα λεφτα χα χα ειναι διαολακι και αυτη οπως ολα τα σπριγκερ

    Η Ζέλντα είναι μάχιμη…. Το αφεντικό της είναι κρυουλιάρης και καψοκαλύβας

    WFKS (World Federation of Kalikakia Shooting) http://www.wfks.gr

    Τι λες τωρα, ο μπιλ ειναι κομαντο,,αφου πρωτα βουτηξε αυτος και μετα το σκυλι

    απλα ειναι μετριοφρων ανθρωπος και  δεν σου δειχνη τις δυνατοτητες του

    που ειnαι ισαξιες του σταλονε θα ελεγα στο ραμπο το 3  😆

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #402811

    Δεν ξέρω τι λέτε για τον άνθρωπο εμένα μου φαίνεται σοβαρός. Το μόνο που μου την δίνει σε αυτό το θέμα είναι που του λείπει το ρ του Σπρρρρρρρρρρρρίνγκερ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #402832

    Δεν ξέρω τι λέτε για τον άνθρωπο εμένα μου φαίνεται σοβαρός. Το μόνο που μου την δίνει σε αυτό το θέμα είναι που του λείπει το ρ του Σπρρρρρρρρρρρρίνγκερ.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Το έχω αναφέρει κύριε Γιάννη στην διαχείριση, καθώς ήταν λάθος δικό μου, πάνω από 3 φορές. Όποιος καταφέρει και το αλλάξει θα τον παραδεχτώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #402873

    Δεν ξέρω τι λέτε για τον άνθρωπο εμένα μου φαίνεται σοβαρός. Το μόνο που μου την δίνει σε αυτό το θέμα είναι που του λείπει το ρ του Σπρρρρρρρρρρρρίνγκερ.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Φυσικα και ειναι σοβαρος ανθρωπος γιαννη,,απλα ειναι φιλος και γειτονας, και για αυτο η καλοπροερετη πλακιτσα

    αν και εγω την αληθεια λεω,ο κωστας ειναι το πηραχτηρη  :mrgreen:

    ΥΣ

    Δεν μπορει να βαλει καποιος ενα Ρ στο θεμα βρε παιδια
    Σπρίνγκερ Σπάνιελ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #402983

    Ένα ευχαριστώ στην διαχείριση για την άμεση ανταπόκριση της.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #403043

     

    Να είσαι καλά Κωνσταντίνε, μου έφτιαξες το κέφι. Θα μου πεις αυτό ήταν πταίσμα, ξεχάστηκε ένα ρ… και που να δεις τι με πιάνει όταν ακούω από ιδιοκτήτες για τα Σπρίγκελ – Σπριγκελάκια – Σπρίγκλερ  ή Σπρίνγκλερ τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #403046

    Να είσαι καλά Κωνσταντίνε, μου έφτιαξες το κέφι. Θα μου πεις αυτό ήταν πταίσμα, ξεχάστηκε ένα ρ… και που να δεις τι με πιάνει όταν ακούω από ιδιοκτήτες για τα Σπρίγκελ – Σπριγκελάκια – Σπρίγκλερ ή Σπρίνγκλερ τους.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Αυτό το λάθος το έκανα και εγώ κύριε Γιάννη αλλά φταίει και για αυτό το διαδίκτυο που τα εμφανίζει όπως να ναι πάρα πολλές φορές…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #403066

     Μου’ρθε  ξαφνικά μια ιδέα.

    Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του  Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει.

    Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #403067

    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

     

    Αν και είναι λίγο μακρυά χρονικά δηλώνω ΠΑΡΩΝ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #403251

    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Απ’ τις λίγες φορές που λυπάμαι που δεν μένω στην  Αθηνα κε Γιάννη .

    Νάσαι καλά

    Μήτσος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #403270

    Μου’ρθε  ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του  Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    2 Παρών από εμένα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #403553

     

    Να είσαι καλά Κωνσταντίνε, μου έφτιαξες το κέφι. Θα μου πεις αυτό ήταν πταίσμα, ξεχάστηκε ένα ρ… και που να δεις τι με πιάνει όταν ακούω από ιδιοκτήτες για τα Σπρίγκελ – Σπριγκελάκια – Σπρίγκλερ ή Σπρίνγκλερ τους.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Σήμερα μου τηλεφώνησε για πληροφορίες ένας ιδιοκτήτης που έχει: “σπρίντερ αλλά όχι ότι και ότι… έχει σπρίντερ από γραμμή κάτω”  κατάλαβα περί τίνος πρόκειται, εσείς καταλαβαίνετε; Κάτω = gun dog = σκύλος κυνηγίου (εργασιακές γραμμές).

    Οι παλιοί στο φόρουμ ξέρουν πως ποτέ δεν έχω κάνει σχόλια για το επίπεδο μόρφωσης. Άλλο η μόρφωση και άλλο η γνώση. Ο συγκεκριμένος όμως είναι φοιτητής, πράγματι δεν έχω ούτε λόγο (ούτε δικαίωμα) να σχολιάσω την μόρφωσή του, εκείνο όμως που σχολιάζω είναι το ενδιαφέρον του για τον σκύλο του ή μάλλον την αδιαφορία του. Η περιγραφή του προβλήματος (κατ εμέ προβλημάτων) περιέγραψαν έναν σκύλο εξαιρετικό για εκείνον, «ερείπιο»  για εμένα.  Δεν θα αναφερθώ σε αυτά… αλλά στο ότι όταν δεν ξέρεις ούτε πως ονομάζεται η ράτσα του σκύλου σου ούτε τι σημαίνει ο τύπος που σου είπαν…  άστο καλύτερα, πήγαινε για ψάρεμα που δεν χρειάζεται σκύλος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #403556

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Απ” τις λίγες φορές που λυπάμαι που δεν μένω στην Αθηνα κε Γιάννη .

    Νάσαι καλά

    Μήτσος

     

     

    Κυρ Μήτσο που κατοικοεδρεύεις; Θα τους πάω μέχρι Δελφούς – Ιτέα. Μυκήνες – Ναύπλιο και Εύβοια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #403557

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου.

    2 Παρών από εμένα

    Λάθη δεν κάνουν μόνο όσοι δεν προσπαθούν!!!!!

    Μέσα οι δύο. Οι άλλοι;;;; τόσοι Κοκερο-Σπρινγκεράδες είναι στο φόρουμ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #403607

    Kyrmitsos wrote:

    Kalliston Hellas wrote:
    Μου’ρθε ξαφνικά μια ιδέα. Το τελευταίο δεκαήμερο του Μαΐου θα φιλοξενήσω τον πρόεδρο του Αγγλικού Σπάνιελ. Κλαμπ και 2 άλλων ομίλων. Είναι παλαιός κριτής εργασίας, εκτροφέας Σπρίνγκερ, Κόκερ και Λαμπραντόρ, εκπαιδευτής με πολλούς πρωταθλητές στο ενεργητικό του και έχει κάνει αρκετές σειρές εκπαιδευτικών DVD’s για τις φυλές που εκτρέφει. Τι θα λέγατε για μια συνάντηση με τους σκύλους σας και λίγη κουβεντούλα;;; Τα κεράσματα δικά μου. KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Απ” τις λίγες φορές που λυπάμαι που δεν μένω στην Αθηνα κε Γιάννη . Νάσαι καλά Μήτσος

    Κυρ Μήτσο που κατοικοεδρεύεις; Θα τους πάω μέχρι Δελφούς – Ιτέα. Μυκήνες – Ναύπλιο και Εύβοια.

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Αν περάσετε από Ναύπλιο μην ξεχάσετε και εμένα που είμαι στην Κόρινθο. Δεν έχω δηλώσει ακόμα συμμετοχή γιατί δεν ξέρω αν θα είμαι ακόμα στην ελλάδα τον Μάιο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 346 έως 360 (από 610 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων