Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 976 έως 990 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419594

    Αντε ρε Μπερετακιδες με παρασυρατε,χαχαχαχα απο δω απο εκει με ειχατε αμαρτυσα και εγω,νασται καλα παιδια ευχαριστω.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #419642

    Αντε ρε Μπερετακιδες με παρασυρατε,χαχαχαχα απο δω απο εκει με ειχατε αμαρτυσα και εγω,νασται καλα παιδια ευχαριστω.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Είχες χαθεί για καιρό και σκεφτόμουν, τι να κάνει αυτή η ψυχή. Χαίρομαι που σε ξαναδιαβάζω και ελπίζω να είναι καλοτούφεκο το εργαλείο. Φέρτο στα μέτρα σου, είναι κρίμα να μην του πάρεις το μεγαλύτερο ποσοστό των δυνατοτήτων που έχει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419651

    samgunner62 wrote:
    Αντε ρε Μπερετακιδες με παρασυρατε,χαχαχαχα απο δω απο εκει με ειχατε αμαρτυσα και εγω,νασται καλα παιδια ευχαριστω. Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Είχες χαθεί για καιρό και σκεφτόμουν, τι να κάνει αυτή η ψυχή. Χαίρομαι που σε ξαναδιαβάζω και ελπίζω να είναι καλοτούφεκο το εργαλείο. Φέρτο στα μέτρα σου, είναι κρίμα να μην του πάρεις το μεγαλύτερο ποσοστό των δυνατοτήτων που έχει.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Στα μετρα μου ειναι Γιωργο,στο χειρισμο αψογο,στελνει τη τουφεκια εκει που βλεπω,μαλακο στην ανακρουση καλυτερο το αισθανομαι απο την ΣΧ3,βλητικα αψογο,με τα τσοκ ντεμι εως φουλ που δοκιμασα εδωσαν αυτο που γραφουν,κατι που με της αλλες μου καραμπινες δεν εχω.Κατασκευαστικα,για μενα η Μπενελλι ειναι πιο στιβαρη,αλλα πιστευω τουλαχιστον απο τις παλιες Μπενελλι που εχω εμπειρια,τις καινουργιες δε της ξερω οτι προτιμω αυτο το οπλο απο να κυνηγαω με την 121σλ80 που εχω.Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #419658

    Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Ρε φωτιές που πας να ανάψεις… χαχαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #419660

    Στα μετρα μου ειναι Γιωργο,στο χειρισμο αψογο,στελνει τη τουφεκια εκει που βλεπω,μαλακο στην ανακρουση καλυτερο το αισθανομαι απο την ΣΧ3,βλητικα αψογο,με τα τσοκ ντεμι εως φουλ που δοκιμασα εδωσαν αυτο που γραφουν,κατι που με της αλλες μου καραμπινες δεν εχω.Κατασκευαστικα,για μενα η Μπενελλι ειναι πιο στιβαρη,αλλα πιστευω τουλαχιστον απο τις παλιες Μπενελλι που εχω εμπειρια,τις καινουργιες δε της ξερω οτι προτιμω αυτο το οπλο απο να κυνηγαω με την 121σλ80 που εχω.Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Συμφωνώ ότι τα Benelli δείχνουν πιο στιβαρά. Από εκεί και πέρα όμως έχει να κάνει το τι ζητάς. Άλλος θέλει να βλέπει ένα ωραίο όπλο στο σαλόνι του, να το γυαλίζει, να το χαιδεύει και να λέει ότι έχει ωραίο φινίρισμα η κάννη και η βάση του και άλλος θέλει να κρατάει ένα όπλο που να μην περνάει τίποτα … 😀

    Διαλέγεις και παίρνεις …

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #419667

    καλοριζικο το γκαγκανι

    τωρα θα κοψεις σε λιγο καιρο και τις δοκιμες στα 50μετρα

    γιατι δεν θα εχει καλυτερο εκτος βεβαιως απο την 391 να βαζει στην φιγουρα του παπιου

    παραπανω σκαγια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #419681

    καλησπερα και απο εμενα, θα ηθελα την γνωση σας στο εξης θεμα, εχω μια εχτρεμα1 391 3,5 ιντσες μετα απο λιγο διαστημα η μπερετα την εβγαλε με κικ οφ και καποιες αλλαγες γενικοτερα στους μηχανισμους στο εχτρεμα 2 ,στα καινουργια της οπλα η μπερετα μου ειπε ενας φιλος οτι ξαναγυρισε στους παλιους μηχανισμους οπως εχει η εχτρεμα 1 ,γιατι??? επισης θα ηθελα την γνωμη σας για το κικ οφ σας βοηθαει η’οχι καλυτερα με η’ χωρις κικ οφ????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419692

    καλοριζικο το γκαγκανι τωρα θα κοψεις σε λιγο καιρο και τις δοκιμες στα 50μετρα γιατι δεν θα εχει καλυτερο εκτος βεβαιως απο την 391 να βαζει στην φιγουρα του παπιου παραπανω σκαγια

    Ευχαριστω φιλε νασαι καλα,η 391 δεν βαζει κανεννα σκαι παραπανω,βαζει αυτα που πρεπει,οσες καννες φορουν ελατωματικα τσοκ,ναι βαζουν λιγοτερα,τα οπτιμα-πλας ειναι σωστα τσοκ,βαζω φουλ παιρνω φουλ τιποτα λιγοτερο η περισσοτερο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419700

    samgunner62 wrote:
    Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Ρε φωτιές που πας να ανάψεις… χαχαχαχα

    Κωνσταντίνος http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Εγω φιλε παντα λεω αυτα που βλεπω,στη πραξη,δεν κολλαω στις μαρκες,γιαυτο και ειμαι πολυκλαμπικος,ισως και γιαυτο δεν εχω και οπλα που δεν πιανονται,ολα τα δικα μου οπλα εχουν τα υπερ και τα κατα τους.Στο χειρισμο ναι απ τα τρια αυτογεμη που εχω ειναι το καλυτερο,ο χειρισμος ειναι κατι το προσωπικο ο καθε ενας τη των βολευει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #419732

    ZeD wrote:

    samgunner62 wrote:
    Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Ρε φωτιές που πας να ανάψεις… χαχαχαχα Κωνσταντίνος http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Εγω φιλε παντα λεω αυτα που βλεπω,στη πραξη,δεν κολλαω στις μαρκες,γιαυτο και ειμαι πολυκλαμπικος,ισως και γιαυτο δεν εχω και οπλα που δεν πιανονται,ολα τα δικα μου οπλα εχουν τα υπερ και τα κατα τους.Στο χειρισμο ναι απ τα τρια αυτογεμη που εχω ειναι το καλυτερο,ο χειρισμος ειναι κατι το προσωπικο ο καθε ενας τη των βολευει.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Νομίζω τα είπες όλα …. Καλορίζικο το καινούριο τουφέκι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419767

    samgunner62 wrote:

    ZeD wrote:

    samgunner62 wrote:
    Δηλαδη στο χειρισμο η Μπερεττα ειναι ανωτερη για μενα.

    Ρε φωτιές που πας να ανάψεις… χαχαχαχα Κωνσταντίνος http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

    Εγω φιλε παντα λεω αυτα που βλεπω,στη πραξη,δεν κολλαω στις μαρκες,γιαυτο και ειμαι πολυκλαμπικος,ισως και γιαυτο δεν εχω και οπλα που δεν πιανονται,ολα τα δικα μου οπλα εχουν τα υπερ και τα κατα τους.Στο χειρισμο ναι απ τα τρια αυτογεμη που εχω ειναι το καλυτερο,ο χειρισμος ειναι κατι το προσωπικο ο καθε ενας τη των βολευει. Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Νομίζω τα είπες όλα …. Καλορίζικο το καινούριο τουφέκι…

    Νασαι καλα φιλε ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #419804

    Στο κλαμπ και εγω με Μπερεττα Stonecoat teknyks optima 18.6 αυλο,πολυ καλο στο χειρισμο και στην ανακρουση απο ολες τις καραμπινες που εχω,τα τσοκ εννοουν αυτο που γραφουν,δεν χρειαζετει εξωεργοστασιακα,οσο για τη ποιοτητα κατασκευεις,το συγκροτημα ολο της σκανδαλης και το κλειστρο με αγχωνουν λιγο,το υπολοιπο ειναι οκ.

    Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

      Σαραντο ζεστες κανες φιλε, καλοριζικο το νεο αποκτημα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #419815

    samgunner62 wrote:
    Στο κλαμπ και εγω με Μπερεττα Stonecoat teknyks optima 18.6 αυλο,πολυ καλο στο χειρισμο και στην ανακρουση απο ολες τις καραμπινες που εχω,τα τσοκ εννοουν αυτο που γραφουν,δεν χρειαζετει εξωεργοστασιακα,οσο για τη ποιοτητα κατασκευεις,το συγκροτημα ολο της σκανδαλης και το κλειστρο με αγχωνουν λιγο,το υπολοιπο ειναι οκ. Το αποτελεσμα μετα τη δοκιμη Σαραντος

    Σαραντο ζεστες κανες φιλε, καλοριζικο το νεο αποκτημα

    Τσελιγκας

    Νασαι καλα Βαγγελη,τη να κανω ειχα τη φαγουρα απο περυση,μου ειχε κολλησει στο μυαλο.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #420001

    καλησπερα και απο εμενα, θα ηθελα την γνωση σας στο εξης θεμα, εχω μια εχτρεμα1 391 3,5 ιντσες μετα απο λιγο διαστημα η μπερετα την εβγαλε με κικ οφ και καποιες αλλαγες γενικοτερα στους μηχανισμους στο εχτρεμα 2 ,στα καινουργια της οπλα η μπερετα μου ειπε ενας φιλος οτι ξαναγυρισε στους παλιους μηχανισμους οπως εχει η εχτρεμα 1 ,γιατι??? επισης θα ηθελα την γνωμη σας για το κικ οφ σας βοηθαει η’οχι καλυτερα με η” χωρις κικ οφ????????

    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

    Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που σου είπαν. Δεν είδα να φοράει η Α400 EXTREME το παλιό kick-off. Εμένα πάντως προσωπικά το kick off (της urica ii) μου αρέσει πολύ και βοηθάει πολύ στα βαριά φυσίγγια. Αυτό που θεωρώ απαράδεκτο είναι να πάρει κάποιος δίκαννο με kick-off , όπως έβγαλε το perenia.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    smr570 στις #421665

    να μπω και σε αυτο το club, εδω και λιγες μερεs πηρα μια beretta 391 urika 2 synthetic xωρις kick off.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 976 έως 990 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων