Πρόταση για ανθρωπιστική βοήθεια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #50624

    ΣΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ .

    ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΑ – mariakounadi !!!

    ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΔΡΕΑ – KA-BAR !!!

     

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ‘Το κυνήγι των εδαφόβιων γίνεται με σκυλί φέρμας ‘ 
    <SCRIPT language=javascript>


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #338482


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 04 Iανουάριος 2005


     Ασχετο καπως, αλλα θετικη εντυπωση μου προκαλεσε η αποφαση της ΚΣΕ να δωσει 10.000€ στον τηλεμαραθωνιο της ΝΕΤ για τους πληγεντες απο το σεισμο και τη θαλασσα.

     


    [/indent]To ποσο απ’οτι ειδα χθες ηταν της ταξης των 20000 Ευρω.. Παντα τετοια!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #338483


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tsamis στίς 05 Iανουάριος 2005


    Συνάδελφοι το “πως” θα γίνει η κατάθεση των χρημάτων είναι πολύ απλό και δοκιμασμένο στην περίτωση της ΕΟΔ.

    Όπως αναφέρει και ο Βίκτωρας πιο πάνω, θα κοινοποιηθεί ο λογαριασμός του ιδρύματος και ο κάθε ένας θα κάνει την κατάθεση μόνος του με την αιτιολογία “FORUM των κυνηγών e-artemis.gr”

    Σχετικά με το “που” συμφωνώ με τον kalliston για το ΕΨΥΠΕ. Επίσης πρέπει να σας πώ ότι με συγκίνησε η αποστολή του μηνύματος που σημαίνει ότι κάποιος από εκεί μας παρακολουθεί.

    Θα επικοινωνήσω με το ΕΨΥΠΕ για τα διαδικαστικά και θα είμαι σε αναμονή για την επιστροφή της Μαρίας που έχει το γενικό πρόσταγμα για να σας ενημερώσω. Νομίζω πως δεν πρέπει να ξεκινήσουμε κάτι πριν ενημερωθεί και η Μαρία


    [/indent]

    Θοδωρή ,

    ενα μεγάλο μπράβο σ’ εσένα που ώς οικοδεσπότης  , φιλοξενείς και προωθείς πολύ ευγενείς πρωτοβουλίες . Ας  προχωρήσουμε στην ενίσχυση του ΕΨΥΠΕ .

    Φιλικά

    Λεονάρδος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #50634

    ΩΠ!!!

    Τί κανονίζετε εδώ βρέ παλιόπαιδα.

    Συγχαρητήρια γιά τή σκέψη.Περιμένουμε νεώτερα (αριθμό τραπεζικού λογαριασμού,καί όνομα εταιρίας),καί……ΠΑΜΕΕΕΕΕ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #50663

    Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες.

    Γύρισα εχθές το βράδυ και πραγματικά είμαι πολύ χαρούμενη με όσα διάβασα.Κάνατε πολύ καλή δουλειά όσο έλειπα.Χάρηκα πάρα πολύ διαβάζοντας για την προσφορά της ΚΣΕ,ένιωσα τόσο περήφανη.Στο θέμα μας τώρα,φυσικά και συμφωνώ και χάρηκα που  είδαν την προσπάθεια μας από το συγκεκριμένο ίδρυμα.Νομίζω πως συμφωνούμε όλοι,οπότε ξεκινάμε για τηνοικονομική ενίσχυση του ΕΨΥΠΕ.

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #50665

    Θοδωρή επικοινώνησες με το ΕΨΥΠΕ;Αν όχι περιμένω για να τους πάρω τηλέφωνο.Τους αριθμούς των τραπεζικών λογαριασμών του έχω.Οι καταθέσεις μπορούν να γίνουν στις εξής τράπεζες:

    Εθνική,Αγροτική,ALPHA BANK.

    Περιμένω για να κοινοποιήσω τους λογαριασμούς και να επικοινωνήσω με το ίδρυμα εγώ ή ο Θοδωρής.

    Επίσης ελπίζω να αυξηθεί κι άλλο η συμμετοχή

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #50674

    Μαρία καλωσήρθες

    Ηδη έχω επικοινωνήσει με την κ. Κρητικού στην  ΕΨΥΠΕ η οποία μου έστειλε το ακόλουθο μήνυμα

    “Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας.
    Είναι πολύ σημαντικό να βρίσκεις ανθρώπους να  συμπορεύονται στα δύσκολα θέματα ψυχικής υγείας παιδιών, εφήβων και των οικογενειών τους.
    Σας σημειώνω τους αριθμούς λογαριασμών και των τριών τραπεζών που συνεργαζόμαστε και οι οποίοι είναι:

    ΕΘΝΙΚΗ   106/296024-90
    ALPHA BANK  214-00-2002-000774
    ΑΓΡΟΤΙΚΗ   017 01 026000 74

    Σας ευχαριστώ και πάλι και εύχομαι μια Καλή και Δημιουργική Χρονιά.”

    Το κάθε μέλος θα καταθέτει την οικονομική του ενίσχυση στους ανωτέρω λογαριασμούς με την ένδειξη “FORUM των κυνηγών e-artemis.gr

    ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #50676

     Θοδωρή,

    Ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθεια σου.

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #50723

    O κυβος ερριφθη.. Ας αποδειξουμε εμπρακτα τι ειμαστε.. [Μπραβο παιδια πολυ καλη δουλεια]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    dimitris665 στις #50739

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ..ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ…..ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #50743

    Αποδείξαμε λοιπόν ότι όλοι μαζί ενωμένοι μπορούμε να καταφέρουμε πολλά όμορφα και αξιόλογα πράγματα.Ήταν το καλύτερο δώρο που πρόσφερα, αλλά και που έλαβα αυτά τα Χριστούγεννα.

    Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες.

    Τέλος θα προτείνω αν είστε σύμφωνοι,να το επαναλάβουμε και του χρόνου με κάποιο άλλο Ελληνικό ίδρυμα.

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skarabgr στις #50750

    Μπραβο σας  παιδια και συγχαρητηρια για την πολυ καλη προσπαθειαΑς συμμετασχουμε οσοι περισσοτεροι μπορουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #50757

     SIGXARITIRIA SE OLOUS K STO SITE!APODEIKSAME POSO ANTHRWPOI EIMASTE OTAN TO THELOYME!AS SIMETASXOUME OSO PERISSOTERI MPOROYME!

    FILIKA PANTA,VANGELIS,BERETTA425

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #50780

    Συμφωνω με τη Μαρια. Μονο που αν ειναι δυνατον να γινει μεσα στις γιροτες η και πριν απο τα Χριστουγεννα αν ειναι δυνατον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    PAGANI στις #50802

    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ Κ.Σ.Ε ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ 10000ε

    ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.

    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΕΘΕΣΑΝ

    (ΑΝ ΔΙΕΘΕΣΑΝ) ΟΙ: WWF, ΑΡΚΤΟΥΡΟΣ, Ο Κος (??) ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ “ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ”

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων