Πρόταση για ανθρωπιστική βοήθεια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #338688

    Αν δειτε σε παρομοια κινηση που θελαμε να κανουμε παλιοτερα με τον ΕΟΔ, δεν γινεται να κανεις καταθεση σε ενα λογαριασμο ετσι απλα. Κατα καιρους εχετε δει ολοι στις ειδησεις για λογαριασμους διαφορων με προβληματα που μπλοκαραν απο την Πολιτεια η την τραπεζα, ακριβως γι’αυτο το λογο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #51885

    Καλημέρα παιδιά,

    Καλό μήνα για εχθές!!Βίκτωρα για μένα, έχεις δίκιο.Νομίζω κι εγώ ότι έτσι όπως το κάναμε τώρα,ήταν πολύ εύκολο κι εφικτό για όλους μας.Δεν συναντήσαμε καμιά δυσκολία στις καταθέσεις και τα χρήματα πήγαν άμμεσα στον προορισμό τους.Οπότε γιατί να μπερδευτούμε με άλλους τρόπους;Εξάλλου δεν είναι αυτό το πρόβλημα μας,αλλά η μικρή συμμετοχή,που πρέπει να μας βάλει σε σκέψεις.Γιατί ήταν τόσοι πολλοί αρνητικοί σε αυτήν την τόσο όμορφη και ανθρώπινη προσπάθεια;Δεν μπήκαν καν στον κόπο να μας πούν γιατί και πού διαφωνούν.Να μας πούν τους λόγους που τους έκαναν να μην συμμετέχουν.Όχι φυσικά πως είναι υποχρεωμένοι,να μας δώσουν και εξηγήσεις,αλλά έτσι συναδελφικά και ανθρώπινα.Τέλος πάντων,ίσως την επόμενη φορά..

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #51902

    Mαρια, ξερεις οτι η αρχη ειναι δυσκολη. Μεχρι να πεισθουμε να συμμετασχουμε σε τετοια προσπαθεια θελει χρονο. Μην πτοησαι ομως εσυ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #51914

    Θα ακολουθησουν και αλλοι οπως τουλαχιστον εγω πιστευω. Η αρχη εγινε και αξιζουν συγχαρητηρια στους οργανωτες για την κινηση ανθρωπιας που εγινε μεσω του forum..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #51964

    Μακάρι!!Δεν πτοούμαι όμως προς το παρών γεμίζουμε τις σελίδες εμείς οι 3!!!Έχουμε κάνει τριλογία…


    Upgrade Your Email - Click here!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #51992

    Τωρα ηταν κατι το πρωτογνωρο.Την επομενη φορα ας φροντισουμε απο πριν να διαδοσουμε την ιδεα..Οπως λεει και ο Βικτωρας η αρχη ειναι δυσκολη..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #52041

    ΚΑΙΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ-ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΟΡΤΙΣΤΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #52044
     MARIA MHN PTOEISE!ALLWSTE KATHE ARXH K DYSKOLI!THN EPOMENI FORA THA EPANERTHOUME SIGOURA PERISSOTERI,ALLWSTE THA TO ORGANWSOUME PIO NWRIS K THA EXOUME MEGALYTERI SYMMETOXH!

    FILIKA BERETTA425,VANGELIS
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #52086

    Έτσι,έτσι!!Να στέλνετε και κάποιο μήνυμα να μην ξεχνιόμαστε…Σήμερα είναι η τελευταία μέρα της προσπάθειας μας.Για να δούμε…Επίσης σας υπενθυμίζω ότι είναι και η εκδήλωση του ΕΨΥΠΕ σήμερα,για όποιον ενδιαφέρεται.Έχω ενημερωθεί για 1 ακόμη κατάθεση στις 2/2.Οπότε μέχρι τώρα έχω δηλωμένες 12 καταθέσεις και ποσό € 700 περίπου.Λέω περίπου, γιατί δεν γνωρίζω το ποσό της τελευταίας κατάθεσης  και αν υπάρχει και κάποια ακόμη.Επίσημα αποτελέσματα θα έχω την Δευτέρα το πρωϊ.Ως τότε…

    Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους

    Υ.Γ Την Δευτέρα θα κοπεί και η απόδειξη μας.

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #52093

    Θα ήθελα να μου επιβεβαιώσετε 2 ημερομηνίες που δεν έχω ενημερωθεί ακόμη από εσάς,αν είναι δικές μας.

    α) ALPHA BANK: 11/1/2005

    β) ΕΘΝΙΚΗ: 4/1/2005 (Ονομαστική)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #52194

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    Μόλις μίλησα με το λογιστήριο του ΕΨΥΠΕ,αλλά δεν έχουν πάει ακόμα στις τράπεζες.Αύριο το πρωϊ μου είπαν να ξαναπάρω,αλλά επειδή μπορεί να λείψω για 2 μέρες,θα σας ενημερώσω μόλις γυρίσω και έχω τα τελικά αποτελάσματα.

    Μαρία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #52467

    Καλημέρα,

    Έχω ενημέρωση για 3 νέες καταθέσεις.Θέλω όμως άμμεση ενημέρωση για μερικά άγνωστα σε μένα, ονόματα.Πρέπει να ξέρω αν είναι δικές μας οι καταθέσεις, για να τις προσθέσω στο φάξ που θα τους στείλω,αλλιώς δεν θα μετρήσουν στο δικό μας τελικό αποτέλεσμα.1) Γεώργιος Σμύρνης 2) Λώλου Παναγιώτα 3)Γιολάντα Κτενά.Επίσης υπάρχουν 2 ανώνυμες καταθέσεις,στις 3/1 € 384 και στις 18/1 € 43,20 στην ALPHA.Θα περιμένω για να στείλω την Δευτέρα το φάξ με την τελική συμμετοχή μας και να κοπεί η απόδειξη με το τελικό ποσό.

    Alpha Bank:

    2/2 € 40

     

    Αγροτική:

    1/2 € 20

    Εθνική:

    5/1  € 50

    Μαρία

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #52482

    Kατι ηξερα εγω και ελεγα να δωσουμε μια μικρη παραταση..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mariakounadi στις #52570

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    Δεν είχα καμία νεότερη ενημέρωση, οπότε προχωράμε στο τελικό αποτέλεσμα και περιμένω τα σχόλια σας.

    Τελική συμμετοχή: 15 άτομα

    Τελικό ποσό:  €  785

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #52572

    Πολυ λιγοι. Αλλα πιστευω οτι την αλλη φορα θα ειναι περισσοτεροι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 133 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων