ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #334432

    Βίκτωρα,χωρίς νά είμαι απολύτως σίγουρος,νομίζω ότι απαγορεύεται η συγκέντρωση κεφαλαίων από ιδιώτες.Δηλαδή γιά νά τό κάνουμε εμείς αυτό σάν φόρουμ,θά πρέπει πρώτα νά “επισημοποιήσουμε” κάτα κάποιο τρόπο τό φόρουμ μας.Κάτι σάν νά τό κάνουμε “οργάνωση” ή κάτι τέτοιο,δέν θυμάμαι.Κάτι πού νά ελέγχετε(νομίζω) από τό κράτος,νά έχει προέδρους,μέλλη καί ταμεία.

    Γι’αυτό είχα προτείνει στήν αρχή,νά συγκεντρώσουμε υλικό εξοπλισμό,καί όχι χρήματα.


    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #334434

    Συνάδελφοι

    κατ’αρχην να ζητήσω συγγνώμη για την απουσία μου από το FORUM αλλά είμαι συνέχεια στο δρόμο (Ελάτη Τρικάλων το προηγούμενο Σ/Κ και σήμερα φεύγω για Θεσ/νίκη – μεγάλες αποστάσεις απο Τρίπολη) για θέματα οχι κυνηγετικά (ο kostask ξέρει)

    Λοιπόν ο καλύτερος τρόπος είναι αυτός που είχα πει σε προηγούμενο μύνημα και που προτείνει ο Βίκτωρας. Απ’ ευθείας κατάθεση στο λογαριασμό της ΕΟΔ με όποια ένειξη νομίζετε καλύτερη. Από την ΕΟΔ να ζητήσουμε κατάσταση ονομάτων όσων κατέθεσαν κάποιο ποσό η οποία να δημοσιευθεί εκτός της e-artemis και σε άλλα έντυπα του χώρου, καθώς και στην σελίδα της ΕΟΔ.

    Εγώ θα στείλω e-mail  όχι μόνο στα μέλη του FORUM αλλά σε όσους λαμβάνουν news letter και θα δούμε τι ανταπόκριση θα υπάρξει.  

    (θα είμαι on-line τη Δευτέρα πάλι)

    Θ. Τσάμης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #31790

    KAI ΘΑ ΜΠΛΕΧΤΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΕΞΩ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ……………ΘΟΔΩΡΗ??????ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΑΜΦΣΒΗΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ  ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ  ΟΣΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΧΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #31799

    ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ

    ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ

    ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ

    ΣΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ(ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ) ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΘΣ ΑΛΛΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟ

    ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ 40 ΧΡΟΝΙΑ.ΑΣ ΒΙΑΣΤΟΥΜΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ

    ΑΝΑΜΕΝΩ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #31806

     Εγω παλι δεν νομιζω οτι χρειαζεται να δημοσιευθει κανενα ονομα, δεν νομιζετε? Φτανει να φανει οτι ενα site με Χ πολιτες-κυνηγους, που ενδιαφερονται, εδωσε το Ψ ποσο. Εχει σημασια αν ημουνα εγω η ο αλλος δεν ηταν? 

     Δεν νομιζω οτι θα θελει κανενας συνδρομητης του Newsletter να αμφισβητησει την δουλεια που εγινε στο Φορουμ. Το οτι εγινε η αρχικη σκεψη απο τον Αντρεα, δεν σημαινει οτι οσοι παιρνουν το newsletter πρεπει να γραφτουν και στο φορουμ ε? 

     Οσο για το ενδιαφερον φιλε cambof, δεν νομιζω οτι ειναι κατι το οψιμο, και το ευκαιριακο. Αλλωστε αφου δεν διεκδικουμε την δημοσια προσωπικη προβολη μας, τοτε δεν υπαρχει πιεσης χρονου ωστε να οργανωθει οσο το δυνατον καλυτερα.  Νομιζω οτι και σαν πιλοτικη κινηση να την δουμε, τα οποια συμπερασματα θα μας βοηθησουν την επομενη φορα ωστε να ειμαστε πιο αποτελεσματικοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31814

    Θά συμφωνήσω απόλυτα μέ τόν Βίκτωρα.

    Απλά όσοι θά συμφωνήσουν μέ αυτή τη κίνηση,νά δηλώσουν στόν κύριο Τσάμη,καί νά μάς ενημερώσει αυτός κατόπιν,γιά τό άν θά είμαστε αρκετοί,έτσι ώστε νά δημοσιεύσουμε τό όνομα τού φόρουμ μάς,χωρίς νά γίνουμε ρεζίλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #31815

     Aντρεα, σε αυτες τις περιπτωσεις, το ποσο οντως μετραει, αλλα η κινηση που γινεται απο μονη της ειναι ικανη να μη σε κανει ρεζιλι. Ισως το ποσο να μην ειναι πολυ, αλλα η κινηση νομιζω, και η θεληση, μετραει και κεινη.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31816

    Βίκτωρα,νομίζω ότι άμα μαζέψουμε όλοι μαζί(άς πούμε) 100ευρώ καί τά στείλουμε στήν ΕΟΔ,θά πέσει πολύ γέλιο.

    Λέτε νά μάς στήσουν άγαλμα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #31818

    PAIDIA H IDEA GIA OIKONOMIKH ENISXISH EINAI POLY KALH.

    OI ANAGES GIA SOSTO EKSOPLISMO APAITOYN POLLA XRHMATA.

    ANHKOYME SE MIA KATHGORIA ANTHROPON POY ANA PASA STIGMH MPOREI NA XREIASTOYME TOYS DIASOSTES.

    AS DOYME TI THA VGEI APO THN EPIKOINONIA TOY THODORH KAI ISOS MAS DOTHEI H DYNATOTHTA NA FANEI APO POY PROERXETAI H VOHTHIA.

    MAKARI NA EIXAME THN DYNATOTHTA KAPOIOI APO EMAS NA SYMMETASXOYN STHN OMADA. EGO TO EIXA SKEFTEI KAI PALIOTERA MIA KAI DEYTERH ENASXOLISH MOY EINAI H XIONODROMIA.

    OMOS TO SXOLEIO GINETAI STO ZENITH THS KYNHGETIKHS PERIODOY KAI TA THEORITIKA MATHIMATA MONO STHN THESSALONIKH.

    AS PERIMENOYME LOIPON TON THODORH.

    KOSTAS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #31820

     Ε, οχι και αγαλμα, αλλα μια πλακετα τιμητικη ναι…

    Σοβαρα ομως, ισως το ποσο ακουγεται γελοιο, αλλα δεν παυει να ειναι καλυτερο απο αυτα που δινουν οι αλλοι μονο με ευχες και υποσχεσεις…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #31828

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΣ

    ΔΗΛΩΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ-ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΙ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ ΚΙΝΗΘΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

    ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΟΔ ΚΤΛΠ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31864

    Από πού ακριβώς ενημερώθηκες,νά τό βρούμε καί εμείς;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    panosa στις #31865

    File Antrea,

    nomizw oti mono osoi exoun dhlwsei oti theloun na lamvanoun to “newsletter” tou e – artemis, enhmerwthikan mes tin ebdomada (sygkekrimena proxthes). Mporeis na dhlwseis oti theleis na lamvaneis kai esy to newsletter sthn arxikh selida (kai dexia) tou site.

    Panosa

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31867

    Μέχρι στιγμής έχουμε:

    -KA-BAR

    -cambof

    -victz

    -Tsamis

    -THEOD

    -Stag

    -BIZZAROS

    -Jimpap

    -kostask

    -Θόλος

    Σύνολο δέκα (μόλις) άτομα από τό φόρουμ.Ας δούμε καί τί θά γίνει μέ τούς “εκτός”

    Υ.Γ.panosa,είσαι μέσα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    panosa στις #31870

    Nai 100%!

    Arkei na me enhmerwsete gia to logariasmo gia na mporesw na katathesw xrhmata.

    Panosa

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων