ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31872

    Ναί,μόλις θά ξεκινήσουμε,θά δημοσιευτεί σέ αυτό τό τόπικ.

    Γίναμε λοιπών ένδεκα.Συμπληρώθηκε η πρώτη εντεκάδα!!!Αντε παιδιά,χρειαζώμαστε καί αναπληρωματικούς!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #31874

    μέσα κι εγώ, φίλοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #31980

     

      ΑΑγαπητοί φίλοι ο κύβος ερρίφθη και όπως πιστεύω θα ενημερωθήκατε από την Διαχείριση του FORUM, ορίσθηκε ως ποσό ενίσχυσης και συνεπικούρισης του έργου και του ρόλου της ΕΟΔ,το ποσό των 10 euro, ποσό που αντιστοιχεί σε 3-4 καφέδες ή μερικά κουτιά φυσίγγια…

      ’ς αποδείξουμε έμπρακτα, ότι η πολύ καλή σκέψη του KA-BAR, θα γίνει αφορμή να αναδείξουμε την ευαισθητοποίησή μας σε θέματα που αγγίζουν το γενικότερο σύνολο -μέρος του οποίου είμαστε και εμείς- και να καταδείξουμε ότι το site μας έχει αυξημένο δείκτη κοινωνικότητας και η πολύμορφη δράση του είναι αυτή που το κάνει να ξεχωρίζει και να διαφοροποιείται… 

      ’ς στείλουν επομένως τα μέλη το σχετικό μήνυμα στην Διαχείριση, για να δούμε και στην πράξη … ότι ωραίοι είμαστε που έλεγε και η σχετική διαφήμιση αλλά πόσοι είμαστε τελικά ;;;; 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #31992

    Γιάννη,δέν κατάλαβα ακριβώς τί λές.Εχεις ειδοποιηθεί από τή διαχείριση;Θά βάλουμε όλοι μας 10 ευρώ(ή μπορούμε καί παραπάνω) στό λογαριασμό τής ΕΟΔ;Τί θά γράψουμε στήν “αιτιολογία” τής καταθέσεως;Εχουν δηλώσει καί άλλοι (εκτός φόρουμ) ότι θά βοηθήσουν;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #31995

    Διαβάστε στην e-artemis.gr,

    Το άρθρο του Μπάμπη Γκαβά, Συμπεριφορές από τις πρώτες Βελουδομάτες
    http://www.e-artemis.gr/News/templates/New…p;zoneid=4

    Αντιδράσεις του ΚΣ Βόλου και του Ωρίωνα για το θέμα της Κάρλας
    http://www.e-artemis.gr/News/templates/New…p;zoneid=4

    Μετά από πρωτοβουλία και συζήτηση των μελών που έγινε στο FORUM στο
    θέμα
    «ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ», μπήκε η ιδέα να ενισχύσουμε ως κυνηγοί την
    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
    http://www.hrt.org.gr καταθέτοντας στο
    λογαριασμό
    της ΕΟΔ κάποιο ποσό με την ένδειξη «ΚΥΝΗΓΟΙ E-ARTEMIS.GR».
    Όσοι συνάδελφοι συμφωνούν για οικονομική ενίσχυση 10 ευρώ προς την ΕΟΔ
    να
    δηλώσουν την πρόθεσή τους στο e-mail:
    info@e-artemis.gr με την ένδειξη
    «Ενίσχυση στην ΕΟΔ».

    Ευχαριστούμε
    www.e-artemis.gr

    ΑΝΔΡΕΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΕΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32009

     

      Σωστά, πόσοι πιστοί θα προσέλθουν ;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32014

    Οπότε,απλά θά περιμένουμε από τούς “επίσημους” νά μάς πούνε πότε θά ξεκινήσουμε,καί πόσοι είμαστε “μέσα”,έτσι δέν είναι;Η μήπως πρέπει νά καταθέσουμε από τώρα στό λογαριασμό;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32016

    Θά παρακαλέσω νά υπάρξει ειδοποίηση καί στό παρών θέμα,καί όχι μόνο στό e-mail μάς,καί ο λόγος είναι ότι(εγώ τουλάχιστον) τό τελευταίο τό “ανοίγω” σπανιότατα.

    Ευχαριστώ.

    Επίσεις,άν κάποιος από εμάς θελήσει νά δώσει κάτι παραπάνω από τά 10 ευρώ,δέν νομίζω νά υπάρχει πρόβλημα,έτσι δέν είναι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32123

     Παιδια, τι εγινε τελικα με την προταση του Ανδρεα? Ας μας ενημερωσει ο διαχειριστης αν εκδηλωθηκε ενδιαφερον και απο αλλα ατομα, η αν θα βγει το θεμα στην πρωτη σελιδα ωστε να εχουμε ενδιαφερον και απο αλλους.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32125

     

      Πάντως κάποιοι κρατικοί φορείς μερίμνησαν και έδωσαν στην ΕΟΔ τηλεπικοινωνιακό υλικό και σύγχρονο κέντρο κατά δημοσιεύματα του χθεσινού τύπου … όσο για μάς ισχύει το πάμε αργά γιατί … βιαζόμαστε !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32131

     Εστω και αν δεν συμβαλλουν τελικα οι συλλογοι και η Ομοσπονδια, καλο θα ηταν να συμβαλλουμε εμεις τουλαχιστον ατομικα. Να μαζευτει ομως κοσμος, να δειξουμε οτι μας ενδιαφερει, και οτι μπορυμε να συμβαλλουμε. Αλλα 10 και 20 ατομα αναμεσα στα 800 δεν ειναι σοβαρος αριθμος.

     Ας γινει εστω μια λιστα και αν συμπληρωθουν πανω απο 30-40 ατομα ας το προχωρησουμε ο καθενας μονος του. Αλλα ας γινει μια αρχη και ας μπει στην πρωτη σελιδα να μαζεψουμε κοσμο. Αμαρτια ειναι μια καλη ιδεα να μεινει μονο στα λογια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    MAVERIC στις #334496

    ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.

    ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ.

    ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ, ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ.

    10 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΕΙΣ. ΑΝ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΟΡΙΣΘΕΙ, ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΙΔΙΟΣΥΜΦΕΡΟΝ, ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ. ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΥΡΝΑ ΚΑΤΩ.

    ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ. ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ. 10 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ 1-2 ΚΟΥΤΙΑ ΦΥΣΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΓΙΟΖΗ. Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΨΩΡΟΚΩΣΤΑΙΝΑ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΙΑ, ΤΟ ΡΟΥΦΙΑΝΙΛΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΗΛΙΘΙΩΝ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΓΙΑΤΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ.

    ΝΟΜΙΖΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑ ΝΟΜΟΥΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΑΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ (ΑΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΝΤΟΠΙΟΙ.

    Η ΠΡΟΒΟΛΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ”ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ” ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΕΧΤΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α.

    ΑΠΛΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΙΚΑΙΩΝΑ ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΛΑΓΟΝΙΚΑ. ΑΣ ΑΠΟΤΑΝΘΟΥΜΕ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ. ΕΓΩ ΜΠΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ. ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΣΣΙΝΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ. ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ.

    ΑΣ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ. ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΥΛΟΥΡΙ, ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ. ΑΜΕΣΩΣ Ο ΝΟΥΣ ΣΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΚΟ.  ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟ. ΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ, ΒΟΗΘΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ……ΑΚΟΜΑ.

    10 ΕΥΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ;)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley2.gif” width=17>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32198

    Παιδιά,άς περιμένουμε νεώτερα από τόν Κ.Τσάμη.

    Υ.Γ.Τά 10 ευρώ,προτείνω νά είναι τό έλάχιστο πού θά βάλει ο καθένας μας,αλλά όχι καλά καί σώνει νά είναι 10.όποιος θέλει καί μπορεί,άς βάλει παραπάνω,έτσι δέν είναι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #32273

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΗΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ

    ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΒΟΗΘΟΥΝ

    Η ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΞΕΧΑΣΑΜΕ

    ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ Η ΖΩΗ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ

    ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ARTEMIS ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ

     

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #32274

    Συνάδελφοι

    παρά τον μεγάλο χρόνο αναμονής για την εκδήλωση πρόθεσης στην ενίσχυση της ΕΟΔ, συνολικά έχουμε 18 συμμετέχοντες σε αυτή την κίνηση.

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων