ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #334524

    ΦΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑ Σ’ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΝΑ’ΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ, ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΠΑΩ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32452

     παιδια, λογω αδειας, και βλαβης τηλεφωνου στο σπιτι, εμεινα λιγο πισω γενικα με τα posts του φορουμ. Παντως με μεγαλη μο υχαρα ειδα οτι τελικα το θεμα προχωρησε, και δεν το παρατησαμε. Δεν εκανα ακομα την καταθεση, μαλλον θα γινει Παρασκευη, αλλα πιστευω οτι το e-artemis σαν ονομα καταθετη ειναι οτι πρεπει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32466

    Επιτέλους,τό θέμα αυτό “μπήκε” στήν πρώτη σελίδα!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #32478

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2004 ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ EUROBANK ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΟ ΟΒΟΛΟ ΜΟΥ ΣΑΝ ΠΑΝΟΣ ΜΕΛΟΣ Ε-ARTEMIS.GR.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ

    ΠΑΝΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #32489

    ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΜΕΛΟΣ E-ARTEMIS

    ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΟΙ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΠΩΣ Η ΕΟΔ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #32498

     Εκανα και γω την καταθεση μου μεσω web-banking της Αlpha. Ελπιζω να εγινε ενταξει αλλιως θα παω να κανω και μεσω τραπεζης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #32500

    ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2004.

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑ-ΒΑR ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ  ΤΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ-ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΔΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ.

    ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΥΣΑ ΣΤΟ LPC ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΩΝ. ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ . ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΕ Ε-MAIL  ΣΤΟ E-ARTEMIS.

    ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ Η ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΤΡΕΑ ΚΑ-BAR.Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΤΕ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #334533

    RALF,καλοσώρισες στήν παρέα μας.Ελπίζω νά παραμείνεις μαζί μας γιά καιρό,καί μαζί όλοι μας νά μπορέσουμε νά αποδείξουμε ότι ο Ελληνας κυνηγός,είναι όντως ενεργός καί μαχητής,’οχι μόνο στό βουνό,αλλά καί στο σύνολο τής κοινωνικής ζωής.Οσο γιά τήν απογοήτευση,ναί είναι υπαρκτή!!!Αλλά σίγουρα δέν θά μέ πάρει καί από κάτω,έτσι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32515

     

      Φίλε RALF καλοδεχούμενος στην ιστοσελίδα και στο forum και ειδικότερα στο θέμα που ξεκίνησε ο Ανδρέας και πιστεύω ότι η ενεργή μας συμμετοχή -κατέθεσα και εγώ σήμερα ποσό – σε τέτοια θέματα δείχνουν ότι είμαστε οι κυνηγοί ζωντανό κύτταρο της κοινωνίας μας, με αισθήματα αλτρουϊσμού και αλληλλεγύης και ξέρουμε και να αναγνωρίζουμε και να επιβραβεύουμε κάθε προσπάθεια και κάθε σωματείο ή φορέα που έχει ως βασικό του στόχο την προσφορά κοινωνικών υπηρεσιών, πράγμα που σε εμάς συνήθως όταν το κάνουμε ή αποσιωπείται ή επικαλύπτεται ή συκοφαντείται από κύκλους που θέλουν να μας έχουν στην γωνία.

      Η αυτοαπομόνωση, η εσωστρέφεια, η σιωπή από αγανάκτηση και όχι από  αδυναμία απαντήσεων…επειδή κάποιοι κουράστηκαν να απαντούν συνέχεια σε κάθε αντικυνηγετική υστερία, πρέπει να λείψουν από το λεξιλόγιο μας και η μαχητικότητα και η εγρήγορση να μας συντροφεύουν και να μας οδηγούν για να “στοιχίσουμε” εμείς στη γωνία… Αγγελέτους, Γανωτήδες, Τσιχλιάδες, Κιάσσες και κάθε άλλο εποχούμενο οικολογίσκο και αντικυνηγό της συμφοράς,… πόσο μάλλον που άν γίνει ΑΙΣΘΗΤΗ η παρουσία με χρηματικές ενισχύσεις ή και άλλη βοήθεια σε ανάλογους φορείς όπως εδώ η ΕΟΔ, καταλαβαίνετε τι κοινωνικό  διεμβολισμό και τι απήχηση θα έχουμε  και το πώς θα μας αντιμετωπίζει η ευρύτερη κοινωνία !!!!!

    Ευκαιρία λοιπόν να ξανασκεφτούν τα πράγματα από την διάσταση αυτή όσοι φίλοι είναι ακόμα διστακτικοί η δεν  πρόλαβαν να ενισχύσουν το έργο της ΕΟΔ, ποτέ δεν είναι αργά για τέτοιους ευγενείς σκοπούς, άς μην σκεφτόμαστε μόνο νούμερα σκαγιών, όπλα ή σκυλιά εξάλλου το μυαλό μας έχει χωρητικότητα… τεράστια, άς αφιερώσουμε μιά μικρή του γωνία στο κοινωνικό έργο που πρέπει να επιδεικνύουμε και στο ρόλο του σκεπτόμενου πολίτη που πρέπει να έχουμε… πάντα υπό το πρίσμα του κυνηγού και προστάτη της φύσης !!!!

    Αλλιώς άς μην διαμαρτυρόμαστε όταν περνάμε στα αζήτητα και μας αποστρέφονται …. γιατί σε ένα δυναμικό club 1.000 ΜΕΛΩΝ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ 2% είναι πολύ λίγα για να μετρήσουν την κοινωνική μας συνεισφορά !!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #32520

     

    Παιδιά από ότι είδα μπορούμε κάλλιστα και με ένα hotmail, να ενημερώσουμε την ΕΟΔ για το ποσό αλλά και τη  ιδιότητά μας, γιατί εγώ τουλάχιστον αυτό το τηλέφωνο που δόθηκε και πήρα βγήκε ως θυρίδα με τηλεφωνητή οπότε για πάν ενδεχόμενο πρπτίμησα την πρώτη λύση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #334541

    ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ”ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ”.  

    ΓΙ ‘  ΑΥΤΟ  ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ .

    ——————– ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    RALF στις #32544

    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΗΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ . ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΕΚΑΠΛΑΣΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ  .ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΟΩ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΟΔ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ  .   ——————–

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #32589

    ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Η ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ FAX THΣ Ε.Ο.Δ. ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΤΟ E-ARTEMIS, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΑΜΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΔΗΓΙΕΣ.

    ΤΑΣΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    31
    zaxarakhs στις #32592

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΟ Η ΑΝ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΟΣΑ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΙΠΟΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #32617

    Οχι,δέν συμφωνήσαμε σέ κάποιο συγκεκριμένο ποσόν.Οτι θέλει ο καθένας μας.Απλά γράψε σάν αιτιολογία,e-artemis.gr.

    Λέτε νά μαζευτούμε αρκετοί στό τέλος;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 139 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων