Beretta Silver Hawk

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 76 έως 83 (από 83 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59200

    ΟΠΑ!!!!! ΒΙΚΤΩΡΑ ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΙΔΕΑΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ! ΜΙΑ κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΑΚΡΑΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΙΟΚΑΝΑ ΝΑ ΤΥΠΩΣΩ ΠΩΣ ΤΟ 12αρι ΣΕ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Π.Χ ΝΑ ΓΕΦΥΡΩΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΑΝΤΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ “ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ” ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ “ΑΠΛΩΣΟΥΜΕ” ΤΙΣ ΚΑΝΕΣ ΤΟΥ κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΛΟ ΠΑΤΗΜΑ! ΠΟΛΥ ΠΛΑΤΟΣ, ΠΟΛΥ! ΒΑΣΙΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΩΠΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ  ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΧΩΡΟ (ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΚΤΑΘΩ ΣΕ ΜΑΡΚΕΣ) ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ! ΜΕΤΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗΣ (!) ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #340086

     Δεν θυμαμαι που το ειχα διαβασει, ισως σε κανενα παλιο τευχος του Κυνηγι&Σκοποβολη. Ελεγε παντως, ενα γνωμικο ενος παλιου μαστορα, οτι δηλαδη, αν θες οπλο ελαφρυ παρε το 20, αν θες οπλο αποτελεσματικο (δεν ειμαι σιγουρος για τη λεξη) παρε το 12, αν θες και τα 2 παρε το 16. Και το 16αρι, ειδικα στο θεμα των καννων που ειναι λεπτοτερες, εχει ενα σοβαρο πλεονεκτημα εναντι του 12αριου. 

     Καποια στιγμη, το εχω ονειρο να αποκτησω ενα 16αρι, και να κανω καποια κυνηγια μ’αυτο. Εννοειται με δικα μου φυσιγγια

    Αλλωστε Χρηστο, εγω ειμαι fan των δικαννων. Μονοσκανδαλα, δισκανδαλα, οτιδηποτε, φτανει στο ματι να μου αρεσει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #59222


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun1 στίς 02 Ιούνιος 2005


    ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΔΙΑΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ κ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΥΣ! ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ 80% ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΕ ΔΙΣΚΟΥΣ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΙ BERETTA. 686, 687,682……..   ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΝΑΙ !   ΤΟ 472 ΣΕ 20 ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥ! ΜΕΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!   


    [/indent]

    Μπράβο Χρήστο , τελικά σε έπεισε η τεκμηρίωση όλων των φίλων εδώ ή οι διαφημίσεις?

    Σε ενημερώνω οτι επειδή συμφωνώ με το Βίκτωρα που γράφει :

    Μονοσκανδαλα, δισκανδαλα, οτιδηποτε, φτανει στο ματι να μου αρεσει.

    εγώ θα το πάρω σε cal.12 (εκεί επιμένω ) και δισκάνδαλο  !

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59227


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leovar στίς 02 Ιούνιος 2005



    [indent]Χρήστο , τελικά σε έπεισε η τεκμηρίωση όλων των φίλων εδώ ή οι διαφημίσεις? [/indent]

    ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ! Η ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ BERETTAκηδες ( εκτος ελαχιστων επιχειρηματων που ισως να ευσταθουν) ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΙΠΗΣ ΕΩΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ! ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΕΔΩ κ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΜΟΡΦΗ ΤΕΧΝΗΣ ! ΧΡΗΣΤΟΣ!


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #59228


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun1 στίς 02 Ιούνιος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leovar στίς 02 Ιούνιος 2005



    [indent]Χρήστο , τελικά σε έπεισε η τεκμηρίωση όλων των φίλων εδώ ή οι διαφημίσεις? [/indent]

    ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ! Η ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ BERETTAκηδες ( εκτος ελαχιστων επιχειρηματων που ισως να ευσταθουν) ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΙΠΗΣ ΕΩΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ! ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΕΔΩ κ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΜΟΡΦΗ ΤΕΧΝΗΣ ! ΧΡΗΣΤΟΣ!


    [/indent]


    Τότε να πιστέψω οτι θα σε πείσει η δύναμη της πλειοψηφίας των Berettaκηδων ?

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59229

    ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΗΝ ΓΑΛΛΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ !  ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΤΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ DEMAS ΕΙΣΑΓΟΝΤΑΙ κ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ( ΑΠΟ ΤΟΝ Κο ΠΑΠΑΔΑΚΗ) κ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ! ΒΙΚΤΩΡΑ ΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ 16αρια!!!!!  ΜΕΤΑ ΕΠΙΜΟΝΗΣ (ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ) ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #59262

    ΧΡΗΣΤΟ TA DEMAS ΑΠΟ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #59286

    ΒΑΣΙΛΗ ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ! ΑΠΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΗΞΕΡΑ !  ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΑ ΑΝ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2000 ΕΥΡΟ!  ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ  ! ΜΙΑ κ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΑΛΛΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2005 ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ,ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ABOUT ! ΜΕΤΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΗΜΕΡΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ !

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 76 έως 83 (από 83 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων