ΓΚΑΛΟΠ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #33085

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ & ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΙΜΑΙ 31.ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ .ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΑΓΡΙΝΙΟ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΡ.ΥΠ/ΛΟΣΜΕΓΑΛΩΣΑ ΑΘΗΝΑ(ΧΑΛΑΝΔΡΙ)-(ΓΕΙΤΟΝΕΣ κ.JIMPAP!!!).TON ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΝΩ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ.ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ & ΓΩ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ(ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΦΑΣΣΟΚΥΝΗΓΟΣ).ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΔΙΚΑΝΑΚΙ & ΕΧΩ, 16ΑΡΙ & ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ.ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΟΛΥ ΦΑΣΣΑ,ΠΑΠΙΑ & ΤΣΙΧΛΕΣ

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    RONIN στις #33086

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΩ ΜΟΛΙΣ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΝΗΓΙΣΑ ΤΣΙΧΛΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΧΛΕΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΠΟΡΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ.ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΣΚΥΛΟ Ή ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ!ΕΧΩ ΜΙΑ FABARM MKIII ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ( ΜΠΑΙΝΩ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ) ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ SUPER POSE.

    ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #33089

     

    Λάθος εκτίμηση φίλε kostask,υπάρχει και 43άρης – ο υποφαινόμενος-… οπότε δεν έχεις τα ηλικιακά πρωτεία στο θέμα αυτό !!!!!!

      Καταρχήν για το φίλο που ανέφερε τα περί οικογενειακού δικαίου και γάμου, θα του υπενθυμίσω ότι ” ο γάμος είναι η μόνη περιπέτεια, που είναι ανοιχτή στους τολμηρούς….” εμείς το τολμήσαμε…!!! άν και βέβαια πολλές φορές θα συμφωνήσω, ότι ένας άντρας είναι ανολοκλήρωτος πρίν το γάμο … μετά είναι “τελειωμένος”, εξάλλου ο γάμος είναι ένα αδιάκοπο πάρε δώσε …αλλά είναι καλύτερο να τα δίνεις παρά να τα παίρνει μόνη της η γυναίκα… το μυστικό εξάλλου του πετυχημένου γάμου είναι να βρίσκετε το χρόνο να βγαίνετε με τις γυναίκες σας τουλάχιστον μία φορά την βδομάδα …εσείς κάθε Σ ή Κ και αυτές κάθε Παρασκευή…!!!!

      Και τώρα επί του προκειμένου, έχω σπουδάσει οικονομικά και νομικά, δουλεύω σε εκπαιδευτικό Οργανισμό του Υπουργείου Ανάπτυξης,είμαι παντρεμένος με δύο κόρες, μένω Αθήνα στη περιοχή του ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ-στο δρόμο που πάς για το ΑΠΟΛΙΣ της Πετρούπολης εδώ και δύο χρόνια, μετά από “μεταγγραφή” από Νέα Ιωνία που έμενα-, και οι βασικές μου επιδιώξεις είναι να… ξεκλέβω χρόνο για το κυνήγι(το οποίο πρέπει να ήταν στο DNA, πέραν των οικογενειακών καταβολών, αφού από τα 5 μου χρόνια ήταν το κύριο ενδιαφέρον και χόμπυ)αλλά και για αγροτικές καλλιέργειες που διατηρώ στη Θήβα -αμπέλια και ελιές-.

      Ήμουνα φανατικός λαγοκυνηγός αλλά από 5ετίας ασχολούμαι μόνο με πουλιά,όπου κακά τα ψέμματα,έχεις πολλές διαφορετικές επιλογές,αφού το λαγοκυνήγι για μας τους αστούς των πόλεων έχει γίνει “άπιαστο όνειρο”, γιατί αφενός τα μέρη που μπορείς να πάς είναι συγκεκριμένα και αφετέρου  ο τοπικισμός, οι φόλες, οι λαθροθήρες με τα φανάρια και οι πολλές συγκυρίες που αντιμετωπίζεις στο κυνήγι αυτό  – ξέρα, πάγος, υγρασία κ.ο.κ – σε κάνουν σταδιακά να αποτραβηχτείς από αυτό άν θές να παραμείνεις μάχιμος κυνηγός …επιπλέον δε τα λαγόσκυλα πρέπει να δουλεύονται συνέχεια για να είναι σε φόρμα και πώς να το πετύχεις αυτό, αφού κάθε φορά τρέμεις το κλέψιμο και τις φόλες, δυστυχώς ντρέπομαι να πώ, ότι στο κύκλωμα αυτό, είχα γνωρίσει τους μεγαλύτερους ψεύτες και τους καλύτερους κλέφτες….

     Από σκυλιά έχω δοκιμάσει όλες τις βασικές ράτσες στα πουλόσκυλα αλλά κατέληξα στα kurzhaar που πάνε σε όλα τα κυνήγια και καταστάσεις. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #33096

    Kalispera kai apo emena. Onomazomai Andreas, apo Thessaloniki kai einai 27 xronon, anupadros kai exo teliosei Politikos mixanikos. Exo epafi me to kunigi apo tin ilikia ton 13-14 to opoio mou to gnorise kai mena o pateras mou. Apo ta 18-25 kungousa me mia Benelli 123 tou patera mou kai tora me ena super pose Franchi Falconet.kunigo perissotero fasses, bekatsa , ortuki kai lago, palaiotera pigaina kai gia udrovia alla tora ta meri exoun xalasei.Tsixles, kotsifia sto perpatito allo oxi fanatika. Apo skulia, poulia kunigo ola ta xronia me epaniel  kai me ena aggliko setter pou exei tora o filos mou pou kunigame mazi. Ston lago, me ton patera mou exoume gekika kai grifon, palaiotera kai ena Beagle. Krima pou den eixame megali parea,eimaste 3 , giati ta skulia pigainan kai se gourouni. Endeiktika apo mia genna 2 koutavia pigan karpenisi kai 2 Xalkidiki opou opos mathame exoun ginei polu kala gouronoskula.  

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    Θόλος στις #33099

     

    Γεια χαρά και από μένα παιδιά.

    Γιώργος, από Σίφνο, κλείνω τα 41 τον επόμενο Μαιο (αν ο Γιάννης είναι ο παππούς του φόρουμ από πατέρα μεριά, εγώ είμαι ο παππούς από μητέρα) . Παντρεμένος με κόρη 8 ετών. Στα βουνά και στα λαγκάδια από 12 χρονών με τον πατέρα μου. Βασικά πέρδικα και μπεκάτσα ειναι τα κυνήγια που έχουμε εδώ και λίγο ορτύκι και τρυγόνι νωρίς το φθινόπωρο. Κυνηγάω με πλαγιόκανα μόνο (ξεκίνησα με ένα καλό με κοκόρια του πατέρα μου που δεν θυμάμαι τι μάρκα ήταν, μόνο ότι μακριά κάννη (ή εγώ είμουν πολύ κοντός τότε). Ιδιωτικός υπάλληλος (τουριστικό γραφείο), με χόμπυ τις αγροτικές ασχολείες και εκτροφές (μέλισσες, κατσικάκια, κουνέλια, κλπ) εκτός βέβαια από το κυνήγι που δεν είναι χόμπυ αλλά τρόπος ζωής που λέει και ο φίλος ο Periklisath. Σκυλιά ένα Visla αρσενικο και ένα Irish Setter θηλυκό + το παιδί τους που βγήκε ένα κοντότριχο σέττερ πορτοκαλί (!) με φανταστικό ψάξιμο και φέρμα!

    Αυτά …

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    manadendri στις #33100

     

      Καλησπέρα και από μένα παιδιά. Με λένε Τάσο, είμαι 32 χρονών, παντρεμένος, από Γιάννενα. Κυνηγάω από 10 χρονών. Το κυνήγι το είχα στο αίμα μου, μιας και κανένας από την οικογένειά μου δεν υπήρξε κυνηγός ! Ξεκίνησα το κυνήγι με ένα 45άρι αεροβόλο, μετά με ένα φλόμπερ, πρώτο μου όπλο ήταν μια Mossberg με κινητό ουραίο, μετά ένα Baikal super pose και τώρα τελευταία ένα πλαγιόκανο Gorosabel. Κυνηγάω πέρδικα και μπεκάτσα. Από το 1997 και μετά με συντροφεύουν στις κυνηγητικές μου εξόδους ένα ζευγάρι από αγγλικά σέττερ και πριν από τρεις μήνες ήρθε στην παρέα μας ένα ακόμη αρσενικό 4 μηνών.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    theo64 στις #334656

    [font=” ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-size: 9.0pt”]Αν και θα ήθελα το Γκάλοπ να είναι στην πρώτη σελίδα του Site έτσι ώστε να μπορούν να ψηφίζουν όλοι όσοι μπαίνουν σ΄αυτό, παρ΄όλα αυτά αναφέρω τα στοιχεία  μου.

    [/font]

    [font=” ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-size: 9.0pt”]Ονομάζομαι Θόδωρος είμαι 40 χρονών, παντρεμένος με δύο παιδιά, είμαι από την Βέροια ( αν και από το Σεπτέμβρη του 2002 βρίσκομαι στην Ορεστιάδα). Είμαι καθηγητής Φυσικός διορισμένος εδώ και δύο χρόνια στο δημόσιο, πριν ασχολιόμουνα με τα φροντιστήρια.[/font]

    [font=” ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-size: 9.0pt”]Σε επαφή με το κυνήγι ήρθα από πολύ μικρή ηλικία λόγω του παππού μου (από τον οποίο έχω ένα ενθύμιο, ένα 16άρι κοκοροντούφεκο Βελγικό σχεδόν 80 ετών).[/font]

    [font=” ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-size: 9.0pt”]Συστηματικά ασχολούμαι με το κυνήγι είκοσι χρόνια και πάντα με σκύλους φέρμας. Τα αγαπημένα μου κυνήγια είναι: ορτύκι και μπεκάτσα, βέβαια περιστασιακά κυνηγάω και τσίχλες και υδρόβια (όταν δεν πηγαίνω για κυνήγι με τα σκυλιά), επίσης μερικές φορές πηγαίνω και για λαγό με την παρέα του αδελφού μου που είναι λαγάδες. Σήμερα έχω δύο σέττερ ένα θηλυκό 13 ετών (το οποίο πλέον δεν κυνηγά) και ένα αρσενικό 3 ετών με το οποίο κυνηγάω, επίσης πρόσφατα απέκτησα και ένα κουτάβι επανιέλ, το οποίο είναι στην φάση της εκπαίδευσης. Παλιότερα είχα δύο πόιντερ τα οποία τα έχασα από φόλες στο βουνό κατά την διάρκεια κυνηγιού μπεκάτσας.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #33103

     

      Σε ότι αφορά τα συνομίληκά μας άτομα φίλε Κώστα, νομίζω ότι σε όλους σήμερα τους εργασιακούς τομείς οι Η/Υ είναι σε πρώτη διάταξη και όλοι λίγο πολύ ξέρουν και ασχολούνται, γιαυτό άς μας στείλουν και τα δικά βιογραφικά όσοι συνάδελφοι μας παρακολουθούν για να δούμε όπως έλεγε και κάποια διαφήμιση ότι “… ωραίοι είμαστε, αλλά πόσοι και ποιοί είμαστε τελικά…” ;;;

      Εξάλλου εδώ το site είνια εξειδικευμένο και οι παλιμπαιδισμοί και τα αστειάκια τα παιδικά δεν έχουν χώρο, αφού και άν μπεί κανά παιδάκι να παίξει….θα φύγει στο τέλος με ελαφρά πηδηματάκια από ότι είδα χθές – προχθές σε άλλο θέμα …!!!! Όσο για το θέμα της ηλικίας φίλε Κώστα μην “κολώνουμε”,… εμείς οι 40ρηδες είμαστε γενιά εξουσίας…!!!εξάλλου η μέση ηλικία είναι νεότητα με γνώση… και γηρατειά χωρίς άνοια και παρακμή…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #33112

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΤΟΥ FORUM. ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 40 ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΚΑΙ ΖΩ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΠΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 5 ΕΤΩΝ, ΦΛΟΜΠΕΡ ΣΤΗΝ 1Η ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ 20ΑΡΙ ΔΙΚΑΝΟ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΚΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΕ Ο ΒΑΛΤΟΣ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΚΑΤΣΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΤΟΥΣ  Ή ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΣΑΙΖΟΝ ΜΕ ΚΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ. ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΧΩ ΚΑΙ  ΕΝΑ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΟΡΤ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.

    ΤΑΣΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #33123

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ , ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΝΙΚΑΙΑ

    33 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ 2.5 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ

    ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ , ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΓΚΡΙΣΕΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ  

    ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ

    ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΕΡΙΣΟΟΤΕΡΟ ΤΣΙΧΛΑ . ΟΡΤΥΚΙ, ΤΡΥΓΩΝΙ ΚΑΙ ΦΑΣΣΑ , ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΥΔΡΟΒΙΟ  ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΕΡΔΙΚΑ ( 1 ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΜΟΝΟ) ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΛΑΓΟ Η ΓΟΥΡΟΥΝΙ.

    5 ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ ( 1 λέξη )3 ΕΠΑΝΙΕΛ 1 ΚΟΚΕΡΑΚΙ ΚΑΙ 1 ΚΟΥΤΣΚΑΑΡ (ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑΖΑΡ)

    ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΜΕ ΥΔΡΟΒΙΑ ΑΦΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΡΕΣ

    ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΜΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ….!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    71
    AUTO στις #33128

    ΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ   39 ΕΤΩΝ   ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΟ  ΟΝΟΜΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ 10  ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΥΤΟ/ΤΩΝ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΚΥΝΙΓΟΣ 20  ΧΡΟΝΙΑ ΑΓΑΠΙΜΕΝΟ ΜΟΥ Η  ΦΑΣΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ  ΠΑΠΙ  ΚΑΙ  ΣΤΟ  ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ  ΣΕΖΟΝ Η  ΤΣΙΧΛΑ   . ΑΦΤΑ AUTO PATRA AAAAAAAAAAAAA  ΞΕΧΑΣΑ   ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #33130

    Μέχρι στιγμής η μέση ηλικεία όσων έχουν συμμετάσχει στο γκάλοπ είναι 33,12 ετων.!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    118
    lioliosg στις #33135

    ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ.ΓΙΩΡΓΟΣ 41ΧΡ.ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ 5ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΠΡΩΤΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΖΑΝΕ ΚΑΡΤΕΡΙ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΑ ΣΤΑ ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΜΕ ΜΙΣΑΔΑΚΙΑ (ΜΙΣΗ ΓΩΜΟΣΗ).ΚΥΝΙΓΩ ΜΕ ΦΕΡΜΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ Κ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΝΤΡΑΤΧΑΡ.ΟΙΚΟΓΕΝ.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΩΡΙ 10 Κ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 3.ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΥΜΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΛ.ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΑΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΖΥΓΙΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕΡΒΙΣ.ΟΠΛΑ/2 S.POZE ΦΛΟΜΠΕΡ(ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ 25ΧΡΟΝ.ΠΑΛΙΟ)ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΒΑΛΙΣΤΡΑ ΚΛΠ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    ΣΑΚΗΣ.Β στις #33137

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΛΦΙΑ

    ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΑΚΗ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ,ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ,ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ, ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΥΚΤΙΩΝ.

    ΕΙΜΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.

    ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΣ  ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΩ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΠΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΔΕΚΕΜΒΡΗ.

    ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΑΛΕΙΑ Α302 ΠΟΥ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 2 ΣΚΥΛΙΑ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΒΑΛΚΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΜΙΑΙΜΗ ΒΑΛΚΑΝ-ΚΟΥΡΤΖΧΑΑΡ.

    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΡΑΤΣΑ.ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ.

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #33143

     Παντως, ασχετα με το μεσο ορο ηλικιας, βλεπω οτι ιδιο παθος μας οδηγει, για να χρησιμοποιησω μια εκφραση δανεισμενη απο διαφημιση. Παρολες τις ηλικιακες, και μορφωσιακες διαφορες μας, δεν βλέπω κανενα να κανει το δασκαλο, και κανενα να κανει το μαθητη μια που ολοι διδασκουν και διδασκονται απο ολους…

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων