ΓΚΑΛΟΠ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    333
    cambof στις #33144

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΜΑΙ 30 ΕΤΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΠΟ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΕΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ ΜΑΣ(ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ).ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΜΕΤΑ ΦΛΟΜΠΕΡ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΜΕΤΑ 16ΑΡΙ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ-ΜΟΝΟΚΑΝΟ-2 ΔΙΚΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ BREDA MIRA.ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΙ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΝΙΕΛ.ΠΡΟΤΙΜΩ ΦΑΣΣΑ ΤΣΙΧΛΑ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    GARFIELD στις #33148

    καλημερα και απο εμενα. Με λενε Κωσταντινο ειμαι 26 χρονων είμαι ανυπαντρος και εργαζομαι ως γραφιστας. Ειμαι νεος κυνηγος πρωτη χρονια φετος αν και απο μικρος με το αεροβολο κυνηγουσα σπουργιτια. Αν και απο οικογενεια με κυνηγους, πατερας και αδερφος εως τωρα ασχολιομουν με το υποβρυχειο ψαρεμα με παρα πολυ παθος.

    Εχω ενα 12 super pose baikal αυτο με τα 5 τσοκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #33151

    Γεια σας ειμε ο Δημητρης 31 χρονων ιδιωτικος υπαλληλος μενω στο Περιστερι και ασχολουμαι  κυριως με το κυνιγι της τσιχλας.Προσφατα απεκτησα ενα επανιελ 4,5 μηνων και φιλοδοξω να ασχοληθω με το κυνιγη της μπεκατσας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #33152

    File mitro, ligo arga epelexes na asxoli8eis me to kinigi tis mpekatsas mias kai ayto to duskolo 8urama, einai se ka8odiki poreia!!!!!

    Alla pote den xeroume pos 8a exelixtoun ta pragmata….

    Kali sunexeia!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #33406

    Γεια σας και από εμένα .Με λένε Χρήστο , είμαι από τη Μακεδονία και είμαι 37 χρονών.

    Από ότι φαίνετε μέχρι στιγμής σας περνάω όλους. Τουλάχιστον στα παιδιά. έχω 4!!! 2 αγόρια και 2 κορίτσια .Το μεγαλύτερο κορίτσι ,9 και το μικρότερο πάλι κορίτσι 9 μηνών.

    Είμαι λουστραδόρος στο επάγγελμα γι’αυτό και αν θέλει κάποιος καμιά συμβουλή για το πώς να βάψει το όπλο του να μη διστάσει καθόλου μια και έχω βάψει ουκ ολίγα.

    Έχω μια μπενέλι και το μεγάλο μου πάθος είναι η μπεκάτσα ,χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν έχω κατά καιρούς ασχοληθεί και με τα άλλα θηράματα , μια και ξεκίνησα και εγώ με τον πατέρα μου , με τον λαγό.

    Κυνηγάω με πανιελάκι , αλλά η αδυναμίας μου είναι τα ντράχτααρ ,που ταιριάζουν πιστεύω καλύτερα στα μέρη μας, πολύ πύκνα ,και πάνε σε όλα τα κυνήγια. Είχα ένα πριν κάμποσα χρόνια αλλά δυστυχώς μου ψόφησε και δεν μπόρεσα να το αντικαταστήσω. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είμαι ευχαριστημένος από τα επανιέλ. Το αντίθετο μάλιστα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #33470

      Με λενε Διονυση,καταγωμαι απο Κεφαλλονια και ειμαι 37 ετων.Κατοικω μονιμα στην Αθηνα τα τελευταια 19 χρονια.Την αρρωστια μου την κολησσα στο χωριο μου,απο οκογενεια( ολοι κυνηγοι).Ειμαι οπερατερ σε μεγαλο ιδιωτικο καναλι και ειμαι παντρεμενος και πατερας ενος 3χρονου αγοριου.Ξεκινησα την κυνηγετικη μου καριερα σταδιακα,αεροβολο-φλομπερ-δικαννο baikal-αληλεπιθετο baikal-ithaka αυτογεμες-remington1100-remington1187 το τελευταιο και αγαπημενο μου.Κυνηγω φασσα,τσιχλα,λαγο.Καποτε στα νειατα μου,οταν μπορουσα να εχω ενα ευτυχισμενο σκυλι μακρυα απο τη τσιμεντουπολη,ημουν μπεκατσοκυνηγος,αποκλειστικα.Τοτε βεβαια δεν ειχε γινει μοδα,ουτε ειχαμε μπεκατσοπαντελονα,μπεκαρσοτουφεκα,μπεκατσοφυσιγγα και μεκατσοξεπαστρεματα……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #33564

    Τι έγινε ρε παιδιά ; Μόνο 39 άτομα συμμετέχουμε σ’αυτό το φόρουμ ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #33566

    ΠΠρος το παρον ειμαι ο αδιαμφησβητητος παππους του forum.50 χρονων γιατρος στο ΕΣΥ στο Νοσοκομειο Συρου.Ζω στο νησι απο το 1987.Γεννηθηκα στην Κυπρο απο οπου εφυγα για τις σπουδες μου το1974.Μπορω να πω οτι γεννηθηκα στο βουνο.Η μητερα μου γεννουσε στη κλινικη και ο πατερας μου ηταν στο βουνο Οταν γυρισε το βραδυ(παντα τετοια ωρα γυρνουσε )και με βρηκε γεννημενο,τοτε η παρεα του (3 ατομα)οριστηκαν αυτεπαγγελτα νονοι μου.Ετσι εχω 3 νονους.Εζησα σε ενα κυνηγετικο παραδεισο(  ορτυκια,τσιχλοκοτσυφα,τρυγονια,περδικες,φασσες,λαγους ).Ασχοληθηκα παρα πολυ με το σκοπευτηριο(skeet-sporting).Απο το 74 μεχρι το 87 κυνη γουσα μονο οταν πηγαινα στην Κυπρο .Δεν  καταφερα να βρω μια παρεα ειτε για κυνηγι ειτε για σκοποβολη.Στη Συρο ομως αχσολουμαι συστηματικα.Ειμαι στο βουνο ολο το χρονο ειτε για κυνηγι ειτε για εκπαιδευση σκυλλων.Λατρης των Ποιντερ.Κυνηγω συστηματικα τρυγονια ορτυκια μπεκατσες και μια η δυο φορες το χρονο περδικες σε καποιο αλλο νησι.Ταπρωτα χρονια που δεν ειχα σκυλια ειχα σαν προτεραιοτητα τις τσιχλες αλλα τα δεδομενα αλλαξαν.Βεβαια ο καυμος μου ειναι να βρεθω καπου με 2-3 κιβωτια φυσιγγια και να τους αλλαξω τα φωτα.Φιλοι μου σας ζηλευω που εισαστε στη στερια και μετακινειστε παντου .Ευχαριστως θα αποδεχομουν την προσκληση σας και απο την μερια μου σας περιμενω με χαρα. Ειμαι παντρεμενος με τρια παιδια 20,6 και4 χρονων.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    trigonas στις #33570

    Ειμαι 18 χρονων.κυνηγω σχεδον τα παντα (εκτος απο αγριογουρουνα).η μεγαλη μου αδυναμια ομως ειναι τσιχλεσ και τριγονια!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #33574

      ΦΙΛΟΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΧΑΘΗΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΑΛΛΑΞΑ  ΕΤΑΙΡΙΑ,ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ,ΑΠΟ ΔΙΒΡΗ ΗΛΕΙΑΣ,38 ΕΤΩΝ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ,4 ΠΑΙΔΙΑ(3 ΓΙΟΥΣ-1 ΚΟΡΗ) ΑΠΟ 12-2 ΕΤΩΝ ,ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ(ΓΚΥΖΗ),ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΣ(Δ/ΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ) ΣΕ ΓΝΩΣΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ.  

    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ,ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΑΓΡΟΦΥΛΑΚΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΧΕΙΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΔΕΛΤΙΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ.ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΗΣ BERETTA(302-390-391),BAIKAL S.POSE,BENELLI S.B.EAGLE.ΛΑΓΟΣ,ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ,ΦΑΣΕΣ,ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Η ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥΣ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #33612

    Γεια σας φίλοι,

     

    Επιτρέψτε μου να σας αποκαλώ φίλους, μιας και έχω γνωρίσει τους περισσότερους μέσα από τα γραπτά σας, τόσο καιρό που διαβάζω το forum. Αποφάσισα να συμμετέχω πιο ενεργά, μιας και σίγουρα η πολυφωνία και η μεγαλύτερη συμμετοχή μόνο ευεργετικά αποτελέσματα φέρνουν σε κάθε προσπάθεια.

     

    Λοιπόν, θεώρησα ότι αυτό το θέμα είναι το πιο σχετικό για να σας συστηθώ σαν νέο μέλος. Λέγομαι Βαγγέλης και είμαι 35 χρονών, παντρεμένος και ευτυχής μπαμπάς με ένα αγοράκι 14 μηνών. Έχω γεννηθεί και κατοικώ στην Παλλήνη Αττικής και ασχολούμαι με εισαγωγές και εμπόριο.

     

    Το κυνήγι το άρχισα από πολύ μικρός, όταν ακολουθούσα τον πατέρα μου στα καρτέρια των τρυγονιών και της τσίχλας. Ο ίδιος με έμαθε τα βασικά γύρω από την σκόπευση αλλά και το κυνήγι γενικότερα και μου έδινε να ρίξω καμιά τουφεκιά με την βαριά ατσάλινη Franchi 48 AL, που έχει ακόμη και δεν αλλάζει με τίποτα, για να εξοικειωθώ με τα όπλα. Όταν ενηλικιώθηκα και έβγαλα την πρώτη μου άδεια, κυνήγησα για ενάμισι χρόνο με ένα δικό του πλαγιόκαννο SIMSON, μέχρι να αγοράσω το πρώτο δικό μου όπλο, μια Franchi Prestige. Τώρα είμαι ο ευχαριστημένος κάτοχος μίας Franchi 612 VS που χρησιμοποιώ στα καρτέρια και ενός superpose Beretta 686 που χρησιμοποιώ στα κυνήγια με σκύλο φέρμας που είναι και η αδυναμία μου. Το παλιό κι αγαπημένο SIMSON έχει πλέον την τιμητική του θέση στον οπλοβαστό μου.

     

    Κυνηγώ (με χρονολογική σειρά) τρυγόνια και ορτύκια. Λίγο φάσσα ( 1-2 φορές κάθε χρόνο για το καλό) και κυρίως μπεκάτσα. Από τα μέσα Ιανουαρίου και μετά αφοσιώνομαι στις τσίχλες (πρώτη αγάπη και παντοτινή).

     

    Έχω τα τελευταία 9 χρόνια πάντα τουλάχιστον 1 σκυλί στο κουμάσι μου, κυρίως Κούρτσχααρ που είναι και η φυλή που προτιμώ, μιας και εμπειρίες που είχα κατά καιρούς με Πόιντερ και Σέττερ ήταν ψιλοτραυματικές ( ένα θηλυκό πόιντερ που ανέθρεψα από κουτάβι ήταν αθεράπευτα κροτόφοβο, ενώ μια άλλη Σεττερίτσα που μου είχε χαρίσει ένας γνωστός σε ηλικία 18 μηνών περίπου, προτιμούσε τα χάδια από το κυνήγι). Πέρυσι τέτοια εποχή, έχασα τον αρσενικό Κουρτσχααρά μου από φόλα και φέτος αφού ταλαιπωρήθηκα αρκετά λόγω έλλειψης σκύλου, ετοιμάζομαι να επανέρθω δριμύτερος όμως με μια κουταβίτσα 7 μηνών περίπου, που μου έχει αφήσει πολλές υποσχέσεις για του χρόνου.

     

    Σας ζητώ συγγνώμη για το μακροσκελές μου μήνυμα αλλά όταν μιλάει κάποιος για ένα θέμα που τον συναρπάζει, είναι εύκολο να παρασυρθεί. Θα έχουμε εξάλλου την ευκαιρία να τα ξαναπούμε.

     

    Βαγγέλης

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #33615

    Καλως ηρθες φιλε Βαγγελη στο forum και ενεργα.

    Βεβαια δεν χρειαζοταν να περιμενεις ενα τετοιο θεμα για να συστηθεις και να αρχισεις να συμμετεχεις αλλα καλλιο αργα παρα ποτε. Δεν μπορεσα να μην απαντησω μιας και προσεξα οτι εχουμε πολλα κοινα. Εχουμε ακριβως την ιδια ηλικια, ασχολουμαστε κι οι δυο με το εμποριο, κατοικουμε στην ιδια πολη (Παλληνη) και ειμαστε σχετικα νεοι μπαμπαδες και οι δυο. Τα δικα μου (αγορακια) ειναι 3,5 και 1,5 χρονων αντιστοιχα. Καποια στιγμη να συναντηθουμε και για καφε.

    Λεωνιδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #334755

    Φίλε Λεωνίδα,

    Πολύ ευχαρίστως αποδέχομαι την πρόσκληση για καφεδάκι. Όποτε μπορείς ενημέρωσέ με και το κανονίζουμε.

    Χαίρομαι που γνωρίζω εδώ μέσα κάποιον από την πόλη μου με το ίδιο πάθος, και από ότι έχω παρακαλουθήσει από τα γραφόμενα σου σε άλλα θέματα, μοιραζόμαστε και τις ίδιες απόψεις σε πολλά θέματα που αφορούν το κυνήγι.

    Να τους χαίρεσαι τους γιούς σου, να’ναι πάντα γεροί και καλότυχοι, κι’αν το θέλουν και οι ίδιοι βέβαια, να τους καμαρώσεις και κυνηγούς. Γιατί πιστεύω ότι το κυνήγι, είναι ένα από τα πολλά “αγαθά”, που πρέπει να φυλάξουμε και να προστατέψουμε για να το βρεί και η επόμενη γενιά.

    Βαγγέλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    lagadia2001 στις #33868

    γεια σας φιλοι

    με λενε Δημητρη και ειμαι 37 ετων εχω μια κορη 4 ετων και με τη βοηθεια του θεου τελος ιουλιου θα ερθει και το δευτερο (δεν ξερουμε ακομη τι ειναι).

    σας παρακολουθω παρα πολυ καιρο αλλα δεν ειχα ενεργο συμετοχη διοτι προσβαση στο διαδυκτιο εχω απο την δουλεια μου και απο Η/Υ συναδελφου τωρα με κατι αλχημιες που εκανα εχω πιο πολυ χρονο στη διαθεση μου και θα τα λεμε τακτικα .

    εργαζομαι σε δημοσια υπηρεσια επτα χρονια και μενω στην αθηνα (μπραχαμι)απο το 1988,με το κυνηγι ασχολουμε απο πολυ μικρος (ακολουθουσα τον πατερα μου χωρις οπλο) κυνηγουσαμε κυριως λαγο τα τελευταια χρονια εχω ξεμινει απο λαγοσκυλο και τωρα προσπαθω να φτιαξω ενα κουταβι που αποχτησα  απο ενα φιλο (το 1998 μου εκλεψαν απο απο το χωριο που ειχα στον πατερα μου μια σκυλα γκριφον 2,5 χρονων και το κουταβι της πολυ καλο σκυλι ).

    μετα τις εκλογες θα τα λεμε τακτικα σημερα φευγω για το χωριο μου

    ΚΑΛΗ ΨΗΦΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #34169

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ 23 ΕΤΩΝ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΒΟΙΩΝ ΣΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΥΤΗΛΕΙΑ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΥΝΗΓΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 4 ΕΤΩΝ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ (ΟΛΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ) ΜΕ ΔΟΚΙΜΑΖΑΝ ΣΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΕΧΩ ΚΡΟΤΟΦΟΒΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ. ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΟΜΩΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΖΩΗ. Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΤΙ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΟΝΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 442 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων